Sprievodca, ako sa stať uznávaným profesionálom WordPress

Profesionáli zarábajú najviac peňazí, majú najväčší vplyv a všeobecne ich majú dobré. Sú tiež spravodliví, keď čelia výzvam, pretože sú kvalifikovaní, a preto si sú istí svojimi schopnosťami. Sú creme de la creme a všetci (čítaní klienti) chcú kúsok svojej úžasnosti. Klady to robia veľkými a v dôsledku toho sú závisťou miliónov, ktorí nerobia škrty. Ak sú všetky tieto pekné veci pripravené na prevzatie, prečo by sa niekto nechcel stať osobou, ktorá sa stane odborníkom v oblasti svojich odborných znalostí??


WordPress otvoril mnoho ciest pre svoju neustále rastúcu komunitu. Demokratizáciou publikovania na webe vám táto platforma ponúka šancu stať sa uznávaným profesionálom, či už ste spisovateľ (alebo blogger), konzultant, zástupca podpory, návrhár alebo vývojár..

Ak ste pripravení vynaložiť úsilie a učiť sa, stať sa serióznym profesionálom WordPress je dosiahnuteľné a pravdepodobne ho nebudete brať y-e-e-e-ARS praxe a opakovania, koľko by ste uverili. Nemôžeme zabudnúť na prax a opakovanie pri zhutňovaní alebo upevňovaní získaných vedomostí, ale ak na to dáte myseľ, stať sa serióznym programom WordPress nebude trvať tak dlho..

Nemusíte byť ani Albert Einstein; Ak rozumiete tomuto sprievodcovi a máte zápal vášne pre WordPress, je dobré ísť. Zabudnite na chvíľu akademické ocenenia a podobné veci. To všetko a ešte viac odhalíme v dnešnom príspevku. Užite si to až do konca a urobme z teba slušného profesionála WordPress! Dlhé predstavenie, hm? Je prípustné odchýliť sa od normy raz za čas, čo by ste si mali pamätať, keď tvrdo pracujete, aby ste sa stali špičkovým odborníkom na WordPress..

Najprv krátka lekcia histórie …

študent

… to ukazuje, že nepotrebujete roky, aby ste si zarobili pruhy a stali ste sa odborníkom na WordPress. Stretol som sa a zamiloval som sa do WordPress pred vekmi, ak by ste mohli volať pred 2008 rokmi :). Popoludní bolo jasné a jasné, keď sa slnečné lúče pretrhali jasnou oblohou Nairobi. Ona (WordPress) bola prekrásna a už vtedy mala zdánlivo neobmedzené možnosti.

Skúsil som to (pretože „jej“ v tejto súvislosti znie sviatostne) na a .wordpress.com subdomény a bol okamžite závislý po inštalácii témy a publikovaní môjho prvého príspevku. niekedy. Mal som neskúmané sny o vývoji a publikovaní webu a nemohol som nájsť WordPress v lepšom čase. Och, nostalgia.

Rýchly posun vpred o šesť (6) rokov…

Program WordPress ovláda niekoľko mojich hostiteľských webov WordPress vrátane niekoľkých, ktorí žijú v subdoménach. Okrem toho som nainštaloval WordPress lokálne (na mojom počítači), aby som s ním mohol hrať kedykoľvek. Hrám sa témami WordPress, doplnkami, doplnkami a niekoľkými ďalšími vecami a zdieľam to, čo sa naučím. Bez ohľadu na to, čo hovorím alebo na koľko protestujem, existuje niekoľko pekných ľudí, ktorí stále trvajú na tom, aby ma volali odborníkom na WordPress. Vždy si myslím, že sú príliš milí na to, aby som len rozpracovával.

