Tipy na predaj darčekov v elektronickom obchode WordPress

Nadanie elektronického obchodu WordPress a darovanie darčekov

S novým rokom tu a už v plnom prúde si môžete konečne naplánovať náročné prázdniny! Je čas pripraviť a smrekovať váš internetový obchod – vyťažte maximum z toho, aby ste využili nákupnú horúčku, keď verejnosť zachytí chybu pri prehliadaní.


Darcovstvo bolo od začiatku času neoddeliteľne spojené s sviatkami. Realizácia sezónnych marketingových stratégií je v skutočnosti jedným z najspoľahlivejších spôsobov zvyšovania predaja vo vašom e-shope.

Jednoduchá ponuka zliav alebo ponúk na vaše produkty však už nestačí. Vzhľadom na rýchlosť, s akou sa elektronický obchod rozširuje, musíte mať v ruke nejaké silné karty, aby ste urobili dojem pred dovolenkou..

Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je orezať webovú stránku osobitne z perspektívy darcovstva, a nie iba marketingu darčekových produktov svojich produktov. Zmätený? Nechaj ma vysvetliť.

Predaj darčekov vs predaj výrobkov

Jedným z významných rozdielov medzi nákupom GIF a tradičným nákupom je to, že ľudia často hľadajú produkty, ktoré majú pridaný zmysluplný nádych. Mohli by to byť hrnčeky pre deň otca, prispôsobené lup, prázdninové sady atď.

Predaj darčekov namiesto jednoduchého predaja produktov má potenciál priviesť dvoch zákazníkov do vášho obchodu namiesto jedného.

Prvým z nich je darca, ktorý si prezeral váš e-shop a našiel perfektný darček, ktorý dal. Druhým je darca, ktorý dostane darček, je odfúknutý premýšľaním a navštevuje váš e-obchod, aby skontroloval ďalšie zaujímavé dary, ktoré môže darovať zasa. Hovorte o reťazovej reakcii!

Teraz, keď sme si stanovili dôležitosť nasmerovania marketingového úsilia na predaj darčekov namiesto produktov, pozrime sa, ako môžete pripraviť darčekovú sezónu v elektronickom obchode.!

Príprava darčeka v internetovom obchode

Existuje mnoho spôsobov, ako pripraviť internetový obchod na nasledujúci rok, ale tu je niekoľko kľúčových tipov, ako začať s nakupovaním darčekov..

1. Plánujte sviatočné propagácie a udalosti

Plánovanie kalendára

Najskôr rozviňte svoj kalendár a poznačte si nadchádzajúce sviatky, na ktoré chcete zacieliť. Môže to znieť očividne, ale je to kľúčová súčasť plánovania veľkých marketingových udalostí a predvídania potrieb zásob. Zamyslite sa nad tým, ktoré sviatky majú zmysel pre váš obchod, aby špecificky vytvárali dary sústredené okolo.

Napríklad Valentína je pravdepodobne deň, ktorý si nechcete nechať ujsť. Na druhej strane, ak nie ste pivovar alebo obchod, ktorý dováža írske výrobky, existuje veľká šanca, že deň Svätého Patrika je deň, ktorý môžete preskočiť. Získate nápad.

2. Integrujte dary do navigácie na webe

Jedným z hlavných pravidiel predaja darčekov je uľahčiť ich nájdeniu publiku. Možno budete mať najlepšie nápady pre najväčšie dary na svete, ale ak sú vylúčené v rohu svojho webu, nikto ich nenájde..

1800 Kvetinové darčeky

1800 Kvety vo svojej hlavnej ponuke ponúka aktuálne ročné obdobia darovania.

Zažite tágo z veľkých darovacích webov, ako je 1800 kvetín, a svoje darčeky si ponechajte vpredu a v strede. Pridanie vašich súčasných darčekových propagačných akcií tam, kde sú prístupné vo vašom menu, uľahčuje kupujúcim rýchle vyhľadanie toho, čo hľadajú, a uskutočnenie nákupu. Jednoducho vytvorte nadané kategórie a pridajte ich do hlavnej ponuky.

Rozšírené vyhľadávanie

Aby bolo vyhľadávanie ešte príjemnejšie, môžete dokonca roztriediť dary do konkrétnych kategórií, napríklad podľa príjemcu, príležitosti, veku, značky, cenového rozpätia, ponúk atď. Skvelý spôsob, ako ho pridať na svoj web, je s SearchWP. rozšírený vyhľadávací doplnok WordPress. SearchWP automaticky podporuje pokročilé, fazetové vyhľadávanie prostredníctvom taxonómií (ako sú kategórie, značky a dokonca aj atribúty produktov). Pri vytváraní produktov WooCommerce nezabudnite pridať príslušné atribúty produktu (farba, značka, prísady atď.) A značky (vek je dobrý darček, všeobecný záujem atď.).

3. Nastavte venované darčekové stránky

Ak nie ste typ osoby, ktorá chce na svojej domovskej stránke inzerovať svoje dary lepkavý banner, vždy sa môžete rozhodnúť pre jemnejší, ale rovnako efektívny spôsob nastavenia vyhradených darčekových stránok. Tieto príležitosti môžu byť príležitostne na vašom webe a môžu k nim pristupovať zákazníci po celý rok.

Dean & Deluca Gifting

Dean & Deluca ha má trvalú stránku „Darcovstvo“.

