Tīmekļa mitināšanas 20 labāko jautājumu atbildēšana

Tīmekļa mitināšanas 20 labāko jautājumu atbildēšana

Pēdējā gada laikā no lasītājiem esam saņēmuši daudz jautājumu un nolēmām uzrakstīt pilnu rakstu par biežākajiem jautājumiem saistībā ar tīmekļa mitināšanu. Mēs mazliet paplašinājām pētījumu un meklējām visbiežāk uzdotos jautājumus tādās vietnēs kā Yahoo Answers, Quora, Ask un Google, un šeit ir saraksts ar biežākajiem visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un atbildes, kas mums uz tiem ir..


Kas ir tīmekļa mitināšana?

Tīmekļa mitināšana ir darbība vai bizness, kas nodrošina vietu glabāšanai un piekļuvi vietnēm. Piemēram, kad izveidojat vietni vai citu saturu, kuram vēlaties piekļūt citi lietotāji internetā, jums ir jāiegādājas tīmekļa mitināšanas plāns, lai augšupielādētu failus tīmekļa serverī (ļoti ātrs dators, kas optimizēts, lai piegādātu saturu un savienotu ar ļoti ātru tīklu). Tad, kad kāds pārlūkprogrammā ievada tīmekļa adresi, piemēram, https://top5hosting.co.uk, internets savieno tīmekļa serveri ar apmeklētāju datoru un viņi pārsūta failus. Tādā veidā jūsu apmeklētāji var pārlūkot jūsu vietnes saturu.

Kas ir tīmekļa mitināšana

Tas rada vēl vienu jautājumu. Vai nevarat savā vietnē mitināt savu datoru? Atbilde ir Jā, jūs varat. Web serveri var spēlēt jebkurš dators, kas savienots ar tīklu. Ir daudz iemeslu, kāpēc jums nevajadzētu to darīt tik smagi – datoram ir jābūt tiešsaistē visu diennakti, jums ir jādarbojas tīmekļa servera programmatūrai, pats par sevi jārūpējas par savu drošību utt. Mūsdienās jūs varat iegādāties profesionālu tīmekļa mitināšanas plānu tikai par 1 £ mēnesī.

Kurš ir labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā?

Uz šo jautājumu nav atbildes ar vienu vārdu. Ir daudz cienījamu Lielbritānijas hostinga uzņēmumu, kas var būt jūsu tīmekļa projekta mājas lapa. Labākā vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atrašana ir atkarīga no jūsu biznesa vajadzībām, biznesa modeļa, ikmēneša datplūsmas un apmeklētājiem, pakalpojuma veida vai datiem, kurus jūs apkalpojat lietotājiem, un nepieciešamā atbalsta līmeņa. Visiem vietņu mitinātājiem, kas iekļauti mūsu top 10 Lielbritānijas hostinga tabulā, ir laba reputācija, un ar to pietiks, ja jūs tikko sākat. Ja jums ir vairāk specifisku vajadzību, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju, un mūsu speciālisti to jums sniegs bezmaksas mitināšanas konsultācijas kas pielāgots jūsu projekta vajadzībām.

Kāda ir atšķirība starp tīmekļa mitināšanu un domēna vārda reģistrāciju?

Domēna vārda reģistrācija un tīmekļa mitināšana ir divi cieši saistīti, taču ļoti atšķirīgi pakalpojumi. Domēna vārds ir jūsu digitālā identitāte un tas, ko cilvēki ievada savās tīmekļa pārlūkprogrammās, lai redzētu jums saturu. Skatīt attēlu zemāk.

Atšķirība domēna nosaukumā un tīmekļa mitināšanā

Cilvēki iegādājas domēna vārdus dažādu iemeslu dēļ: lai mitinātu viņu vietnes, saņemtu pielāgotos e-pastus vai iegādātos tos uzņēmējdarbībai – lai vēlāk tos pārdotu par augstāku cenu vai novietotu stāvvietā un nopelnītu naudu no reklāmām. Tātad, jums var būt domēns, ja jums nav vietnes, bet jums nav savas vietnes, ja vien jūs neiegādājaties domēna vārdu (izņēmumi ir bezmaksas risinājumi, piemēram, WordPress.org vai bloger.com bet tur vietne nav īsti jūsu). Plašāku informāciju par šo tēmu varat atrast mūsu domēna pirkšanas rokasgrāmatā

Un šeit ir vizuāls attēlojums par atšķirību starp tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu šajā video no GoDaddy.

