27 „WordPress“ asmenybės, kurias turėtumėte sekti

Daugelis žmonių pasirenka „WordPress“ dėl jo paprastumo, tačiau pasilieka bendruomenei. Negaliu galvoti apie daugelį kitų internetinių įrankių, kurie konkuruoja dėl jos vartotojų bazės vienodo dydžio ir draugiškumo bei tos vartotojo noro dalytis sprendimais.


Bendruomenėje kai kurie žmonės išsiskiria už indėlį, nukeliavę papildomą mylią ar tiesiog charizma. Pateikiu dešimt įdomiausių šių dienų „WordPress“ pasaulio asmenybių (sąmoningai neskaičiuotų, nes jos nėra ypatingos tvarkos!).

Mattas Mullenwegas (@photomatt)

Ne daug žmonių turi individualizuotą keturių raidžių domeno vardą, tačiau ma.tt yra vienas iš laimingųjų! Būdamas „WordPress“, „Automattic“ ir „WordCamp“ nariais, jis į „WordPress“ investavo daugiau emocijų nei dauguma.

„Aš negaliu dirbti su„ WordPress “, kaip valgyti, kvėpuoti, muzikuoti“., jis rašo savo dienoraštyje.

Jeffas Chandleris (@wptavern)

Ar yra perspektyvus „WordPress“ naujienų svetainės verslo modelis? Pastaruoju metu tai buvo aktuali tema ir Jeffas Chandleris, „Wvern Tavern“ laikantis „Tavern Keeper“, turi geras galimybes atsakyti. Jeffas pateko į antraštes, kai pardavė tinklaraštį paslapties pirkėjui, kuris galų gale pasirodė esąs ne kas kitas, o Mattas Mullenwegas, pats „WordPress“ kūrėjas..

Nuo to laiko Jeffo asmeninis profilis pakilo ir jis davė keletą interviu „WordPress“ verslo modelių tema..

Bet Jeffo duona ir sviestas yra „WPTavern“ tinklaraštis, kuriame jis neatsilieka nuo paskutiniųjų penkerių metų naujienų. Kitos „WordPress“ naujienų svetainės ateina ir išeina, tačiau „Tavern“ liko atvira verslui.

Matas Medeirosas (@mattmedeiros)

Kaskart taip dažnai pastebiu, kad kažkas pasirodo internete, net neįsivaizduodamas, kaip rasti laiko tam viskam. Mattas Medeirosas neabejotinai gali būti laikomas vienu iš tų žmonių. Pirmiausia jis yra „Slocum Design Studio“, specializuotos „WordPress“ projektavimo ir plėtros agentūros, įkūrėjas. Po „Slocum“ reklaminiu skydeliu jis sukuria dvi transliacijas, „PressThis“ ir „SEOLunch“.

Tarsi to nepakanka, jis taip pat vadovauja „Matt Report“, kur reguliariai skelbia interviu su žmonėmis, kurie dirba su „WordPress“. Dėmesys „WordPress“ verslo pusei, jis sukūrė gražią leidybos nišą. Nėra jokio užpildo, tik kokybiški interviu su mėgstamais Chris Lema, Bradu Williamsu („WebDevStudios“) ir Jeffu ​​Chandleriu..

Joostas de Valkas (@yoast)

Jo SEO papildiniai buvo atsisiųsti daugiau nei 10 milijonų kartų ir jis turi šauniausią vardą „WordPress“. Olandas Joostas de Valkas sukūrė prekės ženklą „Yoast“ dėka Rand Fishkin iš Moz, kuris liepė Joostui pasakyti anglakalbiams, vardas buvo tariamas „toast with y“!

Nesvarbu, ar sakote „Joost“ ar „Yoast“, jo „WordPress“ įskiepis buvo SEO sinonimas nuo pat jo įkūrimo 2009 m. yoast.com.

