Vietnes zemes mākonis mitināšanas pārskats

Mākonis mitināšana ir viena no visinteresantākajām un noderīgākajām tehnoloģijām, kas tīmekļa vietņu īpašniekiem, administratoriem, dizaineriem un kodētājiem pieejama internetā. Mākoņu mitināšanas izmantošana jūsu vietnē faktiski tiek mitināta uz vairākiem serveriem, ļaujot parasti izmantot vairāk resursu. Gadījumā, ja viens no mākoņa serveriem ir bezsaistē, ir arī citi, kas jūsu vietni var atstāt tiešsaistē.


Ar mākoņa mitināšana jūs varat iegūt lieku krātuvi, elastīgumu, daudz funkciju un labāko pieejamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Tagad jūs varat modificēt izmantoto programmatūru kā vēlaties, jo tā darbojas vairākos serveros un nav tādu ierobežojumu kā dalītajā tīmekļa mitināšanā. Stabilitāte un drošība tiek piedāvāta arī katram serverim ar savu drošības programmatūru. Turklāt jūs varat uzlabot savu mākoņa mitināšanas plānu, kad vien vēlaties, vienkārši pievienojot jaunu CPU, jaunu atmiņu vai jaunu diska vietu.

SITEGROUND logotips
UPTIME
996
ĀTRUMS
998. lpp
ATBALSTS
997
CENA
942
IESPĒJAS
955
ZAĻĀ
950. lpp
INOVATĪVS
989. lpp

SiteGround ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas piedāvā tīmekļa pakalpojumus, kas dibināts 2004. gadā. Mūsdienās SiteGround tiešās tērzēšanas laikā pārvalda vairāk nekā 2000 atbalsta biļetes, 1000 tālruņa zvanus un 2000 ziņojumus. Viņi arī uzņem aptuveni 500 000 domēnu. Vietne pieder vairāki datu centri trīs kontinentos: Čikāgā ASV, Lielbritānijas Londonā, Amsterdamas NL un Singapūras SG. Vietnei Ground ir daudz iespēju, piemēram, ļoti pieejams tīkls, liekas elektriskās sistēmas un augstākās klases fiziskā drošība.

Viens no interesantākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ko piedāvā SiteGround, ir Cloud Hostings. Šis tīmekļa mitināšanas veids ir pielāgojams, ātrs un pilnībā pārvaldīts. Kad esat iegādājies mākoņa mitināšanu, jūs saņemsiet arī 24 stundas diennaktī piemaksu atbalstu kopā ar citām svarīgām funkcijām, piemēram, pielāgojamiem resursiem, ātru platformu, bezmaksas CDN, periodiskām dublējumiem un pārvaldītiem serveriem..

Satura vadības sistēmas

Jūs varat viegli izmantot vairākas satura pārvaldības sistēmas, un katra no tām ir pieejama ar savām funkcijām. Daži no šiem CMS ir:

 • WordPress ir viena no populārākajām satura pārvaldības sistēmām. SiteGround piedāvā WordPress Cloud mitināšanu ar viena klikšķa instalētāju, kas var sākt jūsu WordPress vietni tikai ar vienu peles klikšķi, automātiskiem atjauninājumiem, lai būtu jaunākā WordPress versija, SuperCacher, ko nodrošina spraudņi un Memcache, SSH un WP-CLI iestatījumi, lai pilnībā kontrolētu. jūsu WordPress vietne un vēl daudz vairāk.
 • Magento ir viena no e-komercijas satura pārvaldības sistēmām, ko izmanto daudz tiešsaistes veikalu, un vietnes SiteGround piedāvātajai versijai ir unikāla kešatmiņas saglabāšanas sistēma, viena klikšķa instalēšana, SSH iespējošana un GIT iepriekšēja instalēšana..
 • Drupal ir vēl viena populāra satura pārvaldības sistēma, ko piedāvā SiteGround kopā ar mākoņa mitināšanu un Drupal Supercacher, kas paātrina jūsu Drupal vietni, vienreiz noklikšķinot uz automātisko instalēšanas programmu, Drush iepriekšēju instalēšanu un Git integrāciju..
 • Joomla ir pēdējā platforma, kas nāk ar mākoņu mitināšanu vietnē SiteGround, taču tā nāk arī ar JHackGuard instalēšanu, viena klikšķa instalēšanu, SuperCacher instalēšanu, automātiskiem atjauninājumiem un Git integrāciju..