Šesť (6) rokov a stále sa pracuje? Čo nám nepovieš? No … za posledných dvanásť (12) mesiacov som sa viac zapájal do programu WordPress ako za posledných päť rokov. Medzi vami a mnou si myslím, že moje zapojenie sa do programu WordPress za posledný rok je presne to, čo ľudia na ulici Nairobi i za ňou na počesť spievajú „experta na WordPress“. Je zrejmé, že si robím srandu, ale na tvári by si mal vidieť úsmev, akoby som to rád ��

Zjavná márnosť v predchádzajúcom tvrdení je šokujúca, ale lekciou, ktorú by ste sa mali naučiť, je, že môžete zarobiť svoje pruhy a dosiahnuť najvyhľadávanejší stav programu WordPress PRO za menej ako dva roky. Cvičenie ma trvalo od úplného začiatočníka až po „hej, ty mi povedz, ty si expert na WordPress“ v rozpätí asi pätnástich (15) mesiacov. Stále som v tom.

Pri ceste k tomu, aby ste sa stali uznávaným profesionálom WordPress, nezabudnite, že WordPress je poháňaný filozofiou alebo skôr duchom spolupráce a nie konkurenciou. To by mohlo znieť protirečivo, ak sa chcete stať serióznym profesionálom WordPress, ktorý vám umožní zmeniť stoly na trhu práce. Konkurencieschopnosť vo všetkých aspektoch života bude vždy existovať – ​​nikde to nejde. Čo tým myslím je, že to zlomí presne nula (0) kostí vo vašom tele, aby ste sa vrátili späť do komunity WordPress. Nepozerajte sa len na obohatenie sa pozdĺž menového tangensu, cesto nakoniec príde. Staňte sa uznávaným profesionálom WordPress a pomôžte tak ostatným používateľom WordPress. Dosť četu chat, uvidíme, ako sa môžete stať slušným profesionálom WordPress!

Ako sa stať uznávaným profesionálom WordPress

Indická podnikateľka s notebookom

Nemôžete sa dočkať, až sa stanete profesionálom WordPress? Táto časť je venovaná vám. Zostavili sme obrovský zoznam najlepších tipov, ktoré by som mohol nájsť, aby som vám pomohol skákať z nováčikov na profesionálov.

Staňte sa zanieteným používateľom WordPress

Nevideli ste, že to prichádza, hm? Ako sa stávate profesionálom v niečom, čo ste nikdy nepoužili? Viete, koľko sa môžete dozvedieť o produkte, ktorý ho vyskúšal? Ľutujeme, že vám praskla bublina, ale nemôžete sa stať programom WordPress (slušný) iba čítaním; musíte sa zapojiť – musíte používať platformu a preskúmať jej obrovské možnosti.

Najjednoduchšou cestou na zvládnutie programu WordPress je okamžité ponorenie sa. Nesledujte z vedľajšej koľaje, je oveľa zábavnejšia. Nainštalujte si WordPress a investujte čas do učenia, ako platforma funguje. Otestujte niekoľko tém a doplnkov WordPress a pokračujte.

Spustite blog (na čomkoľvek) a spoznajte WordPress z pohľadu používateľa. Je to tak jednoduché, WordPress, budete prekvapení, ako rýchlo sa naučíte laná. Či už píšete, navrhujete, vyvíjate alebo pomáhate ostatným, nájdite spôsob, ako používať WordPress. Keď pomôžete ďalšej osobe obísť WordPress, je čas zamerať svoje úsilie na špecialitu.

špecializovať

Bez ohľadu na to, čo robíte alebo za koho sa modlíte, nikdy nemôžete byť vo všetkom najlepší. Je ľudsky nemožné „zapojiť sa do všetkých obchodov“. Zostane vám jedna lukratívna možnosť: špecializácia. Ak máte talent na písanie, ale nemôžete kód zachrániť svoj život, budete veľmi dobre povzbudzovať ako profesionálny bloger WordPress. Mnoho profesionálnych blogerov (napr. Tom Ewer) si vytvorilo kariéru v oblasti blogovania a WordPress. Je Tom úctyhodný profesionál WordPress? Stavíte sa, že je. Obrovskú časť mojej práce s blogmi tvoria projekty súvisiace s WordPress. Milujem to? Stavíte sa, že áno. Vykričte na AJ Clarkeho, Kylu a vás všetkých za úžasnú podporu.

