20 ir daugiau „WordPress“ moterų, kurias turėtumėte sekti

20 ir daugiau „WordPress“ moterų, kurias turėtumėte sekti

Po to, kai paskelbiau dešimt „WordPress“ asmenybių, kurias turėtumėte sekti, gavau keletą komentarų ir el. Laiškų, kuriuose buvo klausiama, kodėl sąraše nėra moterų.


Nebuvo jokios sąmoningos priežasties, kodėl aš nepadarė apimti bet kokias moteris, bet aš būčiau pirmas, kuris pripažintų, kad tai buvo prasta forma. „WordPress“ pasaulyje yra daugybė moterų, kurias verta paminėti. Atsižvelgdamas į tai, aš nusprendžiau sukurti mano „dešimties asmenybių“ įrašo tęsinį ir pristatyti jums mažiau nei 11 „WordPress“ moterų, kurias turėtumėte sekti. Mėgautis!

Sarah Gooding (@PollyPlummer)

Sarah GoodingSara buvo viena pirmųjų žmonių Susitikau „WordPress“ bendruomenėje, jau nekalbant apie pirmąją moterį. Mes kartu dirbome WPMU.org kuris buvo mano pirmasis internetinis rašymo koncertas.

Tuo metu Sara buvo išdidžiai pristatyta tinklaraštyje kaip apdovanota rašytoja ir dėl rimtos priežasties. Ji rašė apie „WordPress“ ilgiau nei daugelis iš mūsų tuo naudojosi. Ne tik tai, kad ji yra partnerė Untame, boutique skaitmeninės rinkodaros įmonė, kuri specializuojasi atvirojo kodo turinio valdymo sistemose ir socialinių tinklų architektūroje (skolintis tiesiogiai iš jos WPMU.org profilio puslapis.

Siobhanas McKeownas (@SiobhanPMcKeown)

Siobhanas McKeownasAtidžiai stebėdamas Saros kulnus buvo Siobhanas – dar vienas senas mano komandos narys WPMU.org. Kai pirmą kartą pradėjau rašyti svetainėje, bijojau tik vieno Siobhano parašyto straipsnio sėkmės: Kodėl niekada neturėtumėte ieškoti nemokamų „WordPress“ temų. Beje, tame pranešime esanti žinia šiandien yra tokia pat svarbi kaip ir kada nors anksčiau.

Nuo to laiko Siobhanas persikėlė iš WPMU.org, tačiau vis dar dirba su „WordPress“ ir, žinoma, lanko „WordCamps“.

Helen Hou-Sandí (@HelenHouSandi)

Helen Hou-SandiSusipažinkite su pačia multitaskerio apibrėžtimi Helen Hou-Sandi. Dieną ji dirba „WordPress“ diegimo specialistuose 10up kaip vartotojo sąsajų inžinerijos direktorė, tačiau jos įsitraukimas į „WordPress“ gilėja. Ji dalyvavo naujausiame 3.6 kūrimo cikle kaip svečių kviestinė vadovė ir funkcijų lyderė pašto formatų UI ir reguliariai padeda su Trac bilietus. Be to, ji yra parašiusi kelis papildinius.

Nenuostabu, kad Helen taip pat išlaiko savo dienoraštis, kur ji neseniai prisipažino apie savo meilę (ir neapykantą!) mėgstamiausiai pasaulyje turinio valdymo sistemai:

Aš myliu „WordPress“. Aš kuriu naudodamas jį savo darbui ir savo projektams, rašau (retkarčiais) naudodamas jį ir visą laiką siūlau jį naudoti kaip turinio turinčių svetainių įrankį. Aš to taip pat nekenčiu. Jei manyčiau, kad „WordPress“ yra tobulas toks, koks yra, aš nedirbčiau pagrindinės.

Už bendruomenės ribų Helen yra talentinga bendradarbė pianistė, koncertuojanti daugelyje renginių Niujorko rajone.

Jen Mylo (@JenMylo)

Jen MyloJen Mylo yra viena labiausiai žinomų moterų sąraše, iš dalies dėl jos UX darbo Automattic, bet neseniai už tai, kad ji ėmėsi vaidmens, skatinančio daugiau moterų ir įvairovės „WordPress“ bendruomenėje.

„Kai Mattas įtikino mane imtis darbo„ Automattic “, vienas dalykų, kurie mane sužavėjo, buvo tas, kad jis sakė, kad galiu dirbti su programomis, kurios pritrauktų moteris ir merginas į„ WordPress “bendruomenę, ypač kuriant programas“, – sako Mylo.

