Výhody a nevýhody používania Sumo na vašom webe WordPress

Výhody a nevýhody používania Sumo na vašom webe WordPress

Sumo sada nástrojov, predtým známy ako SumoMe, vám môže pomôcť pridať na váš web WordPress veľa užitočných funkcií. Keďže takmer všetky tieto funkcie sa zameriavajú na zvýšenie miery konverzie na vašom webe alebo na to, aby sa stal efektívnejším marketingovým nástrojom, každý vlastník webu by mal zvážiť aspoň Sumo.


Avšak s bezplatnou verziou a množstvom dostupných prémiových možností, ktorú verziu Sumo by ste mali použiť? V tomto článku sa zameriame na výhody a nevýhody používania Suma pri pohľade na rôzne verzie, ktoré sú k dispozícii, ako aj pri používaní tohto nástroja na vašich webových stránkach WordPress..

Čo je Sumo?

Sumo Review

Stručne povedané, Sumo je sada nástrojov, ktoré je možné použiť na takmer všetkých typoch webových stránok vrátane webových stránok WordPress. Po povolení Sumo môžete začať používať nasledujúce nástroje na vylepšenie svojho webu WordPress:

 • Zoznam Builder 3 – formulár na odoslanie e-mailu a nástroj na otváranie vlastného obsahu.
 • Scroll Box – ďalší nástroj na rozšírenie zoznamu e-mailov a generovanie ďalších potenciálnych zákazníkov.
 • Smart Bar – zobrazte formuláre a vlastný obsah na displeji v štýle hello bar.
 • Zdieľať – zvyšujte svoje sociálne podiely a sledovateľov.
 • Tepelné mapy – zistite, kde na vaše stránky klikajú vaši návštevníci.
 • Plus viac nástrojov.

Je to výkonná skupina funkcií, ktoré by mali byť schopné správne využívať všetky webové stránky WordPress. Od blogerov a malých firiem až po portfólio nezávislých obchodov a obchody s elektronickým obchodom by mal každý typ webovej stránky oceniť vyššiu návštevnosť a lepšie miery konverzie cieľov..

Nástroje Sumo Pro

Pokiaľ ide o výhody a nevýhody používania Sumo, všetky vyššie uvedené nástroje sú k dispozícii tým, ktorí používajú bezplatný doplnok Sumo WordPress. Toto je určite profík. Ak však chcete odomknúť plný potenciál tohto doplnku a odstrániť značku, budete musieť prejsť na jeden z prémiových programov Sumo. Pravdepodobne bude vypnutá pre niektorých používateľov systému WordPress, ale zatiaľ neodíďte, pretože sa vám môže ľahko zapamätať jednoduché používanie Suma..

SumoMe zadarmo vs Premium

Výhody a nevýhody používania Sumo

Ako už bolo spomenuté, niečo, čo možno považovať za výhody aj nevýhody používania Suma, je jeho stav ako doplnku pre freemium. Doplnky Freemium WordPress vám poskytujú skvelú príležitosť vyskúšať si prémiový nástroj bez nutnosti nákupu.

Pri použití bezplatnej verzie získate prístup k menšiemu počtu funkcií a funkcií. Predtým, ako sa k nemu finančne zaviazáte, získate skúsenosti s tým, ako je doplnok užívateľsky príjemný. V niektorých prípadoch možno zistíte, že bezplatná verzia je dostatočne výkonná na to, aby vyhovovala vašim potrebám bez toho, aby došlo k inovácii – to by mohlo byť v prípade Sumo..

Sumo je doplnok pre freemium, takže preskúmajme hlavné rozdiely medzi bezplatnou a prémiovou verziou, ako aj výhody a nevýhody používateľov Sumo pre používateľov WordPress všeobecne.

Sumo Pro Pricing

Okrem bezplatnej služby si môžete vybrať zo štyroch cenových plánov Sumo Pro:

 • Malý – 29 USD mesačne až na 5 000 mesačných návštev webovej stránky.
 • Stredná – 59 dolárov mesačne až na 50 000 mesačných návštev webovej stránky.
 • Veľký – 119 dolárov mesačne až na 500 000 mesačných návštev webovej stránky.
 • Sumo – neobmedzené použitie – kontakt pre tvorbu cien!

Sumo ceny

Inovácia na program Sumo Pro odstráni plávajúcu ikonu Sumo, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu vašej webovej stránky, ako aj textový odkaz Powered by Powered by Sumo, ktorý sa zobrazuje v pravom dolnom rohu, keď sa používa kontextové okno alebo iný nástroj..

