Úžasné zdroje na zvýšenie návštevnosti pre váš blog

5 úžasných zdrojov na zvýšenie návštevnosti pre váš blog WordPress

Keď už ste tu, stavíme si všetky naše peniaze, s ktorými súhlasíte, keď povieme: získanie najlepších zdrojov na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok nie je ľahká úloha. Napriek tomu potrebujete prevádzku, aby ste mohli svoju firmu rozbehnúť. Niektorí potrebujú málo, iní viac. Vy, chcete toľko cielenej premávky, ako len môžete, a teraz ju chcete.


Ak hľadáte pre svoj web WordPress najlepšie zdroje návštevnosti, máme prekvapivé priznanie. Kráčali sme do neznáma a hľadali sme iba päť, ale obrovské množstvo zdrojov dopravy, ktoré sme objavili, nám zanechalo široké ústa.

Z tohto veľmi vzrušujúceho dôvodu sme v tomto okamihu robíme výkonné rozhodnutie ponúknuť vám toľko zdrojov návštevnosti pre váš blog WordPress, ako len vieme! Namiesto toho, aby ste dostali iba pár, získate tucet úžasných zdrojov premávky, o ktorých by ste vedeli. Ak to znie ako vaša dohoda, podniknite námorníka, je to váš veľký deň!

Ako zvýšiť návštevnosť svojho blogu

1. Vytvorte úžasný obsah

Tu je riešenie: Ľudia hľadajú obsah, a preto je potrebné začať s prevádzkou. Soooo … je najlepšie mať obsah, nemyslíš? Kvalita prevažuje nad objemom každý deň, preto hovoríme obsah je kráľ. Predtým, než sa zamyslíte nad generovaním prevádzky pre svoj blog, musíte mať kvalitný a cielený obsah.

Či už niečo pridružíte, konzultujete alebo predáte, je múdre mať nejaký pekný obsah, ktorý napája váš web. Ako inak zaujmete mysle svojich vyhliadok? Miešajte veci tiež trochu, pretože multimédiá sú úžasné na zapojenie. Používajte obrázky, infografiky, videá, grafy – pomenujte ich!

Ak nesledujete, práve sme povedali …

Obsah je vynikajúci pre interakciu

… a tiež SEO! Multimediálny obsah znamená, že používatelia trávia na vašom webe viac času, čo pre vás znamená viac zapojenia. Ukazuje tiež indexovým prehľadávačom vyhľadávania Google, že váš web stojí za svoju soľ, pretože používatelia neodchádzajú okamžite. Vytvorte iba to, čo by ste považovali za prémiový obsah, ale potom ho dajte zadarmo.

Vieš čo sa stane ďalej? (Google) vás odmeňujú lepším skóre SEO, čo znamená vyššiu návštevnosť vašich webových stránok WordPress. Pozrime sa na niekoľko obsahových taktík, ktoré ste – svojím vlastným jedinečným spôsobom – nechali ležať príliš dlho.

2. Majte svoje cieľové publikum na pamäti

Koľkokrát vás požiadame, aby ste písali pre ľudí, nie pre vyhľadávače? Eh? Povedzte mi, koľkokrát? Ak píšete s ohľadom na vaše cieľové publikum, vytvoríte obsah, ktorý s nimi rezonuje. Ešte dôležitejšie je, že vytvoríte obsah, ktorý zaujíma váš cieľový trh.

Nepotrebujete raketového vedca, ktorý vám ukáže, ako komunikácia s cieľovým publikom je vynikajúca pre generovanie prevádzky a nakoniec aj pre konverzie. Pri vytváraní obsahu zvážte svojich ideálnych zákazníkov a identifikujte ich jedinečné potreby; ich jedinečné záujmy. Splňte tieto potreby prostredníctvom svojho obsahu a váš tovar sa bude automaticky predávať.

3. Príspevok pravidelne

Ak môžete písať dvadsať článkov denne, dobre a dobre. Uverejňujete príspevky raz týždenne? Dobre a dobre. Možno dávate prednosť jednému príspevku za mesiac pred všetkým ostatným. Kto spochybňuje váš rozvrh? Pokiaľ uverejňujete príspevky, všetko je dobré.