Ji pradėjo keletą seminarų, skirtų tik moterims, tačiau ne visada mano, kad teigiama diskriminacija yra kelias į priekį, ką patvirtina jos tinklaraščio komentarai apie naująjį „Doctor Who“:

Negatyvus, karštas įvairovės aktyvistų (ir neaktyviųjų, kurie dažniausiai tik retransliuoja dalykus) neigimas, kai buvo paskelbta, kad Peteris Capaldi – 50-ies britų baltasis miestietis – imsis vaidmens, buvo gana sėkmingas. Mes neturime teisės nustatyti menininkų kūrybinių sprendimų, remdamiesi savo socialinėmis ir politinėmis darbotvarkėmis. Jie yra menininkai dėl priežasties … jie turi idėjų, kurias nori išreikšti.

Tammie Lister (@Karmatosed)

Tammie Lister

Laikui bėgant vis daugiau žmonių eksperimentuoja su tokiais bendruomenės papildiniais kaip „BuddyPress“. Tammie Lister (dar viena WPMU.org absolventė) yra žinoma kaip „BuddyPress“ specialistė. Jos mantra yra „dizainas žmonėms“, ypač daug dėmesio skiriant loginiams keliams per interneto svetaines. Dėmesys vartotojui daro Tammie populiaria „WordCamps“ pranešėja, įskaitant išparduotą „BuddyCamp“ Majamyje..

„Aš tvirtai tikiu, kad darysiu tai, kas jums patinka, ir tai parodo. Aš aistringai domiuosi bendruomenėmis, turiniu ir vartotojais. Aš esu šiek tiek apsėstas, kad žmonėms būtų suteikta galimybė vėl sugrįžti į svetaines ir sukurti emocinę bei asmeninę skaitmeninę patirtį. Aš netikiu, kad vienas dydis tinka visiems “, – sako ji.

Anksčiau šiais metais ji atidarė „Buddy Design Labs“ – tinklaraštį, kuriame tyrinėjama, ką galima nuveikti su „BuddyPress“ vartotojo sąsaja, pavyzdžiui, statistikos informacijos suvestinę ir veiklos srauto laiko juostą. Turėtumėte tai pažymėti, jei net šiek tiek norite sužinoti, ką galima padaryti su „BuddyPress“.

Lisa Sabin-Wilson (@LisaSabinWilson)

Liza Sabin WilsonViskonsino gyventoja Lisa Sabin-Wilson – laisvai samdomos svajonės mergina. Pradėjusi žiniatinklio dizaino ir plėtros verslą, ji paliko savo dešimties metų karjerą kaip registruota slaugytoja. Po aštuonerių metų ji priėmė susijungimo susitarimą „WebDevStudios“, kur ji dabar yra bendraturtė ir partnerė.

Visą laiką Lisa pasirašė „Wiley Publishing“, kad autorius būtų pirmasis „WordPress“ manekenams, ir dar penki leidimai po to. Knyga sulaukė didžiulės sėkmės ir paskatino ją rašyti „BuddyPress“ manekenams, „WordPress“ viskas viename – manekenai ir „WordPress“ internetinis dizainas manekenams.

Ji žino savo kelią aplink „Multisite“ ir praėjusiais metais kalbėjo „WordCamp Las Vegas“ šia tema. Tai buvo populiarus pokalbis, ypač per pirmąsias 30 sekundžių. Norėdami sužinoti, kodėl, peržiūrėkite vaizdo įrašą jos tinklaraštyje.

Mika Ariela Epstein (@Ipstenu)

IpstenuGeriau žinomas kaip „Ipstenu“, Mika Ariela Epstein yra „Half-Elf“ nesąžiningi rėmėjai. Ji dirba „DreamHost“ kaip „WordPress“ palaikymo specialistė, tačiau, kaip ir daugelis kitų bendruomenės narių, jos darbas yra daug daugiau nei dienos darbas. Ji yra įprasta problemų sprendimo priemonė „WordPress.org“ forumuose, be to, tai neabejotinai svarbi ir įskiepių kūrime.

Ypatinga jos susidomėjimo sritis yra daugialypė svetainė, tema, kurios autorė yra dvi elektroninės knygos.

Mika yra nuolatinis „WordCamps“ pranešėjas. Ypatingas dėmesys skiriamas jos pristatymui Portlande, kur ji sujungė savo meilę „WordPress“ palaikymui ir akivaizdžią meilę vaidmeniniams žaidimams „Rolling Your WordPress Support Character“. Tu gali pamatyti jos skaidres čia.

