Kā instalēt WordPress GoDaddy (soli pa solim ar attēliem)

Instalējiet WordPress vietnē GoDaddy
Instalējiet WordPress vietnē GoDaddy

Šajā apmācībā es jums parādīšu, kā instalēt un atinstalēt WordPress vietnē GoDaddy, un es izskaidrošu visus iestatījumus un ko tie nozīmē.


Izmantojot viena klikšķa instalēšanu, GoDaddy ļauj WordPress instalēt burtiski dažu sekunžu laikā.

Tātad, sāksim.

Pirmkārt, jums ir jābūt GoDaddy mitināšanas plānam un jums ir nepieciešams domēns, kas norāda uz šo mitināšanu. Labā ziņa ir tā, ka ar šo atlaižu saiti jūs varat iegādāties GoDaddy plānu tikai par 1 USD / m.

Ja jūsu domēns ir pareizi norādīts uz jūsu mitināšanas kontu, apmeklējot domēnu, jums vajadzētu redzēt šo ekrānu:

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 1

Šajā apmācībā es izmantošu domēnu ahosting.co (kā jūs varat redzēt pārlūkā)

Pēc tam dodieties uz GoDaddy sākuma ekrānu un piesakieties savā kontā.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 2

Noklikšķinot uz lietotājvārda (augšējā labajā stūrī), tiks atvērta mega izvēlne. Noklikšķiniet uz Pārvaldīt mitināšanu saite, lai dotos uz sava mitināšanas konta iestatījumiem.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 3

Kad esat tur, noklikšķiniet uz mitināšanas konta, kurā vēlaties instalēt WordPress. Mūsu gadījumā – ahosting.co

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 4

Tiks atvērts jūsu mitināšanas konta vadības panelis, kurā varēsit pielāgot sava projekta iestatījumus. Lai instalētu WordPress, noklikšķiniet uz Atvērt saite blakus lietotnei Installatron sadaļā Rīki.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 5

Tiks atvērta lietotne GoDaddy Installatron, kas ir viena klikšķa instalētājs dažādām GoDaddy atbalstītajām lietojumprogrammām. Tas ir ļoti līdzīgs Softaculous lietotnei vietnē cPanel.

Ritiniet uz leju un redzēsit WordPress ikonu (kur atrodas sarkanā bultiņa). Noklikšķiniet uz šīs ikonas, kas jūs aizvedīs uz WordPress lietotnes ekrānu.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 6

Šeit jūs varat doties tieši uz pogu labajā pusē – Instalējiet šo programmu

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 7

Tas atvērs WordPress instalēšanas vedni, kurā pirms instalēšanas ir jāizdara vairākas izvēles.

Ļaujiet man izskaidrot katru iespēju ar blakus esošo numuru:

1. Domēns – atlasiet domēna vārdu, kurā vēlaties instalēt WordPress.

2. Katalogs – tas ir ceļš, kurā WordPress tiks instalēts. Šajā gadījumā esmu izvēlējies ahosting.co/blog kurā tiks instalēta lietotne ahosting.co/blog. Ja vēlaties to instalēt saknes domēnā, piem ahosting.co direktorijas lauks jāatstāj tukšs.

3. Atlasiet jaunāko pieejamo WordPress versiju.

4. Atlasiet instalēšanas valodu, pēc noklusējuma – angļu.

5. Atlasiet Es piekrītu (pretējā gadījumā jūs to nevarat instalēt)

Instalējiet WordPress GoDaddy 8

Ritinot uz leju, ir vēl citas iespējas. Es izskaidrošu katru ar numuru, kas atrodas blakus

1. Es iesaku jums izvēlēties automātiskos atjauninājumus. Tas automātiski atjauninās jūsu WordPress, un tas ir drošākais ceļš, jo jūsu vietne nebūs atvērta visnevecākajām vietām, kas atrodamas vecākajā versijā, un vienmēr būs atjaunināta. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs katru dienu nepieteicāties savā vietnē. Negatīvajā pusē tas var sagraut jūsu vietni, ja daži no jūsu izmantotajiem spraudņiem nav saderīgi ar jaunāko versiju. Tāpēc es vienmēr iesaku jums izveidot dublējumu.

