Scala mitināšanas pārskats

Scala hostings viņu izcilā snieguma dēļ (tikai 41 ms savienojumam un 0,2 s laika līdz pirmajam baitam) un 99,99% uptime ļāva iekļūt saraksta augšgalā. Zinošs un ātrs atbalsts gan sistēmas, gan CMS (WordPress) līmenī, kā arī viņu proaktīvā pieeja drošībai.


Es uzskatu, ka labākais hostings ir tas, kuru iestatījāt un aizmirstat. Tāda ir mana pieredze ar Scala mitināšanu pagājušajā gadā. Tāpēc es tos varu ieteikt kā vienu no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem Lielbritānijas lietotājiem šobrīd.

Scala hostinga logotips
UPTIME
999. lpp
ĀTRUMS
999. lpp
ATBALSTS
997
CENA
972
IESPĒJAS
995
ZAĻĀ
970. lpp
INOVATĪVS
1000

Scala hostings ir cienījams uzņēmums, kas kopš 2007. gada darbojas no diviem datu centriem – Eiropā un ASV. Tie apkalpo vairāk nekā 50 000 klientu un 700 000 vietņu.

Viņi saviem klientiem nodrošina augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tas ir vērsts uz pārvaldīto VPS un Mākoņu mitināšanu, kur viņiem ir savs iekšējās pārvaldības panelis ar nosaukumu SPanel. Kopīgi hostinga plāni atrodas CPanel serveros, taču tos apkalpo viena un tā pati komanda, tāpēc vienlīdz labi.

Kā parasti pārskatos, mēs koncentrējamies uz veiktspēju, atbalstu, drošību, funkcijām un cenām.

Performance

Izrāde ir tiešām iespaidīga. Kā redzat no testa ar keycdn veiktspējas rīku, TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) ir tikai 198ms, un savienojuma ātrums no Londonas ir 41ms.
Savienojuma laiks: laiks, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar tīmekļa serveri. Ieteicamais ir mazāks par 200 ms.

perfroramnce scala

TTFB: laiks, kas paiet no brīža, kad klients iesniedz HTTP pieprasījumu, kad tas no tīmekļa servera saņem savu pirmo datu baitu. Ieteicamais ir mazāks par 400 ms.

Šie ir divi svarīgi rādītāji, kas saistīti ar tīkla ātrumu un tīmekļa serveri.

Viņiem ir 99,99% uptime garantija gan koplietotajam, gan VPS pakalpojumam. Ja mēneša iztērēšanas laiks samazinās zem 99%, jūs saņemsit pilnu kredīta atmaksu.

Vēl viena laba Scala īpašība ir tā, ka tie satiksmē ļoti labi apstrādā traipus. Atšķirībā no daudziem citiem hostinga uzņēmumiem, ja jūsu vietnes dienā ir vīrusu izraisītas, tās neapturēs jūsu pakalpojumu, kamēr tas neizjauc serveri.

Sistēma ir automatizēta, tāpēc, ja tā notiek tikai vienu vai divas reizes nedēļā, viņi netraucēs jūs uzmundrināt augstākiem plāniem (ko mēs esam redzējuši ar citiem uzņēmumiem).

Ja jūsu vietne pieaug, viņi ieteiks VPS plānu, kas ir par lielu cenu, gandrīz tāds pats kā koplietotajiem hostinga plāniem.

Drošība

Scala mitināšana ir vērsta uz drošību. Viņi savā SPanel ir integrējuši funkciju instalācijas failu bloķēšanai, tāpēc pat tad, ja spraudnim vai modulim ir drošības problēma, hackeri nevar augšupielādēt ļaunprātīgu programmatūru, kas rediģē sākotnējos instalācijas failus. Pašlaik tas ir pieejams tikai WordPress, bet viņu izstrādātāju komanda strādā pie citām lielākajām CMS, piemēram, Joomla, Drupal, Magento un PrestaShop un OpenCart.

SShield (tikai pārvaldītam VPS) – kiberdrošība ir aktuāls temats tehnoloģiju pasaulē, hakeriem kļūstot arvien izgudrojamākiem uzbrukumos. Ņemot to vērā, Scala hostings piedāvā SShield – nākamā paaudzes risinājumu vietņu aizsardzībai.

Šis rīks nodrošina 24 stundas diennaktī pieejamu uzraudzību un draudu novēršanu. SShield atpazīst un bloķē plaukstošos 99,998% no visiem zināmajiem ļaunprogrammatūras un ļaunprātīgajiem uzbrukumiem. Ne tikai tas, bet arī risinājums izmanto mašīnmācīšanās algoritmu, lai vēl vairāk uzlabotu savas aizsardzības stratēģijas. Ikreiz, kad sistēma atklāj jauna veida draudus, tā pievieno to arvien pieaugošajai potenciālo ievainojamību datu bāzei, nākotnē vēl efektīvāk reaģējot.

