Top 10 stránok WordPress Jobs: Máte, čo to znamená?

Top 10 stránok WordPress Jobs: Máte, čo to znamená?

Poďme hovoriť o peniazoch a presnejšie o úlohách WordPress. Ak hľadáte prácu WordPress, všetci vieme, aká náročná môže byť táto úloha. Kde začínate, kde hľadáte príležitosti? Ako začať so životom s WordPress? Prichádzajú peniaze ihneď po nastavení stránky WordPress alebo ako táto celá vec programu WordPressing funguje?


WordPress je nadnárodný zamestnávateľ, o tom niet pochýb. Existujú ľudia, ktorí doslova zabíjajú program WordPress a vďaka WordPress zarábajú milióny dolárov pravidelne. Mnoho blogerov, ktorí sú skutočne zahrnutí, si zarába na živobytie pomocou WordPress, takže tu nemám len strieľať z blues.

Okrem faktora peňazí existuje veľa ďalších dôvodov, prečo je kariéra WordPress najlepšou voľbou pre stovky tisíc, ak nie milióny používateľov. Je tu obrovská komunita, ktorá začína a veľa kariérnej flexibility pre všetkých, ktorí idú po ceste WordPress. A to je len čerešnička na torte.

Ak začínate, alebo by ste chceli iba rozšíriť svoje portfólio, zostavili sme 10 najlepších webov pracovných miest WordPress, kde nájdete všetky typy pracovných miest WordPress. Hovoríme o blogových vystúpeniach WordPress, o vývoji WordPress, konzultáciách a podobných veciach.

Na konci uvádzame niekoľko tipov pre začínajúcich WordPressers, ako aj odkazy na tipy a nástroje pre všetkých profesionálov WordPress, začiatočníkov alebo inak. Preto vás žiadame, aby ste si túto príručku prečítali až do konca, aby ste svoju vysnívanú WordPress prácu mohli vyložiť ako šéf..

Top 10 pracovných miest WordPress

Bez plytvania ďalšiu sekundu si dajte šálku kávy, pero a nejaký papier, keď sa chystáme dostať tieto úlohy WordPress, ako je svet, od toho závislé. Obchod? Úžasné.

Rada úloh ProBlogger

Úlohy programu WordPress Jobs ProBlogger

Musím sa priznať. Našiel som ProBlogger Jobs Board z nevyhnutnosti. Dlho predtým, ako som sa stal blogerom WordPress, som sa prisťahoval do SEO písania, čo jednoducho znamená, že som arašidy plnil kľúčovými slovami do príspevkov. Plat sa vysáva, prečo klamú, a tak aj koncert. Potom to úplne vyschlo, pretože – Aktualizácia algoritmu Google.

V jednom zo svojich článkov na Opúšťať prácu za sebou, Tom Ewer odhalil tabuľku pracovných miest ProBlogger a môj život nebol nikdy taký istý. Vážne, ak sa chcete preniknúť do zložitého sveta nezávislých blogov WordPress, nemôžem Toma dosť odporučiť. Chlap znamená podnikanie.

Našu prvú prácu v blogovaní na WordPress som našiel na ProBlogger Jobs Board, a tento koncert otvoril dvere mnohým iným príležitostiam. Napriek tomu často navštevujem ProBlogger Jobs Board a úprimne povedané, nikdy to nesklame. Len nenechaj moola ísť do hlavy.

Druhy pracovných miest WordPress ponúkaných na tejto doske sú skvelé pre začiatočníkov aj skúsených blogerov WordPress. Ste bloger alebo chcete byť? Ak je to hromové áno, čakajú na vás v službe ProBlogger Jobs Board všetky tieto typy úloh WordPress. A mzda chlapci neláka.

Túto stránku pracovných miest WordPress vlastní a spravuje Darren Rowse, svetovo uznávaný bloger a podnikateľ. Určite nájdete úžasné príležitosti na blogovanie. Ak chcete zostať v slučke, neváhajte a vytvorte upozornenia na pracovné miesta pre konkrétne kľúčové slová ��

Prezrite si tabuľku úloh ProBlogger

Prenajaté WP

Pracovné miesta WordPress WPhired

Či už ste dizajnérom, vývojárom, blogerom alebo iným profesionálom WordPress, program WP Hired má pre vás to pravé. Vďaka úlohám WordPress od renomovaných značiek, ako sú OptinMonster, JigoShop a Vanish, sa nebude zdať ťažké preniesť svoju vysnívanú prácu na WP Hired.

