10 didžiausių „WordPress“ mitų, kuriuos turite palaidoti

10 didžiausių „WordPress“ mitų, kuriuos turite palaidoti

Šiandien mes nuleidžiame plaktuką kaip Thor apie 10 labiausiai paplitusių mitų apie mūsų mėgstamą TVS, gerą „WordPress“. Patirtis iš šio geranoriško programinės įrangos pirmiausia galiu garantuoti, kad naudodamiesi „WordPress“ galite pasiekti visai neįmanomą. Ar turite abejonių? Tiesiog patikrinkite šiuos 20 didžiųjų prekės ženklų, kurie „WordPress“ pasileidžia siūlydami savo kainą.


Štai kodėl mane vargina į pragarą ir atgal, kai pamatau žmones klaidžiojančius neteisingai išaiškintais „linksmais faktais“. A.k.a melas apie mano mylimą „WordPress“. Hookay, Aš šiek tiek atsitraukiu. turėjau omenyje mūsų mylimas „WordPress“.

Šiandien mes sunaikiname 10 didžiausių „WordPress“ mitų, iš kurių kai kurie galėjo neleisti panirti ir patirti platformą kaip niekas kitas, kad tik galėtumėte pamatyti „WordPress“ jos be galo puikią ir šlovingą. Tada viskas gerai, leiskime šiam kūdikiui naudotis jau penktąja pavara.

„WordPress“ yra (tik) internetinių dienoraščių platforma

„WordPress“ yra daugiau nei internetinių dienoraščių platforma

Nepaneigsiu fakto, kad „WordPress“ gimė tinklaraščių platforma. Tačiau bėgant metams ji išsivystė ir išaugo į ypač galingą turinio valdymo sistemą (CMS) ir dabar valdo 25 proc. Interneto.

Žinoma, visos šios svetainės negali būti asmeniniai dienoraščiai / tinklaraščiai. Mes neabejotinai turime turėti skirtingas „WordPress“ svetaines, ypač su visomis puikiomis funkcijomis, kurias populiarina CMS.

Naudodami pasirinktinius įrašų tipus, puslapius, valdiklius, priedus ir papildinius, be kitų funkcijų, galite išplėsti savo „WordPress“ diegimą, kad įjungtumėte keletą didžiausių interneto įvykių, tokių kaip „ViralNova“, „Time“, CNN, „TechCrunch“, Harvardo teisės mokykla, „Mozilla Firefox“, „eBay“, SONY. ir „Microsoft“, be kita ko. Ar šie vaikinai tvarko tik asmeninius tinklaraščius? Aš lažinuosi ne; kai kurie iš šių vardų turi populiariausias svetaines, kurios pritraukia daug srauto, o tai mus priveda prie kito mito.

„WordPress“ nėra keičiama

„WordPress“ yra keičiama platforma

Mes nežinome, ar taip yra todėl, kad „WordPress“ yra „nemokamas“ ar tiesiog „bendruomenės projektas“, kuris kilo iš bliuzo, tačiau dažnai matysite komentarus, abejojančius platformos masteliu. Kaip mano svetainė veiks, kai padidės srautas? Kurios savybės nukentės padidėjus eismo srautui? Ar „WordPress“ sudužs, kai tapsite populiari?

Galbūt tai yra idėja, kad „WordPress“ kadaise buvo tinklaraščių platforma vystėsi į CMS, tačiau dažniausiai rasite klientą, kuris jaudinasi, kad „WordPress“ sutriks padidėjus apkrovai. Netiesa. Nuo smulkių tinklaraštininkų iki didelės tarptautinės korporacijos, visi renkasi „WordPress“ pyrago gabalą.

Jei jūsų svetainė mažėja dėl srauto padidėjimo, tai turi viską, kas susiję su jūsų žiniatinklio priegloba, o ne „WordPress“. Jei turite pakankamai serverio išteklių, tokių kaip „WPEngine“ siūlomos krūvos, „WordPress“ palaikys jūsų svetainę, neatsižvelgiant į generuojamo srauto dydį ar kiekį.

„WordPress“ yra nesaugus

„WordPress“ sauga

Bet vėlgi, kuri programinė įranga yra 100% patikima? Piratai bandys išnaudoti mažiausią bet kurios programinės įrangos, ne tik „WordPress“, silpnąsias vietas. Dabar „WordPress“ yra gana populiari platforma ir todėl ji traukia atakas po išpuolio vien dėl didžiulės apimties, o ne todėl, kad yra linkusi į saugumo pažeidimus.

Jei ne pagrindiniai ir saugumo atnaujinimai, kuriuos platforma gauna reguliariai, internetas šią minutę būtų labai svarbus dalykas. Žmonės prarastų savo svetaines kairėje, dešinėje ir centre kas antrą dieną. Nuostoliai bus didžiuliai, internetas nutrūks, o „WordPress“ eis dodo keliu.