Brianas Gardneris (@bgardner)

Ko gero, labiausiai nukopijuotas „WordPress“ vyras Brianas Gardneris yra „StudioPress“ „Genesis“ sistemos smegenys, „Mashable“ teigimu, „geriausias iš geriausių“ tarp „WordPress“ temų rėmų. Kai kurie teigia, kad sugalvojo visą „premium“ temų sąvokų koncepciją su savo „Revolution“ tema ir vėlesniu „Genesis / StudioPress“ projektu.

Asmeninis Briano tinklaraštis yra „WordPress“ patarimų ir gudrybių (daugiausia skirtų „Genesis“), ir jo paties temos kūrimo aikštelė, dažnai užsimenanti apie būsimą „Genesis“ vaiko temos leidimą. Šiuo metu jis demonstruoja tai, ką „Genesis 2.0“ siūlo mums.

Toni Schneider (@tonidotorg)

Toms, kas domisi komercine „WordPress“ puse, yra jūsų vyras.

Gimęs Šveicarijoje, Toni persikėlė į Kaliforniją koledže ir nusprendė likti nuošalyje, nepaisydamas galimybės gauti „tikro darbo“ ir pasinėręs į verslumą, kai pradedamas kurti el. Paštas. Po sėkmingo išėjimo į „Yahoo“, Toni prisijungė prie Matt Mullenweg Automattic projektas.

Kaip „Automattic“ generalinis direktorius, Toni prižiūrėjo tokių projektų kaip „Jetpack“, „VaultPress“, „Gravatar“ ir, žinoma, nuolatinę „WordPress.com“ sėkmę. Jis taip pat randa laiko dirbti VC firmos „True Ventures“ partneriu, užtikrindamas, kad ne tik visi, kas susiję su „WordPress“, bet ir Silicio slėnis, žino jo vardą.

Čia yra pagrindinis pranešimas iš praėjusių metų, kuriame pilna informacijos apie „WordPress“ komercinę pusę.

Markas Jaquithas (@markjaquith)

Markas gyvena kaip internetinės leidybos konsultantas, tačiau jis geriau žinomas kaip „WordPress“ superžvaigždė. Markas, kaip vienas pagrindinių „WordPress“ kūrėjų, suvaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį pasiekdamas „WordPress“ ten, kur yra šiandien.

Savo žodžiais tariant, Markas yra religinis skeptikas, vienas tų „įstrigusių“ „Mac“ vartotojų ir tikrai blogai atsakinėja į el. Laiškus. Jis taip pat yra atsidavęs šeimos žmogus, todėl jis „Amazon“ apžvalgos svetainėse pradėjo savo „take Baby“, „Need Stuff“. Tai funkcionalu, nuostabu pažvelgti, ir, aišku, tai veikia „WordPress“!

Markas šiuo metu yra dėmesio centre kaip pagrindinis WP 3.6 kūrėjas.

Danielis Espinoza (@d_espi)

„WordPress“ papildinių kūrimas padėjo Danieliui ir jo žmonai sumokėti 67 000 USD skolą vos per 8 mėnesius. Jis sutelkė dėmesį į pasikartojančių pajamų papildinių kūrimą „WooCommerce“ platformai, tada pardavė papildinius, kad pasiektų savo finansinį tikslą.

Kas bus toliau Danieliui? „Yra„ WordPress “pokyčių, yra pokyčių ir internete, ir pasaulyje yra pokyčių. Įvykus tiek daug pokyčių, esu labai įsitikinęs, kad galiu rasti naują nišą aptarnauti klientus “, – rašo jis savo tinklaraštyje.

Vienas dalykas atrodo tikras – „WordPress“ dar nematė paskutiniojo Danielio Espinozos.

