WordPress vs Squarespace: Rozdiely a funkcie

WordPress vs Squarespace: Rozdiely a funkcie

Hľadáte návrh novej webovej stránky, ale neviete, akú platformu použiť? Potom ste na správnom mieste. V tejto príručke WordPress vs Squarespace porovnávame tieto dve riešenia, aby sme vám pomohli urobiť informované rozhodnutie o tom, ktoré z nich je pre váš projekt najlepšie..


Dnes je naším cieľom predstaviť vám WordPress a Squarespace – dve výkonné a populárne webové platformy. Pozrime sa na ceny, ako sú hostené, na vaše možnosti pre témy alebo šablóny, prispôsobiteľnosť, pridané funkcie alebo integrácie, zabezpečenie a dostupná podpora..

Ste pripravení začať? Poďme…

Úvod do WordPress

WordPress vs Squarespace

WordPress.org je populárny systém na správu obsahu s otvoreným zdrojovým kódom (CMS), na ktorý sa používa podpora viac ako 60 miliónov webových stránok. Keď v tomto článku diskutujeme o WordPress, máme na mysli WordPress.org. Ďalšie informácie o webe WordPress.com a o tom, ako sa líši od stránky WordPress.org, nájdete v našom článku o webe WordPress.com vs WordPress.org..

WordPress.org používajú niektoré veľké mená vrátane spoločností Microsoft, Mercedes Benz, Walt Disney a TED Blog. Existuje veľa dôvodov, prečo sa WordPress teší popularite, ale kontrola a flexibilita, ktorú toto riešenie poskytuje, je hlavným prispievateľom. Tu sú niektoré z jeho ďalších hlavných funkcií …

 • Zadarmo na použitie
 • Tisíce bezplatných a prémiových tém
 • Tisíce doplnkov na pridanie ďalších funkcií
 • Početné možnosti prispôsobenia, vrátane tvorcov drag and drop, panelov s možnosťami témy a možnosti kódovania
 • Prosperujúca komunita WordPress
 • Úplné vlastníctvo a kontrola nad vašim webom

Komunita WordPress je globálna entita, ktorá neustále pracuje a zdokonaľuje WordPress, nehovoriac o uvádzaní nových nástrojov a produktov. To zaisťuje, že nielen WordPress bude vždy pred svojou hrou, tak aj vaše webové stránky.

Úvod do Squarespace

Squarespace

Squarespace je riešenie typu všetko v jednom, ktoré poháňa milióny webových stránok v stovkách odvetví. Jeho moderné, moderné vzory šablón umožňujú firmám vytvárať profesionálne webové stránky, krásne portfóliá alebo ziskové internetové obchody.

V súčasnosti používaný ako platforma výberu spoločnosťami Keanu Reeves, Sadie Williams a John Malkovich, je Squarespace ideálnym riešením pre všetkých, od skromných blogerov až po zavedené značky. Obsahuje množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu navrhnúť webovú stránku vrátane…

 • Neobmedzený hosting zadarmo
 • Infraštruktúra najvyššej kvality
 • Krásne šablóny
 • Intuitívny nástroj na vytváranie webových stránok typu drag-and-drop
 • Špičková bezpečnosť
 • Podpora 24/7

Po vytvorení vašich webových stránok poskytuje služba Squarespace aj sadu marketingových nástrojov, ktoré vám pomôžu osloviť publikum, nájsť ho vo vyhľadávaní a v sociálnej sieti a rozšíriť svoje kontakty.

Ceny WordPress

Ako už bolo uvedené, softvér WordPress je voľne použiteľný. Jedinými nevyhnutnými priebežnými nákladmi sú poplatky za hostovanie a domény (diskutované ďalej). Krása WordPressu však spočíva v tom, že sa dá zmenšiť nahor alebo nadol, aby vyhovoval vašim potrebám, a to platí aj o peňažných výdavkoch..

WordPress poskytuje všetko, čo potrebujete zadarmo, od tém a doplnkov až po vedúce generačné a marketingové nástroje. K dispozícii sú však aj špičkové prémiové produkty pre všetky aspekty programu WordPress, ktoré sa oplatí upgradovať na vaše webové stránky.

Ceny štvorcového priestoru

stanovenie ceny

Squarespace je prémiová služba, ktorá účtuje priebežné poplatky mesačný poplatok používať svoju platformu. Existujú štyri plány na výber, počnúc osobné plán zameraný na osoby s blogmi alebo malými webovými stránkami, škálovanie na internet Pokročilé plán vytvorený pre profesionálne eCommerce obchody.