Bet jau praėjo daugiau nei dešimt metų nuo tada, kai „WordPress“ pateko į žiniatinklius, ir ji vis aušresnė, geresnė ir saugesnė. Milžiniškos „WordPress“ bendruomenės indėlis sustiprina mūsų mylimąjį CMS po vieną atnaujinimą vienu metu.

Kiekvienas atnaujinimas suteikia geresnių funkcijų ir griežtesnių saugumo priemonių, tokių kaip patobulinta slaptažodžių saugos funkcija, įdiegta „WordPress 4.3“ „Billie“. Be to, galite sustiprinti savo „WordPress“ svetainės saugumą naudodami papildinius, pvz., „iThemes“ sauga tarp kitų.

Kai viskas pasakyta ir padaryta, jūsų „WordPress“ svetainės (ir dar daugiau – jūsų vertingo turinio) saugumas prasideda nuo jūsų. Jūs turite nuolat atnaujinti savo „WordPress“, temas ir papildinius. Be to, įpraskite kurti įprastas ir visas svetainių atsargines kopijas, jei įsilaužėliai imtųsi streiko.

Paslaptis, kad „WordPress“ visada yra saugi, kad būtų įgyvendinta pagrindinė saugumo praktika, o platforma laikoma pataisyta, kai išleidžiami atnaujinimai. Aišku, saugumo skylės atrandamos jau tada, tačiau „WordPress“ atvirojo kodo pobūdis reiškia, kad skylės taip pat greitai uždaromos. – Mike’as Wallagheris, HostFacts.com

„WordPress“ NEMOKAMA (taigi netinkama komerciniam naudojimui)

„WordPress“ yra nemokama, bet galinga

Vaikinams, mėgstantiems nemokamus dalykus, o tai reiškia kiekvieną iš mūsų, „WordPress“ yra nemokamas produktas iš tiesų puiki žinia. Bet ką reiškia nemokamas, reiškia „WordPress“?

Pradedantiesiems „WordPress“ yra laisva (skaityti naudojimo teises). Tai reiškia, kad galite nenaudoti jokios institucijos leidimo paimti „WordPress“, sugriauti, modifikuoti, pasidaryti kopijas ir (arba) sukurti savo unikalią versiją.

Tai yra atvirojo kodo; programinė įranga, sukurta bendradarbių bendruomenės, tai reiškia, kad ji nepriklauso jokiai konkrečiai įmonei ar asmeniui. Antra, jums nereikia mokėti už „WordPress“, CMS – jums tiesiog reikia atsisiųsti scenarijų iš „WordPress.org“, įdiegti jį visur, kur jums gera..

Tokios paslaugos kaip WordPress.com leis jums nemokamai naudotis „WordPress“ jų platformoje. Jie suteikia jums nemokamą padomenį, pvz. tavo vardas.wordpress.com ir nemokamas priegloba. Kitos panašios paslaugos, žinomos kaip valdomos „WordPress“ pagrindinės programos, iš esmės leidžia jums naudotis „WordPress“ jų platformose už tam tikrą mokestį (priešingai nei įprasta interneto priegloba, kur turite pasirinkimą tarp įvairių lengvai įdiegiamų variantų)..

Skirtumas? Nemokamas „WordPress“ skonis, teikiamas „WordPress.com“, yra labai ribotas dėl jo savybių ir lankstumo. Jūs taip pat mokėsite didelę priemoką, kad galėtumėte leisti individualizuotą prieglobą su savo domeno vardu. Išlaidos gali greitai surinkti iki 3000 USD per mėnesį.

Valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, kita vertus, leis jums patirti „WordPress“ visą šlovę ir už dalį kainos. Be to, tokie tradiciniai žiniatinklio prieglobos, kaip „Dreamhost“ ir „Bluehost“, taip pat leis jums mėgautis „WordPress“ visa savo prabanga, net jei jūs gaunate mažiau energijos nei tuo atveju, jei turėtumėte eiti su valdomu „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu..

Dabar dauguma verslo įmonių vengs nemokamo, atvirojo kodo, visiems prieinamų sprendimų, naudingų individualiems poreikiams pritaikytą CMS..

Galbūt tai yra biurokratija, dideli biudžetai ar kažkas, bandantis nukirsti kampus, bet kažkas turi pasakyti šiems vaikinams (ir jų pilkajam kostiumui), kad jie akivaizdžiai praleidžia galimybę sutaupyti didelių pinigų ir įsigyti nepaprastai universalią platformą arba „kaip beformis kaip vanduo “, kaip mano buvęs vyras apibūdino save. TMI? Perženkite tai, „WordPress“ yra Laisvas ir tiesiog tinka komercinėms svetainėms.

