WordPress vs Weebly – porovnanie funkcií

WordPress vs Weebly - podľa čoho si vybrať?

Výber správnej platformy, ktorá vám pomôže vytvoriť webovú stránku, môže byť náročné rozhodnutie. Preto sme vytvorili tohto sprievodcu WordPress vs Weebly, ktorý vám pomôže pochopiť výhody a nevýhody každého riešenia. Naše porovnania WordPress vs Weebly sa budú vzťahovať na:


 • cena
 • hosting
 • Jednoduchosť použitia
 • témy
 • Funkcie a funkcie
 • SEO
 • Zákaznícka podpora

Na konci čítania by ste mali mať jasnú predstavu o tom, či je WordPress alebo Weebly pre váš nový web najvhodnejší..

Prehľad WordPress

WordPress.org

V súčasnosti je koniec 27,5% všetkých webových stránok na celom svete používajú WordPress (čo samozrejme zahŕňa aj WPExplorer). Ako vidíte, je to veľmi populárna platforma. A z dobrého dôvodu. (Poznámka: V tomto článku, keď spomíname WordPress, máme na mysli WordPress.org s hostiteľom. Informácie o WordPress.com nájdete v našom sprievodcovi na WordPress.com vs WordPress.org).

WordPress je softvér s otvoreným zdrojovým kódom, čo znamená, že je zadarmo inštalovať a používať. Je úplne prispôsobiteľný a umožňuje vám navrhnúť akýkoľvek typ a štýl webovej stránky, ktorý budete potrebovať. Vývojári vytvorili aj tisíce tém a doplnkov, takže môžete na svoje stránky pridať ďalšie funkcie bez toho, aby ste sa museli dotknúť riadku kódu.

Skúsenosti s vytváraním webových stránok, ktoré ponúka WordPress, sa veľmi líšia od Weebly. Nastavenie webových stránok WordPress bude trvať omnoho dlhšie a môžu vyžadovať určité predchádzajúce prečítanie osobami, ktoré majú obmedzené skúsenosti s webovým dizajnom. Možnosti dostupné prostredníctvom WordPress však ďaleko presahujú možnosti spoločnosti Weebly, pričom WordPress vám v konečnom dôsledku poskytuje úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi vášho webu..

WordPress vám umožní navrhnúť akýkoľvek typ webovej stránky a pridať na svoje stránky akékoľvek ďalšie nástroje WordPress alebo tretích strán. A to všetko za toľko alebo za málo peňazí, ktoré chcete minúť. Existuje tiež nespočetné množstvo vývojárov a dizajnérov programu WordPress, ktorí môžu navrhovať vlastné prvky pre vaše webové stránky, čím pomáhajú vašej firme prekonať konkurenciu. Ak teda chcete vytvoriť seriózny, profesionálny a jedinečný web, WordPress je pre vás platformou.

Prehľad Weebly

Weebly

Weebly je služba vytvárania webových stránok typu drag and drop. To vám umožní rýchlo a ľahko navrhnúť webové stránky bez nutnosti kódovania. Weebly je tiež úplne hosťovaná služba. To znamená, že vaše webové stránky budú hostené na serveroch Weebly.

Na používanie aplikácie Weebly nepotrebujete predchádzajúci webový dizajn ani technické skúsenosti. Rozhranie Weebly je veľmi intuitívne a neustále sa poskytuje návod na používanie softvéru. Preto, ak chcete vytvoriť a spustiť web v priebehu niekoľkých minút, môžete urobiť a potom ho jednoducho aktualizovať, kedykoľvek budete potrebovať.

Weebly obsahuje responzívne témy, vopred navrhnuté možnosti rozloženia, integrovanú platformu elektronického obchodu a editor drag and drop. Tieto funkcie vám pomôžu vytvoriť profesionálny a štýlový web. Či už teda chcete založiť blog, nika alebo internetový obchod, Weebly vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele.