Chrisas Pearsonas (@pearsonified)

Chrisas sukūrė disertaciją, populiarią „WordPress“ temos sistemą, tačiau jis yra daug daugiau nei vieno triuko ponis. Chrisas gali kalbėti apie bet ką ir viską, „WordPress“, pradedant SEO ir baigiant tuo, kiek valandų per savaitę jis dirba savo versle. Tai kartu su savo pasiskelbusiu „entuziastingu, iškalbingu personažu“ mato Chrisą reguliariai rezervavusį kalbėti „WordCamps“ ir kitose pramonės konferencijose..

Jis dienoraščiuose „Pearsonified“ rašo apie įvairiausias temas ir disertacijos temas bei apie jo asmeninį susidomėjimą interneto tipografija.

Frederickas Townesas (@ w3edge)

Frederikas turi pirštus į daugelį pyragų. Jis yra projektavimo ir plėtros įmonės „W3Edge“ savininkas ir „W3 Total Cache“ papildinio kūrėjas. Jis įkūrė „Mashable“ CTO, puikų pagrindinės svetainės, veikiančios „WordPress“, pavyzdį, ir šiandien vis dar dirba kaip vyresnysis techninis patarėjas. Be to, jis yra vienas iš nekilnojamojo turto internetinės rinkodaros kompanijos „Placester“ įkūrėjų ir CTO.

Didelė Fredericko „WordPress“ verslumo patirtis kelia jam didelę reikšmę kaip kalbėtojui. Jis grįžta atgal į bendruomenę kalbėdamas daugybėje „WordCamps“, ne tik netoli savo Masačusetso namų, bet taip pat toli kaip Norvegija, Danija ir Nyderlandai..

Tomas McFarlinas (@tommcfarlin)

Pirmame įraše Tomas viename iš komentarų buvo paminėtas kaip reikšmingas praleidimas, todėl tikslinga, kad pradėčiau nuo jo. Tomas yra „WordPress“ kūrėjas ir aistringas tinklaraštininkas, kuris didelę dalį savo internetinių dienoraščių rašymo laiko skiria dalijimuiis „WordPress“ patarimais, vadovėliais, fragmentais, ištekliais ir visais „WordPress“ dalykais..

Asmeninis Tomo tinklaraštis yra puikus šaltinis, ypač pradedantiesiems, tačiau patyrę vartotojai ir kūrėjai taip pat gali gauti naudos iš jo gilios platformos įvaldymo.

Aaronas Jorbinas (@aaronjorbinas

Savo „Twitter“ profilyje Aaronas apibūdina save kaip Polihistorinis žiniatinklio žmogus – ką tai reiškia ��

Nepaisant to, Aaronas yra „WordPress Core“ vykdytojas ir dalį savo laiko internete skiria tam, kad, be kita ko, padėtų kūrėjams tobulinti savo įgūdžius.

Helen Hou Sandi (@helenhousandi)

Kiekvienas „WordPress“ komandos narys yra vertas paminėjimo šiame sąraše, tačiau Helen Hou Sandi išsiskiria tuo, kad yra vienintelė moteris iš komandos. Be kita ko, Helen yra pamaldi „WordPress“ evangelistė ir surengė daugybę su „WordPress“ susijusių konferencijų visame pasaulyje.

Tomas Augeris (@TomAuger

Tomas yra dar vienas atsidavęs „WordPress“ evangelistas, kuris savo tinklalapyje ir socialinėje žiniasklaidoje dalijasi daugybe patarimų ir gudrybių „WordPress“ ir kitomis plėtros temomis..

Matas Medeirosas (@mattmedeiros)

Matas bėga mattreport.com, svetainė, kuri padeda žmonėms pradėti ir valdyti sėkmingas verslo svetaines „WordPress“. Iš esmės jis apklausa svarbiausius „WordPress“ verslininkus ir paskui dalijasi šiais interviu kaip podcast’us savo svetainėje.

Šių interviu metu Mattas išmoko daugybę triukų užsidirbti pinigų naudodamas „WordPress“ ir dabar yra laikomas savaime suprantama institucija, kaip iš to užsidirbti..

