45 nuostabūs „WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti

Geriausi „WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti

Kaip „WordPress“ entuziastas, jūs visada norite neatsilikti nuo naujausių įvykių „WordPress“ pasaulyje ir tam tikru mastu kurti interneto svetaines. Norite sužinoti, kas kas iš „WordPress“ turi pasakyti bet kuriuo metu. Norite likti prieš kreivę; sekite „WordPress“ naujienų, naujausių metodų, įsilaužimų, temų, įskiepių ir nesvarbu, skirtukus. O koks gi geresnis būdas būti informuotam ir atnaujintam nei skaityti „WordPress“ tinklaraščius?


Šiandienos pristatyme supažindinsime jus su daugiau nei 45 nuostabiais „WordPress“ tinklaraštininkais, kuriuos turėtumėte žinoti. Ir jūs tikrai turėtumėte pažvelgti į jų „Twitter“ paskyras, taigi eikite į priekį ir paspauskite tą mygtuką. Pasiruoškite smagiai praleisti laiką.

1. „WPExplorer“

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPExplorer“

Apsilankykite „WPExplorer“ tinklaraštyje    Sekite @WPExplorer

Aš čia galbūt šiek tiek neobjektyvus, bet faktas išlieka faktas; „WPExplorer“, be jokios abejonės, yra vienas geriausių „WordPress“ tinklaraščių. Aš turiu omenyje, kad čia galite tik išmokti per WPExplorer.

Įdomu, kas yra meniu? Nuo išsamių vadovėlių, temų ir įskiepių apžvalgų iki patarimų ir puikių instrukcijų „WPExplorer“ yra vienas šaltinis, kurį norite pažymėti kaip žymę šią minutę. Tarp puikių įrašų mes taip pat skelbiame dovanas ir išskirtinius pasiūlymus, kurie gali jums sutaupyti daugybę pinigų money

2. Elegantiškos temos

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte laikytis - elegantiškos temos

Apsilankykite tinklaraštyje „Elegantiškos temos“    Sekite @elegantthemes

Elegantiškų temų tinklaraštyje yra nuostabių „WordPress“ patarimų, vadovėlių ir naujienų apie jų naujas „WordPress“ temas ir papildinius. Tinklaraštyje yra gerbiami „WordPress“ tinklaraštininkai, tokie kaip Kevinas Muldoonas, Brenda Barron ir Jacqueline Thomas..

3. Chrisas Lema

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - Chrisas Lema

Apsilankykite Chriso Lemos tinklaraštyje    Sekite @chrislema

Jei neseniai nepradėjote naudoti „WordPress“, jūs turėjote girdėti ką nors ar du apie Chrisą Lemą – aukščiausio lygio „WordPress“ tinklaraštininką, į kurį buvo pakviesta patarti, pavyzdžiui, „WooThemes“, „iThemes“, „Reaktiv“, WP101 ir kt. Tarp kitų su „WordPress“ susijusių temų jis rašo tinklaraščius apie elektroninę prekybą, laisvai samdomą darbą, narystę, e-mokymąsi ir pristatymą.

4. WP sąranka

WP sąranka

Apsilankykite WPSETUP    TOLESNIS @wp_setup

Ieškai vadovų diegiant „WordPress“? Nurodykite prieglobos planą? Ar kažkas kita? WP sąrankoje yra daugybė puikių straipsnių, kuriuose pateikiamos įvairios temos, naudingos kiekvienam naujam „WordPress“ vartotojui, norint nustatyti savo svetainę.

5. WPLift

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte laikytis - WPLift

Apsilankykite „wplift“ tinklaraštyje    Sekite @wplift

„WPLift“ siūlo „WordPress“ vadovus, vadovėlius ir patarimus iš geriausių „WordPress“ tinklaraštininkų. Be to, jie turi puikių pasiūlymų. Tai ir dėmesys pradinio lygio vartotojams daro „WPLift“ puikų tinklaraštį, kuriame galima sekti „WordPress“ žinias.