Vyhľadávacie nástroje vás budú milovať, pretože máte najnovší obsah o tom, čo vyhľadávač potrebuje. Vaši čitatelia vás budú tiež milovať. Najlepšie je vytvoriť vždyzelený obsah, ktorý sa vždy javí ako čerstvý. Popri aktualizácii starých príspevkov vytvorte nové články, aby aktivita zostala na vzostupe.

Dalo by sa použiť redakčný kalendár alebo zadávať externe. Na udržanie aktivity na svojom blogu som použil vybrané informačné kanály RSS. Kto vedel, že by ste mohli generovať prevádzku s Doplnok agregátora RSS spoločnosti WP? Jeden jednoduchý spôsob, ako udržať veci v chode, je vytvoriť postup „How-Tos“ alebo uverejniť série, ako napríklad:

 • Sprievodca pre začiatočníkov k SEO WordPress
 • Výučba WordPress: Ako vytvoriť tému WordPress z HTML

4. Uľahčite zdieľanie obsahu

Použitie výzvy na akciu, ktorá podnecuje vašich čitateľov k zdieľaniu užitočných informácií z vašich príspevkov, má pozitívny vplyv na vaše spoločenské podiely, a tým aj na generovanie návštevnosti. Existuje veľa takýchto doplnkov Lepšie kliknite na Tweet to všetko uľahčuje.

Spojte to s niektorými tlačidlami zdieľania v sociálnej sieti a máte svoju zlatú husu. Ak je pre vašich čitateľov ťažké zdieľať váš obsah, neprišli ste o obrovskú dopravnú príležitosť. Viac vtedy, keď existuje nespočetné množstvo doplnkov pre sociálne médiá pre program WordPress, ktoré vám pomôžu.

5. Odkaz na interný obsah

Vylepšenie zisťovania obsahu na webe zvyšuje množstvo času, ktorý používatelia trávia na vašom webe, a pomáha vyhľadávacím nástrojom indexovať viac vášho obsahu. To tiež vedie k zvyškovej prevádzke vždy, keď čitateľ zdieľa akýkoľvek súvisiaci obsah.

Odkaz na ďalšie súvisiace príspevky na vašom webe na zvýšenie viditeľnosti týchto príspevkov. Môžete ísť ešte o krok ďalej a používať dynamický obsah. Znamená to iba použitie doplnku / miniaplikácie na zobrazenie súvisiacich príspevkov, najčastejšie zdieľaných príspevkov, najnovších príspevkov, najviac komentovaných príspevkov atď.

6. Vytvorte darčeky

Napriek miliónom rokov vývoja, vedci nemôžu zabaliť hlavy okolo toho, čo sa stane s mysľou, kedykoľvek uvidíme alebo počujeme výraz „zadarmo“. Je to šialené, pretože väčšina z nás urobí všetko, aby získala veci zadarmo.

To je presne dôvod, prečo obsah navrhnutý ako darčeky stúpajú na krídlach, ako sú orli. Videl som vývojárov, pridružených spoločností a blogerov, ktorí používajú tému WordPress, pomocou darčekov priviesť obrovské množstvo prenosov nielen na svoje webové stránky, ale aj na profily sociálnych médií atď..

Ak by ste to chceli vyskúšať, zvážte rozdanie svojho najobľúbenejšieho produktu alebo horúceho produktu vo vašom výklenku. Zo všetkých zdrojov generujúcich prenos obsahu sa prezradili skutočné sľuby. Svoju návratnosť investícií získate takmer okamžite a navyše môžete použiť šikovné nástroje, ako napríklad RaffleCopter okrem iného prezradí.

7. Piggyback on Trends

Už ste niekedy videli profesionálnych surferov jazdiť na vlnách, akoby to bolo kúzlo? Vždy čakajú na veľkú vlnu, a akonáhle budú mať jednu, veľkolepo ju budú jazdiť na breh. To sa volá vezú surfovanie. Inak by sa pádlovali na pobrežie, ktoré ničí šport.

Podobným spôsobom vždy hľadajte najnovšie správy (známe tiež ako vírusové správy) a trendy vo svojom výklenku. Trendy zaznamenávajú obrovské množstvo výsledkov vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja a vy môžete svoj obsah upraviť tak, aby ste to využili. Môžete sledovať trendy pomocou Trendy Google okrem iných nástrojov.

8. Otestujte svoj obsah

Ak ste sa už nejaký čas venovali marketingu článkov, musíte si vytvoriť nasledujúci model. Zdá sa, že existujú príspevky, ktoré priťahujú celý vesmír na vaše webové stránky, a existujú príspevky, ktoré zmiznú do zabudnutia a už sa nenájdu znova..