Gintaras Weinbergas (@amberweinberg)

Amber Weinberg yra savamokslis „WordPress“ kūrėjas, kuris nuo mažens kuria internetines svetaines. Ji specializuojasi „WordPress“ ir „front-end“ kūrime. Ji dažniausiai dalijasi patarimais ir gudrybėmis apie „WordPress“, pelninga laisvai samdomų vertėjų veikla, gryno kodo rašymas ir viskas, kas tarp jų.

Jei norite pradėti laisvai samdomo „WordPress“ kūrėjo karjerą, Amberio istorija jums bus labai įkvepianti, todėl būtinai apsilankykite jos svetainėje, kad gautumėte unikalių įžvalgų..

Chrisas Coyieris (@chriscoyier)

Chrisas daugiausiai dėmesio skiria bendram interneto plėtojimui, ypač CSS. Jis bėga css-tricks.com (kuris yra sukurtas naudojant WordPress) ir codepen.io kur jis dalijasi daugybe projektavimo ir kūrimo gudrybių, apimančių visą interneto plėtros lentą, įskaitant, be abejo, „WordPress“.

Pagrindinis Chriso dėmesys nėra skiriamas „WordPress“, tačiau jis kartais dalijasi fragmentais, įrankiais ir ištekliais, kuriuos galite naudoti savo „WordPress“ projektuose. Apskritai, kaip „WordPress“ kūrėjui ar norinčiam vartotojui, verta neatsilikti nuo jo svetainių.

Jeffas Starras (nenyksta)

Jeffas yra tikra „WordPress“ žvaigždė. Jis yra kūrėjas ir leidėjas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį kuriant „WordPress“. Šiuo metu jis valdo tris svetaines: greitai gendančią spaudą, „Digging Into WordPress“ ir „WP ​​Tao“, visas skirtas mokyti „WordPress“ trūkumų ir trūkumų..

„Jeff“ „WordPress“ vadovėliai ir knygos daugiausia skirti kūrėjams, norintiems įvaldyti temų kūrimo amatą.

Brennen Byrne (@brennenbyrne)

Brennenas yra saugumo guru kalbant apie „WordPress“ ir nenuostabu, kad jis dabar visiškai susitelkė į savo naują išradingą projektą „Clef“ – programą, leidžiančią paprastą, bet galingą „WordPress“ dviejų veiksnių autentifikavimą. Programa naudoja skaitmeninį parašą, kad prisijungtų, o ne tradicinius slaptažodžius. Projektas yra šiek tiek naujas ir dar neįtraukė didelio patrauklumo į bendruomenę (dar), tačiau nėra abejonių, kad tai yra ateitis.

Brennenas tikrai yra tas, kurį turėtumėte sekti, jei norite sužinoti, kaip kruopščiai apsaugoti savo „WordPress“ svetaines.

Andrew Nacinas (@nacinas)

Andrew yra pagrindinis „WordPress“ kūrėjas ir negalėjo būti labiau įtrauktas į visą „WordPress“ bendruomenę. Jis dalyvauja visuose kūrimo ciklo etapuose nuo svetainės infrastruktūros iki klaidų taisymo. Jis taip pat dažnai lankosi „WordCamps“, kur reguliariai susitinka su tikrais „WordPress“ vartotojais (kaip ir jūs!).

Jis taip pat skiria didelę laiko dalį „WordPress.org“ svetainei, o jūs galite jį pastebėti daugelyje adresų sąrašų ir IRC kūrimo kanalo..

Ryanas Borenas (@rboren)

Be to, kad prisidėjo prie „WordPress“ branduolio kaip pagrindinio kūrėjo, Ryanas taip pat dirba „Automattic“ inžinieriumi. „WordPress“ priekyje jis nuolat modifikuoja kodų bazę, kad padidintų efektyvumą ir prieinamumą. Jis taip pat yra įprastas klaidų taisytojas „Automattic“ ir apibūdina save kaip „ateistų veganų transhumanistą Libertarianą“.