Cik maksā tīmekļa mitināšana gadā?

Viss atkarīgs no jūsu vajadzībām. Jo mazāk satiksmes un vietas jums nepieciešams, jo mazākas ir izmaksas. Ja jūs tikko sākat savu biznesu tiešsaistē, varat meklēt lētu tīmekļa mitināšanas plānu no viena no šajā sarakstā iekļautajiem Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Pārliecinieties, ka izmantojat saiti, kuru mēs jums esam snieguši, jo, izejot caur mūsu saitēm, jūs varat saņemt īpašos plānu piedāvājumus, sākot no 1 £ / mēnesī. Jo vairāk palielināsies jūsu vajadzības apmeklētāju un vietas ziņā, jo vairāk maksās jūsu tīmekļa mitināšanas plāns.

Kā iegūt bezmaksas domēnu un vietņu mitināšanu?

Daudzi tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji jums piešķirs bezmaksas domēna vārdu, ja no viņiem iegādājaties mitināšanas kontu. Mūsu mājas lapā top5hosting, apskatot diagrammu zem domēna kolonnas, varat atrast mūsu ieteiktos tīmekļa mitināšanas uzņēmumus un piešķirsim jums bezmaksas domēna vārdu. Kā parasti ar jebko bezmaksas, jums vajadzētu izlasīt smalko druku. Daži no pakalpojumu sniedzējiem paturēs jums šo bezmaksas domēnu tikai tik ilgi, kamēr jūs kopā ar viņiem mitināsit savu vietni. Ja kāda iemesla dēļ jūs nolemjat mainīt savu mitināšanu, jums par to joprojām būs jāmaksā, un daži uzņēmumi pat iet tālāk un saglabā domēnu. Tāpēc, pirms dodaties uz bezmaksas domēna opciju, iespējams, vēlēsities izlasīt mūsu rakstu par to, kāpēc jums vajadzētu nošķirt domēnu un mitināšanas pakalpojumu sniedzējus.

Kā nomainīt savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu?

Ja kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts ar pašreizējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, varat to viegli mainīt. Vispirms veiciet visas darbības, kuras esam uzskaitījuši mūsu mājas lapā.

Kad esat izvēlējies savu jauno mitināšanas uzņēmumu, vispirms vēlaties migrēt visus savus datus, failus un datu bāzes uz jauno mitināšanas uzņēmumu. Veidojiet pašreizējās vietnes dublējumu un augšupielādējiet to jaunajā mitināšanas vietnē.

Pārbaudiet to smilšu kastes URL adresē (URL varat lūgt sava jaunā mitinātāja atbalstu) un pārbaudiet, vai viss darbojas un darbojas pareizi. Pēc tam dodieties pie sava domēna reģistratūras un mainiet domēna DNS ierakstus ar adresi, kuru norādījis jūsu jaunais vietnes mitināšanas uzņēmums.

Kas ir īpaša IP adrese tīmekļa mitināšanā, un vai tā man ir nepieciešama??

Vispirms sāksim ar to, kas ir IP adrese. Tā ir unikāla ciparu secība, kas atdalīta ar punktiem, kas identificē katru ierīci, kas izmanto internetu, lai sazinātos tīklā. Serverim, kurā mitinās jūsu vietne, ir arī IP adrese, kas to identificē, un dalīta mitināšanas gadījumā vienai un tai pašai IP adresei var būt pievienoti daudzi domēna vārdi..

Īpaša IP adrese tīmekļa mitināšanā nozīmē, ka serveris piešķirs noteiktu numuru, kuru izmantos tikai jūs un jūsu domēna vārds. Attēla izpūtē var redzēt piemēru, kā tas darbojas.

Īpaša IP adrese

Vai jums tāds ir vajadzīgs? Ir daži iemesli, kāpēc cilvēki varētu vēlēties, lai viņu domēnam būtu īpašs IP. Viens no gadījumiem ir, ja vēlaties izmantot SSL sertifikātu, un tam ir nepieciešams atsevišķs slānis, lai identificētu jūsu vietnes identitāti.

