Rôzne spôsoby integrácie sociálnych médií s WordPress

Byť príliš závislý od vyhľadávačov pre prevádzku nie je nikdy dobrý nápad – jedna aktualizácia algoritmu by potenciálne mohla znížiť záplavy pramienkov. S týmto vedomím je dôležitým prvkom zabezpečenia dlhodobého úspechu vašich webových stránok využívanie iných zdrojov návštevnosti, najmä sociálnych médií: vďaka silnému sociálnemu sledovaniu a obsahu, ktorý je možné ľahko zdieľať, môžete na svoju stránku nasmerovať svoju vlastnú návštevnosť. Inými slovami, ak váš web robí Ak dôjde k poklesu SERP, dopad nebude katastrofický.


Teraz som ochotný sa staviť, že väčšina z vás už na vašom webe nainštalovala tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach, však? Nie je to však jediný spôsob, ako zvýšiť sociálnosť svojho webu. Dnes vám chcem predstaviť sedem doplnkov pre sociálne médiá WordPress. Každý doplnok na váš web pridáva trochu inú funkciu, ktorá vám pomôže vyťažiť maximum zo sociálnych médií.

Doplnok WordPress pre sociálne médiá bez peria

Social_Media_Feather

Perie sociálnych médií je bezplatný doplnok pre tlačidlá sociálneho zdieľania. Doplnok umožňuje pridať na svoj web štýlovú sadu tlačidiel na zdieľanie v sociálnych sieťach – môžete tiež pridať sociálne médiá nasledovať tlačidlá – ktoré umožňujú návštevníkom zdieľať váš obsah s priateľmi na ich sociálnom kanáli podľa vlastného výberu.

Doplnok podporuje všetky hlavné sociálne siete: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, reddit, Pinterest a tumblr. Získate čistú modernú sadu tlačidiel, ktoré je možné umiestniť pred alebo za každým príspevkom. Tlačidlá sledovania môžete umiestniť kdekoľvek na webe pomocou špeciálnej miniaplikácie.

Napriek silnému dôrazu na štýl je doplnok neuveriteľne ľahký. Sociálne médiá Feather vôbec nepoužíva Javascript, čo znamená, že sa načítava veľmi rýchlo! K dispozícii je niekoľko prémiových rozšírení vrátane ďalších sady ikon, a pekne vyzerajúce odtiene šedej účinok.

Doplnok na sociálne zdieľanie a skrinky Premium Premium WordPress

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro je fantastický prémiový doplnok dva v jednom, ktorý je k dispozícii za 14 dolárov od CodeCanyon. Za svoje peniaze získate skvele vyzerajúce tlačidlá sociálneho zdieľania a funkciu uzamykania sociálnych sietí.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

Doplnok podporuje 20 najdôležitejších kanálov sociálnych médií a tlačidlá zdieľania môžete umiestniť kdekoľvek na svojej stránke – hore, dole, vľavo alebo vpravo. Môžu byť upevnené v absolútny pozíciu alebo vznášajú sa tak, aby sa vždy zobrazovali na obrazovke. Tlačidlá zdieľania môžete umiestniť priamo do svojho obsahu pomocou jednoduchého skráteného kódu.

Tlačidlá sa rýchlo načítavajú a prichádzajú v desiatich rôznych prevedeniach. Každá pokožka vyzerá čisto a štýlovo a je na výber medzi zobrazením sociálneho loga a úplným menom – môžete si prezrieť veľa vzhľadov tu. Môžete si tiež zvoliť zobrazovanie počítadiel vedľa tlačidiel.

Najlepšia vec na tomto doplnku je funkcia sociálneho uzamykania. To vám umožní uzamknúť prémiový obsah, ktorý si návštevník môže zobraziť až po zdieľaní obsahu na Twitteri alebo Facebooku.

NextScripts: Auto-Poster Free-WordPress Plugin pre sociálne siete

NextScripts

Ďalší pôsobivý bezplatný doplnok, Automatické plagáty na sociálnych sieťach robí presne to, čo hovorí na plechovke: váš obsah sa odošle do každej nakonfigurovanej sociálnej siete, akonáhle stlačíte tlačidlo „publikovať“.

Všetci vieme, že pravidelné uverejňovanie vašich článkov na sociálnych sieťach je skvelý spôsob, ako prilákať návštevnosť vašich webových stránok, a tento doplnok vám ušetrí značné množstvo času: nemusíte už každý príspevok pridávať ručne na každý použitý sociálny kanál. , Pre každú sociálnu sieť môžete tiež pridať viac ako jeden účet, čo uľahčuje integráciu osobných a obchodných účtov súčasne.

Doplnok v súčasnosti podporuje 27 rôznych sociálnych sietí – samozrejme, všetky hlavné siete sú zahrnuté v tomto zozname. Doplnok môžete tiež nakonfigurovať tak, aby do sociálnych príspevkov pridal značky / kategórie článkov ako značky hash, čo uľahčuje vyhľadávanie vášho obsahu..

Pinterest Automatický doplnok Premium WordPress Plugin

Pinterest_Automatic_Pin

Ak sú obrázky dôležitou súčasťou vášho webu, bezpochyby ste na Pintereste už aktívni. Doplnok Pinterest Automatic Pin WordPress, ktorý je k dispozícii za 15 dolárov, môže výrazne zlepšiť, ako rýchlo a efektívne dokážete nahrať svoje obrázky. Doplnok sa bez problémov synchronizuje s účtom Pinterest, čo vám umožní rýchlo pripnúť neobmedzený počet obrázkov. Získava tiež dosky, ktoré sledujete, čo vám môže pomôcť vybrať, kde chcete zverejniť svoje obrázky.