Je dôležité analyzovať váš obsah a zistiť, čo funguje a čo nie. Pamätáte si, že príspevok, ktorý ste uverejnili už skôr, priniesol veľa spätnej väzby od používateľov? Čo si robil? Pridali ste obrázok? Bol to infographic? Možno prezradí? Na základe týchto informácií môžete vytvoriť iba obsah, ktorý rezonuje s vašimi ľuďmi.

V tomto ohľade by mal byť váš priateľ test A / B split. Môžeš testovať rôzne titulky okrem iného položiť prst na veci, ktoré fungujú. Tu je krátky príbeh. Vo svojom čase som hľadal hrsť blogov. Po miliónoch neúspešných pokusov došlo k prelomeniu.

Takže som porovnával ihrisko, ktoré fungovalo, s ostatnými, ktoré nefungovali, a hľa! – tam som našiel svoju spásonosnú milosť. Celkom očným otváračom to bolo. Ak by som dnes mal vyslať ihrisko, som presvedčený, že 90% vyhliadok odpovie. Je šialené, čo malý porovnávací test môže urobiť pre vaše podnikanie.

9. Oslovte ovplyvňovateľov priemyslu

Svojmu obsahu môžete výrazne zaslúžiť podporu tým, že oslovíte ovplyvňovateľov priemyslu, ktorí zase zdieľajú váš obsah so svojimi komunitami. Ak máte zaujímavý pohľad na populárnu tému, skúste osloviť odborníkov vo svojom odbore a požiadať o spätnú väzbu.

Po prvé, tí, ktorí vás zaujímajú, navštívia vaše stránky, a ak je váš obsah taký úžasný, ako tvrdíte, ste povinní zvýšiť zdieľanie blogov prostredníctvom zdieľania. Môžete dokonca výslovne požiadať týchto vplyvných pracovníkov, aby sa podelili o váš obsah, taktika, ktorá už mnohokrát fungovala.

Jednoducho nikomu nevyžiadajte spam. Nie, nechcete ísť touto cestou, pretože nikto nemá rád toho chlapa. Pochvaly zmäkčia najťažšie srdcia, preto posypte niekoľko e-mailov s cieľom osloviť ďalší kop. Hej, váš web je živobytie, však? Berte na vedomie, že niektorí ľudia sa k vám nedostanú a to je v poriadku.

10. Zdroje prenosu sociálnych médií

Hneď vedľa Google (v poriadku, takmer), pokiaľ ide o generovanie prenosu, sú sociálne médiá. Napríklad na Facebooku môžete lacno osloviť vysoko definované publikum (ak nie zadarmo). Začnite s profilmi sociálnych médií, ak sme to už nespomínali.

Vytvorte zapojenú komunitu v týchto profiloch a kedykoľvek budete pripravení, môžete vyskúšať reklamy Facebook iba za 3 $ za deň. Okrem toho si zvyknite „stýkať sa“ s tým, kto z vášho odvetvia.

Čo to vôbec znamená?

To znamená, komentovať na najlepších stránkach vo vašom odbore a najskôr komentovať. Uistite sa, že váš komentár je hodnotný alebo aspoň zábavný, ale relevantný pre daný predmet. Týmto spôsobom získate dostatok expozície a ak máte relevantný (nie spamový) odkaz, znamená to viac očných guličiek pre vašu webovú stránku..

Nehanbite sa, navštívte tieto stránky sociálnych médií a robte to, čo by urobil normálny používateľ (nie marketingový človek). Zapojte sa do konverzácií, ktoré vás vzrušujú a bavia sa. Facebook, Quora, Reddit, Google+, Twitter, Pinterest a populárne weby na zdieľanie obrázkov sú dobré miesta, kde začať.

Upozorňujeme, že niektoré z týchto sociálnych sietí vám ponúkajú možnosť inzerovať vaše podnikanie. Zvyčajne je služba relatívne lacná, ale pomerne účinná, vzhľadom na to, že tieto stránky priťahujú veľa informácií o premávke. Vedeli ste, že Facebook má viac ako miliardu používateľov? Teraz viete.