Vēl viens iemesls ir tas, ka jūsu vietnē ir daudz trafika un jūs vēlaties to uzturēt ātrāk un samazināt lietotāju avāriju un taimautu iespējamību. Tāpēc priekšroka tiek dota speciālai vai mākoņa mitināšanai, ja sagaidāt lielu apmeklētāju skaitu.

Trešais lielais gadījums ir saistīts ar SEO. Ja jūs uztraucaties, ka ir daudz surogātpastu vietņu, kas tiek mitinātas tajā pašā serverī un IP kā jūsu, un jūs vēlaties nošķirties no tām. Vairāk par šo tēmu ir paskaidrots šajā video. Un, lai pārbaudītu, kas vēl mitina vietnes jūsu serverī, varat izmantot tādus pakalpojumus kā www.my-ip-neighbors.com

Kā pārbaudīt vietnes tīmekļa mitināšanas uzņēmumu?

Lai pārbaudītu, kas ir vietnes saimnieks, izmantojiet tādus rīkus kā hostinga pārbaudītājs. Vienkārši ierakstiet domēna vārdu, kuru vēlaties pārbaudīt, un tas parādīs mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Kas ir atsauksmes par tīmekļa mitināšanu, un vai man tām vajadzētu uzticēties??

Tas ir vēl viens labs jautājums. Atbilde ir: jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem, lasot informāciju no tīmekļa mitināšanas vietnēm un padarīt savu pētījumu labu. Kaut arī mums ir atsauksmes, kuru pamatā ir testi un pētījumi, mēs joprojām iesakām mūsu lasītājiem pašiem izveidot sarakstu un veikt darbības, kuras mēs esam uzskaitījuši top5hosting, lai pieņemtu vislabāko lēmumu par viņu biznesa modeli.

Šeit galvenais ir tas, ka vairums vietņu, kurās tiek mitinātas vietnes, gūst savus ienākumus, pamatojoties uz saistītajām komisijām, un tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji tiek vērtēti, pamatojoties tikai uz naudas summu, par kādu atlīdzība tiek aprēķināta par pārdošanu. Arī mūsu ieņēmumi tiek ģenerēti šādā veidā, bet jūs varat mainīt. Viens piemērs ir, ja dodaties uz a Labākās Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas atsauksmes vietne no google, vairums no tiem reklamē ASV uzņēmumus ar sliktu reputāciju, piemēram, iPage, FatCow un tā tālāk.

Atšķirība starp top5hosting un citām resursdatoru pārskata vietnēm pastāv tajā, ka mēs uzskaitām tikai cienījamus mitināšanas uzņēmumus ar datu centriem Lielbritānijā vai Eiropā, kas ātrāk piegādās jūsu saturu, un ar Apvienotās Karalistes atbalstu, kas vietējā laikā ar tehniskā administratora palīdzību var atbildēt uz jūsu vajadzībām..

Kā iestatīt / norādīt DNS tīmekļa mitināšanai?

Šeit ir detalizēts ceļvedis par to, kā norādīt / savienot domēna vārdu ar jūsu tīmekļa mitināšanu, iestatot pareizo DNS adresi.

 • Sazinieties ar sava mitināšanas atbalstu un jautājiet viņiem, kādas ir jūsu DNS adreses. Viņiem vajadzētu būt vismaz 2 un izskatīties šādi: dns1.yourhostingcomany.com; dns2.yourhostingcomany.com
 • Piesakieties sava tīmekļa mitināšanas aizmugurē un pievienojiet savam domēna vārdu savam kontam.
 • Sazinieties ar sava domēna reģistrētāju un jautājiet, kur jums vajadzētu ievietot DNS nosaukumus vai meklēt viņu atbalsta datu bāzē. Lielākajai daļai reģistratūru ir laba palīdzības sadaļa.
 • Piesakieties savā domēna reģistratūras kontā un iestatiet savus DNS ierakstus.

Sīkāku piemēru skatiet zemāk esošajā videoklipā, kur mēs demonstrējam, kā savienot no GoDaddy nopirktu domēnu tīmekļa mitināšanas plānā no vietnes Siteground. Lielākā daļa citu reģistratūru un resursdatoru ir līdzīgi, tāpēc, ja veicat iepriekš aprakstītās darbības un pielietojat tās savam gadījumam, jums vajadzētu ātri darboties un darboties..

Lēti un uzticami tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji?