Kategórie, o ktorých sme diskutovali vyššie, sa dajú použiť aj tu. Okrem toho môžete dokonca zvážiť vytvorenie špeciálnej stránky pre svoje sezónne ponuky v balíkoch produktov s darčekovými balíčkami pre rôzne príležitosti.

4. Propagujte prispôsobené balíčky

Jedným zo spôsobov, ako uľahčiť nakupovanie darčekov, je vytvorenie darčekové balíčky vopred pre konkrétnych jednotlivcov. Môžete vziať súčasné trendy a populárne výrobky, ktoré sú na trhu trendy, a pridať ich do balíka, čím sa stane atraktívnym. Okrem toho, osobný kontakt, založený na tom, pre koho je darček, prechádza dlhú cestu pri uzatváraní obchodu.

Pamätáte si na darčekovú krabičku „Darčeková krabička pre mamu“, ktorú ste si rezervovali na Deň matiek? Táto myšlienka je rovnaká. Pre rýchlych zákazníkov nie je nič lepšie ako zväzok, ktorý si môžu ľahko a rýchlo objednať, a ktorý obsahuje prakticky všetko, čo hľadajú..

Pred vytvorením personalizovaných balíkov podľa veku alebo príležitosti môžete vykonať niektoré prieskumy trhu, aby ste získali jasnejšiu predstavu o všeobecných preferenciách a cenovej dostupnosti. Nezabudnite ponúknuť zákazníkom širokú škálu možností, z ktorých si môžete vybrať, a doslova uvidíte dary odletujúce z vašich virtuálnych políc.!

Bonus: vlastné balíčky

Ponúknite voliteľné varianty balíkov

V rovnakom duchu môžete zákazníkom ponúknuť úplnú slobodu vytvárať si vlastné, personalizovaný darčekový balík. S krabicami vlastných výrobkov spoločnosti WisdmLab môžete ponúkať darčekové krabičky rôznych veľkostí, skupinu produktov, z ktorej si môžete vybrať, a definovanú cenovú škálu a sedieť, aby zákazníci mohli navrhnúť svoj individualistický balík. Zvyčajne môžete použiť presvedčivé opatrenia, ako je napríklad väčší box, zľava alebo neodolateľná motivácia k zvýšeniu predaja..

Ďalším nápadom je dostať sa do myslenia nakupujúceho a podľa toho rozhodnúť o vašej cenovej stratégii. Hľadá kupujúci veľa vonných sviečok alebo kompletnú súpravu arómy? Prvý má menej možností, ale získava paušálnu zľavu, zatiaľ čo druhý má viac možností, ale má zľavy na produkt. Experimentujte s obľúbenými výrobkami a podľa toho upravte dostupné možnosti.

5. Vytvorte darčekové karty

Doplnok pre darčekové karty YITH WooCommerce

Vo všetkých našich životoch je nevyhnutne niekto, pre ktorého je ťažké nakupovať. Preto boli vynaložené darčekové karty. Darčekové karty môžu byť zložité pridať do svojho obchodu, ale zadarmo Darčeková karta YITH Doplnok WooCommerce je hračka. Tento bezplatný doplnok pridá nový typ produktu do vášho obchodu WooCommerce, takže môžete vytvárať karty pre rôzne sumy. Keď si zákazník objedná darčekovú kartu, bude mať možnosť pridať e-mailovú adresu príjemcu na rýchle doručenie. Suma daru sa potom pri nákupe použije prostredníctvom kódu kupónu.

6. Ponúknite darčekové balenie pri pokladni

Doplnok darčekového balenia

Jedným z najlepších darčekov, ktoré môžete do obchodu pridať, je darčekový obal. Vyskúšajte zadarmo Doplnok WooCommerce Gift Wrapper – pri pokladni pridáva jednoduché možnosti pre balenie typov a darčekových správ. Toto je jednoduchý spôsob, ako pridať osobný dotyk a zmeniť akýkoľvek nákup na darček.

7. Vytvorte Newsletter pre špeciálne ponuky

Nakoniec – vytvorte si bulletin! Newsletter je skvelý spôsob, ako zostať v kontakte s minulými zákazníkmi po celý rok, zdieľať nové dary, informovať ich o propagačných sviatkoch alebo im dokonca posielať prispôsobené ponuky na základe minulých nákupov..

Rozšírenie WooCommerce MailChimp

Naozaj sa nám páči program MailChimp (ktorý je ZADARMO pre informačné bulletiny až pre 2 000 predplatiteľov), pretože sa ľahko používa a existuje veľa možností integrácie, ako je napríklad WooCommerce MailChimp pridajte do svojho obchodu informačný bulletin. Tento doplnok predovšetkým pridáva možnosti prihlásenia po zadaní objednávky. Potom môžete vytvoriť uvítacie e-maily alebo celú e-mailovú kampaň.

Rozlúčiť sa s myšlienkami

Existuje mnoho spôsobov, ako pripraviť internetový obchod na rok, ale dúfajme, že vám tieto tipy pomôžu pripraviť sa na darovanie. Ponúkané ľahko vyhľadateľné darčekové stránky, balíčky, darčekové balenie a ďalšie sú vyskúšané a testované stratégie zamerané na darovací trh.

Čo si myslíte o našich stratégiách, aby boli e-shopy pripravené na sezónu? Máte nejaké tipy, ktoré by ste chceli zdieľať? Neváhajte a napíšte komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map