Suzette Franck (@suzette_franck)

Suzetas Frankas

Suzette dirba žiniatinklio prieglobos specialistų „Media Temple“ tinklalapiuose, kur mokosi ir palaiko „WordPress“. Tačiau riba tarp jos ir laisvo laiko neryški, nes ji lanko daugybę „WordPress“ susitikimų ir „WordCamps“.

Jos dienoraštis yra puiki vieta patikrinti viską, kas joje yra, bet ir pasidomėti, kas iš tikrųjų yra „WordPress“ bendruomenė, turint tiesioginių „Suzette“ paskyrų apie renginį, kuriame ji lankosi. Galiausiai ji taip pat yra nuolatinė viešnia „WPWatercooler“ vaizdo įrašų transliacija.

Kathy Drewien (@kdrewien)

Kathy DrewienKathy Drewien yra pasiskelbusi „apleistų, negražių, našlaičių, neveikiančių ir neproduktyvių“ „WordPress“ svetainių gelbėtoja. Jos tikslas – išmokyti žmones, kaip smagu (ir pelninga) būti „WordPress“. Ji kurį laiką dalyvavo bendruomenės veikloje, įskaitant septynerius metus tarnavo „Atlanta WordCamp“ organizatorių komandoje, kuravo naujesnius „WordCamp“ organizatorius ir ėmėsi daugybės kitų savanorių vaidmenų..

Per jos svetainėje, „Kathy“ siūlo pritaikytas paslaugas, susijusias su plėtra, švietimu, mokymu ir kita. Ji taip pat nuolat įkvepia „WordCamps“ vartotojus. Taip pat galite sužinoti apie būsimus renginius, kuriuose ji dalyvaus, perskaityti turinį iš ankstesnių įvykių ir susisiekti su pačia Kathy.

Carrie Dils (@cdils)

Carrie DilsCarrie Dils yra laisvai samdoma „WordPress“ kūrėja ir konsultantė, aktyviai veikianti bendruomenėje ir naudodama savo žinias, kad įkvėptų kitus investuoti į savo verslo kūrimą.. Per jos tinklaraštį, ji siūlo vertingų patarimų laisvai samdomų vertėjų, „WordPress“ ir įvairiomis susijusiomis temomis. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs kūrėjas, Carrie turi išminties pasidalinti tuo, kuo galite pasinaudoti.

Be jos tinklaraščio ir „Twitter“ paskyros, yra keletas būdų, kuriais galite sekti Carrie ir pasimokyti iš jos. Galite klausytis jos savaitinės transliacijos, „OfficeHours.FM“, ir patikrink su ja susijusi el. knyga. Ji taip pat yra sukurta skirtas kursas naujiems laisvai samdomiems darbuotojams, kad padėtų jiems pradėti dirbti dešine koja. Mes labai rekomenduojame nuodugniai ištirti Carrie svetainę, nes joje yra daugybė pasiūlymų.

Kim Doyal (@kimdoyal)

Kim DoyalKim Doyal valdo nustatytą pavadintą svetainę, orientuotą į turinio rinkodarą ir verslo strategiją. Be kita ko, ji yra „podcaster“, trenerė ir bendra „WordPress“ vedlė. Ji praleidžia laiką mokydama kitus, kaip kurti ir išplėsti savo verslą terminus, arba, kaip ji pati sako, „neužtemdydama jūsų blizgesio“. Jos patirtis kyla iš daugelio metų vadovaujant nuosavam verslui, dirbant su interneto svetainių kūrimu, instruktavimu ir dar daugiau.

Jei jus domina klausymasis iš Kim, tai galima padaryti keliais būdais. Tu gali patikrinkite jos podcast’ą, kuris skirtas padėti jums išmokti generuoti daugiau potencialių klientų ir plėsti savo verslą naudojant „WordPress“. Ji taip pat palaiko aktyvus tinklaraštis, apimančios įvairias temas, susijusias su verslu, „WordPress“, plėtra ir pan. Be to, ji siūlo individualizuotas paslaugas kiekvienam, ieškančiam tinkamo vadovavimo visoms internetinėms verslo įmonėms.

Christine Rondeau (@bluelimemedia)

Christine RondeauChristine Rondeau yra „WordPress“ kūrėja ir ekspertė, nuo 2004 m. Vienaip ar kitaip susijusi su platforma. Ji specializuojasi kūrimo srityje ir keletą metų net veda „WordPress“ kursus. Jos verslas, „Bluelime Media“, yra skirtas padėti žmonėms kurti nuostabias svetaines, nesvarbu, ar jie pirmiausia yra turinio kūrėjai, ar grafikos dizaineriai. Ji suburia žmones su įvairiais įgūdžiais, todėl jie gali dirbti kartu, kad jų vizijos taptų tikrove.

