Digitālā okeāna mākonis mitināšanas pārskats

DigitalOcean ir mākoņa infrastruktūras nodrošinātājs, kas koncentrējas uz tīmekļa infrastruktūras vienkāršošanu programmatūras izstrādātājiem. To 2011. gadā dibināja Bens un Moisejs Uretskis. Tikai pēc 3 gadiem, 2014. gada oktobrī, DigitalOcean pārspēja Rackspace kā ceturto lielāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pasaulē. Uzņēmums nomā jaudu no esošajiem datu centriem, ieskaitot vietnes Ņujorkā, Amsterdamā, Sanfrancisko, Londonā, Singapūrā un Frankfurtē.


Mākoņu mitināšanas logotips
UPTIME
996
ĀTRUMS
990. lpp
ATBALSTS
947
CENA
992
DATU CENTRI
994
ZAĻĀ
980. lpp
INOVATĪVS
995

DigitalOcean izveidoja ātrāko un vienu no ērtākajām mākoņu tehnoloģijām, lai palīdzētu jums viegli un efektīvāk pārvaldīt savu infrastruktūru, lai jūs varētu atgriezties pie kodēšanas. Tie visiem lietotājiem nodrošina augstas veiktspējas SSD cietos diskus, elastīgu API un iespēju izvēlēties tuvāko datu centra atrašanās vietu..

Ātrums un uzticamība – Mēs savai vietnei esam izvēlējušies atrašanās vietu Londonā, taču jūs esat vairāk nekā laipni aicināti izvēlēties pēc jūsu izvēles, un parasti tā būs jūsu tuvākā atrašanās vieta, visas atrašanās vietas nodrošina lielu ātrumu visai pasaulei. Mēs esam piesprauduši savu vietni (WordPress Droplet) no Amsterdamas, Nīderlandes un Londonas, Apvienotās Karalistes, un rezultāti bija ļoti iespaidīgi – 8,2 ms no Amsterdamas (vietne ir ātrāka par 99% no visām pārbaudītajām vietnēm) un 2,4 ms no Londonas. Lai palielinātu vietnes slodzi no visas pasaules, varat vienkārši pārsūtīt pilienu momentuzņēmuma kopiju uz visiem reģioniem (Londonu, Amsterdamu, Sanfrancisko, Ņujorku, Londonu un Singapūru). DigitalOcean nodrošina 99,99% uptime SLA ap tīkla, enerģijas un virtuālā servera pieejamību. Ja viņi neveiks piegādi, viņi jums ieskaitīs kredītu, pamatojoties uz laiku, kad pakalpojums nebija pieejams.

Drošība – Mākonis nodrošina jūsu satura drošību. Izplatot servera datus pa liekiem serveriem, mākonī mitinātā informācija tiek aizsargāta pret aparatūras kļūmēm. Automatizētas dublējumkopijas un momentuzņēmumi nodrošina servera satura drošību un atjaunināšanu. Tā rezultātā nevienam DigitalOcean tehniskā atbalsta personālam nav piekļuves jūsu aizmugurējiem hipervizoriem, kur atrodas virtuālie serveri, kā arī tiešai piekļuvei NAS / SAN glabāšanas sistēmām, kurās atrodas momentuzņēmumi un rezerves attēli, tikai inženieru komandai ir tieša pieeja Aizmugures serveri. Katrā datu centrā ir 24/7/365 personāls ar drošību uz vietas un aizsardzību pret nesankcionētu iekļūšanu, izmantojot drošības kameras, piekļuves biometriskos lasītājus un vismaz divu faktoru autentifikāciju, lai piekļūtu objektiem..

Momentuzņēmumi un dublējumi (attēli) tiek glabāti iekšējā publiski neredzamā tīklā NAS / SAN serveros. Klienti var tieši pārvaldīt, cik reģionos ir viņu momentuzņēmumi, kas klientiem ļauj palielināt to failu dublēšanos, kas tiek saglabāti aizmugures logā.