6. WinningWP

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte laikytis - „InningWP“

Apsilankykite „WinningWP“    Sekite @WinningWP

„WinningWP“ valdo Brinas Wilsonas ir yra puikus „WordPress“ šaltinis. Sužinokite apie naujas „WordPress“ temas, patikrinkite keletą papildinių apžvalgų ir išmokkite naujų įgūdžių naudingose ​​pamokose.

7. WP smuklė

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPtavern“

Apsilankykite wptavern    Sekite @wptavern

2009 m. Įsteigta Jeffo Chandlerio, „WP Tavern“, be kita ko, skelbia naujausias „WordPress“ naujienas, įsilaužimus, temas ir papildinius. Tinklaraštį tvarko Jeffas Chandleris ir Sarah Gooding. Tinklaraštis reguliariai atnaujinamas, pateikiant naujausias „WordPress“ naujienas.

8. WPEka

„BlogPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPeka“

Apsilankykite WPEka tinklaraštyje    Sekite @wpekadotcom

Nežinau, kaip jie sugalvojo vardą, bet po kurio laiko jis tikrai išaugs į jus. Tačiau vardas nėra priežastis, dėl kurios WPEka pateko į šį sąrašą; Tinklaraštyje kelis kartus per savaitę skelbiami puikūs nuomonių pranešimai, temų ir įskiepių apžvalgos bei išsamūs mokymai.

9. „WPKube“

Dienoraščiai, kuriuos turėtumėte sekti, - WPkube

Apsilankykite WPKube    Sekite @wpkube

„Devesh Sharma“ įkūrė „WPKube“ dar 2014 m. Birželio mėn., Kad „teiktų kokybiškas„ WordPress “temas, papildinius, vadovėlius, naujienas ir modifikacijas …“ „Dev“, kuris yra sėkmingas žiniatinklio valdytojas, be jokios abejonės, padarė puikų darbą su „WPKube“. Kas dvi dienas jis skelbia naują įrašą. „WPKube“ yra žinomi „WordPress“ tinklaraštininkai, tokie kaip Joe, Ashley ir Sourav Kundu.

10. WPMU DEV tinklaraštis

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „wpmudev“

Apsilankykite „wpmudev“ tinklaraštyje    Sekite @wpmudev

„WPMU DEV“ siūlo šviežiai iškeptą dizainą, daugiau nei 360 000 narių ir tinklaraščio skyrių, kuriame pateikiami vieni geriausių „WordPress“ vadovėlių, patarimų ir patarimų internete. Tai yra „WordPress“ šaltinis daugeliui vartotojų – patyrusių ar kitokių. Temos, aprašytos tinklaraštyje, sukasi apie „WordPress“, „WordPress Multisite“, „BuddyPress“ ir dar daugiau iš „WordPress“ bendruomenės.

11. „BobWP“

„BlogPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „BobWP“

Apsilankykite „bobWP“ tinklaraštyje ir „Podcast“    Sekite @bobWP

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs „WordPress“ vartotojas, visada galite ko nors išmokti iš Bobo Dunno. Jis yra didelis dalykas, todėl jūs geriau atkreipkite dėmesį, kai jis žengia į sceną. Taip pat galite sekti jo transliaciją norėdami dar daugiau „WordPress“ gerumo.

12. „ManageWP“ tinklaraštis

Dienoraščiai, kuriuos turėtumėte sekti -

Apsilankykite „managewp“ tinklaraštyje    Sekite @managewp

„ManageWP“ leidžia valdyti kelias „WordPress“ svetaines iš vieno prietaisų skydelio, taupydamas daug laiko ir pastangų. Nemėginu pakelti jūsų kojos, tai tikrai patogu, ypač jei jūs sunkiai tvarkote savo svetaines. Tinklaraštyje „ManageWP“, kuriame yra aukščiausio lygio rašytojai ir kūrėjai, tokie kaip Vladimiras Prelovacas, Charnita Fance ir Brenda Barron, be kita ko, „ManageWP“ tinklaraštyje dalijasi vadovėliai, patarimai, apžvalgos, nuomonės, naujienos, verslo patarimai, temos ir papildiniai..

