Lielbritānijas labākie tīmekļa mitināšanas uzņēmumi (atbalsts un veiktspēja)


Labākā vietnes mitināšanas izvēle [kontrolsaraksts]hostinga kontrolsaraksta infografika

 • izveido sarakstu ar uzticamiem tīmekļa mitinātāju uzņēmumiem, kurus vēlaties pārbaudīt – varat izmantot mūsējos no iepriekš redzamās tabulas.
 • tīmekļa mitināšanas vieta – jūs vēlētos, lai Apvienotajā Karalistē / Eiropā bāzēts datu centrs (daudz ātrāka datu piegāde) un Lielbritānijas / Eiropas angļu valodā runājošs iekšējais atbalsts (tie atrodas jūsu laika joslā un var ātrāk atrisināt jūsu problēmas)
 • vietņu mitināšanas ātrums – ātrums ir viss. Jo ātrāka vietne, jo vairāk trafika un reklāmguvumu, un jūsu uzņēmumam ir lielāki ienākumi. Tāpēc jums ir nepieciešama vietējā mitināšana un jāpārbauda to Ping un lapas ātruma ielādes laiks, Google iesaka servera reakcijas laiks mazāks par 200ms. Vietne Ātrums ir ranga faktors arī.
 • atbalstu – viena no vissvarīgākajām īpašībām. Ja mitināšanas uzņēmumam ir laba aparatūra, jūsu vietne darbojas labi vai arī tā vispār nedarbojas. Un, ja notiek otrais, jūs vēlaties, lai varētu sasniegt kādu ar kompetenci, kurš spēj atrisināt jūsu problēmu. Labākais ir UK iekšējais atbalsts, ko nodrošina sysadmins ar tiešraides tērzēšanu vai tālruni. Ļoti svarīgi ir arī reakcijas laiki, jo katru minūti pēc jūsu vietnes darbības zaudēšanas jūs zaudējat naudu, trafiku un potenciāli meklēšanas pozīcijas.
 • tīmekļa mitinātāja drošība – vai tie nodrošina izolētus kontus, ugunsmūrus un tādus CMS automātiskos atjauninājumus kā WordPress un Joomla
 • datu dublējums – viss notiek. Jūsu dati ir vissvarīgākā jūsu biznesa sastāvdaļa, un jūs varat kaut ko nejauši izdzēst vai inficēties ar vīrusu. Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumam ir jābūt rezerves kopijai!
 • lasīt atsauksmes par tīmekļa mitināšanu eksperti (varat gūt ieskatu no cilvēkiem ar pieredzi, taču ņemiet vērā, ka arī viņi ir saistīti ar mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc neuzņemieties pārskatu par visiem 100%)
 • lasīt klientu atsauksmes – pārlūkojiet tīmekli un atrodiet izvēlētā tīmekļa mitinātāja uzņēmuma klientu atsauksmes. Tāpat neuzticieties šim 100%, jo ir maksas atsauksmes un naida atsauksmes.

Populārākās Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas atsauksmes

Mūsu eksperti ir salīdzinājuši labākais web hostings pakalpojumu sniedzēji Lielbritānijā 2019. gadam. Lasiet labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas atsauksmes un izvēlieties visuzticamāko tīmekļa mitināšanas uzņēmumu.

Atkarībā no jūsu vajadzībām ir dažādi vietņu mitināšanas pakalpojumu veidi. Tāpēc mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot savus pārskatus, izmantojot jaunas, uz vajadzībām balstītas salīdzināšanas diagrammas. Vispārējie Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir norādīti tabulā iepriekš.

Šeit ir 5 labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu saraksts. Konkrētāki pārskati drīzumā notiks vietnē lēti vietņu mitināšanas uzņēmumi, Joomla tīmekļa mitinātāju nodrošinātāji un to saraksts bezmaksas vietņu mitināšanas pakalpojumi Lielbritānijā.

Mūsu emuāru sadaļā mēs jums piedāvājam dažus pamata padomus par to, kā izvēlēties vislabāko tīmekļa mitināšanu jūsu biznesam, kāds mitināšanas risinājums jums būs piemērots, pamatus, kas jums jāzina, pārvaldot mitināšanas kontu, kā arī citus padomus un padomus, tāpēc pārliecinieties, ka jūs bieži pārbaudāt un sekojat līdzi jaunumiem no tīmekļa mitināšanas pasaules.

Tiem no jums, kuriem šī tēma ir jauna, šeit ir dažas labas saites par to, kas ir Tīmekļa mitināšanas pakalpojums un kas ir a Domēna vārds.

Apmeklējiet mūsu Google+ profils vai Facebook lapa uzdot visus jautājumus. Ja jūs vienkārši neesat tehnisks cilvēks, lētākais un ātrākais veids, kā izveidot savu vietni, ir izvēlēties labākais vietņu veidotājs tirgū un veidot to. Sākot ar 2019. gadu, mēs esam izveidojuši savu sarakstu ar labākajiem vietņu veidotājiem Lielbritānijā.

Mūsu eksperti ir salīdzinājuši labākos Apvienotās Karalistes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus 2019. gadam. Izlasiet labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas vietņu pārskatus un izvēlieties uzticamāko vietņu mitināšanas uzņēmumu..

E-komercijas mitināšana

Mums ir daudz jautājumu mūsu e-pastā, ja e-veikala mitināšana atšķiras no parastā emuāra vai informācijas vietnes mitināšanas. Un atbilde ir .

Tiešsaistes veikalos parasti ir daudz produktu, un serveris dažas to lapas nav kešatmiņā. Tāpēc viņi izmanto daudz vairāk resursu nekā parasta vietne.

Arī ātrums šeit atspoguļo reklāmguvumus. Tāpēc e-komercijas platformās tiek izmantotas īpašas funkcijas, piemēram, Redis (datu bāzes kešatmiņa) un Laka (priekšējā kešatmiņa)..

Jums jāpārliecinās, vai vietnes saimnieks tos atbalsta.

Magento šobrīd ir visprofesionālākā un izplatītākā e-komercijas CMS, tāpēc mēs esam izveidojuši īpašu lapu, kas aptver visu, kas jums jāzina, lai izvēlētos labāko Magento mitināšanas vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map