Weebly tiež poskytuje širokú škálu nástrojov elektronického obchodu a marketingu. Pomôže vám to spustiť hladký a úspešný internetový obchod, nasmerovať návštevnosť na vaše stránky, pomôcť vám ďalej rozvíjať sledovanie vášho blogu a ešte oveľa viac. Weebly mobilné aplikácie tiež zaisťujú, že máte prístup k svojim stránkam z ľubovoľného zariadenia. To vám umožní komunikovať s návštevníkmi vašich stránok, sledovať výkonnosť svojich stránok a spravovať objednávky obchodov odkiaľkoľvek na svete.

stanovenie ceny

Ceny sú dôležité a často budú pre mnohých rozhodujúcim faktorom, na ktorej platforme (WordPress vs Weebly) používajú na vytváranie svojich webových stránok. Weebly aj WordPress sa spočiatku môžu používať bezplatne. Ak však myslíte vážne budovanie prosperujúceho a úspešného webu, potom vás obe platformy v dlhodobom horizonte budú stáť.

Náklady na WordPress

Softvér WordPress.org bol vždy a vždy bude zadarmo. Preto inštalácia softvéru a vytvorenie webovej stránky vo WordPress vás nebude stáť nič.

Budete si však musieť kúpiť doménové meno a hostingovú službu svojho webu. Názvy domén sú všeobecne lacné (tento obchod GoDaddy Domains môžete použiť na získanie jedného za menej ako 1 $) a môže sa vyplácať ročne. Poskytovatelia hostingu sa veľmi líšia v cene, ale opäť nezničia banku a môžu byť vyplatení mesačne.

Ďalšie náklady na vytvorenie webovej stránky WordPress zahŕňajú nákupy prémiových doplnkov, ako je služba údržby, prémiová téma alebo niektoré prémiové nástroje WordPress vrátane tvorcov stránok a riešenia generovania potenciálnych zákazníkov..

Weebly Pricing

stanovenie ceny

Weebly je zadarmo na použitie, ale táto dohoda prichádza s úlovkami. Po prvé, ak chcete vytvoriť svoj vlastný názov domény alebo preniesť doménu z inej platformy, budete musieť inovovať na prémiový plán „pripojenia“ spoločnosti Weebly. Ak chcete službu Weebly naďalej používať zadarmo, môžete si vytvoriť svoju vlastnú subdoménu a výsledkom bude adresa URL vášho webu končiaca na „sitename’.weebly.com. To je v poriadku pre osobné webové stránky, ale ak chcete vykresliť seriózne a profesionálne podnikanie, potom pomocou subdomény Weebly to jednoducho neurobí..

Po druhé, ak si vytvoríte web pomocou bezplatného plánu Weebly, potom sa na vašom webe zobrazia reklamy Weebly. Opäť to nie je vzhľad seriózneho podnikania. Bezplatné webové stránky majú tiež nárok iba na obmedzené množstvo ukladacieho priestoru a nemôžu využívať mnohé pokročilé funkcie Weebly, vrátane analýz, ďalších bezpečnostných opatrení a oveľa viac..

Na druhej strane, ak ste radi, že za službu zaplatíte, spoločnosť Weebly poskytuje celý rad plánov, ktoré uspokoja rôzne potreby webových stránok. Patria medzi ne plány Starter, Pro a Business, ktoré zvýšili ukladací priestor, žiadne reklamy, integráciu videa a zvuku HD a podporu elektronického obchodu, aby sme vymenovali niekoľko prémiových funkcií. Tieto plány sa spoplatňujú mesačne alebo ročne a budú sa musieť platiť, pokiaľ bude webová stránka funkčná.

Porovnanie cien

Program WordPress sa môže používať zadarmo, ale doménové a hostiteľské služby znamenajú malé mesačné výdavky na udržanie vašich stránok online. Všetky nadštandardné nástroje a služby založené na systéme WordPress sú voliteľné, takže si môžete vybrať, čo budete minúť.

Weebly vám umožní vytvoriť úplne bezplatnú webovú stránku. Ak však chcete vytvoriť významnú webovú stránku, buďte pripravení prihlásiť sa na dobu neurčitú mesačnú platbu.

hosting

Hosting je pre mnohých majiteľov webových stránok veľkým problémom. A z dobrého dôvodu. Pointa je, že ak sami nevlastníte svoj web, potom ho nevlastníte. A to môže spôsobiť veľa stresu, ak budete niekedy chcieť prepnúť platformy, alebo ak nebudete dodržiavať zmluvné podmienky.