Mākoņu mitināšanas pamatfunkcijas

Visos mākoņa mitināšanas plānos ir iekļauta pieeja WHM un cPanel, kā arī Apache serveris, CentOS operētājsistēma, Exim Mail serveris, IP tabulu ugunsmūris, MySQL 5 un PostgreSQL datu bāzes, 5 PHP versijas, Softaculous autoinstalētāja skripts, 1 veltīts IP, bezmaksas domēna nosaukums. , bezmaksas privāta SSL un SSH piekļuve.

Pamatā ir 4 dažādi plāni:

 • Ieeja, kas mēnesī maksā apmēram 48 GBP un ​​kas nāk ar 1x 3.0GHX centrālo procesoru, 2 GB DDR3 operatīvo atmiņu, 20 diska vietas krātuvē un 5 TB joslas platumu.
 • Uzņēmums, kas mēnesī maksā apmēram 64 GBP, un tajā ir iekļauts 2×3,0 GHz centrālais procesors, 2 GB DDR3 operatīvā atmiņa, 40 GB diska vietas krātuve un 5 TB joslas platums.

Biznesa Plus tas ir nedaudz dārgāks, maksā apmēram 90 sterliņu mārciņu, un tam ir 3 GB DDR3 operatīvā atmiņa un 60 GB diska vietas. Visas pārējās funkcijas ir tādas pašas kā biznesa plānā

 • Uzņēmējdarbība ir visdārgākais plāns. Tas mēnesī maksā apmēram 112 sterliņu mārciņas un nāk ar jaudīgu mākoņa mitināšanu, izmantojot 4×3.0GHz centrālo procesoru, 4 GB DDR3 operatīvo atmiņu, 80 GB diska vietas krātuvi un 5 TB joslas platumu..
 • Pielāgots ir tieši tas plāns, kuru vēlaties sev, jo varat to izveidot no nulles. Minimālie resursi, kurus varat lūgt, ir no Ieejas plāna, un jūs varat lūgt maksimāli 16 CPU serdeņus, 16 GB RAM un 200 GB diska krātuves. Gadījumā, ja jūs vēlaties maksimāli izmantot visus resursus, tas mēnesī jums izmaksās apmēram £ 370.

Visas cenas ir pieejamas bez PVN, un visi plāni piedāvā jūsu 5 TB joslas platumu.

Kā pasūtīt mākoņa mitināšanas plānu

Lai iegādātos mākoņa mitināšanas plānu, jums jāizvēlas vēlamais plāns un jāreģistrē jauns domēns vai jāizmanto esošais, kas jums pieder. Ja vēlaties reģistrēt jaunu domēnu, varat izmantot domēna pārbaudītāju, lai atrastu pieejamo domēnu un izvēlētos pareizo paplašinājumu.

Turklāt jums jāpieraksta sava informācija, paroles informācija, maksājuma informācija un, ja nepieciešams, jāizvēlas papildu pakalpojumi, piemēram, domēna reģistrācija, kas šajā gadījumā ir bezmaksas, domēna privātums, kas jums gadā maksā apmēram 13 sterliņu mārciņu, SSL sertifikāts un privāts DNS, kas ir bezmaksas mākoņa mitināšanas plāniem, WHMCS, kas mēnesī maksā apmēram 6 sterliņu mārciņas, un HackAlert Monitorings, kas maksā 13 GBP gadā.