13. WP meras

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPMayor“

Apsilankykite wpmayor    Sekite @wpmayor

Jei ieškote karščiausių ir naujausių „WordPress“ naujienų, straipsnių, įsilaužimų ir papildinių apžvalgų, kad paminėtumėte tik keletą, norite įtraukti WP merą į savo skaitymo sąrašą. Kaip dabar. WP merą prižiūri ponas ir ponia Jean Galea, padedami Marko Zahros, kuris yra Galeos pusbrolis. Šiame šeimos versle dirba pora bendraautorių iš visų gyvenimo sričių, suteikdami turiniui visuotinį (daugiakultūrinį) pojūtį.

14. WPBeginner

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPBeginner“

Apsilankykite „wpbeginner“    Sekite @wpbeginner

Turėdama daugiau nei 130 000 „WordPress“ vartotojų, „WPBeginner“ yra pagrindinis šaltinis „WordPress“ pradedantiesiems. Nesupraskite manęs neteisingai, jūs vis dar galite daug sužinoti naudodamiesi „WPBeginner“ net ir patyrę „WordPress“ vartotojai. Juk mokymasis niekada nesustoja visą gyvenimą.

15. „SitePoint“

„BlogPress“ dienoraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „SitePoint“

Apsilankykite „WordPress“ svetainės taške    Sekite @sitepointdotcom

Nuo 1999 m. „SitePoint“ įkvėpė daugybę dizainerių kurti aukštos kokybės svetaines ir interneto programas. Be to, kad kiekvieną savaitę leidžiami geriausi „WordPress“ vadovėliai ir patarimai, jie siūlo fantastines knygas ir kursus, susijusius su HTML, CSS ir „JavaScript“. Jų tinklaraščio turinį sukuria didžiulis rašytojų ir kūrėjų komanda.

16. „CodeinWP“

„BlogPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte laikytis - „CodeInWP“

Apsilankykite „CodeinWP“ tinklaraštyje    Sekite @codeinwp

Pagrindinius vaidmenis atlieka Danielis Pataki, Tomas Eweris (prisiekiu, jis manęs nenešė už kylančius minėjimus), Adelina Tuca ir pati Karol K. „CodeinWP“ tinklaraštis yra gerai valdoma geriausių „WordPress“ vadovėlių, gudrybių ir patarimų kolekcija. . Žinutės apie „CodeinWP“ yra tikrai puikios, nenorėsite jų praleisti!

17. WP superžvaigždės

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPsuperstars“

Apsilankykite „WP SuperStars“    Sekite @WPSuperstars

„WP Superstars“ yra daugiau apžvalgų, o ne tinklaraščių svetainė. Nepaisant to, jie išstumia puikius „WordPress“ vadovus ir žinutes, naudingas tiek pradedantiesiems, tiek ir profesionalams. Taigi, jūs ne tik gausite nuostabių apžvalgų apie savo mėgstamus „WordPress“ produktus (t. Y. Temas, papildinius, prieglobą ir tt), bet ir gerai ištirtus įrašus, kad sužinotumėte viską, ką galite apie „WordPress“..

18. „ThemeShaper“

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte laikytis - „ThemeShaper“

Apsilankykite „ThemeShaper“    Sekite @ThemeShaper

Kas slypi „BlogSpace“ tinklaraštyje „ThemeShaper“, kuriam tiesiog per daug nuostabu atsispirti? Ianas Stewartas, Caroline Moore, Danielis Robertas ir dvylika (12) kitų „WordPress“ entuziastų, kuriems rūpi daug apie „WordPress“ temas. Tinklaraščio skiltis yra didžiulis „WordPress“ naujienų, patarimų, įkvėpimo, gudrybių, įsilaužimų, fragmentų ir išsamių vadovėlių archyvas.