WordPress – samostatne hostené

hosting

Webové stránky WordPress.org musia byť hostené samostatne. Môže sa to zdať trochu skľučujúce pre tých, ktorí nikdy predtým nevytvorili web, pretože budete musieť ísť na prieskum poskytovateľov hostingu, aby zistili, ktorá služba najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Podrobne sme písali o tom, ako zvoliť poskytovateľa hostingu, takže ak si nie ste istí, pozrite sa na náš odporúčaný hosting WordPress..

Skvelá vec, ktorá sa týka hostenia WordPress.org, je, že existuje toľko výberu. Či už práve začínate alebo máte veľkú nadnárodnú spoločnosť, budete ľahko schopní nájsť webhostingovú službu pre svoj web. A ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s dohodou o hostovaní, ktorú dostávate, môžete svoj web rýchlo presunúť k novému poskytovateľovi..

Weebly – hostovaná služba

Weebly je hostiteľom všetkých webových stránok na svojich vlastných serveroch, čo okamžite ľudí odradí pomocou tejto platformy. Existuje však niekoľko výhod, ktoré vám umožnia hosťovať vaše stránky.

Spoločnosť Weebly odstraňuje problémy pri výbere hostiteľskej služby a stará sa o všetky technické aspekty prevádzkovania webovej stránky. Zahŕňa to bezpečnosť vášho webu a zaistenie, aby vaše stránky vždy vyzerali dobre, rýchlo bežali a zostali online. Weebly tiež poskytuje certifikát SSL pre váš obchod s elektronickým obchodom, ktorý umožňuje vašim zákazníkom bezpečne uskutočňovať platby na vašom webe.

Porovnanie hostingu

WordPress.org je hostiteľom hostiteľa, takže máte na starosti nájdenie poskytovateľa hostingu a zaistenie bezpečnosti, zabezpečenia a bezproblémového fungovania vašich stránok. Najdôležitejšou výhodou je však to, že vlastníte svoje stránky a vy nad nimi máte plnú kontrolu.

Weebly sa postará o všetky vaše potreby hostingu, ako aj o bezpečnosť a technický výkon vašich stránok. Keďže je Weebly hosťovaná platforma, existuje veľká otázka o tom, kto skutočne vlastní vaše webové stránky. To je v poriadku, ak prevádzkujete webovú stránku pozostávajúcu z troch stránok. Ale ak ste strávili roky budovaním obsahu a spoliehate sa na svoje stránky s mesačným príjmom, vlastníctvo sa náhle stáva oveľa dôležitejším.

Jednoduchosť použitia

Weebly aj WordPress sa ľahko používajú a sú to skvelé platformy, ktoré vám umožnia vytvárať krásne a úspešné webové stránky. Ak však nemáte absolútne žiadne skúsenosti s webom, nie je pochýb o tom, že Weebly bude pre vás lepšou možnosťou. Rovnako, ak hľadáte stavbu veľkého webu pozostávajúceho z mnohých funkcií a funkcií, WordPress bude lepšie vyhovovať.

WordPress

WordPress poskytuje veľmi odlišný dizajnový zážitok, ale ten, ktorý vám umožní ľahký dizajn krásnych webových stránok. V porovnaní s Weebly je určite silnejšia krivka učenia pre WordPress. A ak nemáte skúsenosti s webovým dizajnom alebo používaním WordPress, budete si musieť prečítať, ako začať. S prosperujúcou komunitou WordPress sú však na webe k dispozícii rozsiahle informácie o používaní WordPress.

Vaše skúsenosti s dizajnom WordPress sa budú líšiť v závislosti od témy a nástrojov, ktoré sa rozhodnete použiť. Mnoho vývojárov WordPress kóduje svoje weby WordPress, aby implementovali všetky potrebné zmeny. Krása WordPressu však spočíva v tom, že poskytuje niečo pre každého, takže ak sa nechcete dotknúť riadku kódu, nemusíte. Väčšina motívov WordPress vám umožní prispôsobiť si web pomocou panela možností motívu, pomocou nástroja Customizer na aktívnej strane webu alebo pomocou nástroja na tvorbu stránok..