Sumo Branding

Pre mnohých používateľov bude značka Sumo, ktorá sa zobrazuje na vašom webe pri používaní bezplatnej verzie, prerušovačom obchodov. Avšak, ak ste v poriadku so zobrazením trocha bezplatnej reklamy na Sumo na svojich webových stránkach výmenou za sadu výkonných nástrojov alebo ste pripravení zaplatiť za službu Pro, prečítajte si ďalej a získajte predstavu o tom, ako bezplatné a prémiové verzie Sumo pracujú s WordPress.

Sumo List Builder Email Zachytenie Tool zadarmo vs Premium

Aby sme vám pomohli vyhodnotiť výhody a nevýhody používania Sumo, pozrime sa na ponúkanú skúsenosť používateľov – nepochybne kľúčový faktor pri rozhodovaní, či pridať doplnok WordPress na svoj web, alebo nie. V tejto časti nášho sprievodcu prejdeme pridaním bezplatnej verzie nástroja List Builder 3 Sumo na váš web.

O aplikácii Sumo List Builder

Sumo vyskakovacie okno

Jadrom súpravy rastových riešení Sumo je List Builder 3. Ako už názov napovedá, jedná sa o tretiu veľkú iteráciu nástroja, ktorý vám pomôže rozšíriť zoznam prihlásených na odber e-mailov. Ak ste počuli populárny slogan „peniaze sú v zozname“ a chcete zistiť, či je to pravda, zoznam Builder 3 vám môže pomôcť vyskúšať ich.

Zoznam Builder 3 je rovnako ako všetky ostatné aplikácie Sumo bezplatný. Avšak, rovnako ako iné aplikácie Sumo, ak chcete odomknúť pokročilé funkcie, ako sú integrácia so službami tretích strán a nástroj na vyhľadávanie informácií, ktoré vám môžu povedať viac o tom, ako sa Sumo používa na vašom webe, budete musieť upgrade na jeden z prémiových programov Sumo Pro.

Možnosti rozbaľovacieho zoznamu Sumo List Builder

Okrem rozšírenia vášho zoznamu e-mailov môžete nástroj List Builder 3 použiť aj na zobrazenie nasledujúceho obsahu v inteligentnom rozbaľovacom okne:

 • Tlačidlo s výzvou na akciu – pomocou tlačidla nasmeruje používateľov na konkrétnu adresu URL.
 • Tlačidlá sociálneho zdieľania – získajte viac zdieľaní prostredníctvom služieb Twitter, Facebook alebo Pinterest.
 • Pridajte vlastný HTML kód – po zadaní HTML zobrazte v rozbaľovacej ponuke svoj vlastný obsah.

Po definovaní účelu vyskakovacieho okna si môžete vybrať z výberu pôsobivých predpripravených návrhov. Môžete tiež nastaviť veľkosť kontextového okna vrátane možnosti SumoSize, ktorá pokrýva väčšinu okna prehliadača.

Sumo List Builder Pop-up Designer

Sumo vyskakovacie formuláre

Jedným z aspektov programu Sumo, ktorý ho stavia pred väčšinu konkurencie, najmä v kategórii bezplatných e-mailových správ typu pluginy WordPress, je intuitívne používateľské rozhranie point-and-click. Predvolené nastavenie formulára vyzerá skvelo. Vďaka nástroju na tvorbu formulárov ich však môžete ľahko prispôsobiť vašim potrebám.

Spúšťače vyskakovacích okien Sumo List Builder

Sumo Pop-up Triggers

Pokiaľ ide o rozhodovanie o tom, kedy a kde zobraziť kontextové okná na svojich stránkach, máte dobrú kontrolu. Spúšťače vyskakovacích okien Sumo zahŕňajú:

 • Načasované – kontextové okná, ktoré sa zobrazia po stanovenom čase.
 • Listy používateľov (tiež známy ako úmysel ukončiť) – zobrazte kontextové okno tesne predtým, ako používateľ opustí vašu stránku.
 • Kliknite na Spúšťače – otvorí sa kontextové okno po kliknutí na odkaz.

Je skvelé vidieť spúšťač zámeru ukončenia, ktorý je k dispozícii používateľom bezplatnej verzie programu Sumo. Schopnosť zobrazovať kontextové okná bez prerušenia práce s používateľom je nevyhnutná.

