Lielie trīs jeb valsts kodeksa augstākā līmeņa domēni

Lielie trīs jeb valsts kodeksa augstākā līmeņa domēni

Lielais trijnieks – .COM, .NET, .ORG

.com ir ārpus visaugstāk izplatītā TLD, kas tur atrodas. Sākot no 2013. gada jūlija, piešķirto vārdu un numuru neto korporācija (ICANN) saka, ka visā pasaulē reģistrēti kvadrātmēri ir 112 071 447 .com domēni. lielākā daļa no šiem .com domēniem nāk no Ziemeļamerikas, un praktiski septiņdesmit septiņi miljoni ir reģistrēti tikai vienā kontinentā!


.Com TLD sākotnēji bija paredzēts izmantot rūpnieciskām funkcijām (tātad īsu veidu “com”), tomēr tas pašlaik ir pieejams gandrīz visiem. Tās kvalitāte liek sabiedrībai pieņemt, ka vietne, kuru viņi apmeklē, izmanto šo TLD. Nav pārsteigums, ka gandrīz visi cilvēki mehāniski vispirms meklē vārdu .com.

.Tīkls un .org parasti tiek izmantoti arī vietņu izplatīšanai. pagātnē .net domēni tika rezervēti tīmekļa korporācijām, savukārt .org domēni bija domāti organizācijām un bezpeļņas organizācijām. Mūsdienās ikviens reģistrēs savu vietni šajos TLD, jo nav nekādu noteikumu.

ICANN statistika rāda, ka no 2013. gada jūlija kvadrātveida izmērs ir ap piecpadsmit,5 miljoniem reģistrētu .net domēnu un nedaudz vairāk nekā desmit miljoni reģistrētu .org domēnu. Tāpat kā .com, arī lielākajai daļai tur esošo .net un .org vietņu ir kvadrātmēru reģistrēts. Ziemeļamerikā.

Vēl viena iespēja – valsts koda TLD

Valsts koda TLD vai ccTLD, apgabala vienības domēna paplašinājumi (labāk tos sauc par burtiem, kas reiz šķiet jūsu iecienītākais domēna nosaukums) ir šī apgabala vienība, kas raksturīga konkrētai vietai vai valstij. Daži piemēri ietver .co (Apvienotā Karaliste), .ca (Kanāda) un .com (Austrālija). tīklam piešķirtais Numbers Authority (IANA) – tas ir, administrācija, kas uztur tehniskos standartus, kas atvieglo tīkla pārvaldību, – publicē tirgū ccTLD sarakstu.

Tagad apskatīsim vairākas ccTLD piedāvātās priekšrocības.

1. priekšrocība: ccTLD nodrošina vietējās mērķauditorijas atlasi un SEO peļņu

ccTLD ļauj koncentrēties uz satiksmi no noteiktiem planētas apgabaliem. Tātad, teiksim vēlēšanās | jūs vēlētos | jūs vēlaties} koncentrēties uz viesiem no Lielbritānijas uz jūsu Lielbritānijas maizes ceptuves vietni; ieteicams padomāt par .co.uk kā sava domēna paplašinājuma izvēli. Tas nodrošina, ka meklēšanas rezultātos jūs atrodaties par cilvēkiem, kas dzīvo Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, nevis Austrālijā vai Ziemeļamerikas nācijā vai citā reģionā.

Tas ir saistīts ar jūsu programmas optimizāciju (SEO), kas turklāt ir vērts. Izmantojot ccTLD, tiek piedāvāts labāks SEO, kas ir vērts meklēšanas rezultātiem valstī. tas var būt saistīts ar to, ka meklētājprogrammās tiek atgriezti pilnīgi atšķirīgi rezultāti, kā arī vairāki vietējie rezultāti, rēķinoties ar informācijas apstrādes adresi personai, kura veic meklēšanu. tas nozīmē, ka, ja kāds no Apvienotajā Karalistē veiktu dzimšanas dienas kūku veikšanu Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, jūsu Lielbritānijas maizes ceptuves vietne meklēšanas klasifikācijā varētu šķist augstāka nekā tad, ja jums nebūtu .co.uk ccTLD.