Weebly

Jednoduchosť použitia

Weebly je tvorca webových stránok typu drag and drop, takže všetko, čo potrebujete na vytvorenie základnej webovej stránky, je okamžite k dispozícii. Keď sa prihlásite pomocou aplikácie Weebly, môžete si vybrať z mnohých tém Weebly. Vybraná šablóna sa potom otvorí v editori Weebly, kde môžete na stránku pretiahnuť návrhové prvky a prispôsobiť svoje stránky. Prvky obsahu zahŕňajú text, fotografie, mapy a video. Môžete tiež ľahko pridávať stránky, meniť prvky štýlu, pridávať údaje SEO a oveľa viac.

Rozhranie Weebly je veľmi priamočiare, čo pomáha zefektívniť proces navrhovania a umožňuje navrhnúť vaše stránky rýchlo a zábavne. Zobrazia sa aj jasné pokyny na používanie editora drag and drop, vďaka čomu sú rôzne funkcie ľahko prístupné. A všetky funkcie a nástroje sú k dispozícii, takže nie je potrebné inštalovať ani aktualizovať nič.

Ľahké použitie v porovnaní

Weebly určite má navrch pre ľahšie použitie a je skvelý pre začiatočníkov alebo tých, ktorí majú obmedzený čas. Prínosom je však to, že ak používate Weebly, nemáte dostatok možností, funkcií a nakoniec kontrolu nad svojím webom a jeho dizajnom..

WordPress má strmejšiu krivku učenia a nastavenie vašej stránky bude trvať dlhšie. Početné dostupné nástroje WordPress však znamenajú, že dizajn vašich stránok môže byť plynulým a inovatívnym zážitkom. A čo je dôležitejšie, WordPress môže poskytnúť všetky funkcie a funkcie, ktoré vaše rastúce webové stránky môžu potrebovať.

témy

WordPress aj Weebly poskytujú témy, z ktorých si môžete vytvoriť svoj web. Či už vytvárate internetový obchod, blog alebo stránku s portfóliom, obe platformy majú celý rad tém, ktoré uspokoja rôzne typy stránok..

WordPress

témy

Ak si vytvoríte webovú stránku na WordPress, budete mať tisíce tém na dosah ruky. Zadarmo témy WordPress nájdete na blogoch najlepších vývojárov (napríklad WPExplorer) a tiež priamo z hlavného panela WordPress na Úložisko WordPress. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, si budete môcť nájsť vhodnú tému pre svoj projekt.

Prémiové témy si môžete kúpiť od mnohých tematických trhovísk a vývojárov tém. Pri výbere prémiovej témy WordPress sa vždy uistite, že kupujete od renomovaného zdroja, napríklad ThemeForest. Urobte si trochu prieskumu, aby ste sa uistili, že ide o legitímne trhovisko alebo jednotlivca so solídnymi výsledkami.

Premium WordPress témy sa dodávajú s pokročilými funkciami a zvyčajne poskytujú lepšie možnosti podpory ako bezplatné témy. Často tiež obsahujú integrované prémiové doplnky, ktoré pridávajú ďalšie funkcie relevantné pre výklenok témy.

Weebly

Témy Weebly sú predpripravené, prispôsobiteľné a zahŕňajú množstvo inovatívnych funkcií vrátane efektov paralaxy, možností pozadia videa, vlastných typov písma a oveľa viac. Témy je možné načítať do editora drag and drop jediným kliknutím a nainštalovať s obrázkami a všetkými. Všetky témy sú bezplatné, pohotové a moderné a osviežujúce.

Nevýhodou je, že počet tém, ktoré ponúka Weebly, je obmedzený. A ak sa rozhodnete stavať svoje webové stránky na webe Weebly, môžete použiť iba poskytnuté weebské motívy.

Porovnané témy

Čo sa týka tém WordPress vs Weebly, naozaj neexistuje porovnanie. Aj keď Weebly poskytuje veľké množstvo vysoko kvalitných motívov, nedá sa to porovnávať s množstvom a rozmanitosťou tém WordPress, ktoré sú k dispozícii.

Funkcie a funkcie

Funkcie a funkcie WordPress vs Weebly sú pomerne pôsobivým porovnaním. Obe ponúkajú množstvo funkcií, ktoré budú používatelia mať radi. Pomôžu vám nielen navrhnúť úžasnú webovú stránku, ale čo je dôležité, pomôže vašej stránke dosiahnuť jej ciele.