WP Hired vám umožňuje vyhľadávať úlohy WordPress podľa regiónu (UK alebo USA), kategórie (vývoj, dizajn, písanie atď.) Alebo typu pozície (na voľnej nohe, na plný úväzok, stáž atď.). Z tohto dôvodu máte veľa príležitostí, z ktorých si môžete vybrať.

Po registrácii môžete svoj životopis zverejniť, aby ste zlepšili svoje šance. Registrácia tiež znamená prijímanie úloh WordPress priamo do vašej doručenej pošty, čo vám ušetrí starosti s rozhliadaním. Okrem toho môžete týchto chlapcov sledovať na Twitteri alebo Facebooku a okrem iného ich pravidelne aktualizovať.

Táto webová stránka pracovných miest WordPress je hlavnou myšlienkou Jerome Degl’innocenti (áno, priezvisko je niečo iné), fanatikom WordPress. Na stránke sa môžete zaregistrovať ako uchádzač o zamestnanie, záujemca alebo zamestnávateľ. Uchádzať sa o príležitosti WordPress na WP Hired je super-duper ľahké.

Prezrite si pracovné ponuky WP

Rada pracovných miest WordPress

Pracovné miesta WordPress

Pravdepodobne viete niečo o WordPress.com a WordPress.org, ale je veľká šanca, že ste nikdy nepočuli niečo o malej webovej stránke, ktorá sa nachádza na jobs.wordpress.net. Táto sesterská stránka obsahuje vynikajúce WordPress úlohy vo viacerých kategóriách.

Ak hľadáte svoj ďalší vystúpenie na tému WordPress, táto stránka úloh ponúka viac než dosť príležitostí. Dizajn motívov však nie je jedinou dostupnou úlohou. Medzi ďalšie kategórie patrí migrácia webových stránok na WordPress, vývoj WordPressu v plnom zásobníku, písanie, výkon WordPress a vývoj doplnkov..

Či už ste projektový konzultant, lektor programu WordPress alebo radi predvádzate svoje podporné sekcie, táto doska úloh WordPress je presne tam, kde musíte byť. Rada zverejňuje iba úlohy súvisiace s WordPress a všetky sú vysoko kvalitnými vystúpeniami. Zverejňovanie pracovných pozícií sa automaticky odstráni po 21 dňoch, aby sa vytvoril priestor len na nové príležitosti.

Zobraziť jobs.wordpress.net

Automattic

Automatické úlohy WordPress

V máji 2017 mali spoločnosti Jetpack, Polldaddy, Akismet a WordPress.com celkovo 121 miliónov používateľov, čo znamená, že Automattic – spoločnosť za týmito priaznivými značkami – rastie. A nezačínajte s populárnou platformou WooCommerce, jej najnovšou akvizíciou.

Viete, čo to pre vás znamená ako poľovačku na prácu? To je pravda, to znamená, že existuje veľa pracovných miest WordPress, ktoré sú k dispozícii. Či už ste obchodníkom, technikom šťastia, pridruženým guruom alebo wranglerom kódu, Automattic by od vás rád počul.

Spoločnosť ponúka mnoho ďalších pracovných miest WordPress, ktoré si naozaj vyberiete bez ohľadu na svoju kvalifikáciu. A s množstvom úžasných výhod nie je jediný dôvod, prečo by ste sa na Automattic nemali pozerať ako na možného budúceho zamestnávateľa. Áno, to zahŕňa plne platenú rodičovskú dovolenku, cestovné a životné poistenie.

Navyše by ste nezabili iba prácu vedľa crème de la crème komunity WordPress? Automattic najíma to najlepšie z najlepších, čo znamená, že existujú obrovské príležitosti na spoluprácu a rast. To, a Matt Mullenweg bude váš šéf. Aké milé je pracovať s mužom, ktorý nás priviedol na prvé miesto WordPress?