Izplatīšana un instalēšana ar vienu klikšķi – Izvēlieties savu iecienītāko Linux izplatīšanu (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) vai instalējiet iecienīto programmu (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, Magento, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress un citas) ar vienkāršu pogas noklikšķināšanu. Veidojot pilienu, noklikšķiniet uz cilnes Lietojumprogrammas un mazāk nekā minūtes laikā atrodieties tiešraidē mākoņa serverī.

Atbalsts – Vājākais punkts, mūsuprāt. DigitalOcean nodrošina tikai viena veida atbalstu – izmantojot DigitalOcean atbalsta sistēmu, kas jebkurā gadījumā nav piemērots. Viņiem nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta un tālruņa atbalsta.

APMEKLĒJUMS DIGITAL OCEAN logotips UN PĀRBAUDIET BEZMAKSAS

Tehnisks

 • Augstas veiktspējas SSD cietie diski
 • KVM virtualizācijas tehnoloģija, garantēti sistēmas resursi
 • Servera tīkla ātrums ar ātrumu 1Gbps
 • Īpašas IPv4 un IPv6 adreses
 • Ir pieejams privāts tīkls
 • Viegli lietojams vadības panelis, gandrīz necaurlaidīgs
 • Servera momentuzņēmumi un automātiskas dublēšanas iespējas
 • WordPress, Joomla, LAMP un RoR instalēšana ar vienu klikšķi
 • Digital Ocean nodrošina 99,99% Uptime SLA. Pazaudētais laiks tiek atmaksāts atpakaļ jūsu kontā pēc stundas likmes.
 • 10 datu centri – Londonā, 3 Amsterdamā, Frankfurtē, 3 Ņujorkā, Sanfrancisko un Singapūrā
 • Pieejamā DNS pārvaldība
 • Nevienu neatradām

Atbalsts

 • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot biļešu sistēmu
 • E-pasta atbalsts
 • Jautājiet DigitalOcean kopienai
 • Nav tiešsaistes tērzēšanas atbalsta
 • Nav atbalsta pa tālruni

Cenu noteikšana

 • Maksājiet tikai par to, ko izmantojat
 • Ļoti lēti, salīdzinot ar citiem mākoņu mitināšanas risinājumiem, sākas no 5 USD / mēn.
 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Cenas ir norādītas dolāros

No paša sākuma

Papildus lielisku pakalpojumu sniegšanai par saprātīgām cenām, DigitalOcean visu padara vienkāršu un vienkāršu. Reģistrācija, mūsu kontā esošo līdzekļu pievienošana, pilienu izveidošana un WordPress vietnes atvēršana prasa pilnīgi 6 minūtes. Pārliecinies, ka tu noklikšķiniet uz attēliem, lai iegūtu sīkāku skatu.

Kā reģistrēties vietnē DigitalOcean

Reģistrācija vietnē DigitalOcean

Ir neticami viegli atvērt kontu DigitalOcean, vienkārši ievadiet e-pasta adresi un paroli, kuru vēlaties izmantot, bet pārējā informācija jums tiks nosūtīta pa e-pastu..

Jūs varat savienot savus Twitter un Github kontus ar DigitalOcean, viņi šo informāciju izmantos tikai jūsu konta verificēšanai.

DigitalOcean norēķinu metodes

DigitalOcean maksājums

Varat izmantot kredītkarti, ASV bankas kontu vai priekšapmaksu, izmantojot PayPal. Jūs nekad nemaksājat par pilnu mēnesi, tikai par izmantoto resursu daudzumu. Tas arī ļoti atvieglo jaunu pilienu izveidi testēšanas vajadzībām.

Mēs savam kontam pievienojām USD 5 un esam gatavi izveidot savu pirmo pilienu. Vienkārši noklikšķiniet uz lielās zaļās pogas vietnes labajā augšējā stūrī.