Be „Twitter“, Christine savo tinklalapyje tvarko tinklaraštį, kurį verta perskaityti. Ji dalijasi vertingais patarimais ir šaltiniais bei rašo apie naujausias plėtros temas ir įrankius. Galiausiai ji dažnai savanoriauja grupėje Kanados mokymosi kodas (buvęs žinomas kaip „Ladies Learning Code“), kuriame mokomi techninių įgūdžių, reikalingų norint išmokti kodavimo, ir kuris skirtas padėti socialiai remtinoms grupėms..

Sara Rosso (@rosso)

Sara RossoKaip Rinkodaros tarnybos direktorius Automattic, ji žino „WordPress“ iš vidaus ir iš vidaus. Nuo 1996 m. Ji dirbo įvairiose technologijų įmonėse, įskaitant „Hewlett-Packard“ ir „Ogilvy“, ir puikiai žino verslo ir skaitmeninės rinkodaros strategijas. Ji skelbia turinį daugelyje žiniatinklio ir spausdintų leidinių įvairiomis temomis ir dažnai kalba apie technologijas, „WordPress“, asmeninį prekės ženklą, rašymą ir dar daug daugiau..

Sunku apibendrinti visus projektus, kuriuose Sara dalyvavo „WordPress“ bendruomenėje ir kitur. Ji yra viena iš Mergaičių Geekų vakarienės, Pvz., tai yra organizacija, reklamuojanti moteris technologijų pramonėje, kurios rašymo metu yra 23 skyriai. Ji net įkūrė Pasaulinė Nutella diena, kurią ji perleido korporacijai „Ferrero“ 2015 m. Jei jus domina mokymasis iš Sara ir girdėjimas apie daugelį jos nuotykių, ji nuolat rašo apie verslą, „WordPress“ ir kitas temas jos tinklaraštyje.

Ana Segota (@Ana_Segota)

Ana SegotaAna visada buvo aistringa dizaino klausimais, tačiau po vyro padrąsinimo šiek tiek paskatino HTML / CSS ir tapo programuotoja. 2012 m. Ji rado „WordPress“ ir pradėjo. Dabar ji kuruoja gražių „WordPress“ temų kolekciją savo svetainėje „Anariel“ dizainas, ir kai ji nežiūri apie temas ar „WordCamps“, ji lankosi kitoje rankenėlėje su savo augalų receptais @easyvegkitchen.

„Lisa Work“ (@Lisa_Work)

Lizos darbasLisa yra talentinga „WordPress“ ekspertė, ne tik dirbanti su „WordPress“, bet ir mokanti ją! Liza valdo Būk šviesi studija kur ji yra skirta suteikti galimybę kiekvienam (nepriklausomai nuo jų įgūdžių lygio) sukurti savo nuostabią svetainę naudojant „WordPress“. Savo kursuose ir seminaruose ji palaiko tiesioginį ryšį su „WordPress“ vartotojais, bet taip pat teikia atgal bendruomenei naudodama atsisiunčiamus rinkinius ir nemokamus šaltinius, kurie padės „pasidaryk pats“ darbui..

Mes taip pat labai rekomenduojame Lizos dienoraštis kur ji dalijasi patarimais dėl prekės ženklo kūrimo, interneto dizaino, rinkodaros ir dar daugiau, kad padėtų sukurti jūsų verslą ir jį vykdyti.

Claire Botherton (@abrightclearweb)

Claire BothertonClaire yra laisvai samdoma interneto svetainių kūrėja, kuri pradėjo dirbti su „WordPress“ 2012 m. Šiuo metu ji siūlo svetainių dizainą, patarimus, priežiūrą ir mokymus „vienas prieš vieną“. Be darbo su WP, ji taip pat yra žiniatinklio prieinamumo šalininkė.

Tiesą sakant, Claire specializuojasi reaguojančiame ir # a11y draugiškas interneto dizainas. Norėdami sužinoti daugiau apie pritaikymą neįgaliesiems, interneto svetainių dizainą ir kitas „WordPress“ naujienas, patikrinkite „Claire“ tinklaraštį Ryškiai aiškus internetas.