19. Sukimo momentas

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Torque Mag

Apsilankykite „tOrgue“ žurnale    Sekite @TheTorquemag

Jums atnešė vaikinai iš „WPEngine“, daugelio pasirinkto „WordPress“ prieglobos. „Torque“ yra viskas apie „WordPress“ naujienas, atnaujinimus ir visus naujausius įvykius „WordPress“ pasaulyje. Išskyrus naujienas, jie turi verslo, bendruomenės ir plėtros kategorijas, kurios daro tinklaraštį turtingesnį. Turinį kuria ekspertai, tokie kaip Shaunas Quartonas, Johnas Stewartas ir Joshas Pollockas.

20. Tuts+

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti - „Tuts +“

Apsilankykite „tUts +“, jei norite rasti „WordPress“    Sekite @TutsPlus

Negalime paskelbti įrašo apie geriausius „WordPress“ tinklaraščius, kurių nepaisysime, ir neminėti „Tuts +“ – tai unikalus šaltinis, tinkantis pradedantiesiems ir „WordPressers“ programoms. Jei mane paleisite, aš ieškojau įkvėpimo iš „Tuts“+ pora Nesuskaičiuojama daugybė kartų anksčiau ir kiekvieną kartą nenuvyliau.

21. Katės, kurios koduoja

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti, - katės, kurios koduoja

Apsilankykite „Cats Who Code“    Sekite @catswhocode

Maitindamas daugiau nei 17 000 sekėjų, „Cats Who Code“ kuratorius yra Jean, 30 metų amžiaus tinklaraštininkas, įsikūręs Belgijoje. Tai didžiulis nuostabių „WordPress“ patarimų, įsilaužimų ir „WordPress“ kodavimo vadovėlių archyvas. Jeano darbas buvo parodytas populiariuose tinklaraščiuose, tokiuose kaip „Smashing Magazine“, „WPHacks“ ir „Pro Blog Design“.

22. „WP“ arena

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WP Arena“

Aplankykite „WP Arena“    Sekite @wparena

„WP Arena“ yra naudingas tinklaraštis, kurio specializacija yra apžvalgos, palyginimai ir kolekcijos. Jie taip pat siūlo keletą nuostabių populiarių „WordPress“ papildinių vadovų ir paprastų patarimų, kurie naudingi bet kuriam „WordPress“ vartotojui (pvz., Kaip tinkinti jūsų tinklaraštį, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą).

23. Elementorius

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Elementor“

Apsilankykite „Elementor“ tinklaraštyje    Sekite @elemntor

Be abejo, esate girdėję apie „Elementor“ – tai geriausias nemokamas „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Bet ar žinojai, kad jie taip pat tvarko tinklaraštį? Be to, be įkvėpimo ir internetinių svetainių kūrimo apklausų, laisvai samdomų specialistų pokalbių ir dar daugiau, čia yra daugybė puikių patarimų, kaip sukurti geresnę svetainę pasitelkiant „Elementor“..

24. „1.WebDesigner“

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „1.webdesigner“

Apsilankykite „1.WebDesigner“    Sekite @ 1stwebdesigner

„1stWebDesigner“ buvo vienas iš pirmųjų „WordPress“ tinklaraščių (neketinančių galvoti), kurie įkvėpė mūsų įkūrėjus pradėti naudoti „WPExplorer“, taigi natūraliai jie turėjo būti įtraukti į šį sąrašą. šimtai naudingų žinučių su tinklalapių kūrimo patarimais, cheatsheets, nemokami šaltiniai (temos, „Photoshop“ įrankiai ir tt), geriausi sąrašai ir dar daugiau, tai būtina perskaityti bet kuriam žiniatinklio kūrėjui – ne tik „WordPress“ vartotojams.