Pats labākais ir tas, ka pēc aktivizēšanas SShield nav daudz ko darīt – rīks ir pilnībā automatizēts un neprasa iepriekšējas zināšanas par tīmekļa drošību.

Pavisam nesen Scala hostings sadarbojās ar Rack911, nozares līderi kiberdrošības risinājumu jomā. Kalifornijā esošais pakalpojumu sniedzējs palīdzēs proaktīvā serveru uzraudzībā un regulāros iespiešanās testos.

Atbalsts

Viņiem ir 24 stundas diennaktī pieejams tērzēšanas atbalsts un labi zināmu darbinieku atbalsts biļetēs. Visi sysadmins un CMS atbalsts atrodas vienā birojā, tāpēc uz visiem jūsu jautājumiem no pamata atbalsta līdz sarežģītiem jautājumiem, kuriem nepieciešams sysadmin, tiks sniegta ātra atbilde.

Viss atbalsts atrodas Eiropā.

 • 24/7 biļešu pārdošanas atbalsts
 • 24/7 tērzēšanas atbalsts
 • Atbalsts ir pieejams
 • Balstīta uz Eiropu
 • Nav

Klientu atsauksmes

Pārbaudot klientu atsauksmes, mēs parasti apmeklējam neatkarīgus avotus, piemēram, TrustPilot, un tādus sociālos medijus kā Reddit, Twitter un Facebook. Mēs skatāmies arī nozares forumus un citas hostinga pārskatu vietnes, bet mēs uzņemam tos, kuriem ir graudi uz sāls, jo šajā nozarē varētu būt aizspriedumi, un mēs vairāk interesējamies, ko kopumā saka patiesie klienti..

trustpilot scalahosting

Ieslēgts TrustPilot Scala mitināšanai ir 98% izcilas un 2% lieliskas atsauksmes, kas klientu apmierinātības ziņā to izvirza nozares augšgalā.

Sociālajos plašsaziņas līdzekļos neatradām pārāk daudz atsauksmju, taču tas, ko atradām, bija pozitīvs, un nopietnas sūdzības neatradām.

Nozares forumos un tīmekļa mitināšanas vietnēs tie ir augsti novērtēti. Tas arī rada labu iespaidu, ka negatīvas atsauksmes gadījumā Scala resursdators ir aktīvs un atbild uz visiem klientiem.

Tehniskā informācija

Pēc noklusējuma dalītā mitināšanas klienti atrodas CPanel ar Apache tīmekļa serveri un visu CPanel funkciju jaunākajām versijām.

VPS klienti ar SPanel var izvēlēties starp Apache, Nginx kā reverso starpnieku, Litespeed Enterprise vai Open Litespeed (kas ir bezmaksas un neierobežots).

Visi plāni atbalsta galvenās tīmekļa programmēšanas valodas, piemēram, PHP un Python.

Ir iekļauts Git atbalsts, un serverim var piekļūt, izmantojot SFTP, SSH (iespējots pēc pieprasījuma), WP-CLI.

Visos plānos, izņemot Mini, var mitināt neierobežotus domēna vārdus, tiem ir neierobežots joslas platums un neierobežotas datu bāzes.

E-pasta konti ir arī neierobežoti (jūsu saņemto e-pasta ziņojumu skaitu ierobežo plāna inodes), un tiek atbalstīti visi galvenie protokoli – SMTP / POP3 / IMAP.

Visos plānos ir iespējota arī HTTP2.

 • Garantija par 99,99%
 • Lielisks savienojums un TTFB ātrums
 • Atbilstība datu aizsardzības likumam
 • 7 dienu rezerves kopija
 • SSH un WP-CLI piekļuve
 • Neapstrādāti piekļuves žurnāli
 • Visas CPanel funkcijas
 • Inhouse attīstības komanda
 • Nav Lielbritānijas datu centra

Mērogojamība

Mērogošana Scala mitināšanas laikā ir ātra un vienkārša (kā norāda uzņēmuma nosaukums). Ja jūsu vietne pārsniedz pašreizējo plānu, varat to viegli migrēt uz pārvaldītu VPS, izmantojot daudz vairāk resursu un enerģijas par gandrīz tādu pašu cenu. Scala ir izstrādājis savu iekšējo paneli – SPanel, un tas ļauj viņiem uzturēt pārvaldīto VPS pakalpojumu cenas ļoti pieņemamām cenām.

Ierobežojumi

 • Mini plānā ir 150 000 inodu un 3% no CPU / atmiņas izlietojuma.
 • 300 000 inodu sākuma plānā un 5% no CPU / atmiņas izlietojuma.
 • 500 000 inodu progresīvajā plānā un 9% no CPU / atmiņas izlietojuma.