Ak ste front-endový vývojár, môžete sa venovať tematike WordPress, ktorá zahŕňa vývoj všetkého medzi témami a rámcami. Ak ste feťák kódu, môžete si vytvoriť back-end, fušovať do tém a doplnkov a pozrieť sa pod kapotu WordPress. Vyskúšať veľa špecialít súčasne je zle vedené a znamená to iba zvládnuť nič, čo vedie k frustrácii. To neznamená, že musíte zabudnúť na svoje vášne, aby ste sa stali slušným profesionálom WordPress. Nie. Vždy môžete zvládnuť jednu špecialitu ako prvý a prejsť na ďalšiu.

Som zelený, nemám zručnosti v oblasti dizajnu a vývoja a nemôžem začať podnikať so svojimi neexistujúcimi schopnosťami v oblasti blogovania? Znamená to, že som odsúdený na zánik? Existuje nádej, že by som sa mohol stať slušným profesionálom WordPress? Odpoveď na vyššie uvedenú otázku, ktorá sa sama porážala, je výrazná Áno! Samozrejme, ak by ste chceli vybudovať kariéru navrhujúcu / vyvíjajúcu sa pre WordPress, budete sa musieť naučiť programovacie jazyky ako HTML, CSS, JavaScript a PHP. Budete sa tiež chcieť dozvedieť niekoľko vecí o databázach MySQL. Ak chcete vybudovať kariéru ako špičkový bloger programu WordPress, musíte sa naučiť umenie blogovania a SEO, okrem iných tém, online marketingu. Koniec koncov, nikto sa nenarodil so všetkými vedomosťami; všetci žijeme a učíme sa spolu. Celkovo sa musíte špecializovať, pretože:

 • Vďaka sústredeniu vášho úsilia na jednu špecializáciu sa stanete uznávaným profesionálom WordPress
 • Je to ťažké drôty naučil zručnosti vo vašom mozgu
 • Byť Jackom všetkých obchodov spôsobí viac škody ako úžitku z hľadiska zníženej produktivity a menšieho zostatku na bankách
 • Môžete sa stať najlepším vývojárom WordPress a stále blogovať o veciach, ktoré sa naučíte
 • Môžete sa stať najlepším blogerom WordPress a naďalej pomáhať ostatným na fórach podpory
 • A tak ďalej a tak ďalej

Staňte sa najlepším, čo môže byť v špecialite a v iných špecialitách podľa vášho želania. Mal som klientov, aby ma kontaktovali ohľadom vývoja WordPress prostredníctvom mojej stránky portfólia blogov. Mohol som pomôcť, ale moje vývojové zručnosti WordPress boli vtedy ešte v detstve. Sledujte svoje nadšenie, keď sa špecializujete, pretože určite nechcete byť zaseknutí v kariére, ktoré sa vám nepáči, najmä ak WordPress ponúka toľko plných príležitostí. Špecializácia vám tiež pomôže ušetriť veľa času, čo nás vedie k nášmu ďalšiemu bodu.

Časový manažment

time-management

Či už držíte 9 až 5 alebo na voľnej nohe, musíte mať pevnú priľnavosť vo vašom čase. Je to vzácny zdroj a čím lepšie ho spravujete, tým produktívnejší sa stanete ako profesionál. Špičkoví profesionáli WordPress (a ďalší slušní profesionáli) sú zodpovední za svoj čas. Čas sú peniaze, chodia na každodenné príslovie a ak strácate sekundy vo svojom živote, musíte banke tiež dať pokyn, aby si dom odložil..

Stať sa slušným profesionálom WordPress zahŕňa učenie a učenie si vyžaduje čas a je čas, ktorý musíte vytvoriť vo svojom rozvrhu. Akonáhle si zarobíte svoje pruhy, klienti si zamilujú vaše nové farby, čo znamená, že vaša doska bude takmer vždy plná. Ak vás čas unikne, nesplníte očakávania svojich klientov. To je zlé pre vašu povesť, ako aj pre zostatok na vašom účte. Vyberte si tých správnych klientov (tých, ktorí rešpektujú váš čas) a naplánujte si čas okolo svojho života a budete v poriadku.