Izveidojot mūsu pirmo pilienu

1. solis – izvēlieties piliena resursdatora nosaukumu un izvēlieties vajadzīgā piliena lielumu.

2. solis – atlasiet reģionu, kurā vēlaties parādīties jūsu serverim. Mēs izvēlējāmies Londonu jūsu testa vietnei.

3. solis – atlasiet servera attēlu. Izvēlieties savu iecienītāko Linux izplatīšanu (Ubuntu, CentOS, Debian, Fedora, CoreOS, FreeBSD) vai instalējiet iecienīto programmu (Django, Docker, Dokku, Drone, Drupal, ELK, FreeBSD, AMP, Ghost, GitLab, Joomla, LAMP, LEMP, Magento, MEAN, MediaWiki, MongoDB, Node.js, ownCloud, Redmine, Ruby on Rails, WordPress un citas) ar vienkāršu pogas noklikšķināšanu. 14.04. Noklikšķinājām uz vienas no DigitalOcean lietojumprogrammām (iepriekš iebūvētiem attēliem) WordPress.

DigitalOcean izveidojot pilienu

Saknes paroli jūs saņemsit savā e-pasta adresē burtiski pāris sekunžu laikā pēc noklikšķināšanas uz lielās, zaļās pogas “Izveidot pilienu”. Uz attēla būs redzami daži “Pieejamie iestatījumi”:

Privātie tīkli: Iespējo privātu tīkla saskarni papildus noklusējuma publiskajai saskarnei. IPv6: Iespējo IPv6. Iespējo rezerves kopijas: Iespējo pilienu dublēšanu. Iespējot lietotāja datus: Ļauj nodot patvaļīgus datus pakalpojuma DigitalOcean metadatu lietotāja datu atslēgā.

DigitalOcean konta informācijas panelis

DigitalOcean informācijas panelis

Kā redzat, mums ir tikai viena pilīte ar IP adresi 46.101.43.227, 1 GB atmiņa, Ram30GB SSD disks, Londonas reģions, kas darbojas uz 1Ubuntu WordPress 14.04..

Zaļā gaisma norāda, ka piliens ir aktīvs.

DigitalOcean attēls

Šajā sadaļā jūs varat viegli pārvaldīt savus momentuzņēmumus, dublējumus vai jau iznīcinātos pilienus. Attēlu var izveidot arī no jebkura piliena, kam nav enerģijas.

DigitalOcean DNS

DNS sadaļā noklikšķiniet uz Pievienot domēnu un nākamajā lapā aizpildiet tā servera domēna nosaukuma lauku un IP adresi, ar kuru vēlaties to savienot..

Piezīme. Domēna vārda sākumā nav WWW.

Ja jūs reģistrējat savu vārdu serverus savā domēna reģistrācijā – DigitalOcean vārda serveri ir:

ns1.digitalocean.com | ns2.digitalocean.com | ns3.digitalocean.com

DigitalOcean API

DigitalOcean API ļauj vienkāršā, programmētā veidā pārvaldīt pilienus un resursus DigitalOcean mākonī, izmantojot parastos HTTP pieprasījumus. Gala punkti ir intuitīvi un jaudīgi, ļaujot jums viegli veikt zvanus, lai iegūtu informāciju vai izpildītu darbības..

Visas funkcijas, kas jums ir pazīstamas DigitalOcean vadības panelī, ir pieejamas arī caur API, ļaujot skriptēt sarežģītās darbības, kas nepieciešamas jūsu situācijai.

Digitālā okeāna atbalsts

Ir ļoti viegli atvērt atbalsta biļeti, sniegt DigitalOcean komandai visu informāciju, un viņi palīdzēs jums pēc iespējas ātrāk atrisināt problēmu..