1 inode = 1 fails.

Dublējumi

Par koplietojamo mitināšanu Scala hostings pēc noklusējuma saglabā dublējumu par katru dienu pēdējās 7 dienās. VPS ir tikai 1. Šie dublējumi ir pieejami tikai atjaunošanai no sistēmas.

Es iesaku jums veikt pilnu dublējumu un lejupielādēt to katru mēnesi un turēt to drošā vietā, ja jums ir jāatjauno vecāka dublējumkopija (ļaunprātīgas programmatūras, hakeru utt. Gadījumā).

Kas ir piemērots Scala mitināšanai??

Scala ir vislabākā naudas resursa vērtība, ko esam atraduši pārvaldītā VPS laukā. Viņu dalītais hostings ir arī ļoti izdevīga nauda. Izmantojiet Scala mitināšanu, ja plānojat:

 • sāciet personīgo vai biznesa emuāru
 • sākt e-komercijas vietni
 • jebkas, kas balstās uz WordPress, Joomla, Drupal, Magento vai OpenCart
 • mazas un vidējas lietotnes

Kad neizmantojat Scala mitināšanu?

 • Ja jums nepieciešama tikai e-pasta mitināšana, nevis vietne, ir labāki risinājumi, piemēram, Zoho Mail vai Gsuite.
 • Ja jūsu projektam ir nepieciešams paredzēts serveris.

Vai Scala mitināšana ir piemērota WordPress mitināšanai?

Scala Hostings piedāvā trīs WordPress pakotnes, pamatojoties uz to kopīgo platformu. Darījumiem ir tādas pašas priekšrocības ar dažām WP specifiskām priekšrocībām:

 • optimizēta servera vide
 • kodolu un spraudņu atjauninājumi
 • bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras skenēšana
 • pieturvietas apgabals ar vienu klikšķi
 • profesionāla datu migrācija

Tāpat kā dalītās mitināšanas gadījumā, Mini cena sākas no USD 3,95 mēnesī un uzlabotajam plānam – līdz USD 9,95 mēnesī par mēnesi.

Jūs varat instalēt WordPress uz Scala mitināšanu mazāk nekā 2 minūtēs pēc pieteikšanās uz viņu vietni, iestatot domēnu vai apakšdomēnu un visu instalēšanu. Visu procesu var redzēt šajā video.

Pie pārvaldītajiem VPS plāniem Scala ir savs SWordPress vadītājs – šis ir paredzēts visiem WordPress faniem.

SWordPress pārvaldniekam ir tīrs interfeiss, kas satur visus pamatus, kas pirmreizējiem lietotājiem ir:

 • Vienu klikšķi WP instalēšana / noņemšana
 • Automātisko atjauninājumu iespējošana / atspējošana
 • Drošības bloķēšanas iestatīšana
 • Administratora paroles atiestatīšana

Lietotāju rīcībā ir arī pieturvietu zona, kas ļauj veikt visa veida modifikācijas un testus, neietekmējot publicēto vietni. Tāpēc mēs arī iesakām tos kā vienu no labākajiem WordPress mitinātājiem Lielbritānijas uzņēmumiem.

Cenu noteikšana

Kopumā Scala hostings piedāvā lielu naudas vērtību visiem plāniem. Īpaši pārvaldītajā VPS.

Viņiem ir ikmēneša maksājumi un 30 dienu naudas atdošanas garantijas politika, lai jūs varētu pārbaudīt pakalpojumu.

Tomēr, ja vēlaties bloķēt lētāko cenu, jums ir jāiegādājas 3 gadu līgums.

Ņemiet vērā arī to, ka cenas ir norādītas USD, nevis GBP.

Secinājums

Scala hostings vēlas mainīt status quo hostinga nozarē. Uzņēmums nepārtraukti seko līdzi tirgum un analizē, ko varētu mainīt, ko varētu uzlabot. Šajā aspektā Scala ir izstrādājis unikālu rīku komplektu, kura mērķis ir uzlabot servera veiktspēju un drošību, vienlaikus samazinot mitināšanas izmaksas.

SPanel ir daudzpusīga platforma, kuras mērķis ir nodrošināt efektīvu alternatīvu cPanel un tā pieaugošajām likmēm. SShield ir jūsu augstākā līmeņa aizsardzība pret kibernoziedzniekiem. SWordPressManager ir jūsu viegls ievads populārākajam CMS risinājumam vietņu veidošanā.

Kopā tie veido jaudīgu visaptverošu pakalpojumu sajaukumu, kas garantē, ka jūsu vietne tiešsaistē vienmēr būs ātra un droša.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map