11. Hosťovanie blogov

Hosťujúce blogovanie vám bezpochyby predstavuje jeden z najlepších zdrojov návštevnosti, ktorý máte k dispozícii, vám umožní vybudovať vašu značku, zvýšiť autoritu a poslať vysoko cielený prenos späť na vaše webové stránky. Je to skvelé aj pri budovaní odkazov.

Kedykoľvek hosťujete blog, nerobte to iba za odkaz. Mysli na to ako na rozšírenie svojho vlastného blogu. Publikovali by ste nestály obsah na svojom vlastnom blogu? Nemyslím si to. Vytvárajte úžasný obsah a pristupujte k veľkým webovým stránkam vo svojom výklenku.

Nikdy vám nevyčerpajú možnosti blogov pre hostí, čo znamená, že vám nikdy nedôjde cielená premávka, aby ste si udržali jedlo na stole a obliekali sa na chrbát. Používa sa Onibalusi programu Write’s in Charge hosťovacie blogovanie spustiť online obchod, ktorý by mnohí zabili. Začal s 30 hosťujúcimi blogmi, takže to tak nie je Thaa ťažko zvážiť všetky veci.

Hosťovanie blogov funguje. V skutočnosti je obľúbený medzi všetkými mojimi zdrojmi návštevnosti. Až na sekundu dôjde k vyhľadávaniu v motoroch vyhľadávačov, čo nás vedie k ďalšej časti; SEO.

12. Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja

SEO v skratke, optimalizácia vyhľadávacieho nástroja zahŕňa vyladenie vášho webu tak, aby svietilo vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja. Pozrite sa, vyhľadávač na stránkach Google je vysoko motivovaný potenciálny zákazník a ak ho môžete získať, vaše šance na uzavretie predaja sa výrazne zvýšia.

Mám pocit, že sa bojíte SEO. Je to možno preto, že si myslíte, že je príliš technická? Možno ste boli predtým podvedení. Možno jednoducho neviete, čo robiť alebo kde začať, pokiaľ ide o SEO.

Nech je dôvod akýkoľvek, SEO je hračka. Na prvý balíček Google, pokiaľ možno na prvých desiatich pozíciách, sa dá ľahko hacknúť. Stačí použiť Váš doplnok SEO , ktorá sa stará o väčšinu úloh SEO. K obrázkom vždy pridajte alt text a jednoducho vytvorte úžasný obsah. Čo ešte povedať??

Bonus: Komentovanie blogu

Viem, že ste to už predtým videli, ale pravdepodobne sa nestaráte o komentovanie blogu, pretože niekto povedal, že to nie je také účinné ako iné zdroje návštevnosti. dobre, Neil Patel zarobil 25 000 dolárov z 249 komentárov. Najprv komentujte (do jednej hodiny po uverejnení príspevku) a urobte komentár hodnotným.

To platí aj pre fóra. Časté fóra vo vašom odbore a zapojte sa do zmysluplnej konverzácie. Odpovedzte na otázky a ponúknite pomoc zadarmo. V žiadnom momente si nevytvoríte autoritu ani nezasiahnete skóre. Vyhnite sa bežným blogom / fóram v prospech špecializovaných stránok, ktoré generujú vysoko cielenú návštevnosť, ktorá je skvelá na konverziu.

Súvisiace čítanie

Ak sa vám tento príspevok páčil, chcel by som vás upozorniť na tieto ďalšie príspevky, ktoré pokrývajú ešte viac zdrojov návštevnosti:

 • 5 spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok WordPress pomocou funkcie Pinterest
 • Ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress
 • Zvýšte návštevnosť svojho blogu WordPress recykláciou starých príspevkov
 • Secrets Unraveled: Správa stránky s vysokou návštevnosťou WordPress
 • Stručný sprievodca službou Google Analytics a porozumenie prenosu vašich stránok pre WordPress

Záverečné poznámky

Aj keď môžete čerpať prevádzku pomocou ktorejkoľvek z vyššie uvedených metód, najlepšie je kombinovať niekoľko zdrojov návštevnosti. S minimálnym úsilím a výdavkami na reklamu môžete znásobiť svoju návštevnosť desaťkrát. S najväčšou pravdepodobnosťou sme vynechali mnoho ďalších zdrojov premávky.

Ak nám preto chýba váš obľúbený zdroj návštevnosti, odpovedzte v sekcii komentárov a konverzácia bude pokračovať. To a vytvorte si e-mailový zoznam už. Všetko najlepšie, keď generujete prevádzku. na zdravie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map