Funkcie a funkcie WordPress

Tradične bola funkčnosť WordPress pridaná prostredníctvom doplnkov. V súčasnosti však nie je neobvyklé nájsť široký sortiment vstavaných funkcií a funkcií integrovaných priamo do tém WordPress. Pri skúmaní tém pozorne sledujte, ktoré funkcie dodávajú. Ak požadované funkcie nie sú uvedené, budete ich musieť nainštalovať pomocou doplnkov WordPress.

Doplnky WordPress

Nevýhodou nutnosti inštalácie funkcií prostredníctvom doplnkov sú neobmedzené možnosti, ktoré poskytujú doplnky WordPress. Nech už sú vaše stránky akékoľvek, budete môcť nájsť tie správne doplnky WordPress, ktoré im vyhovujú.

Doplnky zadarmo nájdete v Úložisko WordPress, a zvyčajne ich môžete nainštalovať a uviesť do prevádzky na svojich stránkach v priebehu niekoľkých minút. Prémiové doplnky si môžete kúpiť aj na online trhoviskách, ako je CodeCanyon, ako aj od mnohých vývojárov tém a doplnkov WordPress..

Weebly Vstavané funkcie

Weebly prichádza s radom vstavaných funkcií a funkcií. Keďže sú integrovanými nástrojmi, sú okamžite po ruke, ak ich potrebujete. Tu je niekoľko pokročilých funkcií, ktoré vám platforma Weebly poskytuje prístup k …

 • Online slideshow maker a galéria – ľahko vytvorte svoje vlastné krásne fotogalérie a prezentácie, použite knižnicu fotografií Weebly, upravujte obrázky, pridajte popisky a ďalšie.
 • Sociálne zdieľanie – naplánujte uverejňovanie blogových príspevkov na Facebooku a Twitteri, aby váš obsah oslovil širšie publikum.
 • Vkladajte alebo hostujte videá priamo na svoje stránky – vložiť z YouTube alebo nahrať video súbory do Weebly.
 • Vlastné formuláre – vytvorte si vlastné formuláre a spravujte príspevky, aby ste boli v kontakte s návštevníkmi vašich stránok.

Weebly tiež poskytuje výber nástrojov SEO, eCommerce, analytics a e-mailový marketing.

Weebly Apps

Funkcie a funkčnosť

Centrum aplikácií Weebly ponúka veľké množstvo bezplatných a prémiových aplikácií. Kategórie zahŕňajú…

 • eCommerce
 • komunikácia
 • marketing
 • Sociálna
 • Nástroje a funkcie stránok

Celkovo ponúka Weebly viac ako 300 aplikácií. Rovnako ako v prípade tém však môžete používať iba poskytované weebské aplikácie, aplikácie a doplnky tretích strán nie sú povolené.

Porovnanie funkcií a funkcií

Existujú výhody a nevýhody rôznych funkcií a funkcií, ktoré ponúka WordPress vs Weebly. Témy WordPress často prichádzajú s celým radom funkcií a funkcií. A všetko, čo potrebujete, ale nie je súčasťou vašej témy, môžete nainštalovať pomocou doplnkov WordPress. Nájdenie správnych doplnkov pre váš projekt môže spočiatku vyžadovať určitý prieskum. Neobmedzený počet dostupných doplnkov však zaisťuje, že budete môcť rýchlo vytvoriť vlastnú webovú stránku podľa svojich obchodných potrieb.

Všetky funkcie sú zabudované a sú okamžite pripravené a ľahko sa používajú. Ste však obmedzený na to, čo sa ponúka. Aj keď máte na výber z ponuky aplikácií Weebly, nemôžete nainštalovať doplnky tretích strán. Takže ak Weebly nemá to, čo chcete, alebo na výber nie ste ohromení, potom s tým nemôžete robiť nič..

SEO

SEO by malo byť prioritou pre všetkých vlastníkov webových stránok. Tým, že je SEO proaktívny, pomôže vášmu webu zaujať dobré miesto vo vyhľadávačoch a zvýšiť objem návštevnosti prichádzajúcej na váš web.

WordPress

Váš SEO

Väčšina moderných tém je plne prístupná a optimalizovaná pre vyhľadávacie nástroje. Existuje však aj niekoľko doplnkov WordPress, ktoré pomôžu vášmu obsahu ohodnotiť sa dobre.

