Nákup tém WordPress Inteligentná cesta

Dopyt po vysoko kvalitných témach WordPress je NEBEZPEČNÝ. Existuje veľa ľudí, ktorí každý deň hľadajú voľné aj komerčné témy a ľudia, ako som ja, si ich predávajú. Vďaka takémuto vysokému dopytu ľudia neustále otvárajú nové tematické obchody a / alebo vytvárajú nové položky na predaj na existujúcich trhoch, ako sú Themeforest alebo Mojo Themes..


Ako kupujúci, promotér a vývojár tém WordPress mám dosť skúseností s mnohými populárnymi obchodmi s témami a ich prácou. Mám tiež nadšené oko na výber kvalitných predmetov, ktoré nie sú také dobré.

Chcel som sa podeliť o niektoré z mojich tipov, ktoré vám pomôžu pri nákupe „chytrejších“, vzdelanejších nákupov, keď ste na honbe za „komerčnými“ motívmi WordPress – upozorňujeme, že používam výraz „komerčný“, pretože …

„Nie všetky komerčné témy sú prémiové témy a nie všetky prémiové témy sú komerčné témy!“

Ľudia často označujú všetky komerčné témy za prémiové, pojem prémia sa však týka niečoho, čo je výnimočné a lepšie ako iné svojho druhu. Ako však všetci vieme, niektoré komerčné témy saťajú a môžu byť horšie ako niektoré bezplatné témy, ktoré sú k dispozícii.

Tu sú moje tipy …

Môžete dôverovať predajcovi?

Téma: Jednou z prvých vecí, ktorú by ste si mali položiť, je, či sa predajcovi dá dôverovať. Nielen preto, že by ste im mohli poskytovať informácie o svojej kreditnej karte, ale aj preto, že sa chcete uistiť, že skutočne dostanete svoj produkt, a bude to fungovať tak, ako je opísané. Jednoduchým spôsobom Google vyhľadávanie o predajcovi by ste mali získať dobrý nápad, ak je táto osoba / spoločnosť legitímna. Ak je to inak, zvyčajne tu nájdete veľa hrozných recenzií alebo blogových príspevkov.

Individuálny predajca: Ak kupujete od jednotlivého predajcu na trhovisku, často sa vám prostredníctvom komentárov a hodnotení dá povedať, či sa ľuďom páči predajca. Napríklad, ak si prečítate niektoré z mojich komentárov o komerčných témach a pozriete sa na moje recenzie, zistíte, že sú väčšinou pozitívne ��

Ak sa nenachádzajú na trhu a predávajú sa priamo zo svojich webových stránok / blogov, ako sú napr Devínová cena robí na svojom blogu predaj svojho Sada Framework Option, môžete si prečítať niektoré z jeho príspevkov, pozrieť sa na jeho github a / alebo twitter a hneď uvidíte, že je jeho cool chlapík. To isté platí pre môjho kamaráta Pippin Williamson na Doplnky Pippins (každý pozná Pippina). Ak len hľadáte niektorého z týchto dvoch ľudí, uvidíte, že sú veľmi zapojení do komunity WordPress a dobre dôveryhodných jednotlivcov..

Ak sa platby uskutočňujú aj prostredníctvom služby PayPal, máte ďalšiu vrstvu zabezpečenia, takže je potrebné niečo hľadať, ak máte obavy..

Pokladňa Zadarmo Téma: Ak predajca ponúka nejaký bezplatný motív, mali by ste ho zvážiť a pozrieť si kód. Ak vidíte nejaké chyby, očividne sa nemusíte báť, pretože téma môže byť stará alebo nie, ako komerčná téma. Hľadáte šifrovaný kód a povrchné odkazy. Ak predajca rozdáva bezplatné témy so všetkými druhmi spamových prepojení alebo šifrovaného kódu, osobne by som neveril svojim komerčným položkám.

Téma bola naposledy aktualizovaná…

Jedna z prvých vecí, na ktorú by som sa osobne pozrel, je dátum vydania alebo poslednej aktualizácie témy. WordPress sa neustále vyvíja a chcete sa ubezpečiť, že nielen vaša téma bude využívať niektoré z najnovších dostupných funkcií, ale tiež zaistiť bezpečné používanie témy. Napríklad akákoľvek téma používajúca Timthumb, ktorá nebola aktualizovaná v posledných niekoľkých rokoch, je naozaj zlý nápad – všetci viete o obrovskej zraniteľnosti Timthumb, ktorá bola objavená a nedávno oprava.

Nezáleží na tom, či je to stará téma, či bola nedávno aktualizovaná, môže to byť stále skvelá voľba! Ak existuje verejný zoznam zmien, môžete si ho pozrieť. Samozrejme sa môžete vždy opýtať predajcu, či je téma aktualizovaná tak, aby pracovala s najnovšou verziou programu WordPress.

V minulosti som sa ma pýtal, či moje témy budú fungovať s nižšou verziou programu WordPress, pretože z nejakého dôvodu nechceli aktualizovať svoju inštaláciu. Úprimne povedané, je mi jedno, aký je dôvod … mali by ste vždy udržiavať svoju inštaláciu WP aktuálnu!

Nikdy, nikdy, nenechajte tému, aby vám zabránilo používať najnovšiu verziu programu WordPress.

Skontrolujte kód pomocou W3C

W3c ValidatorJedna vec, ktorá trvá iba niekoľko sekúnd, je spustiť kontrolu W3C na domovskej stránke témy, ktorú si chcete kúpiť. Môžete otestovať každú stránku, ale zvyčajne, ak je domovská stránka dobre kódovaná, zvyčajne zostane aj zvyšok stránky. To isté platí, ak domovská stránka príde so stovkami chýb, potom je pravdepodobné, že to isté môžete očakávať pre zvyšok stránky.

