Návrh loga webových stránok WordPress pre každý rozpočet

Návrh loga webových stránok WordPress pre každý rozpočet

Pokiaľ ide o vytváranie webovej stránky WordPress, musíte si doniesť veľa klobúkov.


Ak sa rozhodnete pre všetko, čo musíte urobiť, musíte byť dizajnérom webových stránok, stratégom pre obsah, sociálnym médiom, spisovateľom a dokonca aj grafickým dizajnérom. Ale buďme úprimní; existuje len veľmi málo z nás, ktorí sú talentovaní vo všetkých týchto disciplínach.

Napríklad by som sa považoval za dobrého spisovateľa a slušného obchodníka. Dokážem vylepšiť drobné dizajny pomocou HTML, CSS a jednoduchého PHP, ale moje schopnosti v oblasti grafického dizajnu sú skutočne hrozné. Bohužiaľ nemám čas sa naučiť remeslo, takže ho musím zadať externe.

S týmto vedomím sa v tomto príspevku podelím o svoje najlepšie tipy týkajúce sa dizajnu loga webových stránok pre WordPress a odhalím služby, ktoré som používal v minulosti pri získavaní loga.

Návrh loga pre WordPress: Čo potrebujete vedieť

Pokiaľ ide o dizajn loga a web design, môžete sa stretnúť s trochou scenára kuracieho a vaječného. Ktoré je na prvom mieste: logo alebo dizajn? Podľa môjho názoru na to neexistuje jasná odpoveď; môžete sa rozhodnúť nechať dizajn určiť všeobecný štýl loga alebo vytvoriť dizajn, ktorý zakladá jeho vzhľad na logu.

Napriek tomu je proces vytvorenia hrubého dizajnu pre váš web WordPress pravdepodobne oveľa jednoduchší ako vytvorenie loga od nuly. Pravdepodobne budete chcieť chytiť prémiovú tému, aj keď ju môžete ešte viac prispôsobiť, tento základný dizajn bude dobrou inšpiráciou pre logo. Alternatívou je poveriť dizajnéra a nechať ho začať od nuly bez inšpirácie pre prácu s ním. Môže to pre vášho návrhára sťažiť vytvorenie niečoho, čo je v súlade s tým, čo podľa vás bude pre vaše stránky fungovať.

Úprimne povedané, keď zvažujem návrhy svojich obľúbených webových stránok, môj záujem je oveľa viac o samotný dizajn, ako o dizajn loga webovej stránky. Ale často logo je prakticky vedľajšie k dizajnu.

Teraz sa mi nedej mýliť – je tu veľa webových stránok s dominantným a nápadným logom, ktoré skutočne definuje ich značku – ale zvyčajne sú výsledkom vysoko kreatívnych (a nákladných) tímov dizajnu. Ak toto čítate, váš rozpočet na logo bude pravdepodobne stovky dolárov (alebo menej), a nie tisíce, takže mojou radou je, aby bol jednoduchý. Hneď, ako sa s vašimi nápadmi budete príliš usilovať, možno zistíte, že konečný výsledok vyzerá trochu amatérsky.

Na základe vyššie uvedeného by som vám chcel predstaviť najlepšie služby dizajnu loga WordPress na webe. V kombinácii slúžia doslova všetkým rozpočtom.

1. IconFinder

Hľadáte rýchlu (v podstate jednu sekundu) možnosť umiestniť jednoduché logo na svoju stránku? Stačí si len zobrať bezplatnú ikonu z webu, ako je IconFinder. Stačí vyhľadať výraz (napríklad „cukrík“) a potom výsledky filtrovať podľa ceny – bezplatne a podľa typu licencie – bez odkazu späť. Stručný prehľad toho, čo by ste mohli nájsť:

IconFinder zadarmo ikony

Pre každú ikonu máte možnosť stiahnuť upraviteľný súbor AI, SVG alebo rôzne vopred nastavené veľkosti PNG. Chcete viac možností? IconFinder má prémiovú sekciu s predplatným od 9 dolárov mesačne za 10 bezplatných stiahnutí ikon za mesiac. To je menej ako 1 na ikonu!

2. Hatchful from Shopify

Nemáte čo minúť, ale chcete niečo, čo vyzerá na mieru? Zamierte na Hatchful a vytvorte si vlastné logo zadarmo. Hatchful je bezplatný nástroj na vytváranie log podporovaný programom Shopify.

Hatchful from Shopify

Ako to teda funguje? Je to jednoduché. Jednoducho postupujte spolu s jednoduchým 5-krokovým procesom Hatchful:

 • Vyberte si odvetvie (technika, móda, jedlo, umenie atď.)
 • Vyberte štýl svojej značky (tučné, klasické, inovatívne, prírodné, atď.)
 • Pridajte svoje meno a slogan
 • Dajte im vedieť, kde sa logo použije (aby vám mohli zobrazovať ikony s riadnym licencovaním)
 • Potom vyberte požadované logo!

Tu je pohľad na logá Hatchful vytvorené pre naše inovatívne podnikanie v oblasti darov a zberateľských predmetov, ktoré sa dajú použiť na webových stránkach.