Váš SEO je najobľúbenejší a stiahnutý doplnok z dobrého dôvodu. Váš SEO poskytuje pokročilé funkcie súborov Sitemap XML, poskytne vám úplnú kontrolu nad strúhankou na vašom webe a umožní vám ľahko pridať tituly a popisy metadát na stránky a príspevky. Tento doplnok je bezplatný na inštaláciu a používanie a je nevyhnutnosťou pre všetky webové stránky WordPress.

Weebly

Ak na vytvorenie svojho webu používate aplikáciu Weebly, väčšina vášho SEO je zabudovaná. Všetky weebské weby obsahujú meta popisy, mapu stránok, formátovanie HTML priateľské k SEO a responzívne návrhy. K dispozícii sú aj ďalšie možnosti SEO, vrátane popisov špecifických pre stránku, alt značiek na obrázkoch a ďalších. Výzva je tu, že kedykoľvek je vstavaný SEO, je ťažšie prejsť na inú webovú platformu.

Weebly tiež poskytuje jednoduché pokyny, ako vylepšiť údaje SEO na svojich stránkach. Je to skvelé pre tých, ktorí sa stále učia optimalizovať svoje stránky pre vyhľadávače..

Porovnanie SEO

Pri pohľade na WordPress vs Weebly majú obaja SEO celkom dobre pokryté. SEO spoločnosti Weebly je vstavané a obsahuje jasné pokyny, ako čo najlepšie optimalizovať vaše stránky. S programom WordPress budete musieť vybrať a nainštalovať doplnok SEO. Avšak, ak budete držať Yoast si môžete byť istí, vaše SEO potreby budú postarané.

Zákaznícka podpora

Kvalitná podpora zákazníkov môže byť kľúčovým faktorom pri vytváraní plne funkčnej webovej stránky. Môže to tiež viesť k tomu, aby vás počas procesu navrhovania udržiavalo.

WordPress

Komunita WordPress pokrýva celý svet a internet je plný blogov WordPress, webových stránok pomoci a fóra. To znamená, že neexistuje žiadna centrálna podpora poskytujúca e-mailovú alebo telefonickú pomoc, pokiaľ si nekúpite prémiovú službu alebo tému.

Ak máte pocit, že budete potrebovať individuálnu podporu, môže sa oplatiť kúpiť si prémiové tému, pretože mnohí z nich prichádzajú s rozsiahlou dokumentáciou, videonávodmi a že všetky dôležité živé rozhovory alebo priama telefónna linka.

Weebly

wordpress.org vs weebly

Weebly má pôsobivý podporný systém, Vďaka tomu je webový dizajn na svojej platforme mimoriadne pozitívnym zážitkom. Okrem pokynov editora drag and drop dostanete aj prístup do fóra komunity a podpory chatu a e-mailu. Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre prémiové programy Weebly Pro a Business, získate aj telefonickú podporu, ak ju potrebujete.

Podpora zákazníkov v porovnaní

Weebly aj WordPress ponúkajú vysokú úroveň podpory. WordPress o tom napísal oveľa viac ako Weebly. Nájdenie správnych podporných sprievodcov alebo fór pre váš projekt však môže chvíľu trvať prehľadaním na internete. Na druhej strane má Weebly všetku dokumentáciu na mieste, ktorá uľahčuje prístup. A obaja majú možnosti podpory jeden na jedného, ​​ale bude vás to stáť navyše.

WordPress vs Weebly – ktorá platforma je pre vás najvhodnejšia?

Ako vidíte, WordPress vs Weebly ponúkajú rôzne výhody a nevýhody. Platforma, ktorú si vyberiete, bude veľmi závisieť od vašich potrieb a od potrieb vášho projektu (vždy by sme však mali zvoliť WordPress). Weebly je ideálny pre začiatočníkov alebo tých, ktorí majú málo času alebo sa nechcú naučiť používať WordPress. Ak však chcete svoj web rozvinúť na úspešný a ziskový podnik, potom je WordPress lepšou možnosťou. Je prekvapivo rýchle a ľahké sa dostať na kĺb, existujú tisíce tém a doplnkov na úpravu vášho webu a existuje komunita (v miliónoch) ľudí, ktorí radi pomáhajú navzájom.

Ktorý tvorca webových stránok sa vám páči? Prosím, podeľte sa o svoje názory na WordPress vs Weebly v myšlienkach nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map