„WordPress“ nepateikia palaikymo

„WordPress“ palaikymas

Dabar, kai jūs ką tik sakėte, „WordPress“ yra nemokama platforma, įmanoma per vertingą bendruomenės indėlį. Kur kreiptis, jei iškiltų problemų? Geras klausimas.

Įprasta programinės įrangos įmonė veikia taip. Jūs turite poreikį. Jūs ieškote patikimos įmonės, kuri savo ruožtu siūlo jums programinę įrangą, už kurią mokate. Jei kyla problemų naudojant jų programinę įrangą, susisiekite su jų palaikymo komanda ir esate sutvarkyti.

Kalbant apie „WordPress“, jokiai įmonei ar asmeniui nėra nuosavybės teise priklausanti platforma, niekas nemoka ja naudotis, o kai esate užstrigę … gerai … jūs esate užstrigę. Neteisinga.

„WordPress“ turi didelę kūrėjų, dizainerių, vertėjų, tinklaraštininkų, palaikymo atstovų ir kt. Bendruomenę, kuri labai stengėsi sukurti „WordPress Codex“; moderniausia dokumentacija, kurios niekada nematėte. Tai dar ne viskas, „WordPress“ gali pasigirti labai aktyviu palaikymo forumas mėgstamas bendruomenės narių.

Turėdami šiuos išteklius ir gausybę nepriklausomų paslaugų įmonių, „WordPress“ priežiūros paslaugų teikėjų ir daugybę paruoštų bei galimų laisvai samdomų vertėjų, jūs būsite sukrėsti, kaip greitai atsakysite į savo bėdas..

„WordPress“ netinka el. Prekybai

„WordPress“ el. Komercijai

Ar aš turiu nuolat mesti „CMS“ visur, kad atkreipčiau jūsų dėmesį į „WordPress“ universalumą? Ankstyvomis „WordPress“ dienomis buvo sunku įsivaizduoti, kad galite naudoti „WordPress“ norėdami sukurti el. Prekybos parduotuvę.

Jau nebe; „WordPress“ bendruomenė pastebėjo nesuskaičiuojamų kadrų ir „WordPress“ el. prekybos papildinių antplūdį, dėl kurių e-parduotuvės kūrimas yra toks pat lengvas kaip pyragas. Šiais laikais galite sukurti visiškai veikiančią „WordPress“ pagrįstą el. Prekybos svetainę, naudodami papildinius, pvz., „Woocommerce“, „WP e-commerce“ ir „Easy Digital Downloads“, be kitų.

Smagią dalį „WordPress“ lengva nustatyti ir naudoti kaip internetinę parduotuvę. Tiesą sakant, dauguma specialiai elektroninei prekybai sukurtų specialiųjų poreikių CMS negali konkuruoti su „WordPress“. „WordPress“ el. Prekybos svetainės kūrėjas? Kas būtų atspėjęs?

„WordPress“ svetainės yra lėtos

„WordPress“ svetainės greitis

Praėjo tos dienos, kai svetainės buvo tik HTML puslapių, grafikos ir CSS, susietų kartu. Gimus naujoms technologijoms, svetainių dydis ir funkcionalumas išaugo. Idėja įdiegti programinę įrangą svetainėms kurti gali priversti jus patikėti, kad „WordPress“ gali sulėtinti jūsų serverio veiklą. Melagingas.

„WordPress“ naudoja geriausius žiniatinklio standartus ir semantinį XHTML, užtikrinant, kad jį bus galima greitai nustatyti ir naudoti. Geriausia kodavimo praktika taip pat užtikrina, kad „WordPress“ yra tinkama SEO nuo pat žodžio.

Lėtas svetainės greitis paprastai siejamas su pigių prieglobos paslaugų teikėjais ir (arba) blogai užkoduotais įskiepiais. Pigių prieglobos paslaugų teikėjai paprastai priims jūsų svetainę su milijonu ir dar viena tame pačiame serveryje esančia svetaine, o tai, be kitų problemų, tiesiog skatina prastą veikimą.

Prastai užkoduoti įskiepiai prideda „nepageidaujamą kodą“ į gyvybiškai svarbius failus, tokius kaip header.php, sulėtindami greitį, nes nereikalingi objektai įkeliami prieš jūsų turinį. Įprasti papildiniai taip pat kels grėsmę jūsų „WordPress“ svetainės saugumui.

Tiesiog išsirinkite geriausią „WordPress“ prieglobą ir gerbiamus papildinius, ir jums gera puikuotis vakarėlyje.