Všetky plány zahŕňajú hostenie a poplatky za doménu za prvé roky, prístup k šablónam štvorca a staviteľovi drag-and-drop, podporu 24/7 a ďalšie. Medzi pokročilé plány patria marketingové nástroje a nástroje elektronického obchodu, ktoré vám umožňujú rozvíjať a udržiavať lukratívne podnikanie.

Program Squarespace ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorá vám umožňuje vytvoriť webovú stránku a vyrovnať sa s platformou. Je to skvelý spôsob, ako zistiť, či je toto riešenie pre vás najvhodnejšie, a preto odporúčam zaregistrovať sa a hrať sa, ak uvažujete o použití služby Squarespace longterm..

Hosting a názvy domén WordPress

WordPress vs Squarespace: Hosting

Softvér WordPress je voľne použiteľný a vždy bude. Vďaka tomu je pre mnohé podniky atraktívnou možnosťou, pretože môžu vytvoriť webovú stránku s istotou, že náklady na túto stránku sa medziročne nezvýšia..

WordPress však nie je riešením typu všetko v jednom. Keď teda používate WordPress, získate iba softvér. Ak sa chcete zaregistrovať a použiť názov domény a hostiť svoje stránky, budete musieť platiť mesačný alebo ročný poplatok.

Doménové meno – Väčšina názvov domén stojí niekoľko dolárov ročne a banku nezlomí. Názov domény môžete zaregistrovať prostredníctvom viacerých poskytovateľov tretích strán (prvý rok môžete získať doménu GoDaddy za pouhých 0,99 dolárov centov) a máte úplnú kontrolu nad doménou, ktorú vyberiete pre svoj web..

hosting – S hostingom získate to, za čo platíte. Plány sa začínajú od pár dolárov ročne (napríklad Bluehost za pouhých 2,95 dolárov / mesiac), ale pre väčšie weby s veľkým sledovaním budete musieť zvoliť drahšie plány, ktoré poskytujú podporu pre veľké objemy prenosu a ukladanie stránok..

Špecifické hostenie WordPress – Najlepší hosting WordPress je často riadený hosting WordPress. Poskytuje to množstvo špičkových hostingových služieb a je to dobrá voľba, pretože servery sú optimalizované najmä pre WordPress. Viac informácií o výbere webhostingu pre vaše stránky WordPress nájdete v našom článku o tom, čo hľadať v hostovaní WordPress..

Okrem toho, že platíte za hosting, máte k dispozícii širokú škálu služieb a plánov, takže bez ohľadu na to, čo potrebuje váš rozpočet a web, nájdete niečo, čo sa hodí.

Hosting a názvy domén

Ako Squarespace je plne riadené webová služba, všetky stránky Squarespace sú hostené na ich cloudovom hostovaní. Hostenie úložného priestoru alebo šírky pásma nie je obmedzené a program Squarespace používa svoju vlastnú globálnu sieť CDN, aby zabezpečil rýchle načítanie všetkých používateľov webových stránok bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Názvy domén sa tiež registrujú a nakupujú prostredníctvom služby Squarespace. Vaša doména je dodávaná s certifikátom SSL a je vždy obnoviteľná rovnakou rýchlosťou, čo vám ušetrí akékoľvek nepríjemné prekvapenia. Môžete si kúpiť viac domén a pripojiť ich k svojmu účtu Squarespace. A ak potrebujete, môžete ľahko preniesť doménové meno tretej strany na Squarespace.

Témy WordPress

WordPress vs Squarespace: Témy

Pri pohľade na WordPress vs Squarespace má WP množstvo tém, ktoré vám umožňujú vytvárať krásne a štýlové webové stránky. Takmer všetky moderné témy sú citlivé, užívateľsky prívetivé a obsahujú množstvo funkcií, ktoré pomáhajú dosiahnuť ciele vašej stránky.

Zadarmo alebo prémiová téma?

Pri výbere témy WordPress je treba veľa zvážiť. Najprv sa musíte rozhodnúť, či chcete použiť bezplatnú alebo prémiovú tému. Zadarmo témy WordPress nájdete na webových stránkach vývojárov po celom webe. Alebo si môžete nainštalovať motívy z Úložisko WordPress z informačného panela WordPress. Tieto témy sú dobre skonštruované, bezpečné a ľahko na dosah ruky, čo je dobrá voľba pre akýkoľvek projekt.