Zobraziť automatické úlohy

Jednoducho najatý

WordPress Jobs Simply najal

Pozícia päť na našom zozname je jednoducho prenajatá, populárna voľba pre mnohých uchádzačov o zamestnanie WordPress. V čase písania obsahuje Simply Hired viac ako 6 000 pracovných miest WordPress pre vaše potešenie. Najlepšia časť? Väčšina z týchto príležitostí je nedávna a dobre sa vypláca – približne 60 000 dolárov ročne, čo je skvelý.

Väčšina spoločností na serveri Simply Hired hľadá najrôznejšie vývojárov programu WordPress, takže neztrácajte čas, vaša príležitosť je jednoducho na dosah. Nehanbite sa od spoločnosti Simply Hired, že nie ste vývojár programu WordPress; existuje mnoho ďalších pracovných miest WordPress vrátane podpory a blogov, ktoré vám pomôžu pri chuti k jedlu.

Samotný objem práce súvisiacej s programom WordPress na Simply Hired vás dôkladne zapôsobí, takže vyčistite, že už to sakramentsky pokračuje. Zbavte sa aj svojich schopností a získajte vysnívanú prácu. Čo ešte? Ach áno, Simply Hired jednoducho označí zoznam dostupných úloh WordPress, čo znamená, že ste presmerovaní na 3rd weby strán.

Ale na tom nezáleží, však? Chceš prácu a našli sme si viac ako 6 000 príležitostí, takže už drž hubu a choď zaplatiť.

Zobraziť jednoducho najaté úlohy

Rada úloh WPMU Dev

Úlohy WordPress WPMU DEV

Po celé roky publikoval WPMU Dev úžasný obsah otáčajúci sa okolo WordPress. V tom čase rástli míľovými krokmi, pokiaľ ide o členstvo. Táto komunita je domovom rôznych odborníkov v oblasti WordPress, ktorí si navzájom radi pomáhajú.

Môžete sa zapojiť do komunity ako profesionál WordPress sami. Prevádzkujú dosku s úlohami, ktorá obsahuje úlohy súvisiace s WordPress a ktoré vám zrazia ponožky. Môžete si vytvoriť profesionálny účet a uverejniť svoj životopis a uviesť svoje zručnosti.

Ďalej môžete vyhľadávať a aplikovať na ktorúkoľvek z úloh inzerovaných na WPMU Dev. Rachel McCollin v článku uvádza, že pracovné miesta WordPress sú zvyčajne krátkodobé zákazky, na rozdiel od dlhodobých (alebo trvalých) zmlúv. Tomu však môžete čeliť zverejnením svojho životopisu, aby ste prilákali potenciálnych zamestnávateľov na samopilot.

Je tu však jeden úlovok. Ak chcete odpovedať na pracovnú ponuku, musíte sa prihlásiť na členstvo vo WPMU Dev. Ponúkajú 14-dňovú skúšobnú verziu (hoci v čase písania je k dispozícii 30-dňová skúšobná ponuka), ktorá vám umožní vyskúšať vody. Členstvo stojí iba 49 dolárov mesačne.

Tu sa veci zlepšujú. Profesijné členstvo vám okrem iného poskytuje prístup k témam WPMU Dev, doplnkom 100+, zálohovacím riešeniam, WP Academy a odbornej podpore. Ponúkajú tiež hosting, ale to prichádza za 1 000 dolárov mesačne. PRR!

S viac ako 550 000 členmi je možné povedať, že ste v dobrej spoločnosti. Späť na úlohy WordPress. Doska ich pracovných miest má projekty s úžasnými rozpočtami, ktoré vám pomôžu získať späť vaše členské poplatky v žiadnom momente. Heck, hodnota, ktorú dostaneš na WPMU Dev, preváži cenu desaťkrát.

Zobraziť úlohy WPMU Dev

Flexjobs

Flexjobs pracovných miest WordPress

Flexjobs je jednoducho webová stránka so zoznamom pracovných miest, ktorá zverejňuje všetky možnosti, nielen pracovné miesta WordPress. Je to praskne vo švíkoch so všetkými druhmi úžasných pracovných príležitostí pre vývojárov WordPress, tvorcov obsahu, pracovníkov technickej podpory a mnoho ďalšieho.