25. Woorkupas

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Woorkup“

Aplankykite Woorkup    Sekite @mywoorkup

Vykdo Brianas Jacksonas (rimtas „WordPress“ ir SEO guru), „Woorkup“ yra tikrai patikimas „WordPress“ šaltinis. Jei kada nors nesate tikri dėl papildinio ar ieškote įkvėpimo, paskaitykite Briano dienoraštį. Jis taip pat dalijasi laisvai samdomų specialistų patarimais, kaip valdyti verslą, remiantis savo asmenine patirtimi, ir turi rekomenduojamų produktų rinkinį, kuris padės jums pradėti.

26. WPShout

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPShout“

Apsilankykite WPShout    Sekite @WPShout

„WPShout“ valdo Fredis Meyeris ir Davidas Hayesas. Jie nuolatos siurbia nuostabų turinį, pavyzdžiui, savaitinius vadovus, šaltinių rekomendacijas, plėtros patarimus, saugos vadovus ir dar daugiau. Stebėkite juos „Twitter“, kad gautumėte reguliarių naujienų apie tai, ką jie peržiūri kiekvieną savaitę.

27. Kinsta

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Kinsta“

Apsilankykite „Kinsta“ tinklaraštyje    Sekite @kinsta

Žmonės giriasi dėl greito, patikimo ir saugaus „Kinsta“ „WordPress“ prieglobos. Kodėl? Nes jie tikrai žino savo daiktus! Ir jums pasisekė, kad jie reguliariai dalijasi tomis žiniomis per savo tinklaraštį. Apsilankykite jų tinklaraštyje ir sužinokite apie papildinius, saugą, verslo patarimus, tinklaraščių rašymą ir dar daugiau.

28. Spalvota spalva

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Colorlib“

Apsilankykite „Colorlib“    Sekite @colorlib

Jei kada nors ieškojote tam tikros „WordPress“ nišos, pvz., „Geriausios„ WordPress “kūrybinės temos“ arba „geriausios„ WordPress “temos mažam verslui“, tuomet greičiausiai anksčiau matėte „Colorlib“ sąrašą. Tačiau tai dar ne viskas, ką turi jų tinklaraščiai. „Colorlib“ taip pat pateikia įskiepių vadovus, dizaino patarimus ir net keletą nemokamų temų, kurias galite naudoti savo svetainėje.

29. Siaurutė

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Narrowem“

Apsilankykite „Narrowem“    Sekite @narrowthem

„Narrowem“ žino savo išsamią temą ir papildinių apžvalgas bei vadovus. Jei bandote pasirinkti temas (ar papildinius), norėsite apsilankyti jų tinklaraštyje, kad pamatytumėte, ar galite palyginti funkcijas ir funkcijas. Arba pažvelkite į jų atvejo studijas, kad pasimokytumėte iš realių web dizainų pavyzdžių.

30. Debesys

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Cloudways“

Apsilankykite „Cloudways“ tinklaraštyje    Sekite @Cloudways

„Cloudways“ yra puiki valdomų debesų prieglobos parinktis, tačiau jie taip pat yra puikus tinklaraštis, kurį reikia sekti. Nors jie nebūtinai orientuojasi tik į „WordPress“, jie siūlo temų apžvalgas, svetainių sąrankos vadovus ir daugybę verslo patarimų (GDPR, dizainui, el. Prekybai ir kt.), Kuriuos norite įtraukti į savo skaitymo sąrašą..

31. Mielių SEO

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti - „Yoast SEO“

Apsilankykite „Yoast SEO“    Sekite @yoast

Negalėjome palikti „Yoast SEO“ iš savo sąrašo, nes jie iš tiesų yra geriausi versle, kai reikia optimizuoti paieškos variklius. Sekite jų tinklaraštį, kad gautumėte naujausias „WordPress“ SEO strategijas, vietoje esančius SEO patarimus, socialinės žiniasklaidos vadovus ir įskiepių atnaujinimus (nes jei nenaudosite jų SEO įskiepio, turėtumėte būti).