Jums vienmēr jārīkojas piesardzīgi, pērkot kaut ko lētu, it īpaši tīmekļa mitināšanu. Daudziem cienījamiem uzņēmumiem ir ļoti labi sākuma plāni, kas ir lēti, jo tie ir paredzēti nelielam apmeklētāju skaitam ar ierobežotiem resursiem, taču jūs saņemsiet tikpat labu atbalstu un uzticību, kādu varat sagaidīt no viņu lielākiem plāniem, un tos ir viegli mērogot. . Mums ir saraksts ar lētiem un uzticamiem hostinga plāniem Lielbritānijā.

Kas ir labs tīmekļa mitināšanas līdzeklis iesācējiem?

Ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām tīmekļa mitināšanu, kurai ir labs un ātrs atbalsts un kas jums var palīdzēt. Šajā gadījumā vietnei Vietne ir liela priekšrocība ar tās tiešraides tērzēšanas atbalstu, ka jūs varat iegūt 2. līmeņa atbalstu jebkurā nozīmīgā gadījumā, ja pašreizējais pārstāvis nevar atrisināt jūsu problēmu. EUKhost un TSOhost ir arī divi Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ar ļoti labām atbalsta komandām.

Kas ir domēns?

Domēns ir jūsu digitālās klātbūtnes tiešsaistē nosaukums un visvērtīgākais digitālais īpašums. Tā ir adrese, kuru ievadāt savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Iepriekšējā jautājumā par domēna un tīmekļa mitināšanas atšķirību mēs esam aptvēruši lielu daļu no domēna. Turklāt mums ir domēna pirkšanas ceļvedis iesācējiem, kurā ir pilna informācija, kas jums varētu būt nepieciešama, pērkot savu domēna vārdu un izvēloties pareizo..

Linux vai Windows tīmekļa mitināšana?

Tas pilnībā ir atkarīgs no lietojumprogrammas, kuru jūs gatavojaties sākt. Ja tā būs viena no visbiežāk sastopamajām CMS sistēmām, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal vai E-komercijas platforma, tās visas ir balstītas uz PHP, tāpēc atbilde ir, ka jūs meklējat Linux mitināšanu. Ja tā pamatā būs ASP, .NET vai kaut kas ar Microsoft saistīts, tas jāorganizē Windows serverī. Plašāku informāciju par tēmu varat atrast mūsu rakstā Linux vs Windows mitināšanas vietne.

LinuxCommunity

Kāds ir joslas platuma ierobežojums tīmekļa mitināšanā??

Joslas platums = kopējais datu apjoms, parasti mēra megabaitos vai gigabaitos un ko attiecīgajā mēnesī var lejupielādēt vai augšupielādēt no noteiktas vietnes vai tīmekļa mitināšanas konta. Mums ir rūpīgs raksts par to, kas šeit ir joslas platums.

Kurš ir labākais WordPress tīmekļa mitināšanas līdzeklis?

Īsā atbilde ir tāda, ka jebkurš hostinga uzņēmums, kas var apkalpot PHP, var mitināt jūsu WordPress vietni. Vislabākais WordPress tīmekļa mitināšana ir labāko labāko hostinga plānu un dažu īpašu WordPress funkciju apvienojums, piemēram, bezmaksas motīvi, instalēšana ar vienu klikšķi, automātiski pamata atjauninājumi, viena klikšķa instalēšana un migrācija un tā tālāk. Šeit ir saraksts ar cienījamiem vietņu mitināšanas uzņēmumiem, kas specializējas WordPress.

Kas ir mākoņa mitināšana?

Atšķirībā no koplietojamajiem vai speciālajiem hostinga pakalpojumiem, kuru pamatā ir viena mašīna (tīmekļa serveris), mākoņa mitināšana izmanto jaunākās mākoņdatošanas tehnoloģijas, lai izmantotu vairāku tīmekļa serveru jaudu, kas ir savienoti un darbojas kā viens. Ja vietne tiek mitināta mākonī, serverim nepareizas darbības uzturēšanas dēļ jūsu vietnei būs daudz mazāk dīkstāves, un arī apmeklētāju virsotņu mērogošana vai apstrāde ir daudz vienkāršāka, jo tā var apvienot vairāku iekārtu apstrādes jaudu, glabāšanu un operatīvo atmiņu..

