Ieguldīšana tīmekļa mitināšanas vēsturē

Ieguldīšana tīmekļa mitināšanas vēsturē

Tīmekļa mitināšana ir pakalpojums, kas cilvēkiem piedāvā “vietu” plašajā Visumā, ko sauc par internetu. Tas ir līdzvērtīgs tam, kas zeme ir nekustamajam īpašumam. Uzņēmumi, kas piedāvā hostinga pakalpojumus, ir namīpašnieki, savukārt cilvēki, kas īrē “platību”, ir īrnieki. Tas ir nespeciālista skaidrojums, kas ir šāda veida pakalpojumi.


Jūs kā īrnieks izmantojat vietu, ko nodrošina mitināšanas vietne, lai ievietotu visu, kas jums nepieciešams, lai cilvēki visā pasaulē varētu jūs atrast un uzzināt vairāk par to, ko jūs piedāvājat. Jūsu ziņa var būt par pakalpojumu veidu, produktu vai vienkārši informāciju, par kuru vēlaties pastāstīt pasaulei.

Hostinga pakalpojumi mūsdienās var ļaut cilvēkiem viegli izveidot savas vietnes. Hostinga pakalpojumu cena ir ievērojami pazeminājusies, tāpēc katrs Toms, Diks un Harijs ar savienojumu ar internetu var izveidot savu vietni un ievietot jebko zem saules. Daži pakalpojumu sniedzēji pat sniedz savus pakalpojumus bez maksas. Ar visiem šiem sasniegumiem tehnoloģijā tas liks aizdomāties, kāpēc ne visiem ir sava vietne un viņi tirgo savu zīmolu. Ir laba ideja palūkoties uz tīmekļa mitināšanas vēsturi.

Hostings šodien ir milzīga, vairāku miljardu dolāru liela nozare. Bet jau tā laikā tas bija prātā tikai jēdziens J.C.R. Licklider no MIT. Iekšā 1962. gads, Licklider bija redzējums par pasaules datoru tīklu, kas ir savstarpēji savienoti, lai visi varētu tam piekļūt. Viņš iecerēja telpu, kurā cilvēki var dalīties resursos un informācijā, un sauca to par “Galaktisko tīklu”. Tas pilnībā izklausījās no šīs pasaules 1962. gadā, bet, kā jūs visi zināt, tas notiek šodien. Pēc tam Lickliders tika pieņemts darbā, lai vadītu Advanced Research Projects Agency (ARPA), kas ir MIT datorzinātņu programma, lai palīdzētu realizēt viņa datoru datoru tīkla koncepciju..

J.C.R. Licklider

Lai arī tas dažiem varētu šķist vienkārša universitātes programma, ASV armija to faktiski izstrādāja kā līdzekli saziņai ar cilvēkiem militārā tīkla ietvaros. Viņi izmanto pakešu komutācijas jēdzienu, lai pārsūtītu datus pa telefona līnijām niecīgu “pakešu” veidā, kas parādīs uztvērējam vienotu informācijas kopumu pēc pilnīgas pārsūtīšanas. Šīs paketes ir tik niecīgas, ka tās var darboties fonā, neizmantojot pārāk daudz joslas platuma. Tādējādi persona var bez grūtībām izmantot to pašu datoru citām lietām.

Iekšā 1965. gads Lawrence G. Roberts un Thomas Merrill spēja veiksmīgi saistīt TX-2 datoru Masačūsetsā ar Q-32 datoru Kalifornijā. Viņi izmantoja tā saukto iezvanes tālruni, ko nodrošināja AT&T. Lai arī savienojums ir ārkārtīgi lēns, ne mazāks par 2,4 kbps, šis savienojums starp diviem datoriem dažādās vietās norāda uz datortīklu laikmetu..