2. Tāds pats kā 1, bet spraudņiem. Man patīk, ka ir ieslēgta automātiskās atjaunināšanas opcija.

3. Tāpat kā 1. un 2., bet tēmām – arī tālāk.

4. Izvēlieties pirmo iespēju – izveidot dublējumu un automātiski atjaunot to, ja atjaunināšana neizdodas. Šī ir laba iespēja, lai jūsu vietne būtu droša.

5. Izvēlieties un administratora vārdu. GoDaddy jau ir paredzēts izlases veida rokturim, bet jūs to vienmēr varat mainīt uz kaut ko, kas jums patīk. Tomēr nekad nelietojiet administratoru kā noklusējuma lietotājvārdu. Tas ir drošības pasākums.

6. Izvēlieties spēcīgu paroli vai ģenerējiet to no pogas labajā pusē. Noteikti atcerieties to vai ierakstiet to uz leju, jo jums tas būs vajadzīgs vēlāk, piesakoties WordPress administratora panelī.

7. Aizpildiet e-pastu, kurā vēlaties saņemt paziņojumu par jauno WordPress vietni.

8. Šeit ierakstiet savas vietnes nosaukumu. To vienmēr var mainīt vēlāk.

9. Šī ir vietnes virsraksts, kas parādīsies zem virsraksta. Varat to atstāt tukšu vai ierakstīt sava emuāra saukli.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 9

Pirms instalēšanas uzsākšanas atlikuši vēl daži iestatījumi

1. Izvēlieties neiespējot divu faktoru autentifikāciju (to var izdarīt vēlāk, taču tas nav nepieciešams, ja esat izvēlējies citu lietotājvārdu nekā admin un spēcīgu paroli).

2. Turiet to pie jā, ierobežojiet neveiksmīgus pieteikšanās mēģinājumus. Šī ir drošības funkcija, kas neļauj robotiem uzminēt jūsu administratora paroli un brutālu spēku nokļūt jūsu vietnē.

3. Tam jābūt iestatītam uz Nē. Ja ir nepieciešama šī opcija, vietni varat iespējot vēlāk, kad instalēšana ir pabeigta.

4. Varat to atstāt automātiski. GoDaddy pēc noklusējuma iestatīs visus pārējos iestatījumus, un jums par to nav jāuztraucas

Kad esat gatavs, varat beidzot noklikšķināt uz Uzstādīt poga labajā apakšējā stūrī. Tam vajadzētu sākt WordPress instalēšanas procesu.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 10

Šis ekrāns ir instalācijas progresa josla. Parasti to veic mazāk nekā minūti.

Kad tas ir beidzies, dodieties uz savu domēnu un ceļu, kurā esat instalējis WordPress, un jums vajadzētu redzēt noklusējuma WordPress motīvu ekrānu.

Lai pieteiktos savā jaunajā vietnes veidā ceļā un / wp-admin beigās. Mūsu gadījumā ahosting.co/blog/wp-admin būs URL, kur atrodas WordPress informācijas panelis.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 11

Kā atinstalēt WordPress vietnē GoDaddy?

Instalējiet WordPress GoDaddy 12

Tagad, kad mēs esam instalējuši WordPress, ja kāda iemesla dēļ vēlaties to atinstalēt, GoDaddy ir ļoti ātra un tīra iespēja tieši no mitināšanas vadības paneļa..

Atkal dodieties uz Installatron un zem Mani pieteikumi, jūs redzēsit savu WordPress lietotni ar saistīto informāciju. Augšējā labajā stūrī jūs redzēsit X ikonu, un, novietojot kursoru uz tā, būs uzraksts Atinstalēt. Noklikšķiniet uz tā, un tas izdzēsīs jūsu WordPress instalēšanu, failus un datu bāzi tikai ar vienu klikšķi.

Instalējiet WordPress uz GoDaddy 13

Tas ir, kā jūs varat instalēt un atinstalēt WordPress vietnē GoDaddy tikai ar dažiem klikšķiem un mazāk kā 5 minūtēs.

GoDaddy ir lieliska iespēja, ja jums ir budžets vai jūs tikko sākat. Tomēr, ja, kad jūsu vietne aug, jums ir nepieciešams jaudīgāks WordPress mitināšana, noteikti izlasiet mūsu rakstu par labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem Lielbritānijā. Un, ja vēlaties mitināt kaut ko citu kā WordPress, pārbaudiet mūsu mitināšanas ieteikumus Top5hosting mājas lapā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map