Mākonis mitināšana ir nākamās paaudzes mitināšanas pakalpojums, par kuru jūs varat maksāt, kad izmantojat plānu. Tas var ietaupīt naudu, ja jūs domājat, ka vietnes apmeklētāji nav vienmērīgi ar maksimumu vai ja paredzat lielu trafiku, ko viena mašīna nespētu apstrādāt. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu atlasīto Lielbritānijas mākoņa mitināšanas uzņēmumu sarakstu.

Kas ir CDN (satura piegādes tīkls)

CDN ir serveru tīkls dažādos ģeogrāfiskos punktos, kas lietotājiem piegādā vietnes kešatmiņā saglabāto versiju, pamatojoties uz viņu atrašanās vietu. Lai redzētu shēmu, kā tā darbojas, skatiet zemāk redzamo attēlu.

Kā darbojas satura piegādes tīkls

Kā tieši darbojas CDN? Kad esat augšupielādējis savu vietni savā tīmekļa mitināšanas serverī, tā tiek saglabāta kešatmiņā citos serveros visā pasaulē, kas ir CDN daļa. Piemēram, ja jūs pasniedzat savas vietnes saturu un attēlus no mitināšanas uzņēmuma Lielbritānijā, tad ping (kavēšanās) lietotājiem Āzijā attāluma dēļ būs vairāk nekā 400 ms. Ja jūs to augšupielādējat CDN, kad lietotājs pieprasa saturu, viņš tiks norādīts uz serveri Āzijā tuvāk viņa atrašanās vietai, un ping būs desmitiem reižu mazāks.

Satura piegādes tīkla priekšrocības lielākoties ir ātrums. Tas var uzlabot jūsu lietotāja pieredzi un SEO. Turklāt, piegādājot saturu no dažādiem serveriem, ir daudz mazāka iespējamība, ka serverī notiek avārija, jo ir intensīva satiksme, jo lietotāji no dažādām vietām pieprasa saturu no dažādiem serveriem.

Kurš ir labākais bezmaksas tīmekļa mitināšanas plāns

Kā jebkas cits, jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, meklējot bezmaksas tīmekļa mitināšanu. Mēs iesakām to izmantot tikai testēšanai un izstrādei, un nekad to nedrīkst ražot. Lielākajai daļai bezmaksas mitināšanas plānu ir ļoti ierobežoti resursi, tiek rādītas reklāmas vai ievietots failos nevēlams saturs. Jums vajadzētu arī izlasīt smalko druku, jo viņiem var būt atrunas, ka viņi jebkurā laikā var pārtraukt jūsu konta darbību, kā arī jūsu satura autortiesības..

Gadījumā, ja vēlaties mitināt privātu emuāru vai kāda cita veida lētu vietni, kurai mēnesī nevarat iztērēt dažas mārciņas, ir daudz vairāk ieteicams izmantot kādu no bezmaksas publisko emuāru veidošanas platformām, piemēram, WordPress, blogeris vai tumblr

Kā izveidot tīmekļa mitināšanas uzņēmumu?

Mūsdienās ir diezgan viegli izveidot savu hostinga uzņēmumu. Viss, kas jums nepieciešams, ir vietne un, lai nopirktu tālākpārdevēju mitināšanas kontu no dažiem labākajiem Lielbritānijas hostinga uzņēmumiem. Tādā veidā viss, kas jums jādara, ir rīkoties ar pārdošanu. Ar visu tehnisko atbalstu, aparatūru, programmatūru utt. Rīkojas hostinga uzņēmums, ar kuru sadarbojaties. Šis ir vienkāršākais risinājums ar viszemākajām investīcijām naudas un zināšanu ziņā, un tas ir piemērots jebkuram tīmekļa dizaina aģentūrai vai interneta mārketinga konsultāciju dienestam, kam jau ir klienti.

Ja vēlaties to pārņemt nākamajā līmenī, varat noīrēt īpašu serveri vai izvietot datu aparatūrā savu aparatūru un pats pārvaldīt visu sysadmin darbu. Tomēr tas ir augstāks līmenis, tāpēc, ja nonāksit pie tā, jūs zināt, kā ar to rīkoties.

Mēs ceram, ka jums patika raksts un ja uz jūsu jautājumiem netiks atbildēts, droši atstājiet tos komentāros un mēs ar jums sazināsimies.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map