Jednoduchým vyhľadaním slova „WordPress“ na webe získate viac úloh WordPress, ako môžete naraz prijať. V čase písania správy sme našli viac ako 280 príležitostí pre odborníkov na WordPress. Keďže existuje 55 kategórií pracovných miest, z ktorých si môžete vybrať, svoju prácu môžete vždy vylepšiť pomocou kľúčových slov a vhodných filtrov.

Ďalej je stránka naložená najlepšími nástrojmi na hľadanie práce, aby ste našli perfektnú príležitosť. Je tu sekcia „súvisiace úlohy“ a tipy na hľadanie zamestnania, ktoré vylepšujú lov. Okrem toho si môžete prezerať vybrané úlohy alebo jednoducho hľadať úlohy podľa polohy.

Aby ste sa mohli prihlásiť, budete potrebovať členstvo v Flexjobs. Náklady na členstvo sa pohybujú od 14,95 dolárov mesačne do 49,95 dolárov ročne.

Zobraziť úlohy Flexjobs

Autentické úlohy

Autentické úlohy WordPress

Spoločnosť Authentic Jobs, ktorú založil Cameron Moll (možno ste sa o ňom už dozvedeli alebo ste videli niektorého z jeho mnohých príspevkov) už v roku 2005, si vytvorila svoje meno ako portál so zoznamom pracovných miest. Tieto pracovné miesta spojili tisíce kreatívnych profesionálov s úžasnými spoločnosťami ako Apple, Mercedes Benz a The New York Times.

Ako vidíte, v službe Authentic Jobs budete v bezpečí – je to dôveryhodný zdroj lukratívnych úloh WordPress. Čo to znamená, aby ste úspešne uplatnili svoju vysnívanú prácu? Prejdite si početné príležitosti WordPress a keď nájdete tú, ktorá označí všetky vaše políčka, stlačte tlačidlo „Použiť na túto úlohu“. Vyplňte svoje údaje a predvádzajte svoje zručnosti a stlačte tlačidlo Odoslať. Je to skutočne také jednoduché.

Pokiaľ ide o použiteľnosť, služba Authentic Jobs je čistá blaženosť. Hľadanie práce je preč vyhľadávací dopyt. Ak potrebujete viac možností, vždy sa môžete spoľahnúť na panel bočného panela, ktorý vám pomôže nájsť prácu podľa typu, zručností, umiestnenia, úrovní (zakladateľ, vedúci pracovník atď.), Typu spoločnosti a kompenzácie..

Okrem toho môžete vytvárať upozornenia na pracovné miesta a dostávať nové príležitosti e-mailom.

Zobraziť autentické úlohy

Pretečenie zásobníka

Pretečenie zásobníka WordPress

Ako Návrhár WordPress alebo vývojár (btw, v čom je rozdiel?) pravdepodobne občas navštívite Stack Overflow. A to je čisto preto, že Stack Overflow je domovom viac ako 7 miliónov kódovačov rovnako ako vy. Vták z peria?

Stack Overflow má dosku s otázkami a odpoveďami, ktorá obsahuje zaujímavé otázky, hacky a všetko ostatné okolo programovania. Je to skutočne skvelý zdroj pre vývojárov, niečo podobné Quóre. Môžete získať odpovede na všetky otázky týkajúce sa kódovania, ktoré by vás mohli zaujímať, a to je dobré.

Rovnako dobrá je rada pracovných miest, ktorá obsahuje všetky druhy programovacej práce. Ak chcete nájsť úlohy WordPress, jednoducho využite výrazné vyhľadávacie polia a vaša práca je hotová. Počkajte, samozrejme, musíte sa prihlásiť, čo je také jednoduché ako A, B, C. Stack Overflow presmeruje na stránky zamestnávateľa.

Ak vytvoríte príbeh pre vývojárov (prihlásením sa), Stack Overflow sľubuje urýchlenie vašich zápasov a čo najskôr vás dostane pred zamestnávateľov. Okrem toho si môžete vytvoriť upozornenia na prácu, aby ste si udržali prehľad o všetkom.