Budete tiež musieť vyhradiť čas na prestávky a relaxáciu. Vďaka všetkej práci a žiadnej hre nie je Jack nudný chlapec? Nechcete byť teraz nudný profesionál WordPress, však? Vytvorte si čas na cvičenie, rodinné povinnosti a sebareflexiu.

Tvrdo pracujte, tvrdo hrajte. – Wiz K.

Vzdelávaj sa

Povzbudzuje vás, aby ste si prečítali túto príručku, pretože to znamená, že sa vydáte správnym smerom, pokiaľ ide o slušného profesionála WordPress. Okrem toho je vzdelávanie obvyklým spôsobom získavania odborných zručností. Nie ste si istí svojimi kódovacími, blogovacími ani komunikačnými schopnosťami? Je čas sa učiť. Nepotrebujete ani opustiť svoj dom, môžete sa dozvedieť všetko, čo potrebujete, o službe WordPress online. Hľadanie na Googli je skvelým miestom, kde začať, ale je tu niekoľko zdrojov, ako začať:

Vzdelávať ostatných

Pamätáte si, čo sme povedali o filozofii, ktorou sa riadi WordPress? Pomôcť ostatným. Vzdelávanie druhých stále pomáha. Zároveň najlepším spôsobom, ako sa niečo naučiť, je naučiť ostatných. Inými slovami, keď učíte ostatných, čo sa učíte, vy:

 • Rozšírte svoje vlastné zručnosti
 • Získajte ďalšie zručnosti prostredníctvom interakcie
 • Získajte viac klientov
 • V zásade vracajú komunitu WordPress
 • Budovať vplyv
 • Automaticky získajte titul Expert na WordPress

Spustite blog a podeľte sa o svoje znalosti o WordPress so svetom. John alebo Jane Doe niekde na svete nájdu váš blog a ak sú vaše tipy dobré, budete na ceste k tomu, aby ste sa stali hviezdou WordPress. Haha. Pozri sa na teba, myslieť si, že všetko je také ľahké :).

Zdieľajte na svojom blogu tipy, návody a návody a rozšírte ruku na fórach podpory. V zásade platí, že čím viac ľudí pomáhate, tým dôveryhodnejšie sa stanete profesionálom WordPress. Vzdelávať a pomáhať druhým. Hovorí sa tomu, že platíme dopredu a je to efektívne. Mimochodom, dokonca môžete získať prácu z podporných fór, takže áno, pokračujte vo vzdelávaní a pomáhajte ostatným používateľom. Viac sily pre teba!

Spojte sa s ďalšími odborníkmi na WordPress

Priatelia programu WordCamp

Aj keď môžete budovať ziskový podnik WordPress bez toho, aby ste sa niekedy zapojili do komunity WordPress, z formovania môžete získať čo najviac vzájomne uspokojujúce vzťahy s inými profesionálmi WordPress. Napríklad môžete rozšíriť svoje sociálne a vedomostné kruhy, vytvoriť tím (alebo sieť) rovnako zmýšľajúcich a kvalifikovaných odborníkov, učiť sa nové veci na stretnutiach WordPress, pomôcť vystaviť viac ľudí vo vašej bezprostrednej komunite WordPress a tak ďalej.

Stretnutia WordPress sú organizované po celom svete v rôznom termíne. Náklady na účasť sú zvyčajne nízke a obrovské percento peňazí na lístky ide napriek tomu na zásoby a občerstvenie. Pokladňa Rozvrh WordCamp Central aby ste videli, kedy sa niekto môže diať vo vašom okolí. Zúčastnite sa miestnych stretnutí a ak neexistujú, neváhajte a spojte sa s ostatnými nadšencami WordPress vo vašej komunite a rozviňte svet WordPress z domu.

Ak ste plachý typ alebo by ste radšej pozerali poslednú splátku Hry o tróny Ak sa chcete zúčastniť udalosti v sieti, môžete využiť sily sociálnych sietí, ako sú Twitter, Facebook a LinkedIn. Výhody sietí, či už online alebo offline, sú dosť zrejmé a mohli by vám poskytnúť palivo, ktoré potrebujete na dosiahnutie svojich profesionálnych cieľov.