32. Carrie Dils

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - Carrie Dils

Apsilankykite Carrie Dils tinklaraštyje    Sekite @cdils

Carrie Dils yra „WordPress“ ekspertė, o jos įrašus nuolat malonu skaityti. Jums tikrai garantuojama, kad ką nors sužinosite – ar tai būtų „WordPress“, „Genesis“, „WooCommerce“ ar kažkas kita. Nepamirškite taip pat sekti jos „Twitter“ – ji tviteryje reguliariai ir priklausomai nuo dienos, kai jie yra visiškai linksmi.

33. Envato

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Envato“

Apsilankykite „Envato“ tinklaraštyje    Sekite @envato

Kai galvojate apie „Envato“, greičiausiai iškart pagalvojate apie „premium“ temas, papildinius, vaizdus ir pan., Tačiau „Envato“ tikrai padidino savo tinklaraštį per pastaruosius metus. Dalijantis patarimais ir bendraminčiais beveik kiekvienoje nišoje, jų tinklaraštis yra puikus šaltinis laisvai samdomiems darbuotojams, dirbantiems su kliento darbo skelbimais, ir „pasidaryk pats“, ieškantiems šiek tiek pagalbos ar įkvėpimo..

34. Žiniasklaidos šventykla

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti - „Media Temple“

Apsilankykite „Media Temple“ tinklaraštyje    Sekite @mediample

„Media Temple“ yra dar vienas nuostabus kompiuterio savininkas, turintis ne mažiau įspūdingą tinklaraštį. Retkarčiais prisiregistruokite, kad sužinotumėte apie įvairias temas, pvz., Klientų prožektorius, prieglobos optimizavimo patarimus, vaizdų redagavimo priemones, „WordPress“ mokymo programas ir dar daugiau..

35. Anariel dizainas

„WordPress“ tinklaraščiai, kurių turėtumėte sekti - „Anariel Design“

Aplankykite „Anariel Design“    Sekite @Ana_Segota

„Anariel Design“ valdo nuostabi kūrėja Ana Segota. Sekite jos dienoraštį, kad perskaitytumėte vieną apie vieną „WordPress“ interviu, sektųsi kartu su naudingais vadovais (ir vaizdo įrašų vadovais), sužinotumėte naujus SEO patarimus ir dar daugiau. Ji taip pat siūlo keletą nuostabių temų, kurių nenorėtumėte praleisti.

36. „MonsterPost“

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „MonsterPost“

Apsilankykite „MonsterPost“    Sekite @templatemonster

„TemplateMonster“ yra didžiulė rinka, kurioje yra tūkstančiai nuostabių temų ir šablonų, iš kurių galima pasirinkti, o jų tinklaraštyje „MonsterPost“ siūlo tūkstančius naudingų straipsnių (be nemokamų el. Knygų ir paleidžiamų temų). Pagerinkite savo projektavimo įgūdžius, sužinokite apie paprastą svetainės turinio optimizavimą, išsiaiškinkite, koks yra geriausias jums prieglobos objektas ir dar daugiau.

37. WordPress.org

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WordPress.org“

Apsilankykite „WordPress“ naujienose    Sekite @WordPress

Į šį sąrašą, be abejo, turėjome įtraukti „WordPress“ naujienų tinklaraštį. Sekite naujausius „WordPress“ pagrindinius atnaujinimus, funkcijų patobulinimus, bendruomenės įvykius ir kūrėjų pastabas.