Prémiové témy WordPress majú vo všeobecnosti pokročilejšie funkcie a často zahŕňajú prémiové doplnky ako súčasť nákupného poplatku. Pri kúpe prémiovej témy vždy nezabudnite vybrať motív od renomovaného kupujúceho. Vývojári WordPress ako StudioPress alebo Elegant Themes sú dobrou voľbou. ThemeForest je tiež obľúbeným tematickým trhom, ktorý predáva široký sortiment tém. Tu si môžete prezrieť nákupy a recenzie, aby ste mali dobrý prehľad o tom, ako sa téma používa pred nákupom.

Ak chcete získať ďalšie informácie o výbere témy zdarma alebo prémiovej, prečítajte si článok o témach zadarmo alebo prémiovej kategórie?

Vstavaný alebo viacúčelový motív?

Druhým hlavným faktorom, ktorý je potrebné zvážiť pri výbere témy WordPress, je to, či by ste sa mali rozhodnúť pre vstavanú alebo viacúčelovú tému..

Vybudované účelové témy WordPress slúžia jedinečným účelom a budú obsahovať relevantné a konkrétne funkcie. Napríklad vstavaná téma pre blogovanie potravín bude pravdepodobne obsahovať výrobcu receptov, ktorý vám umožní ľahko zobraziť recepty v čitateľnom formáte na vašom webe. Použitím vstavanej témy WordPress je proces navrhovania a vytvárania rýchly a veľmi jednoduchý, pretože všetky potrebné funkcie sú okamžite k dispozícii..

Viacúčelová téma vám poskytne nástroje potrebné na vytvorenie akéhokoľvek typu webovej stránky. Viacúčelové témy, ktoré zvyčajne obsahujú pokročilých tvorcov stránok, vám umožňujú ľahko prispôsobiť všetky časti vášho webu, čo vám umožní navrhnúť skutočne jedinečný web. Skvelým príkladom je téma Total WordPress Theme, ktorú vytvorili šikovné mysle tu vo WPExplorer.

Funkcie a funkcie

Vzhľadom na to, aké funkcie a funkcie potrebujete, je posledným kľúčovým aspektom, ktorý treba zohľadniť pri výbere témy WordPress. Pred nákupom alebo inštaláciou si dôkladne premyslite, čo váš projekt potrebuje, a uistite sa, že ste vykonali prieskum, aby ste zistili, čo téma obsahuje.

Pamätajte, že ďalšie funkcie môžu byť pridané prostredníctvom doplnkov (diskutované ďalej). Nákup prémiových doplnkov samostatne však môže v dlhodobom horizonte skončiť drahšie ako jednoduché zakúpenie prémiovej témy od začiatku.

Vyskúšajte náš článok, ktorý predstavuje najlepšie témy WordPress a dá vám predstavu o tom, čo sa tam nachádza.

Šablóny štvorcov

WordPress vs Squarespace: Šablóny

Výber šablóny ponúkané programom Squarespace je pôsobivé (aj keď nie je porovnateľné s WordPress). Všetky šablóny programu Squarespace sú zahrnuté v každom pláne. Všetky sú vyrobené oceneným dizajnérskym tímom Squarespace a sú navrhnuté tak, aby sa mohli používať výhradne na ich platforme.

Šablóny sú rozdelené do niekoľkých kategórií vrátane online obchodov, profesionálnych služieb, fotografie, komunity a neziskových organizácií a mnoho ďalších. Každá šablóna je východiskovým bodom a so stovkami prispôsobiteľných funkcií ju môžete upraviť ľubovoľným spôsobom.

Vďaka štvorcovému priestoru je výber správnej šablóny mimoriadne jednoduchý. Stačí kliknúť na kategóriu, ktorá sa zhoduje s výklenkom vášho webu. Potom si pozrite každé živé ukážku a vyskúšajte jeho dizajn, rozloženie, vlastnosti a používateľské prostredie. Pomôže vám to pochopiť, čo každá šablóna ponúka a ako vaši používatelia budú interagovať s vašimi stránkami.

Ak ste so šablónou spokojní, jednoducho vyberte Začnite s týmto dizajnom z pravého horného rohu a vaša nová šablóna sa otvorí v nástroji na vytváranie a presunutie webových stránok Squarespace. Ak zmeníte názor, môžete šablóny jednoducho prepínať kedykoľvek.

Prispôsobenie WordPress

Ako sme už uviedli v časti Úvod, WordPress má rôzne možnosti prispôsobenia. V závislosti od zvoleného motívu budete môcť svoj web prispôsobiť pomocou panela možností motívu alebo prispôsobovača WordPress pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie myšou a / alebo pridaním a úpravou kódu..

