Pruh PayPal Vs – čo je pre váš obchod WooCommerce to pravé?

Ak sa pozriete na platobné brány podporované WooCommerce, uvidíte 95 výsledkov. Tieto výsledky zahŕňajú možnosti ako PayPal, Stripe, Square, Amazon Pay, Authorize.net a First Data. Poskytuje sa aj niekoľko ďalších temných platobných brán, ale najobľúbenejšie sú PayPal a Stripe.


Súčasťou toho je, že rozšírenia Stripe a PayPal WooCommerce sú úplne zadarmo, ale týka sa to predovšetkým primeraných sadzieb, bezproblémových transakcií a renomovaných obchodných praktík..

Stručne povedané, obidve sú populárne, takže spoločnosti zarábajú slušné peniaze a chránia používateľov. Ale rovnako ako v prípade všetkých konverzácií s platobnými bránami sa môže pokusiť zistiť správnu odpoveď veľmi nudne. A toto nie je o nič jednoduchšie.

Takže, keď dolu PayPal proti prúžok, ktorý vyjde dopredu? Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli o kladoch a záporoch, spolu s odpoveďou na to, ktoré z nich je pre vaše podnikanie to pravé.

Výhody PayPal pre online podnikanie

PayPal má oveľa viac výhod, ako to má nevýhody, a veľa z toho súvisí s veľkosťou spoločnosti. Bude ťažké nájsť krajinu alebo banku, ktorá s PayPal nepracuje. Nehovoriac o tom, že máte takmer okamžitú kontrolu nad svojimi hotovosťami.

Ľahká integrácia s WooCommerce

Rozšírenie PayPal Express Checkout WooCommerce

Pretože jedna zo zabudovaných predvolených platobných možností spoločnosti WooCommerce integrujúcich PayPal do vášho online obchodu je jednoduchá – stačí si overiť svoj účet a ste pripravení prijímať platby. Ak však chcete zákazníkom uľahčiť platenie, existuje množstvo bezplatných rozšírení WooCommerce, napríklad Expresná platba v službe PayPal, môžete použiť na to, aby ste zákazníkom uľahčili a uľahčili nakupovanie.

Cena je ľahko pochopiteľná

Budeme hovoriť o tom, ako má PayPal vyššie poplatky ako Stripe (v sekcii s negatívnymi vplyvmi). Jedna vec je však istá: PayPal je transparentný vo všetkých svojich cenách.

Poplatok 2,9% + 30 ¢ pokrýva väčšinu transakcií. Nájdete tu aj niektoré ďalšie poplatky tu. Stručne povedané, zdá sa, že sa PayPal nesnaží skrývať nič.

Okrem toho služba PayPal neúčtuje žiadne poplatky za zrušenie alebo zníženie ceny. To isté platí pre poplatky za nastavenie.

Z jedného miesta môžete získať množstvo služieb

Tu je krátky zoznam niektorých služieb a produktov ponúkaných prostredníctvom služby PayPal:

 • Opakovaná fakturácia
 • mikroplatby
 • Virtuálne terminály
 • Platobné formuláre
 • Platobné brány
 • fakturácia

Nie každá spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním platieb poskytuje všetko pod jednou strechou.

PayPal vypláca rýchlo

PayPal vloží peniaze na váš účet takmer okamžite po vykonaní transakcie. Na prevod na iný bankový účet budete musieť počkať niekoľko dní, ale je tu aj výhoda použitia debetnej karty PayPal..

PayPal je akceptovaný takmer všade

Väčšina kupujúcich a predávajúcich pozná značku PayPal. Je to uznávané a dôveryhodné meno v odbore, takže môžete očakávať, že bude akceptovaný takmer kdekoľvek na svete. Z tohto dôvodu je to skvelá voľba pre malé podniky, ktoré sa práve začínajú online.

Konfigurácia je jednoduchá

Či už používate osobný účet PayPal alebo PayPal Payments Standard, s nastavením nebudete mať žiadne problémy. Ak obchodníci nebudú počuť jednu sťažnosť, je to jednoduché na používanie so službou PayPal. Väčšina nováčikov sa dá nakonfigurovať pomocou účtu do desiatich minút a začať inkasovať platby ešte rýchlejšie.