Poznámka: Niektoré chyby, ktoré sa vyskytnú na W3C, môžu súvisieť s vloženými videami, experimentálnym kódom atď. Nezatvárajte tému, ak narazíte na niekoľko chýb, prečítajte si ich a zistite, o čom sú, niekedy to v skutočnosti nie je nič.

Skontrolujte hodnotenie a recenzie

Často vidím ľudí, ktorí sa sťažujú na tému ThemeForest, kde predávam svoje komerčné témy (atm), pretože si zakúpili tému, ktorá mala problém, a autor jej nepomôže. Len pri pohľade na autora často vidím, že majú zlé hodnotenie, ľudia komentujú problémy s témou … atď.

Témy sú dosť lacné a ak vám nezáleží na tom, že prídete o pár babiek, choďte do toho a kúpte si tému a ak to nefunguje, nárokujte si to ako stratu na daniach. V opačnom prípade by to nemohlo ublížiť prečítaniu niekoľkých komentárov a ubezpečeniu sa, že autor má dobré hodnotenie. A ak sa skutočne chcete ubezpečiť, že robíte správnu voľbu, vyhľadajte online trhovisko a prečítajte si niektoré recenzie (poznámka: väčšinu recenzií tam vytvárajú partneri, takže buďte opatrní, nie sú všetci úprimní) ) možno pošlite nejaké tweety a požiadajte ľudí o ich názory.

Pri pohľade na funkcie a možnosti

Samozrejme, keď hľadáte novú tému, existuje veľa vecí, ktoré by ste mohli hľadať, zvyčajne chcete konkrétne prvky alebo dizajnové prvky. Nižšie uvádzame niekoľko tipov na veci, ktoré považujem za potrebné vždy a veci, ktoré nie sú potrebné.

nevyhnutné:

 • Dobre kódované HTML, PHP a JS
 • Rozloženie, ktoré vyhovuje vašim potrebám – sú tam stovky tisícov motívov, prestaňte z nich hackovať kecy a získajte niečo, čo pre vás alebo vášho klienta funguje (z väčšej časti)
 • Podpora autora – ak sa vyskytnú nejaké problémy s témou, je skvelé, ak vám autor pomôže
 • Pravidelné aktualizácie – ak máte v úmysle používať tému dlhšiu dobu, je potrebné, aby boli aktualizácie k dispozícii

Nie je potrebné:

 • Možnosti SEO – nemali by byť zabudované, mali by ste používať vlastný SEO
 • Možnosti farieb pre každý prvok – ak nepoznáte CSS, najmite webového vývojára!
 • Každá šablóna stránky je možná – viete, že vo svojej podradenej téme môžete vytvoriť nové šablóny?
 • Krátke kódy – tieto nemusia byť zahrnuté do témy, na tento účel existuje veľa skvelých doplnkov

Funkcie WordPressNanešťastie sa zdá, že trh v obchodoch ako Themeforest sa prikláňa k témam, ktoré sú zaseknuté a nafúknuté. Neviem, či kupujúci nechcú minúť peniaze na zakúpenie témy pre každého klienta, nevedia, ako kódovať, alebo sú jednoducho leniví … Z tohto dôvodu som v niektorých svojich témach pridal určité možnosti I za normálnych okolností by sa nepridali, existujú však také veci, ktoré jednoducho nepatria k téme, ako sú napríklad možnosti SEO alebo 100+ krátke kódy (čo? áno, už som to už videl v zozname funkcií témy).

Cena a licencovanie

Pokiaľ ide o kúpu témy, sú to samozrejme dva veľmi dôležité aspekty. Niekedy máte klienta, ktorý vám dal rozpočet na to, aby ste šli von a kúpili si tému, alebo vy osobne máte rozpočet na ekonomické ťažkosti, alebo možno máte všetky peniaze na svete, ktoré môžete minúť. A pokiaľ ide o nákup komerčnej témy, nejde o 100% koreláciu medzi cenou a kvalitou. Napríklad, v spoločnosti Theme Trust sa predávajú napríklad témy vysokej kvality, ktoré predávajú za 2 témy za 25 dolárov, a potom prejdete na tému Themeforest a nájdete témy predávané za 50 dolárov (čo je dvojnásobok ceny), ktoré sú porovnateľné s témami v téme Trust.

Vyššia cena neznamená vyššiu kvalitu

osobne Ani by som sa nepozeral na cenu témy. Ak má téma WordPress presne to, čo potrebujete, predajca je dôveryhodný a má kladné hodnotenie / recenzie a téma bola samozrejme dobre vyvinutá, koho to zaujíma? Dokonca aj pri cene 100 dolárov by sa niektoré témy stále oplatili. Videl som, že ľudia nakoniec míňajú dvakrát toľko, pretože si kúpili témy, ktoré neskôr zistili, že nie sú presne to, čo hľadali.

Pamätajte, že ak by ste si najali nezávislého vývojára, mohlo by vás to stáť tisíce za web. Nákup témy je stále dostupnou možnosťou, aj keď si kúpite kvalitnú niku na vyššom konci svojho rozpočtu, ako napríklad tie, ktoré nájdete na AppThemes.

licencovanie? Všetci by sme mali byť GPL, nie?

Tvoje myšlienky?

Nakoniec by som chcel od vás počuť chlapci / dievčatá. Aký je váš postup pri hľadaní nového motívu na kúpu? Aké sú vaše skúsenosti s rôznymi obchodmi a tematickými obchodmi? Som si istý, že ste mali dobrý alebo zlý zážitok, pretože niekto, kto čítal tento príspevok, bude považovať za užitočný, preto sa s nami podeľte!

Ako nakupujete témy? Máte nejaké dobré alebo zlé skúsenosti? Komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map