Kāpēc mēs izvēlējāmies vietni SiteGround

SiteGround bieži atjaunina servera un vadības paneļa kodolu un visus to pakalpojumus, piemēram: apache + PHP, MySQL, Exim utt.. Vietne uzrauga uzbrukumus – gan tīkla, gan hakeru mēģinājumus, surogātpastu aktivitātes, lietotāju neparastu resursu izmantošanu un pārkāpumus servera līmenī.

Salīdzinājums starp SiteGround mākoņa mitināšanas funkcijām un citām kompānijām mākoņa mitināšanas funkcijām

Ja SiteGround piedāvā 5 mākoņu mitināšanas plānus, citas vietnes piedāvā mazāk plānu, piemēram, DreamHost. Tomēr DreamHost piedāvā divus galvenos plānus: vienu vietnei un otru glabāšanai. DreamCompute tiek izmantots, lai izveidotu tīmekļa un mobilās lietotnes, un tam ir arī tādas funkcijas kā pilna saknes pieeja, API piekļuve, pielāgots Linux un daudz kas cits. DreamCompute cena sākas no £ 4.5 mēnesī, un tā var pieaugt līdz £ 96 atkarībā no nepieciešamajiem resursiem. Failu glabāšanai tiek izmantots DreamObjects. Tam ir tādas funkcijas kā lietotājam draudzīgs interfeiss, neierobežota ienākošā pārsūtīšana, un tas ir pielāgojams. Cena sākas no 0,025 GBP par katru GB mēnesī.

DigitalOcean piedāvā iespēju izmantot SSD mākoņa serveri mazāk nekā vienas minūtes laikā, izveidojot tūlītēju kontu. Uzņēmums piedāvā uzticamus un mērogojamus mākoņa serverus ar cenām no 5 līdz 80 GBP mēnesī.

HostGator ir 33% atlaide savam pirmajam mākoņu mitināšanas plānam ar nosaukumu Hatchling Cloud. Šis plāns maksā 5,95 sterliņu mārciņas, un tam ir viens domēns, 2 GB operatīvā atmiņa, 2 CPU un koplietots SSL sertifikāts. Ieteicamais plāns ir Baby mākonis, kuram kā 41% atlaide maksā gandrīz £ 7 mēnesī un ir neierobežoti domēni, 4 GB RAM un 4 CPU. Pēdējais plāns ir Business Cloud viens ar atlaidi 39% un ar 6 GB atmiņu un 6 CPU. HostGator piedāvā mākoņu mitināšanas plānus ar tādām funkcijām kā integrēta kešatmiņa, intuitīvs informācijas panelis un resursu pārvaldība.

Vietnes SiteGround mākoņa mitināšanas un citu SiteGround tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzinājums

Vietne SiteGround piedāvā vairāku veidu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, katram no kuriem ir savas iespējas. Viens no vietņu hostinga pakalpojumiem, ko piedāvā tikai vietne CloudGress, ir WordPress mitināšanas pakalpojumi, kas nāk ar bezmaksas pārsūtīšanu, bezmaksas domēna vārdu tiešraidē, bezmaksas veidnes. un viena klikšķa instalēšana kopā ar lielu ātrumu, spēcīgu drošību, ikdienas dublēšanu, automātiskiem atjauninājumiem un daudz ko citu. Jūs varat izmantot StartUp plānu ar izmaksām ap £ 4, GrowBig, kas maksā ap £ 9, GoGeek, kas maksā £ 15 mēnesī. Visiem plāniem ir vairāki GB atmiņas diski no 10 līdz 30 un liels joslas platums, sākot no 10.000 apmeklējumiem līdz 100.000 apmeklējumiem.

Joomla hostings ir vēl viens lielisks Web hostings, ko piedāvā SiteGround, kam ir gandrīz tādas pašas iespējas kā WordPress un ar vienādām cenām.