Koniec koncov, žiadny človek nie je ostrov. Všetci potrebujeme podporný systém a ešte viac, ak ste seriózny odborník na WordPress s potrebami, ktoré by vás mohli vytlačiť z vašej zóny pohodlia. Ako profesionál potrebujete sieť (alebo siete) ďalších odborníkov na spoluprácu na projektoch, nápadoch na brainstorming a všeobecne poskytujúcich profesionálnu a morálnu podporu..

Identifikujte a kompenzujte svoje slabiny …

… posilnením vašich silných stránok. Strach a slabosť bránia všetkým druhom rozvoja, či už profesionálnym, osobným alebo iným. Vaše slabé stránky ako osoby, tak aj odborníka, s najväčšou pravdepodobnosťou oneskoria prechod na plne rozvinutého profesionála WordPress. Tvojou slabosťou môže byť čokoľvek. Možno nie ste skôr adoptujúci (alebo len neprijímate nové trendy len preto, že máte radi veci tradičné). Možno sa vám nedarí pracovať s tímami. Možno to, možno, že – len identifikujte, aké by mohli byť vaše profesionálne slabiny a odstráňte ich.

Ako? Posilnením svojich silných stránok popierate svojim slabostiam šancu, aby vás zosadili. Napríklad, ak nemôžete pracovať s tímom, pretože ste vhodnejší na manažérske úlohy, mali by ste zvážiť vedenie vlastného tímu namiesto toho, aby ste sa do neho zapísali. Ak nemôžete vyliezť z postele pred 11. hodinou ráno, naplánujte si dôležité stretnutia poobede. , Si nočná sova? Nehovorím, že je to slabina. Chcem len, aby ste pochopili, že iba vy môžete poznať svoje silné a slabé stránky. Identifikujte slabé stránky a posilnite svoje silné stránky. Rob si svoju vec. Et cetera et cetera.

Báť. Ako prekonáte strach a stanete sa slušným profesionálom WordPress, ktorým ste chceli byť? Cítite strach, ale aj tak konáte. Môžete sa rozhodnúť hrať bezpečne a zostať priemerný alebo vystúpiť zo svojej zóny pohodlia a vziať si to, čo si zaslúžite. Strach nie je skutočný, je to všetko v tvojej hlave. Obávate sa, že nebudete schopní zvládnuť zvýšenú zodpovednosť špičkového profesionála WordPress? To je strach. Nie ste si istí svojimi schopnosťami? To je slabina.

Cvičiť (a precvičiť viac)

code-Prax

Cvičenie je dokonalé, prax je trvalé. Čím viac niečo praktizujete, tým lepšie sa vám to stane. Je to spôsob, ako sú naše mozgy (a telá) prirodzene zapojené do práce. Vezmite napríklad kulturistov. Profesionálni kulturisti to udržiavajú. Pravidelne cvičia a výsledkom je, že majú veľké bicepsy, abs a všetky. Tí, ktorí nie sú vážni v kulturistike, sa po chvíli nevracajú do posilňovne alebo by mohli trénovať iba vtedy, keď majú „náladu“. Výsledkom je, že nedosahujú výsledok, ktorý profesionáli dosiahli. Tí, ktorí mysleli vážne s budovaním svalovej hmoty, ale neskôr z nejakého dôvodu upustili od praxe, stratili svoju svalovú hmotu (atrofie) alebo narástli..

Podobne chcete pokračovať v praktizovaní. Ste dizajnér programu WordPress? Dizajn a dizajn ešte viac. Netwrok (ako sme už spomenuli) s ďalšími návrhármi Dribbble. Ste vývojár WordPress, prax a opakovanie sú kľúčom k zdokonaleniu vašich schopností. Pokladňa za bezplatné témy alebo Repozitáre Githubu učiť sa od viac ako programátorov. Blogger WordPress? To isté platí – stále sledujte blogovanie a sledujte ho – prax vás zlepší.