Výhody pruhu pre online podnikanie

Vďaka spracovaniu platieb, súladu s PCI, predplatným, trhovým nástrojom, kupónom, bezplatným skúšobným verziám, tlačidlám Kúpiť a ďalším je Stripe známy svojou veľkou sadou funkcií. PayPal odvádza skvelú prácu pri poskytovaní doplnkov, ktoré presahujú rámec ich spracovania platieb, ale zdá sa, že služba Stripe ho prekonala.

Široká ponuka doplnkových produktov a služieb

Služby PayPal sú veľmi pôsobivé, ale Stripe doplňuje svoju platobnú bránu o niektoré jedinečné služby, ako napríklad:

 • Kúpiť tlačidlá pre mobilné aplikácie
 • Úžasné nástroje na podávanie správ
 • Možnosti trhu
 • Prispôsobiteľná pokladňa
 • Hosťovaná platobná stránka
 • odbery
 • Bezplatné skúšky a kupóny

A to je len krátky zoznam viac ako 100 funkcií, ktoré ponúka Stripe.

Rýchla integrácia WooCommerce

Prúžok rozšírenia WooCommerce

S pridaním zadarmo Rozšírenie Stripe Payment Gateway pre internetový obchod WooCommerce bude váš internetový obchod pripravený prijímať kreditné karty, bitcoíny, Apple Pay a ďalšie. Nastavenie je jednoduché a na konfiguráciu preferovaných nastavení platby by malo byť potrebných veľa času.

Zadarmo vývojárske nástroje

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste šli s nástrojom Stripe over PayPal, je jeho silná sada bezplatných vývojárskych nástrojov. To vývojárom umožňuje rýchlo integrovať platobný systém Stripe do iných aplikácií, programov a webových stránok. Ide o to, aby sme vytvorili pevný základ a otvorili možnosti pre rozšírenie vášho podnikania.

To znamená, že Stripe je úplne v poriadku, ak nemáte rozvojové schopnosti. Zdá sa však, že je príťažlivejšia pre vývojárov.

Jeden paušálny poplatok

Obe služby majú štandardný transakčný poplatok 2,9% + 30 ¢, ale služba Stripe neúčtuje žiadne poplatky navyše, napríklad za autorizáciu karty, za medzinárodné karty alebo za nabíjanie kariet z vášho webu. Nižšie uvedieme ďalšie poplatky, ktoré implementuje PayPal, ale firmy, ktoré chcú prijímať medzinárodné karty alebo robiť niečo ako opakovaná fakturácia, budú mať menej platieb pomocou služby Stripe.

Nielen to, ale Stripe prijíma platby spoločnosti Apple Pay zadarmo, zatiaľ čo služba PayPal neakceptuje platby od spoločnosti Apple Pay..

Nevýhody PayPal pre online podnikanie

Ako veľká spoločnosť PayPal vidí všetky druhy sťažností. Väčšina z nich sa týka prvého bodu, ktorý sa zaoberáme zmrazenými účtami.

Zmrazené účty a zadržanie finančných prostriedkov

Hoci je zrejmé, že služba PayPal na určitých účtoch pôsobí z bezpečnostných dôvodov, je známe, že používatelia hlásia problémy so zmrazenými účtami a zadržiavajú prostriedky, a to aj v prípade legitímnych účtov. Dôvodom, prečo služba PayPal zvyčajne zmrazuje (alebo uzatvára) účty, je podozrenie z podvodu.

PayPal sa zaoberal niektorými vysokoprofilovými prípadmi podvodov, takže dáva zmysel, že je trochu opatrný pri problémových účtoch. Okrem toho je známe, že spoločnosť Stripe a ďalšie veľké spoločnosti zaoberajúce sa spracovaním platieb zmrazujú alebo rušia účty. PayPal sa zdá byť v správach viac.

Celkovo je najlepšie, aby ste sa vyhli službe PayPal, ak neplánujete dodržiavať svoje zmluvné podmienky. Napríklad niektoré spoločnosti videli účty zmrazené, keď sa snažili používať osobné účty PayPal na obchodné účely.

