Prečo sú overené recenzie dôležité a ako ich pridať do WooCommerce

Prečo sú overené recenzie dôležité a ako ich pridať do WooCommerce

Počuli ste už niekedy výraz „v slepej krajine je kráľom jednooký“? V elektronickom obchode existuje podobný nápad.


V krajine falošných recenzií je overené hodnotenie kráľom.

V podstate to znamená, že existuje tak veľa produktov s falošnými recenziami – povolenými bezohľadnými platformami na hodnotenie -, že zákazníci kráčajú smerom k produktom, ktorých recenzie sú skutočné.

A ako to vedia? Pretože hľadajú overené recenzie.

Čo je overená recenzia?

Overená kontrola je kontrola, ktorú zbiera a preveruje tretia strana. Keď zákazník nakupuje, zvyčajne im web tretej strany pošle e-mail s otázkou, ako prešli jeho skúsenosti.

Zákazníkom to zaručuje kontrolu, ktorú čítajú, od skutočného zákazníka, ktorý na vašom webe uskutočnil skutočný nákup. Je to dôkaz, ktorý väčšina zákazníkov potrebuje pred nákupom na webe.

Prečo overené recenzie Matter?

Prečo overené recenzie Matter

Ako viete, existuje veľa stránok s elektronickým obchodom. Sakra, existuje veľa stránok WooCommerce!

Najlepším spôsobom, ako sa odlíšiť od konkurencie, je mať vynikajúce produkty a skvelé recenzie na tieto produkty – o ktorých vaši zákazníci vedia, že sú skutočné.

prečo? Pretože zákazníci chcú pravosť. Podľa Svetlé miestne, „Autentickosť recenzií je pre spotrebiteľov najdôležitejším faktorom, ktorý dôveruje recenziám, ktoré čítajú.“

Všetko ostatné je druhoradé. Ľudia dnes vedia, že platobné platformy môžu oklamať roboty a skripty. To, o čo ešte nestratili dôveru, sú dôveryhodné platformy tretích strán, ktoré hovoria: „táto recenzia je skutočná.“

Aktivácia recenzií iba pre kupujúcich WooCommerce

WooCommerce vlastne obsahuje zabudovanú základnú možnosť „overeného vlastníka“. Nie je to nič zvláštne, ale vašu kontrolu obmedzí iba na používateľov, ktorí dokončili nákup položky. Ak chcete túto funkciu aktivovať, prihláste sa do ovládacieho panela WordPress a prejdite na WooCommerce> Nastavenia> Produkty:

Nastavenia kontroly WooCommerce

Odtiaľ jednoducho začiarknite políčko „Recenzie môžu nechať iba overení vlastníci“ a uložiť. Pri prezeraní produktov na vašom webe by sa pri opätovných prehľadoch malo zobraziť nasledujúce upozornenie:

Recenzie zákazníkov spoločnosti WooCommerce

Iba recenzie „overených vlastníkov“ spoločnosti WooCommerce

Ako sme však uviedli, je to celkom jednoduché.

Ako získať overené recenzie

Rovnako ako všetko v programe WordPress, najjednoduchšie riešenie je často na dosah ruky. Stačí nainštalovať doplnok!

1. Získajte dôveryhodnú platformu tretích strán na svojom webe WooCommerce

TrustedSite je nový bezplatný doplnok, ktorý umožňuje zhromažďovať a zobrazovať neobmedzený overené recenzie.

Nainštalujte dôveryhodné stránky

Prejdite do adresára doplnkov WordPress a nainštalujte recenzie TrustedSite Reviews. Je vyvinutý ľuďmi, ktorí vám priniesli spoločnosť McAfee SECURE, takže viete, že ide o organizáciu, ktorej verejnosť dôveruje.

Po inštalácii doplnku kliknite na hlavnú stránku TrustedSite.

TrustedSite Hlavná stránka

Odtiaľ kliknite na modré tlačidlo Vytvoriť účet.

Vytvorte si účet TrustedSite

Tým sa dostanete na hlavnú webovú stránku TrustedSite, kde môžete dokončiť svoju registráciu. Odtiaľ budete môcť spravovať všetky funkcie svojho účtu TrustedSite.

2. Pošlite žiadosti o kontrolu svojim starým zákazníkom

S produktom TrustedSite môžete nastaviť e-mail so žiadosťou o recenzie, ktorý sa zákazníkovi automaticky pri nákupe automaticky vydá. Najlepším spôsobom, ako získať recenzie, je ASAP odoslať e-mailom svojim starým..

Jednoducho importujte e-mailové adresy starých zákazníkov do účtu TrustedSite:

E-maily s importom TrustedSite

… a všetci dostanú e-mail so žiadosťou o kontrolu vášho obchodu.

Ak máte obavy, že to znie príliš jednoducho, nemusíte: Bright Local zistil, že „50% spotrebiteľov bolo požiadaných, aby zanechali recenziu o firme a skutočne ju opustili.“

3. Nastavte e-mail so žiadosťou o recenzie

Keď dostanete staré overené recenzie od starých zákazníkov, je čas uistiť sa, že máte stály tok nových.

Ako sme uviedli vyššie, TrustedSite vám umožňuje nastaviť e-mail so žiadosťou o kontrolu, ktorý automaticky zhasne po tom, čo si zákazník niečo kúpi z vášho webu WooCommerce. Je to spôsob, ako neustále získavať nové recenzie pre svoje stránky.

Žiadosť o kontrolu TrustedSite

Nastavenie e-mailu s požiadavkou je otázkou výberu, ako dlho po zakúpení zákazníci dostanú e-mail, a potom k e-mailu pridáte svoje logo. Je to všetko intuitívne a priamo na vašom prístrojovom paneli.

Inovujte dôveryhodné stránky

Chcete viac možností? Môžete upgradovať svoj TrustedSite účet pre prístup k odznaku TrustSite, obrovskému množstvu miniaplikácií na zobrazenie (tlačidlá, galéria, odznak, karusel, zhrnutie a produktové hviezdy) a ďalšie.

Záverečné myšlienky

Overené recenzie sú základným kameňom rastu pre všetky nové online obchody. Poskytujú skeptickým alebo ustarosteným návštevníkom istotu, že sa stanú vašimi zákazníkmi, a pôsobia ako ústny prejav, ktorý si nemôžete kúpiť pomocou reklamy. A pretože doplnky na WordPress ich veľmi ľahko zhromažďujú a zobrazujú, nie je dôvod, aby ste ich na svojich stránkach nemali..

Co si myslis? Povolili ste pre svoj obchod WordPress iba recenzie klientov? Myslíš, že by si mohol? Radi by sme sa dozvedeli vaše názory na overené recenzie produktov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map