Peteris Westwoodas (@westi)

Yra daugybė dalykų, kuriuos galite išmokti iš Peterio Westwoodo, vadovaujančio kūrėjų komandos nario nuo 2005 m. sakyti.

„Automattic“ (@automattic)

Šis įrašas buvo apie asmenis, tačiau sunku išskirti tam tikras asmenybes, neminint komandų, kurioms jie vadovauja ar dirba. Be abejo, „Automattic“ komanda išsiskiria, kai kalbama apie komandos indėlį į „WordPress“ bendruomenę.

„Automattic“ yra „WordPress“ entuziastų komanda, valdanti ir prižiūrinti „WordPress.com“ (kartu su daugeliu kitų projektų). „Automattic“ yra Mato Mullenwego kūrinys, o komanda reguliariai prisideda prie daugelio atvirojo kodo projektų, ypač WordPress.org. Komandos nariai yra įdarbinami iš viso pasaulio ir dažniausiai dirba nuotoliniu būdu, todėl komanda yra nepaprastai žavi..

Apsilankykite automatiniame tinklalapyje ir patikrinkite visą komandą. Galite išskirti asmenis, kuriuos reikia sekti, arba galite lengvai sekti visą grupę.

Nickas Roachas ir komanda (@elegantthemes)

Nickas Roachas yra „Elegantiškų temų“ įkūrėjas ir vadovauja 30 kūrėjų, dizainerių ir techninės paramos specialistų komandai. Nickas ir jo komanda sukūrė daugiau nei 100 „WordPress“ temų (daugybė „premium“) ir jie dalijasi daug to, ko išmoko savo tinklaraštyje. Daugybė jų patarimų yra skirti „WordPress“ vartotojams, tačiau kūrėjai taip pat gali daug ko išmokti iš šių vaikinų.

Sinisa Komlenic ir komanda (@temeskingdom)

Kaip ir Nickas Roachas, Sinisa įkūrė ir vadovauja Temos Karalystė, „WordPress“ temų kūrimo įmonė Ohajo valstijoje. Jie sukūrė keletą solidžių temų ir dalijasi daugybe naudingų patarimų savo tinklaraštyje. Tačiau skirtingai nei „Elegantiškos temos“, šie vaikinai yra artima septynių kūrėjų, dizainerių ir palaikymo agento komanda. Jie atrodo labai gerai organizuoti ir tai akivaizdžiai parodo jų darbe. Šiems vaikinams tikrai yra ko pasimokyti kiekvienam norinčiam „WordPress“ temos kūrėjui.

„WooThemes“ komanda (@wootemes)

„WooThemes“ yra nemokamų ir „WordPress“ temų kūrėjai. Jie sukūrė tai, kas šiuo metu yra vienas iš populiariausių „WordPress“ el. Prekybos papildinių, „WooCommerce“, kartu su daugybe kitų papildinių. Tiesą sakant, yra keletas kūrėjų, kurie pragyvenimui užsidirba tik kurdami ir parduodami „WooCommerce“ plėtinius.

„WPExplorer“ komanda (@wpexplorer)

Būčiau atleistas, jei nekalbėčiau apie mūsų pačių gražią komandą, ar ne? Turėdami išradingą tinklaraštį ir daugybę aukštos kokybės temų ir papildinių, iš kurių galite rinktis, geriausia būtų šią svetainę nedelsiant įtraukti į savo sklaidos kanalų skaitytuvą. Bet tai tik mano nešališka nuomonė ��

Kas dar kelia bangas „WordPress“ pasaulyje?

Išrinkti vos dešimt žmonių iš milijonų vartotojų bazės niekada nebuvo lengva. Norėčiau išgirsti jūsų mintis apie šiuos dešimt pasirinkimų ir tai, ką būtumėte pasirinkę – praneškite mums komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map