Vai vienkārši jautājiet DigitalOcean kopienai. Tā ir aktīva viedo izstrādātāju grupa, kas var palīdzēt jums izmantot visas iespējas, kas saistītas ar jūsu DigitalOcean pieredzi.

Digitālā okeāna pilienu informācijas panelis

Izmantojot savu DigitalOcean pilienu informācijas paneli, varat pārvaldīt pilienus:

 • Piliena izslēgšana – ņemiet vērā: kad jūs izslēdzat pilienu, jums par to joprojām jāmaksā
 • Barošanas cikls vai cieta servera atiestatīšana
 • Pilienu izmēru maiņa – pastāvīga vai elastīga
 • Uzņemiet momentuzņēmumus vai atjaunojiet tos no momentuzņēmumiem – momentuzņēmumi (manuāla dublēšana) var būt vienkāršs veids, kā mērogot sistēmu: varat uzņemt pašreizējā servera momentuzņēmumu un no momentuzņēmuma izveidot jaunu pilienu. Jums tas maksās 20% no virtuālā servera izmaksām
 • Izvēlnē Iestatīšana varat iespējot “Privātais tīkls”, “Publiskais IPv6 tīkls”; atjauniniet savu konfigurāciju; sāknējiet kodolu drošā atkopšanas režīmā, lai jūs varētu veikt tādas darbības kā fsck cietais disks, ja tas ir netīrā stāvoklī, vai vienkārši pārdēvēt savu resursdatora nosaukumu
 • Izvēlne Grafiks – varat apskatīt detalizētu statistiku par izmantoto joslas platumu, disku vai centrālo procesoru
 • Skatiet pilienu vēsturi
 • Jūs varat atjaunot vai iznīcināt savu pilienu

Testa rezultāti

Digitālā okeāna testa rezultāti

Pirmais un, iespējams, vissvarīgākais rīks ir Pinga pārbaude:

Ping ļauj jums pārbaudīt resursdatora sasniedzamību un izmērīt turp un atpakaļ laiku ziņojumiem, kas no sākotnējā resursdatora tiek nosūtīti uz mērķa datoru.

Check-host rezultātos redzams super ātrs ping no Lielbritānijas – 2,3 ms

Digitālā okeāna testa rezultāti

Pingdom ātruma pārbaude no viņu Šveices servera.

Kā redzat, WordPress vietne tika ielādēta par 99% ātrāk nekā citas pārbaudītās vietnes ar 99/100 veiktspējas pakāpi.

Vietnes ielādes laiks bija 347 ms. Vēlāk mēs to pārbaudīsim ar pilnībā strādājošu vietni.

Digitālā okeāna testa rezultāti

Stresa tests no LoadImpact palīdz noteikt spēju rīkoties ar noteiktu daudzumu lietotāju (slodzi) jūsu vietnē. Mērķis ir redzēt, kā jūsu vietne darbosies, ja būs pakļauta gan gaidāmajai, gan stresa slodzei.

Pat ja 25 lietotāji pārlūko mūsu vietni, ielādes laiks ir vienāds (1,3 s) visiem.

Tās ir dažas ļoti labas norādes.

Secinājums

DigitalOcean viennozīmīgi ir lielisks un lēts veids, kā sākt savu vietni mākoņdatošanas pasaulē. Tie nodrošina KVM, augstas veiktspējas SSD, pirmā līmeņa joslas platumu, vienkāršu, bet jaudīgu vadības paneli, kas ļauj paplašināt, ja jūsu vietne aug.

DigitalOcean serveri tiek izvietoti mazāk nekā minūtes laikā, jūs varat izvēlēties no vairākām vietām visā pasaulē, un viss ir viegli un vienkārši, izmantojot to 1 klikšķa instalēšanas sistēmu.

Pagaidām mēs neizmantojam DigitalOcean savos tīmekļa attīstības projektos, bet tuvākajā laikā noteikti to izmantosim.

Šeit varat arī apskatīt citus populārākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pārskatus un salīdzinājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map