Skúsený profesionál WordPress má skúsenosti, ktoré prechádzajú hodinami a hodinami praxe. Pred pár rokmi som niekde čítal, že zvládnutie obchodu trvá asi 10 000 hodín praxe. Neviem, či je to pravda alebo čistý balónik, ale chápete to.

Venovanie a vytrvalosť sú dlhá cesta

Keď začnete odspodu, znie to jednoducho a zábavne, keď ho vložíte do skladby, Drake, ale to sa, nanešťastie, obyčajne nestalo. Začínať zdola je skutočne počnúc zdola, odtiaľto dole a je to strmý kopec, na ktorý mnohí nie sú pripravení. Skok zo zarobenia 20 až 200 dolárov za hodinu si vyžaduje trochu plánovania, obetavosti a vytrvalosti.

Musíte pochopiť, že v priebehu dní a dní sa objavia výzvy, ktoré sa nikdy nezdajú skončiť. Môžete sa stretnúť s klientmi, ktorí vás prinútia spýtať sa na vaše metodiky a dokonca aj na vlastné zdravie. Je mi to ľúto. Zároveň sa nič nestojí za to mať (alebo stať sa v našom prípade) ľahké. Musíte sa za to potiť. Musíte tvrdo pracovať (alebo byť inteligentní, jedna a tá istá vec) a vytrvať. Musíte sa plne venovať svojej zvolenej ceste a nikdy sa nezastaviť ani pri zmene cesty. Stať sa slušným profesionálom WordPress si vyžaduje čas a úsilie. Možno bude potrebné do tohto procesu investovať peniaze (do seba). Všetky tieto veci znamenajú obetovanie tak či onak a vyzývajú na vytrvalosť.

Staňte sa úžasnou osobou

Palec hore!

Prijmite príjemnú osobnosť, ak ju ešte nemáte. Príjemné vystupovanie prechádza dlhú cestu, ak sa chcete stať serióznym profesionálom WordPress. Môžete si myslieť prečo? Nakoniec budete chcieť, aby si vás klienti najali za všetko úsilie a čas, ktorý si budete venovať budovaniu svojich profesionálnych schopností.

Aj keď vaše profesionálne zručnosti môžu hovoriť o vašich schopnostiach, klient vás okamžite upustí, ak vaša osobnosť naštve. Ľudia chcú pracovať s ľuďmi, ktorých baví. Nikdy sa nestanete slušným profesionálom WordPress, aký si prajete, ak vašu negativitu pocítite na dvoch planétach. Ako sa teda stávaš úžasným??

 • Staňte sa vynikajúcim komunikátorom – Rozvíjajte svoje komunikačné zručnosti so silným dôrazom na zručnosti počúvania
 • Reagujte na e-mail včas
 • Doprajte čestnosti vo svojich transakciách – nenechajte sa podvádzať
 • Buďte priateľskí, ale asertívni
 • Buď nápomocný
 • Ukážte sklon k poskytovaniu riešení namiesto spôsobovania problémov
 • Rozvíjať pozitívny prístup prostredníctvom pozitívneho myslenia a obklopovať seba pozitívnym vplyvom

Poznať potreby svojho klienta

Stať sa slušným profesionálom WordPress nie je cieľom, ale cestou, ktorá sa nikdy neskončí tak dlho, ako bude WordPress neustále rásť (WordPress 4.0 „Benny“ práve minulý mesiac mimochodom upustil a poskytuje vám veľa nových funkcií WordPress, o ktorých sa chcete dozvedieť).

Aj keď vám vaše vylepšené zručnosti a účasť v komunite prinesú klientov, je dôležité naučiť sa, ako ich udržať. Ako udržujete svojich klientov? Rozumiete ich potrebám. potom uspokojíte tieto potreby nad očakávania klienta. Potom to urobíte ďalších šesťdesiat (60) dní. Klient bude šťastný a ísť spať s vedomím, že má profesionála vo svojom tíme.