Pravidlá zobrazenia zostavovateľa zoznamu Sumo

Môžete tiež vytvoriť pravidlá zobrazovania a určiť, kde, kedy a ako sa kontextové okná zobrazujú na vašich stránkach. Medzi príklady patrí zakázanie automaticky otváraných okien pre používateľov mobilných zariadení; zobrazuje kontextové okno iba na určitých stránkach, príspevkoch alebo adresách URL; aktivácia alebo deaktivácia kontextových okien na základe sprostredkujúcej adresy URL alebo názvu domény; plus ďalšie.

Predstavte nové pravidlo

K dispozícii sú aj niektoré voliteľné rozšírené nastavenia. Tieto ovládacie prvky môžu zabrániť zobrazovaniu kontextových okien používateľom, ktorí sa už prihlásili na odber, ako aj používateľom, ktorí sa už odhlásili. Môžete tiež dať spoločnosti Sumo pokyn, aby vás informoval zakaždým, keď sa užívateľ prihlási prostredníctvom kontextového formulára.

Sumo vám tiež dáva plnú kontrolu nad tým, čo sa stane, keď sa používateľ prihlási na odber alebo dokončí požadovanú akciu prostredníctvom formulára.

Sumo List Builder Pro Funkcie

Pokiaľ ide o výhody a nevýhody používania Sumo, vaša ochota prejsť na prémiové plány bude hrať veľkú úlohu v tom, či je tento doplnok pre vás vhodný alebo nie..

S programom List Builder a ďalšími nástrojmi Sumo pre e-mailový marketing vám inovácia na profesionálnu verziu umožní prepojiť kontextové okná s vašou e-mailovou marketingovou službou. Áno, to je správne. Pokiaľ neuskutočníte inováciu, nikto, kto zadá svoju e-mailovú adresu, nebude automaticky pridaný do vášho zoznamu e-mailov. Túto úlohu necháte vykonať ručne. Stále môžete zbierať e-mailové adresy s bezplatnou verziou, ako aj tlačidlá na zobrazenie výzvy na akciu a zdieľanie v sociálnej sieti a vlastný obsah vo vyskakovacích oknách bez inovácie..

Ak však vykonáte inováciu, budete môcť integrovať kontextové okná a ďalšie nástroje Sumo so všetkými najlepšími službami e-mailového marketingu vrátane služieb MailChimp, AWeber, ConvertKit a takmer so všetkými ďalšími možnosťami, na ktoré môžete myslieť..

Výhody a nevýhody používania Sumo

Aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či je tento nástroj správnym doplnkom na generovanie potenciálov a konverziu cieľov pre vaše webové stránky WordPress, uvádzame stručné zhrnutie výhod a nevýhod používania Sumo:

Výhody použitia Sumo:

 • Veľký výber nástrojov, ktoré môžu nahradiť mnoho jednotlivých doplnkov WordPress.
 • Veľmi jednoduché použitie s intuitívnym používateľským rozhraním.
 • Podrobné nastavenia a ovládacie prvky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky.
 • Prémiová verzia sa integruje do všetkých najlepších nástrojov a služieb tretích strán.

Nevýhody použitia Sumo:

 • Bezplatná verzia obsahuje značku zameranú na návštevníkov.
 • Prémiové plány relatívne drahé.

Záverečné myšlienky

Tento návod na nastavenie nástroja List Builder 3 zo sady aplikácií Sumo by vám mal poskytnúť predstavu o tom, aké ľahké je použitie tejto služby. Začatie používania Sumo na vašej webovej stránke WordPress skutočne trvá veľmi málo času alebo úsilia. Mali by ste tiež získať predstavu o tom, ako bezplatný doplnok Sumo v porovnaní s prémiovými možnosťami Sumo.

Sumo o tom nie je pochýb. Je to výkonná sada nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť zefektívniť vaše webové stránky bez ohľadu na vaše ciele. Či už chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, získať viac sociálnych podielov, zvýšiť predaj, lepšie porozumieť publiku a ešte oveľa viac, Sumo vám môže pomôcť.

Pokiaľ však nie ste pripravení zaplatiť relatívne vysoký mesačný poplatok za predplatné alebo na svojom webe zobraziť značku Sumo a získať prístup k obmedzenej množine funkcií, môžu pre vás existovať lepšie doplnky WordPress pre generovanie potenciálnych zákazníkov..

Čo si myslíš o Sumo? Platili by ste za inováciu alebo je pre vás bezplatná bezplatná verzia? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map