Tīmekļa mitināšanas rokasgrāmata iesācējiem

Tīmekļa mitināšanas rokasgrāmata iesācējiem

Šajā rakstā mēs esam apkopojuši visu svarīgo informāciju, kas jums nepieciešama kā jaunam tīmekļa pārzinim, lai veiksmīgi plānotu un izveidotu savu vietni. Veidojot vietni, ir jāņem vērā trīs galvenie soļi: jums jāizvēlas tīmekļa resursdators, domēna nosaukums un lietojumprogramma, lai izveidotu un pārvaldītu vietnes saturu, izmantojot.


Kā izvēlēties tīmekļa mitinātāju?

Tīmekļa mitinātāja izvēle ir pirmais solis, kas jums jāapsver, uzsākot tīmekļa vietnes projektu. Lai jūsu vietne būtu pieejama tīmeklī, jums ir nepieciešama vieta, kur to mitināt. Šo vietu nodrošina tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tīmekļa mitināšana kā pakalpojums ietver vietu, kur tiek glabāti jūsu vietnes faili, trafiku uz jūsu vietni un daudzus papildu pakalpojumus, piemēram, ugunsmūra aizsardzību, tehnisko palīdzību, e-pasta pakalpojumus, FTP piekļuvi, domēna vārda reģistrāciju, vietņu veidošanas rīkus un daudz ko citu..

Lai izvēlētos tīmekļa mitinātāju savai vietnei, jums jāņem vērā daži svarīgi jautājumi:

Cena: Vai varat doties ar bezmaksas tīmekļa mitinātāju??

Daudzi tīmekļa pārziņi vismaz pēc savas pirmās vietnes meklē bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. Tas ir saprotams – jūs nezināt, kā salīdzināt hostinga pakalpojumus, un jūs pārbaudāt to cenas. Tiklīdz jūs atvērsit vietni, jūs redzēsit, ka ir arī vairākas citas lietas, kas arī rēķinās, izceļas no cenas. Piemēram, bezmaksas vai ļoti lēti saimnieki publicē reklāmas jūsu tīmekļa lapās un nesniedz jums nekādu tehnisko palīdzību. Zemāk mēs esam uzskaitījuši dažus vissvarīgākos faktorus, izvēloties vietu, kur mitināt tiešsaistes projektu

Klientu atsauksmes

Salīdzinot dažus mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas atbilst jūsu budžeta un tehnoloģiju prasībām, dodieties un pārbaudiet klientu atsauksmes. Google, Yahoo vai specializētos mitināšanas direktorijos ir daudz informācijas. Jūs noteikti redzēsit, vai pakalpojumu sniedzējs ir uzticams, vai ātri atbild uz tehnoloģiju jautājumiem, ja tas atbilst indeksā solītajiem uptime numuriem un vai klientiem tas patīk.

Tehniskā palīdzība

Vismaz laiku pa laikam no jūsu tīmekļa mitinātāja vienmēr ir nepieciešama tehniskā palīdzība. Kad sākat strādāt pie savas tīmekļa vietnes, rodas jautājumi: Kā sākt; Kā augšupielādēt failus; Kā izveidot e-pasta kontu utt.

Dažreiz uz šiem jautājumiem jums būs jāatbild pēc iespējas ātrāk vai pat nekavējoties. Tāpēc jūsu tīmekļa mitinātājam ir jāsniedz 24×7 tehniskā atbalsta palīdzība. Uz jūsu tehniskajiem jautājumiem vajadzētu atbildēt ne vairāk kā 1-2 stundu laikā. Papildus reakcijas ātrumam pārbaudiet, vai atbalsts ir tehniski kompetents. Un nemeklējiet atbalsta tālruni – tālruņa atbalsta līnijas vienmēr ir aizņemtas, kad jums tās ir vajadzīgas. Visefektīvākie uzņēmumi izmanto biļešu pārdošanas sistēmas, kur jūs piegādājat visu nepieciešamo tehnisko informāciju, lai uz jūsu jautājumu varētu atbildēt stundas laikā vai mazāk.

Hostinga iespējas: tīmekļa telpa, joslas platums, CPU, PHP ierobežojumi utt.

Tīmekļa mitināšanas plānu iespējas nepārtraukti pieaug. 2003. gadā maksimālā diska vietas kvota vienam dalīta mitināšanas plānam bija 5 MB. 2009. gadā daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā mazāk nekā neierobežotu. Tomēr noteikti izlasiet Lietošanas noteikumus, lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kas varētu būt ierobežots.

Vai mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atbalsta:

 • E-pasts, POP3, SMTP, IMAP, Automātiskie atbildētāji, E-pasta ekspeditori:

Ja jums ir sava vietne, iespējams, vēlaties, piemēram, e-pasta adreses savā domēnā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu. Lai to aplūkotu, jums jāiespējo JavaScript.. Jūs varat pārbaudīt POP3, SMTP (un IMAP), lai iegūtu tīmekļa pasta iespējas. Pārbaudiet mūsu jautājumu, vai varat iestatīt e-pasta adresi, lai tā automātiski atbildētu sūtītājam ar pašreizējo ziņojumu (automātiskais). Noskaidrojiet, vai, piemēram, pārsūtāt ziņojumu no viena e-pasta uz citu: visus e-pastus, uz kuriem tiek sūtīti Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu. Lai to aplūkotu, jums jāiespējo JavaScript. lai to pamestu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu. Lai to aplūkotu, jums jāiespējo JavaScript.

 • PHP, MySQL, Cron Darbs:

PHP / MySQL iespējas kļūst arvien svarīgākas, lai tām būtu dinamiska vietne. Krondarbi var būt nepieciešami programmām, kuras jums periodiski jāpalaiž (piemēram, vienu reizi dienā)..

 • Vietnes rīki – emuāri, CMS, galerijas, forumi:

Jūsu resursdators var piedāvāt jums bezmaksas rīkus, lai izveidotu jūsu vietni, piemēram, emuārus, CMS, galerijas, forumus. Šie rīki ievērojami atvieglos jūsu darbu jūsu vietnē un ietaupīsiet daudz naudas tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem.

 • E-komercijas opcija – iepirkumu grozs, SSL (Secure Socket Layer):

Ja plānojat pārvaldīt e-komercijas vietni, iespējams, jums būs nepieciešama SSL sertifikāts un iepirkumu grozs. Šīs iespējas parasti ietver augstāku cenu paketi vai papildu maksu. Jums noteikti būs nepieciešams SSL sertifikāts, ja plānojat savākt kredītkartes informāciju savā vietnē.

 • Vadības panelis:

Šī funkcija ir īpaši svarīga, ja vēlaties uzturēt savu vietni vai ir kāds cits, kas to uztur. Izmantojot vadības paneli, jūs veiksit izmaiņas savā vietnē, augšupielādēsit failus, mainīsit sava konta paroles, pievienosit / izdzēsīsit e-pasta kontu, pārvaldīsit datu bāzes utt..

 • DreamWeaver, GoLive, Flash:

Jūs varat izveidot savu vietni, izmantojot tādu vietņu veidošanas programmatūru kā GoLive vai DreamWeaver. Ir labi pārbaudīt, vai jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atbalsta šos rīkus.

Ja jūs ievērosit šīs pamatnostādnes, jums būs uzticams, efektīvs un apmierinošs mitināšanas pakalpojums, kas daudzus gadus sekmēs jūsu biznesa panākumus..

Mēs šeit esam pārskatījuši 10 labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, lai jūs varētu izvēlēties jebkuru no tiem un būt pārliecināts, ka jums ir lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Lielbritānijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map