Nepozerajte sa na to, čo ste zo vzťahu dosiahli (ľahšie povedané ako urobené). Zamerajte sa iba na to, aby ste poskytli hodnotu nad očakávania klienta. Chcete, aby ľudia verili, že ste za profesionálov v programe WordPress hodní svojej soli? Nerobte si nároky, nepreukazujte svoje nadšenie. Splnenie potrieb a prekročenie očakávaní je tajomstvom.

Vyššie sadzby nabíjania

money-on-the-tabuľky

Tomu neveríte, ale vedeli ste, že vnímanie jednotlivca môže skutočne ovplyvniť jeho rozhodovanie? Vážení profesionáli WordPress účtujú za svoje služby veľké peniaze. Druh sadzieb, ktoré by väčšina nezávislých považovala za prehnané. Stále získavajú veľkých klientov aj po zvýšení ich ceny. Klient, ktorý nemal „dosť“ na zaplatenie, môže vyslať desaťkrát viac za špičkových profesionálov vo WordPress. Čo sa tu deje? Prečo klienti utekajú, keď citujete svoje „prekvapivo konkurencieschopné“ sadzby? vnímanie.

Vďaka vnímaniu sa cena, ktorá je vysoko cenená, považuje za vyššiu hodnotu ako jej lacnejšie alternatívy. Ako si budujete svoje zručnosti, budete určite chcieť účtovať sadzby zodpovedajúce vašim schopnostiam. Nikdy nedopĺňajte a neprebíjajte. Buďte si istí svojimi schopnosťami, spoznajte svoju cenu a požiadajte o poplatok. Nezabudnite, že veľmi zľavnené sadzby môžu v skutočnosti prinútiť klienta utiecť iným smerom. Profesionál nehrá lacno.

Je to všetko o tom, byť šťastný

Ak máte radosť z toho, čo robíte, zvýšenie profesionálneho statusu bude len otázkou času.

Blahoslavený človek, ktorý si plní svoju povinnosť vďačne, lebo z jeho potu vyjdú odmeny za prácu, ktorú si užívajú deti svojich detí. – Old Maxim

Ak ste vo vybranej špecialite spokojní, prejaví sa to vo vašej práci. To, čo sa volá vášeň, v tom zohráva obrovskú úlohu. Ani slovo.

Udržujte horenie ohňa

Všetci sme boli stvorení (alebo sa vyvinuli) inak. Každý z nás má iné schopnosti. Možno sa učíte rýchlejšie ako John Doe. Môže to trvať rok, kým začnete vidieť výsledky, ale John Doe bude potrebovať dva alebo dokonca tri roky, aby ste dosiahli rovnaké výsledky. Všetci sme iní. Ide o to, že sa nikdy neprestávajte učiť bez ohľadu na to, ako „profesionálny“ sa cítite „vo svojom čreve“. Učenie sa nikdy nekončí. perióda.

Dobre, zhrnieme to. Tu sú naše tipy, ako sa stať uznávaným profesionálom WordPress:

 • Staňte sa zanieteným používateľom WordPress
 • špecializovať
 • Vzdelávajte sa
 • Vzdelávať a pomáhať druhým
 • Spojte sa s inými odborníkmi
 • Identifikujte a kompenzujte svoje slabiny
 • Prax a ďalšie cvičenie
 • Odhodlanie a vytrvalosť prechádzajú dlhú cestu
 • Buďte úžasní
 • Poznajte potreby svojho klienta a prekonajte očakávania
 • Nabíjajte vyššie sadzby
 • Udržujte oheň horiaci

Viac zdrojov o tom, ako sa stať uznávaným profesionálom WordPress

Naozaj chceme, aby ste sa stali odborníkom na WordPress, ktorým chcete byť, pretože máme túto predstavu, že svet by bol lepším miestom pre viac odborníkov. Aby sme vám pomohli, zhromaždili sme pre vaše potešenie nasledujúce zdroje navyše:

Nad tebou …

“Cesta je dlhá, cesta je strmá a tŕne sú všade okolo …”, ale stať sa slušným profesionálom WordPress je dosiahnuteľný výkon. Máte pocit, že sme vynechali niečo zásadné? Prosím, neváhajte zdieľať v okienku s komentármi nižšie!

PS: Prajeme vám veľa úspechov ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map