Pointa s WordPressom je, že je 100% prispôsobiteľná prostredníctvom kódovania alebo inštalácie a použitia správnych nástrojov. Takže ak chcete mať úplnú kontrolu nad svojím webom, potom je pre vás WordPress tou pravou voľbou.

Prispôsobenie štvorca

Tvorca webových stránok

Na prispôsobenie svojej šablóny v službe Squarespace použijete jej zabudovaný webový tvorca drag-and-drop. Toto je vlastne veľmi jednoduché použitie a poskytuje zábavný dizajnový zážitok. V rámci nástroja na tvorbu webových stránok môžete na svoj web pridávať stránky, pridávať prvky dizajnu, ako je názov a logo, písať blogové príspevky, kontrolovať svoju analýzu, spravovať vstavané nástroje a oveľa viac.

Vizuálne prvky šablóny sa dajú zmeniť pomocou Editora štýlov. Každá šablóna sa líši v štýle vylepšenia, ktoré môžete urobiť. Vo všeobecnosti môžete zmeniť typografiu, farby, obrázky na pozadí, hlavičku a bočné panely. K dispozícii je tiež editor CSS, ktorý vám v prípade potreby umožní pridať vlastný kód.

Niet pochýb o tom, že tvorca webových stránok Squarespace je intuitívny a pre tých, ktorí majú skúsenosti s webovým dizajnom, môže to byť dobrá voľba. Prispôsobenia, ktoré môžete vykonať, sú však obmedzené, a to môže byť frustrujúce, najmä s rastúcou stránkou.

Doplnky WordPress

Doplnky WordPressKeď sme diskutovali o témach WordPress, dotkli sme sa myšlienky výberu vstavanej témy, ktorá má vstavané funkcie. Väčšina moderných tém prichádza s mnohými integrovanými funkciami a funkciami už zahrnutými. Ale niekedy sú potrebné ďalšie funkcie, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom vášho motívu. Do témy môže byť zahrnutá aj špecifická funkcia, ale vaša stránka potrebuje pokročilejšiu verziu.

Krása programu WordPress spočíva v tom, že akékoľvek ďalšie potrebné funkcie je možné rýchlo a ľahko pridať pomocou doplnku WordPress. K dispozícii sú tisíce doplnkov a pre každú funkciu, ktorú chcete nainštalovať, je vždy k dispozícii množstvo užitočných doplnkov, ktoré dokážu túto prácu dobre vykonať. Táto flexibilita, ktorú poskytuje WordPress a umožňuje používateľom integrovať akékoľvek ďalšie potrebné nástroje, je neoceniteľná pre rozširovanie webových stránok a firiem.

Pri výbere správnych doplnkov pre svoje webové stránky sa uistite, že robíte svoj výskum. Existuje široký sortiment bezplatných a prémiových doplnkov, takže najlepším miestom na vyhľadávanie je Úložisko WordPress alebo CodeCanyon.

Funkcie a integrácie štvorcového priestoru

Pokiaľ ide o WordPress vs Squarespace, neskôr prichádza s množstvom vstavaných funkcií, ktoré môžete využívať. Tie obsahujú…

 • Bloky galérie – zobrazte galérie, rozloženie mriežky, posúvače a ďalšie.
 • Pozadia videa – Pridajte video podľa vášho výberu a vytvorte pozadie, ktoré zaujme pozornosť.
 • Zvukové zbierky – nahrajte a zdieľajte svoje albumy na svojom webe.
 • Panel oznámení (známy aj ako Hello Bar) – zvýraznite propagačné akcie alebo oznamujte novinky na domovskej stránke vášho webu.
 • Bloky formulárov – Pridajte formulár, ktorý zachytí údaje o vašich návštevníkoch alebo im umožní spojenie s vami.