2. priekšrocība: ccTLD ieaudzina pircēju uzticību

ccTLDs apgabala vienība ir gudra kvalitātei un nodrošina viesiem jūsu vietnei papildu pārliecību. Viesi, uzskatot, ka vietne ir dzimtā, var just, ka pirkumus ir vieglāk veikt, jo īpaši, ja viņi redz, ka adrese ir kaut kur, ko viņi atzīst, nevis tālu adresē. Arī daudziem ļaudīm patīk labāk veikt darījumus un apmeklēt vietnes viņu pašu valodas komunikācijā, valūtā un reģionā.

3. priekšrocība: ccTLD ļauj jums izcelt savas iespējas

Smalks triks, ar kuru daži uzņēmumi izturas slikti, veidojot jaudīgu komplektu ap viņu vārdu, ir slikta izturēšanās pret to, ko sauc par vietnes hack. tas var būt reiz, kad vārds vai nosaukums ir izveidots, rīkojoties nepareizi ar katru vārdu un ccTLD. piemēram, beach.es izmanto spāņu ccTLD, food.ie izmanto eire ccTLD, un subscri.be izmanto Beļģijas ccTLD. Tā pat būs frāze vai lēmums rīkoties, piemēram, check.in vai help.us. Kombināciju klāstam, ar kuru jūs varēsit atgriezties, nav noteikti ierobežojumi! paturiet prātā, ka HostPapa piedāvā visu ccTLD augšpusē, padarot to vienkāršu, lai jūs varētu atgriezties kopā ar briesmīgi savu māksliniecisko domēnu.

£ 1,29 mēnesī par hostingu 12 mēnešus no plkstlogo GoDaddy

Noteikumi un likumi

Neaizmirstiet, ka daudziem ccTLD ir ierobežojumi tādās lietās kā valsts koda domēna pirkšana, atjaunošana un pārsūtīšana. Šeit varētu būt saraksts ar plaši izplatītajiem ccTLD, par kuriem jūs vēlaties padomāt. Ņemiet vērā, ka daudziem no viņiem ir ierobežojumi:

.CA – lai iegūtu šo ccTLD, jūs vēlaties izpildīt CIRA vēlmes. Tomēr šķiet, ka šīs vajadzības ir tikai viens no šiem: Kanādas subjekts vai pastāvīgais iedzīvotājs, Kanādas korporācija, asociācija, iestāde vai preču zīme.

.COM.AU – šo ccTLD regulē AUDA, norādot, ka domēna vārdus nevar iepriekš reģistrēt vai rezervēt; Citiem vārdiem sakot, tie ir tikai tirgū primārā atgriešanās, sākotnēji pasniegtā pamata. Arī vārda licences summa ir paredzēta 2 gadiem, un to var atjaunot tikai tad, ja joprojām izpildāt vēlmes.
.DE – Diamond StateNIC domēna norādes ir jāizpilda, lai iegūtu šo ccTLD. būtisks pieprasījums ir saistīts kontaktpersonu kontakts Vācijas robežās.
.IE – nopērkot eir ccTLD vajadzības, kuras jūs vienkārši apmierināt, ir isDR vajadzības, kas apliecina, ka atrodas trīsdesmit divos eiros apgabalos, vai sniedzot pierādījumu par piederību valstij, piemēram, tirdzniecību un / vai uzņēmumu.
Visbeidzot, ir svarīgi neaizmirst par iespēju rīkoties nepareizi – katrs TLD, piemēram, .com un ccTLD, lai pievilinātu starptautiskos un vietējos klientus. Jūs varat ne tikai pievilcināt vietējos viesus īpaši noteiktā ģeogrāfiskajā apgabalā, bet arī jums ir milzīga atgriešanās un nodošanas potenciāls papildu klientiem.

Vairāk tendenču un populārākie Lielbritānijas hostinga plāni mājas lapā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me