Kopīgajai tīmekļa mitināšanai ir pieejami arī tādi paši līdzekļi un vienādas cenas vietnes SiteGround klientiem, savukārt veltītajiem serveriem ir dārgas cenas, sākot no £ 200 līdz £ 360. Atkarībā no vēlamā plāna, jūs varat iegūt Intel Xeon E3 1230 centrālo procesoru ar 3,20 GHz, 4CPus, 8 CPU pavedieniem, 8 MB kešatmiņu, 5 TB joslas platumu un 500 GB HDD, vai nu divus Intel Xeon E5 2620 CPU ar 2 GHz CPU un 12 kodoliem. , 24 pavedieni un vairāk nekā 10 MB kešatmiņa. Turklāt par pēdējo iepakojumu jūs iegūsit 2TB HDD. Šis pakalpojums ir visdārgākais, tāpēc tas nav ieteicams vienkāršiem lietotājiem, piemēram, mākonis.

Kāpēc mēs izvēlējāmies vietni SiteGround

Izmantojot vidējo biļešu reakcijas laiku, kas mazāks par 15 minūtēm, un tērzēšanā un telefonā praktiski nav gaidīšanas laika, jūs saņemat vislabāko atbalstu!

APMEKLĒJUMS Vietnes zemes logotips UN SAŅEM MŪSU ATLAIDES

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • SSD diskdziņi visiem plāniem
 • Uzlabota veiktspēja ar NGINX, HTTP / 2, PHP7 un bezmaksas CDN
 • Lietotāju lietotņu automātiskā atjaunināšana
 • Augstākā LXC tehnoloģija, automatizēta uzraudzība un ikdienas dublēšana
 • Stingri ugunsmūra drošības noteikumi
 • Bezmaksas iestatīšana; Pārskaitījums
 • Neierobežots trafiks, e-pasts, DB
 • Bezmaksas ikdienas dublēšana
 • cPanel un SSH piekļuve
 • Bezmaksas CloudFlare CDN
 • Labākā vietnes veiktspēja, izmantojot SuperCacher
 • Autoinstaller ērtai sākšanai
 • Jauni ātri serveri ar lielisku veiktspēju
 • Datu centrs Londonā
 • Nav

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas iestatīšana; Pārskaitījums
 • Bezmaksas ikdienas dublēšana
 • 24/7 Eiropas atbalsta līnija
 • SysAdmins kopj biļetes 10 minūtēs
 • Nav gaidīšanas laiku tērzēšanā un tālrunī
 • Tie nodrošina ekspertu lietojumprogrammu atbalstu, izņemot mitināšanu (WordPress, Joomla, Magento)
 • Nevienu neatradām

Cenu noteikšana

 • Elastīgi plāni
 • Var iegādāties katru mēnesi
 • 30 dienu naudas atdošana
 • Atjaunošana ir nedaudz dārga

Secinājums

Pat ja mākoņa mitināšanas pakalpojums no SiteGround var būt nedaudz dārgāks nekā kopīgotais, jums tas jāizvēlas, lai jūsu vietnei būtu mākoņa dublējums gadījumā, ja rodas kādas tehniskas problēmas. Izmantojot mākoņa mitināšanas plānus, apmeklētāji Google un citās meklētājprogrammās var redzēt saglabātu jūsu vietnes versiju, pat ja tā faktiski ir bezsaistē.

Turklāt SiteGround nemēģina maldināt cilvēkus, sakot, ka viņi piedāvā neierobežotus resursus. Viņi tikai iepazīstina ar saviem plāniem, kādi tie patiesībā ir. Salīdzinājumā ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem SiteGround piedāvā kvalitāti, ātrumu, atbalstu un zemas izmaksas par mākoņa tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Ar mākoņa mitināšanu varat izmantot to pašu programmatūru, kuru gribējāt izmantot ar cita veida tīmekļa mitināšanu, piemēram, Magento, Joomla, PrestaShop, WordPress un tā tālāk. Jūs varat arī saņemt atlaides, ja maksājat iepriekš vairākus mēnešus, kā arī varat saņemt citus bezmaksas papildu resursus, piemēram, bezmaksas domēna vārdu.

Šeit varat arī apskatīt citus populārākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, pārskatus un salīdzinājumus.

Apmeklējiet vietni SiteGroundApmeklējiet vietni SiteGround
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map