„WordPress“ papildiniai yra nemandagūs

„WordPress“ papildiniai

Taip yra ir jūs, jei diegiate šešėlinius papildinius iš bet kurios vietos ir tada verkiate, kai šūdas užklupo ventiliatorių. Nesvarbu, kiek tikite žmonija, tiesiog negalite manyti, kad visi papildiniai – nemokami ar priemokiniai – yra nepriekaištingi. Tai būtų skurdi paslauga sau, jei to nebūtų?

Būtent todėl turėtumėte vengti tiekėjų, kuriais negalite pasitikėti, papildinių. Kad išvengtumėte įskiepių, kuriuose yra klaidų, pasenusių ir neveiksmingų kodų, saugumo problemų ir prastos palaikymo, visada reikia daug atsisiųsti, puikių įvertinimų ir apžvalgų, taip pat puikų palaikymą..

Kaip papildoma pastaba, įskiepiai neįsivaizduojamais būdais išplečia jūsų „WordPress“ svetainės funkcionalumą, leidžiantį jums išnaudoti tiek daug galimybių, kurias pasiekti be minėtų papildinių būtų labai sunku arba brangu..

Tiesiog nepridėkite papildinių aklai, nes taip jums kyla problemų dėl prasto veikimo ir padidėjusios saugumo rizikos. Ar esi kruopštus mano draugas. Deramas rūpestingumas.

Tvarkyti „WordPress“ svetaines yra sudėtinga

„WordPress“ svetainių tvarkymas

Tvarkyti bet kurią svetainę, ne tik „WordPress“ svetaines, pradedantiesiems gali atrodyti bauginančiai. „WordPress“ svetainės (-ų) įdiegimas yra vienas dalykas, svetainės (-ų) valdymas yra kažkas kita.

Turite nuolat žiūrėti į daugybę dalykų, įskaitant komentarų patvirtinimą, saugos stebėjimą, srauto stebėjimą ir temų, papildinių bei „WordPress“ branduolio atnaujinimą. Jei turite keliose „WordPress“ svetainėse, tai gali greitai pasidaryti nepatogu.

Bet tai atsitiks tik tuo atveju, jei neplanuosite iš anksto, o tai, pavyzdžiui, praneš jums, kad yra madingas papildinys, žinomas kaip „ManageWP“, kuris padeda sekti visas „WordPress“ instaliacijas iš vienos centrinės prietaisų skydelio..

Jei turite „ManageWP“, jūsų svetainės priežiūros pareigos sumažinamos iki kelių mygtukų paspaudimo ir darbas bus atliktas. Norite sužinoti daugiau apie „WordPress“ svetainių valdymą? Mes uždengėme jūsų nugarą.

„WordPress“ neatsako (ar net įrodo ateityje)

„WordPress“ reagavimas

Ar nerimaujate, kad diegdami „WordPress“ nepavyks gerai žaisti su patobulintomis žiniatinklio funkcijomis? Ateities technologijos? Na, atspėk, nereikia nė kiek jaudintis, jei „WordPress“ yra įrodymas ateityje, nes… na… taip! Su reguliariais atnaujinimais ir geriausiais žiniatinklio standartais „WordPress“ visada yra paruoštas ateityje.

O kaip reagavimas? Kaip jūsų „WordPress“ svetainė tiks įvairiems ekrano plotiams? Na, jei jūsų „WordPress“ tema reaguoja, jūsų svetainė reaguos automatiškai. Taip lengva rasti reaguojančias „WordPress“ temas „WordPress.org“ ir teminėse parduotuvėse / prekyvietėse, tokiose kaip „Themeforest“, „Elegantiškos temos“, „Temos“ ir „Mano temų parduotuvė“. Tai tik keli paminėjimai. Norėdami sutaupyti laiko, apsvarstykite mūsų pačių reaguojančią daugiafunkcinę temą.

Jei jūsų „WordPress“ tema neatsako dėl jums žinomų priežasčių, visada galite naudoti „WordPress“ mobiliųjų įrenginių papildinius arba sukurti mobiliesiems pritaikytą savo svetainės versiją.

„WordPress“ perima technologijas po to, kai jos ateina, tai reiškia, kad turite galingą CMS, kuris pakels jūsų svetainę kelioms dienoms, mėnesiams ir metams. Galite linksmintis naudodami „jQuery“, „backbone.js“, „Flash“, CSS3, įvairias API ir kitas technologijas, leisdami paversti „WordPress“ svetainę bet kokiu keliu.

Apvyniokite

Paprasčiau tariant, „WordPress“ yra būtent jūsų ieškoma CMS. Bet jei jums reikia daugiau įtikinėjimo, praneškite mums apie visus mitus, su kuriais susidūrėte. Mes mielai juos nurašysime! Kas jums labiausiai patinka „WordPress“? Gana galybės klausimų, kad galėtumėte mąstyti iki kito karto. Tačiau kol kas prašau pasidalinti savo mintimis žemiau esančiame komentarų skyriuje. „Adios“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map