Príklady šarlatového loga

Po výbere loga, ktoré sa vám páči, môžete kliknúť a vyladiť text, písma, farby, ikony a dokonca aj rozloženie. Ak chcete stiahnuť nové logo, jednoducho si vytvorte bezplatný účet. Vzhľadom k tomu, že je to zadarmo, je Hatchful skvelou voľbou a trochu profesionálnejšou ako používanie jednoduchého bezplatného loga.

3. Fiverr

Ak máte pár dolárov, ktoré môžete minúť za logo, potom je najlepším miestom, kam ísť Fiverr. Ak stránku nepoznáte, Fiverr je trh, na ktorom môžu ľudia predávať služby iba za päť dolárov a viac. Ľudia ponúkajú všetko. Od písacích služieb, cez dizajn loga, až po spev šťastných narodenín vo waleštine, zatiaľ čo majú na sebe iba tangá a vlnené čiapky (vážne nemám srandu).

Dajte však vedieť, že za nákup koncertov na Fiverri skutočne dostanete to, za čo platíte. Nemôžeme očakávať nič iné ako najskromnejšie návrhy loga iba za päť dolárov. Ale to samo o sebe je návyková vec – iba za päť dolárov sa naozaj nemôžete pokaziť, však?

Tu sú príklady log od spoločnosti Fiverr za rôzne ceny:

Dizajn loga spoločnosti Fiverr

Toto sú samozrejme príklady ich najlepšej práce. Nie je zaručené, že dostanete niečo také dobré. Ale ako hovorím, ak nemáte skoro žiadny rozpočet, potom je Fiverr miestom pre vás. Najhorší scenár je, že prídete o všetky 5 až 25 dolárov dolárov (v závislosti od vybranej možnosti).

Ak teda chcete investovať do svojej značky viac, potom Moje úplne nové logo mohlo by to byť dobré. Zadajte svoje obchodné meno, slogan, skupinu kľúčových slov súvisiacich s tým, čo robíte (napríklad gift_bag, present, bow) a hlavnú farbu. Na základe vašich výberov vygeneruje My Brand New Logo veľa úžasných log, z ktorých si môžete vybrať.

Moja nová služba pre návrh loga

Táto stránka ponúka logá za stanovené ceny v závislosti od toho, ako budete používať vytvorené logo. Za 20 EUR môžete získať kópiu loga, ktoré uprednostňujete s nízkym rozlíšením, ktoré môžete použiť ako inšpiráciu (buď si vytvorte novú prácu, alebo si najmite dizajnéra, ktorého vytvoríte). Za zakúpenie loga, ktoré si môžete stiahnuť, s úplnými možnosťami autorských práv a prispôsobenia stojí náklady 50 EUR (alebo približne 56 USD k júnu 2019). Alebo za 190 € dizajnér My Brand New Logo vytvorí vlastné logo na základe uprednostňovaného dizajnu.

Celkovo je tento web dobrou voľbou pre rýchle a cenovo dostupné označovanie vašej webovej stránky alebo firmy.

5. 99 návrhov

V porovnaní s predchádzajúcimi možnosťami je to skutočne prémiová možnosť uvedená v zozname. 99 návrhov náklady na služby medzi 299 dolárov (za ich základnú službu tvorby bronzového loga) až do 1 299 dolárov (za balík platiny).

Za to dostanete veľa podľa výberu. Keď zadáte 99 návrhov, aby pre vás našli logo, uvidíte, že tento proces presunú do obrovského množstva talentovaných umelcov grafického dizajnu. Mnohí z týchto umelcov pre vás vytvoria koncept loga. Potom môžete svoje obľúbené položky zúžiť na výber, až kým si nakoniec nevyberiete svoje obľúbené.

WPExplorer skutočne použil 99 návrhov pre nové logo loga Total WordPress:

Celkový motív WordPress

Konečné záporné miesto T logo navrhol GREAT.

Je to skutočne prípad dizajnéra, ktorý prichádza s niečím lepším, ako si viete predstaviť. Čo skutočne potrebujete, keď hľadáte pomoc s profesionálnym logom.

Nielen to, ale výber, ktorý je k dispozícii, je úžasný. Môžete si vybrať z priemerne 30+ jednotlivých položiek (pre bronzové balenie). Čím samozrejme vyberiete plán, tým viac dizajnérov vás bude zaujímať. Keď sme sa prihlásili na logo Total, do konca roka sme dostali 238 záznamov. Našťastie pre nás existuje dobrá ponuka talentovaných umelcov grafického dizajnu. A našli sme dokonalé nové logo pre našu tému WordPress.

Čo by ste si mali zvoliť?

Úprimne povedané, záleží to na vašom rozpočte a časovom pláne. Máte len deň? Potom je pravdepodobne najlepšia stávka IconFinder alebo Hatchful. Máte skromný rozpočet? Vyskúšajte Fiverr – existujú stovky talentovaných návrhárov s prijateľnými cenami. Chcete vlastné logo? Možno je to moje zbrusu nové logo alebo 99 návrhov.

Ďalším krokom nahor je najať si umelca grafického dizajnu priamo. Čo by ste určite mali zvážiť, ak váš rozpočet prekročí pár stoviek dolárov. Pokiaľ však ide o čokoľvek menej, podľa môjho názoru sa 99 dizajnov určite zdá najlepšou voľbou.

Co si myslis? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map