Megan Jones (@jonesblogs)

Megan JonesMegan yra Braitone gyvenanti, nepripažįstama kavos mėgėja, kuri taip pat žino daug apie „WordPress“. Ji pasinaudojo šiomis žiniomis, kad taptų talentinga autore, kuri tiesiog rašo „WPExplorer“ (skaitykite apie jos darbą mūsų tinklaraštyje), taip pat daugelyje kitų gerbiamų tinklaraščių, tokių kaip „PremiumWP“, „Elegantiškos temos“, „WPLift“ ir dar daugiau. Ji tweets dažnai apie visus dalykus, WordPress su

Brenda Barron (@digitalinkwell)

Brenda BarronasBrenda pasivadino vardu „Envato“, „Torque“, WPMU ir, žinoma, „WPExplorer“ (peržiūrėkite naujausius jos įrašus mūsų tinklaraštyje). Ji reguliariai tviteruoja verslo patarimus (su daugeliu susijusių „WordPress“) ir dalijasi savo „Digital Inkwell Digest“, kuris yra populiarus ar įdomių pasaulio naujienų / įvykių šaltinis. Norėdami daugiau įsitikinkite, eikite į Brenda dienoraštis kur ji dalijasi laisvai samdomų darbų vadovais, patarimais socialinėje žiniasklaidoje, infografijomis, bendrais verslo patarimais ir dar daugiau.

Andrea Badgley (@andreabadgley)

Andrea BadgleyAndrea pirmą kartą pateko į „WordPress“ tinklaraštyje apie savo kasdienį gyvenimą ir mintis (kurias vis dar galite patikrinti jos dienoraštis). Dabar „Automattic“ ji yra „Laimės inžinierė“, tai reiškia, kad ji praleidžia daug laiko, kad padėtų kitiems naudotis „WordPress“.

Andrea skaitė pranešimus įvairiuose „WordCamps“ apie rašymo įgūdžius, paskutinį kartą „WordCamp Europe“ 2016 m. – apie tai, kaip publikuoti per 10 minučių per dieną (galite pamatyti jos pristatymo vaizdo įrašą per „WordPressTV“). Tačiau ji taip pat labai aktyviai naudojasi „Twitter“, dalydamasi asmeninėmis žiniomis, gerą skaitymą ir, žinoma, šiek tiek „WordPress“ naujienų.

Josephas Hadenas (@JosephaHaden)

Josephas HadenasJosepha yra „Automattic“ bendruomenės mėgėjas, o tai reiškia, kad ji dirba su „WordPress“ ir rengia susitikimus visame pasaulyje.

Pirmą kartą „WordPress“ ji atrado 2010 m. Per savo mamą, kuri, kaip seka, turėjo papildomą bilietą į vietinį „WordCamp“. Josefai tai buvo meilė per pirmą susitikimą, o dabar jos aistra platformai persmelkia jos darbą, bendruomenės informavimą ir, žinoma, socialinėje žiniasklaidoje..

Leslie Bernal (@agirlandhermac)

Leslie BernalLeslie myli šuniukus, gausiai stebi pasirodymus, lašinius ir „WordPress“ (duh!). Ji turi grafinio dizaino magistrantūrą, UX akį ir plačias žinias apie Divi temą. Tiesą sakant, ji kuria „Divi“ vaiko temas Mergaitė ir jos „Mac“ . Jei turite klausimų apie „Divi“, „WordPress Leslie“ turės atsakymą. Be kasdienio darbo su „WordPress“, ji taip pat praleidžia laiką dalyvaudama „WordCamps“ ir dalijantis puikiais patarimais ir įrankiais „Twitter“.

Ar norite pamatyti daugiau apie Leslie? Derinkitės antradieniais Divi pokalbiai kur Leslie ir grupė kitų profesionalų kalbasi „WordPress“ temomis.

Kas dar?

Moterys visur naudojasi technologijomis. Kadangi „WordPress“ nišoje yra tiek daug būdų, kaip juos įgyvendinti, gali būti sunku rasti juos ir jų unikalų balsą. Laimei, jie vis tiek tęsia savo magiją, todėl kasdien tampa sunkiau jų nepastebėti.

Šiame įraše mes jus supažindinome su 21 nuostabia moterimi, dirbančia „WordPress“. Kalbėjome apie tai, ką jie daro platformos ir bendruomenės labui, ir pranešėme, kaip galite jais sekti internete. Visi jie turi neįkainojamų žinių, žinių ir įžvalgų, kuriomis dalijasi. Mes raginame jus sekti juos „Twitter“ ir patikrinti jų svetaines, tinklaraščius ir internetinius tinklus..

Ar „WordPress“ yra moteriškas balsas, kurį, jūsų manymu, reikėtų įtraukti į šį sąrašą? Papasakokite mums viską apie jos darbą žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map