Pri vytváraní príspevku funkcia Automatické pripnutie automaticky zistí všetky obrázky, ktoré sa zverejnia priamo v službe Pinterest, keď je príspevok uverejnený – ak naplánujete uverejnenie príspevku neskôr, vaše obrázky sa pripnú až po zverejnení príspevku. Máte tiež možnosť zrušiť výber obrázkov, ktoré nechcete uverejňovať. Napravo od textového editora nájdete novú metabox, ktorý vám umožňuje vybrať si tabuľu, do ktorej sa pripájajú vaše obrázky z rozbaľovacieho zoznamu..

Okrem toho sa môžete vrátiť a pripnúť obrázky z už uverejnených príspevkov. Svoje existujúce príspevky jednoducho zobrazíte kliknutím na Všetky príspevky na hlavnom paneli WordPress vyberte novú dostupnú možnosť hromadnej akcie: Pripnite ich. Aby sa predišlo problémom s hromadným nahrávaním, môže doplnok rozložiť kolíky, čo znamená, že za minútu sa pripne iba jeden obrázok.

SocialFans Responsive Social Counter Premium WordPress Plugin

SocialFans

SocialFans je fantastický prémiový doplnok, ktorý vám umožňuje pridať na svoju webovú stránku vizuálne ohromujúce tlačidlá sledovania sociálnych aktivít, ktoré vám umožňujú budovať fanúšikov, sledovateľov a predplatiteľov. Podporuje pôsobivé 30+ sociálne mediálne siete a dá sa stiahnuť za 16 dolárov z CodeCanyon. Pre tlačidlá si môžete vybrať z niekoľkých rôznych vzhľadov vrátane farebných, svetlých, tmavých a priehľadných. Pre každý vzhľad je k dispozícii aj niekoľko animácií prechodu a animácií kliknutí.

Screenshot SocialFans

Tlačidlá sú citlivé a prispôsobia sa akejkoľvek oblasti miniaplikácie. Môžete si vybrať medzi zobrazením tlačidiel vo forme zoznamu alebo v chladnom, vzájomne prepojenom usporiadaní skladieb. Obaja vyzerajú skvele. Doplnok tiež ponúka možnosť zobraziť počítadlo pre vaše sociálne sledovanie, ukazujúce buď celkové hodnoty, alebo počet sledovateľov v určenom časovom období, v závislosti od vašich preferencií..

Doplnky pre Twitter zadarmo Zadarmo WordPress

TwitterWidget

Hoci to nie je technicky doplnok, integrácia miniaplikácie Twitter je skvelý spôsob, ako pridať na svoj web iný sociálny prvok. Miniaplikácia Twitter vám umožňuje pridať do bočného panela vašej webovej stránky živý kanál Twitter. Môžete si vybrať, či chcete zobraziť svoje vlastné príspevky a konverzácie, alebo zobraziť akékoľvek príspevky, ktoré majú určený hashtag (najlepšie vlastný hashtag). Je to skvelé na to, aby ste návštevníkom ukázali, ako komunikujete so svojimi fanúšikmi, alebo sprostredkovali to, čo si na vašom webe myslí svet sociálnych médií – ak je spätná väzba pozitívna, je to skutočne skvelý sociálny dôkaz! Návštevníci môžu s vami ľahšie komunikovať kliknutím na odkaz v miniaplikácii.

Pridanie miniaplikácie je super rýchle: jednoducho prejdite na nastavenia svojho účtu Twitter a vyberte miniaplikáciu. Odtiaľ sa budete môcť pohrávať s nastaveniami a množstvom možností prispôsobenia skôr, ako vygenerujete kód, ktorý sa vloží do miniaplikácie HTML na vašom webe WordPress..

Doplnok CoSchedule WordPress zadarmo

CoSchedule

CoSchedule je primárne redakčný kalendár typu všetko v jednom, ale obsahuje aj pôsobivé funkcie sociálnych médií. Cena služby je 10 dolárov mesačne, ale môžete získať 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

CoSchedule vám umožňuje synchronizovať ľubovoľný počet účtov sociálnych médií vo všetkých hlavných sieťach. To potom umožňuje vytvárať a plánovať správy z metaboxu umiestneného priamo pod textovým editorom WordPress – to znamená, že môžete písať príspevky na sociálnych sieťach ako blogujete. Svoje príspevky si môžete naplánovať podľa času uverejnenia, napríklad dve, štyri a šesť hodín po uverejnení príspevku. Ak zmeníte dátum zverejnenia, súvisiace sociálne príspevky sa s ním automaticky presunú.

Doplnok tiež vytvára pôsobivý kalendár drag-and-drop, ktorý obsahuje všetok naplánovaný obsah a naplánované sociálne príspevky. To vám umožní vizualizovať všetky aspekty vášho rozvrhu blogov, čo vám umožní zistiť, ktoré dni sú na obsahu ľahké, a to vám pomôže vytvoriť konzistentnejší rozvrh publikovania a sociálnych aktivít..

Záverečné myšlienky

S rastúcim významom sociálnych médií sa zvyšuje aj počet sociálnych doplnkov WordPress. To môže sťažiť nájdenie vhodného doplnku pre vaše webové stránky so všetkými rôznymi doplnkami, z ktorých si môžete vybrať.

Cieľom tohto článku je predstaviť vám niekoľko rôznych doplnkov pre sociálne médiá, z ktorých každý ponúka inú funkciu, aby vám pomohol čo najlepšie využiť kanály sociálnych médií. Môžete tiež skontrolovať náš príspevok na 20 z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress, kde nájdete ďalšie bezplatné a prémiové možnosti pridávania sociálnych odkazov na vaše stránky..  Ak viete o úžasnom doplnku pre sociálne médiá, ktorý nie je uvedený v tomto zozname, dajte nám o ňom vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map