Gadu pēc pirmā tīkla izveidošanas Lawrence G. Roberts nāca klajā ar pirmo platā tīkla tīkla plānu ar nosaukumu “ARPANET”. 1969. gadā viņš un viņa komanda šo plānu realizēja. Viņi spēja sasaistīt datorus Stenfordas Pētniecības institūtā, UCLA, Kalifornijas Universitātē Santa Barbarā un Jūtas Universitātē. Pēc tam katrs dators kļuva par to, ko sauc par “resursdatoru” vai arī ir pazīstams kā mezgls savienojumā, kas ļauj katram no viņiem mijiedarboties. Nākamajos 2 gados šim sīkajam tīklam bija pievienoti vēl 19 saimnieki.

70. gadi redzēju interneta uzplaukumu. E-pasta programma tika integrēta tīklā, un drīz cilvēki tīklā apmainās ar e-pastiem. Arī 70. gados TELENET tika ieviesta kā interneta komerciāla versija. Šajā laikā tika ieviests arī TCP / IP, kas apzīmē pārraides vadības protokolu / interneta protokolu, lai palīdzētu regulēt un apvienot visus tīklus, kas drīz sāk parādīties.

TCP ir protokols, ko resursdatora datori izmanto, lai mitinātu savienojumu, bet IP tiek izmantots informācijas pakešu pārsūtīšanai starp tīkla datoriem. Iekš 80. gadi, tika ieviesta domēna vārdu sistēma vai DNS. Vietnēm tagad ir .gov (valdība), .mil (militārā), .com (komerciālā), .org (organizācija) un .net (tīkla resursi), lai palīdzētu atšķirt to mērķi un izmantošanu. Līdz tam laikam ir izveidojušās tūkstošiem vietņu, bet mitināšanas pakalpojumi joprojām bija pieejami tikai tiem, kuriem ir nauda, ​​lai nopirktu savus serverus.

1991. gads bija gads, kad hostinga bizness patiešām parādījās, lai arī tas joprojām bija sākuma stadijā. Tieši šajā gadā Nacionālais zinātnes fonds (NSF) atcēla komerciālos ierobežojumus internetā. Tas radīja elektronisko tirdzniecību vai e-komerciju, kas uzņēmumiem lika uz interneta mitināšanu mitināties citā gaismā. Viņi redzēja potenciālu, ko mitināšanas pakalpojums var dot interneta nākotnei.

Tajā pašā gadā CERN atvēra Globālais tīmeklis (www), izmantojot Tima Bernera-Lī HTML (hiperteksta iezīmēšanas valoda). HTML izmanto vietrāžu URL specifikācijas (vienotus resursu vietrāžus), kas mūsdienās tiek izmantots vietņu atrašanai.

ibm 360 pilns

Tā kā arvien vairāk cilvēku kļuva savienoti ar tīmekli, palielinājās pieprasījums pēc arvien vairāk vietas. Lielie uzņēmumi sāka pirkt milzīgus serverus, lai pielāgotos viņu uzņēmuma vajadzībām – vienmēr jābūt redzamiem un pieejamiem klientiem visu diennakti. Hostinga bizness pieauga desmitkārtīgi ne tikai lielajiem uzņēmumiem, bet arī mazākiem uzņēmējiem.

Interneta mitināšanas kompānijas tagad ļauj jums izveidot savu zīmolu un vietni par maksu, kas ir daudz zemāka nekā tā, ko mēnesī iztērējat uz rīta latte. Daži pat piedāvā savus pakalpojumus bez maksas. Tagad ar dažiem klikšķiem uz pogas varat izveidot savu vietni vai e-komercijas vietni. Lai to izveidotu, jums pat nav jābūt datorzinātņu grādam. Tīmeklī ir vairāk nekā nedaudz informācijas par to, kā jūs varat izveidot savu vietni, izmantojot bezmaksas komerciāli pieejamus mitināšanas pakalpojumus. Patiesībā tagad vairāk nekā jebkad agrāk ir vieglāk sazināties ar cilvēkiem visā pasaulē. Šeit jūs varat pārbaudīt mūsu labāko tīmekļa mitināšanas sarakstu Lielbritānijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map