Ak sa tiež domnievate, že je váš produkt, služba alebo priemysel vysoko rizikový (alebo v niektorých krajinách potenciálne nezákonný), mali by ste hľadať inde..

Dodatočné servisné poplatky

Keďže služby PayPal aj Stripe majú rovnaké štandardné transakčné poplatky na úrovni 2,9% + 30 ¢, nie je dôvod porovnávať tieto dva s touto metrikou.

Pruh udržuje veci jednoduché tým, že sa drží svojho bytu 2,9% + 30 ¢ transakčný poplatok. To je všetko. PayPal však pripočítava ďalšie poplatky v závislosti od toho, čo sa stane s vaším účtom. Tu je niekoľko príkladov:

 • Kompenzácie – 20 dolárov (na rozdiel od 15 dolárov za prúžok)
 • Poplatky z vášho webu – 30 USD mesačne
 • Opakovaná fakturácia – 10 USD mesačne
 • Pokročilá ochrana pred podvodmi – 10 dolárov mesačne
 • Poplatok za autorizáciu karty – 30 ¢
 • Poplatok za medzinárodné karty – 1%
 • Poplatok za platby nižšie ako 10 – 5% + 0,55 ¢
 • Poplatky za karty American Express – 3,5%

Väčšina týchto poplatkov od spoločnosti Stripe je buď úplne bezplatná, alebo sa držia rovnakej paušálnej sadzby 2,9% + 30 ¢.

Ochrana predajcu

PayPal je známy svojou ochranou kupujúcich, ale nie je to nevyhnutne prípad predajcov. Môžete sa pozrieť na ponuky ochrany predajcu tu, ale nezabudnite, že mnoho obchodníkov uvádza, že ochrana predajcu nie je zďaleka účinná.

Nevýhody pruhu pre online podnikanie

Pruh nie je bez výziev. Tu sú tie, o ktorých by ste mali vedieť.

Zmrazené účty a ukončenie

PayPal a Stripe sú obrovské spoločnosti, ktoré sa stretávajú s podvodmi po celom svete. Preto neprekvapuje, že obchodníci majú tendenciu sťažovať sa aj na zmrazené účty v službe Stripe. PayPal a Stripe sú v tejto kategórii na rovnakej úrovni, pretože všetci obchodníci by si mali byť aspoň vedomí potenciálu pre zmrazené účty. Najlepším spôsobom, ako tomu zabrániť, je opäť minimalizovať podvody na vašom webe a používať účet Stripe podľa jeho zmluvných podmienok a služieb..

Nie je vždy užívateľsky prívetivý

Prúžok obsahuje do svojej platformy pomerne málo funkcií, ale niekedy to spôsobuje viac problémov, ako sa rieši. Stripe bolo na začiatku postavené predovšetkým pre vývojárov, takže nastavenie nie je také jednoduché ako PayPal. Okrem toho sú súčasťou nástroja Stripe nástroje na podvody, ale zdá sa, že zákazníci majú problémy s ich nájdením a aktiváciou. Napríklad je známe, že Stripe nechráni tak dobre pred podvodmi a kompenzáciami. Stripe má určite funkcie na boj proti týmto situáciám, ale obchodníci majú problém ich zapnúť a porozumieť im.

PayPal vs Stripe: Ktoré by ste si mali zvoliť?

Nie je to také ľahké urobiť úplný záver, o ktorom spracovateľovi platieb by ste sa mali rozhodnúť, ale môžeme urobiť niekoľko spoľahlivých vyhlásení:

 • Pás je pre vývojárov lepší.
 • Služba PayPal je zvyčajne lepšia pre nováčikov, ktorí chcú riešenie typu plug and play.
 • PayPal má lepšie sadzby pre neziskové organizácie.
 • Prúžok má nižšie poplatky za veci, ako je opakovaná fakturácia, mikroplatby a kompenzácie.
 • Aj keď je Stripe populárny, PayPal má oveľa silnejšie uznanie značky.

Tam to máte! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výberu medzi Stripe a PayPal, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map