Integrácia štvorcového priestoru sú tiež zabudované do platformy a sú pripravené na použitie. To vám ušetrí nutnosť navigácie v trhoviskách, aby ste našli ďalšie potrebné funkcie a potom nainštalovali doplnky. Pre tvorcov webových stránok typu všetko v jednom je výber integrácií, ktoré ponúka program Squarespace, pozoruhodný. Tu je len výber toho, čo je v ponuke …

 • Disqus – Použite tento pokročilý systém komentovania namiesto predvoleného systému komentárov Squarespace.
 • Stripe, Apple Pay a Paypal – Prijímajte platby na svoje stránky niekoľkými spôsobmi.
 • Sociálne médiá – Spojte sa so svojimi účtami sociálnych médií vrátane Facebooku, Twitteru, Instagramu, iTunes Store, LinkedIn, Tumblr a ešte oveľa viac.
 • Písma Google a Typekit – oboje začlenené do editora štýlov.
 • Adobe Creative Cloud Image Editor – umožňuje upravovať a vylepšovať obrázky priamo v priestore Squarespace.
 • YouTube a Vimeo – vkladajte videá z týchto kanálov na svoje stránky.

Môžete tiež integrovať ďalšie služby tretích strán, vrátane služieb Google AdSense, Etsy, Eventbrite a Facebook Pixel. Spoločnosť Squarespace však neposkytuje žiadnu podporu integráciám tretích strán a nemôže zaručiť úplnú kompatibilitu s ich šablónami. Možnosť integrácie tretích strán nie je k dispozícii ani pre osoby v Osobnom pláne, takže budete musieť vykonať inováciu.

Výkon a bezpečnosť WordPress

Všetko v jednom zabezpečení WP a brána firewall

Ak sa rozhodnete používať WordPress, za výkon a bezpečnosť vašich stránok nesiete zodpovednosť. Výber efektívneho poskytovateľa hostingu vám môže pomôcť, ale budete tiež musieť nainštalovať množstvo doplnkov, aby ste sa uistili, že vaše stránky sú bezpečné, bezpečné a nepretržite fungujúce..

zabezpečenia – Nainštalujte bezplatný doplnok WordPress Všetko v jednom zabezpečení WP a brána firewall a ďalšie tipy týkajúce sa zabezpečenia si prečítajte v našom článku o tom, ako vylepšiť zabezpečenie svojich stránok WordPress.

rýchlosť – Môžete urobiť veľa pre to, aby ste zvýšili rýchlosť svojich webových stránok WordPress, od udržiavania ich aktuálnosti až po používanie optimalizátora obrázkov a doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Ďalšie podrobnosti nájdete v našom článku o tom, ako urýchliť WordPress.

výkon – Webové stránky, ktoré prijímajú veľké množstvo návštevníkov alebo obsahujú veľké množstvo médií, musia sledovať výkon. Načítava sa stránka vždy rýchlo, je kvalita streamingu médií neustále vysoká a sú nízke prestoje? Ak je odpoveď na niektorú z týchto otázok „nie“, možno budete musieť zvážiť použitie siete na doručovanie obsahu (CDN)..

Majitelia webových stránok WordPress musia mať neustále prehľad o údržbe stránok a dohliadať na bezpečnosť a výkonnosť svojich stránok. Existuje však veľa webových vývojárov a agentúr, ktoré poskytujú tieto služby, ak by ste túto prácu radšej zadali externe.

Výkon a bezpečnosť štvorcového priestoru

Keďže program Squarespace je hosťovaným riešením typu všetko v jednom, starajú sa o vás všetky problémy s výkonom webových stránok a bezpečnosťou. Tu sú niektoré z jeho najvyšších výkonových a bezpečnostných funkcií …

 • Partneri s predajcami DNS spolupracujú s poskytovateľmi DNS, aby vám poskytli prvotriedne smerovanie prenosu, spoľahlivosť a dostupnosť.
 • Globálne CDN Squarespace spracováva každý mesiac miliardy zásahov.
 • Všetky webové stránky služby Squarespace majú certifikáty SSL, ktoré zabezpečujú pripojenie návštevníkov k vašim stránkam.
 • Na ochranu vašich stránok pred škodlivou prevádzkou sa používajú pokročilé techniky zmierňovania DDoS.
 • Webové stránky Squarespace sú monitorované každú minútu z 20+ miest po celom svete, pričom operačný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pripravený reagovať na akékoľvek zistené incidenty..

Podpora WordPress

WordPress.org poskytuje rozsiahle informácie dokumentácia na ich webových stránkach. To sa však sotva porovnáva s informáciami zdieľanými a diskutovanými globálnou komunitou WordPress.

Blogy, rovnako ako naše vlastné tu vo WPExplorer, ponúkajú užitočné články, návody a návody pre začiatočníkov až po profesionálnych vývojárov WordPress.. Diskusia, kde môžete klásť otázky a zdieľať problémy, je bežné. A pre naliehavejšie problémy môžete vyskúšať službu údržby WordPress alebo najať vývojára.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú kúpiť prémiovú tému WordPress, doplnky alebo iné nástroje, môže podpora zahrnutá do týchto produktov často stáť za cenu. Individuálny e-mail alebo nepretržite podporovaná podpora často nie je neobvyklá pre drahšie produkty, ktoré vám môžu pomôcť zaistiť, aby vaše stránky boli neustále v plnej kapacite..