Nakoniec, aj keď neukončíte svoju vysnenú prácu WP, existuje veľa dostupných kódovacích úloh. Zistili, že ak dokážete napísať tému WordPress, môžete pracovať na akomkoľvek inom projekte, ktorý vyžaduje znalosť programovacích jazykov, ako je PHP.

Zobraziť úlohy pretečenia zásobníka

Produktové obchody WordPress

WordPess Jobs WP Engine

V poslednej dobe sa produkty WordPress rozrastali v popularite, rovnako ako predajcovia. Kdekoľvek sa pozriete, určite nájdete niekoho, kto predáva témy, doplnky, hosting alebo inú službu WordPress. Niektorí vývojári stavajú úžasné firmy na jednom produkte WordPress, zatiaľ čo iní podstupujú viac ako jeden produkt.

Keď predávate niekoľko produktov alebo služieb WordPress, budete samozrejme potrebovať tím podporných zástupcov, ktorí vám pomôžu pri vybavovaní otázok a otázok zákazníkov. Budete určite potrebovať ľudí, aby ste posunuli svoje marketingové úsilie vpred. A aby ste udržali záujem zákazníkov, musíte prísť s novými dobrotami a aktualizovať svoje existujúce produkty.

Ako predajca produktu WordPress to nemôžete stiahnuť bez nejakej pomoci. Musíte najať ľudí alebo spáliť. Ako uchádzač o zamestnanie jasne vidíte, ako môžete využiť túto situáciu. Môžete sa obrátiť na predajcov WordPress a odoslať svoju žiadosť. Väčšina z týchto firiem vyhlasuje na svojich webových stránkach voľné pracovné miesta, čo znamená, že sa dajú ľahko nájsť.

Existuje milión a jedna príležitosť, stačí sa pozrieť. Napríklad tematické obchody WordPress, napr Elegantné motívy bude mať príležitosti pre vývojárov, tvorcov obsahu, obchodníkov a zástupcov podpory. Spravované hostingové spoločnosti WordPress ako napr WP Engine alebo zotrvačník Potrebujete odborníkov na výkon WordPress, guru migrácie, podporu opakovania a tak ďalej. Opäť stačí hľadať.

Získajte náš posun? Dúfam, že �� Navyše si vždy môžete dať Google svoju preferovanú prácu WordPress napr .: „Potrebujete plného zásobníka WordPress“, „napíšte pre nás 100 dolárov“ atď..

Tipy a nástroje pre profesionálov WordPress

Ak ste skúsený profesionál WordPress alebo sa chystáte ponoriť, poukazujeme na tieto príspevky, aby ste si mohli prezerať:

 • 25+ tipov pre odborníkov na blogovanie v službe WordPress
 • 8 Osvedčené spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou programu WordPress
 • Ako zarobiť peniaze predajom produktov a služieb WordPress
 • Ako zarobiť peniaze pomocou blogu
 • Ako sa stať úspešným blogerom a zarábať peniaze pomocou WordPress
 • 7 najlepších pridružených doplnkov WordPress
 • Ako vytvoriť úspešný internetový obchod s WordPress, nastavenie WooCommerce od začiatku až do konca
 • Ako vytvoriť online portfólio pomocou WordPress (a témy celkom)
 • A ešte oveľa viac z nášho blogu!

Okrem toho zvážte prácu na svojom vlastnom blogu, pokračovanie a ukážky, pretože tieto sa často vyžadujú pri uchádzaní sa o úlohy WordPress.

Záverečné poznámky

Existuje nespočetné množstvo pracovných miest WordPress online, stačí sa pozrieť na správne miesta. Tento príspevok slúži iba na ilustráciu toho, čo je k dispozícii. Existuje mnoho dosiek pracovných miest WordPress online, ktoré by sme nemohli pokryť všetko v jednom príspevku. Ak sme vynechali váš obľúbený, podeľte sa o komentáre a dajte nám tieto peniaze.

Tento príspevok zakončím slovami jediného T.I., “Nie je nič lepšie ako moolah!”  Veľa šťastia pri hľadaní zamestnania a možno najlepší muž vyhrá ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map