Podpora štvorcov

Podpora štvorcov

Štvorcový priestor ponúka prispôsobenú podporu zo svojho Tím starostlivosti o zákazníkov. Podpora je nepretržitá prostredníctvom priameho rozhovoru alebo e-mailu. Centrum pomoci je tiež plný populárnych sprievodcov a tém, videí a webinárov, ktoré vás rozprávajú všetkými funkciami služby Squarespace a ako ich používať na svojich stránkach..

WordPress.org vs Squarespace – porovnanie

Takže teraz dobre rozumieme tomu, čo ponúkajú obe tieto platformy. Ale ako sa merajú proti sebe? Pozrime sa na kľúčové oblasti porovnania …

WordPress vs Squarespace – Ceny

WordPress je bezplatné riešenie. Jediným prebiehajúcim mesačným nákladom je hosting a registrácia názvu domény. K dispozícii je však veľa prémiových nástrojov, ktoré vám umožňujú zväčšiť funkčnosť vášho webu podľa vášho želania. V zásade je WordPress „typom platby za rovnakú alebo nízku cenu“.

Na porovnanie, ak chcete používať Squarespace, musíte sa prihlásiť do mesačného plánu. A ak vyberiete kvalitný plán, časom to bude stáť. To znamená, že ponúkané nástroje, podpora a vstavané funkcie robia zo služby Squarespace dobrú hodnotu za peniaze.

WordPress vs Squarespace – Témy, šablóny a funkcie

WordPress ponúka tisíce bezplatných a prémiových tém a doplnkov so zabudovanými a inštalovateľnými funkciami a funkciami. Bez ohľadu na to, čo na svoje stránky chcete pridať, môže WordPress uspokojiť potreby vašich projektov. Vďaka tomu je skvelou platformou pre webové stránky, ktoré sa môžu v priebehu času rozvíjať a rozvíjať.

Štvorcový priestor tiež ponúka pôsobivý výber šablón, funkcií a integrácií. Obzvlášť v porovnaní s inými platformami typu všetko v jednom, ako sú Wix a Weebly, je Squarespace ďaleko pred konkurenciou. Stále ste však obmedzení na priestor Squarespace a nenájdete rovnakú flexibilitu, akú poskytuje WordPress..

WordPress vs Squarespace – Prispôsobenie a jednoduché použitie

WordPress vyhráva ruky pri prispôsobovaní. Táto platforma vám poskytuje maximálnu kontrolu nad vašimi webovými stránkami. Nevýhodou však je, že neposkytuje rovnaké ľahké použitie ako Squarespace a má strmú krivku učenia pre začiatočníkov..

Program Squarespace má viac obmedzení, ale vďaka intuitívnemu tvorcovi webových stránok typu drag-and-drop a vstavaným funkciám je návrh webových stránok rýchlym a zábavným zážitkom..

WordPress.org vs Squarespace – Podpora

WordPress aj Squarespace majú silnú sieť podpory, ktorá ich obklopuje. Podpora spoločnosti Squarespace je centralizovanejšia s vyhradeným centrom pomoci a tímom starostlivosti o zákazníkov. To sa môže hodiť začiatočníkom alebo tým, ktorí majú radi osobnú podporu a istotu na dosah ruky.

WordPress.org neposkytuje individuálnu podporu ako takú, hoci je často k dispozícii ako súčasť prémiových balíkov produktov. Sila komunity WordPress však zaručuje, že bez ohľadu na problém alebo otázku nájdete odpoveď online. Podpora je tu – možno ju budete musieť vyhľadať.

Záverečné myšlienky na WordPress vs

Obe platformy vám umožnia vytvárať krásne, profesionálne a užívateľsky prívetivé webové stránky. Preto riešenie, ktoré vyberiete, by malo závisieť výlučne od vašich vlastných potrieb a od vašich webových stránok. Zvážte svoj rozpočet, akékoľvek obmedzenia, svoje osobné zručnosti v oblasti webdizajnu a predovšetkým dlhodobé ašpirácie pre svoj projekt..

WordPress vs Squarespace – ktorý z nich si vyberiete pre svoj projekt? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map