38. WPBlog

Tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti -

Apsilankykite WPBlog    Sekite @wpblogdottcom

„WPBlog“ yra dar vienas „WordPress“ tinklaraštis, kuriame galite gauti informacijos apie „WordPress“ tendencijas arba ištirti produktą prieš pirkdami. Pagrindinis „WordPress“ patarimų, vadovėlių ir apžvalgų puslapis – tai gera svetainė, kurią galite įtraukti į savo skaitymo sąrašą.

39. WP jauniklis

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „The WP Chick“

Apsilankykite „The WP Chick“    Sekite @kimdoyal

Kim Doyal yra „WordPress“ profesorė, kuri dalijasi daugybe žinių savo „WP Chick“ tinklaraštyje (nors ji taip pat turi podcast’ą, kurį būtinai turėtumėte įsigyti). Ji dalijasi puikiais patarimais, kaip geriau valdyti jūsų „WordPress“ pagrįstą tinklaraštį ar verslą.

40. Turtingas „Tabor“ tinklaraštis

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „Rich Tabor“

Apsilankykite „Rich Tabor“ tinklaraštyje    Sekite @richard_tabor

Rich yra žymus „WordPress“ kūrėjas (galbūt jūs jau matėte jo darbą apsilankę „ThemeBeans“), kuris taip pat tvarko asmeninį tinklaraštį. Tai puiki vieta, kur galite rasti daugybę „Gutenberg“ vadovų, „WordCamp“ paryškinimų ir daugybę „WordPress“ patarimų..

41. WPLeaderiai

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPLeaders“

Apsilankykite WPLeaders    Sekite @thewpleaders

„WPLeaders“ yra savaime aprašytas „WordPress“ informacijos centras ir mes turėtume sutikti. Sukūrė Istiak Rayhan, „WPLeaders“ yra dar vienas puikus „WordPress“ kolekcijų šaltinis, kurį galite pridėti prie savo žymių. Nesvarbu, ko ieškote – ar tai „Click to Tweet“ įskiepis, ar „Gutenberg“ suderinamos temos, ar net pasekėjai, kuriuos reikia sekti.

42. WPBuffai

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WPBuffs“

Apsilankykite „WPBuffs“ tinklaraštyje    TOLESNIS @THEWPBUFFS

Tikriausiai jau esate girdėję apie „WPBuff“. Jie siūlo pagalbą pagal pareikalavimą atliekant įvairius „WordPress“ tinkinimus, saugą, naujinius ir dar daugiau. Bet galbūt jūs nežinote, kad jų tinklaraštyje taip pat yra daugybė naudingų šaltinių, tokių kaip internetiniai seminarai, vadovai, apžvalgos ir aplankai.!

43. „CollectiveRay“

„CollectiveRay“ tinklaraštis

Apsilankykite kolekciniame bėgime    TOLESNIS @CollectiveRay

Ieškote „WordPress“ patarimų ir šiek tiek „Joomla“ šone? Perskaitykite Deivido Attardo tinklaraštį „CollectiveRay“. Jau daugiau nei 12 metų dirbdamas interneto svetainėse, jis dalijasi savo žiniomis su kitais svetainių savininkais. „CollectiveRay“ specializuojasi vadovuose, apžvalgų priegloboje ir „WordPress“ bei kitų svetainių kūrimo patarimuose.

44. „WebCreate.Me“

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - „WebCreate.Me“

Apsilankykite „WebCreate.me“    Sekite @webcreateme

Skirta mažoms įmonėms, „WebCreate.Me“ yra puikus šaltinis, skirtas jūsų „WordPress“ svetainei sklandžiai veikti. Gaukite patarimų, kaip rašyti tekstus, dalytis socialiniais tinklais, planuoti, el. Pašto rinkodarą ir dar daugiau. Ieškai tinkintos „WordPress“ svetainės versijos? Arba SEO konsultacija? Jie taip ir daro – viskas, ką jums reikia padaryti, tai kreiptis į kainą.

45. Ma.tt

„WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti - Ma.tt

Aplankykite Ma.tt    Sekite @photomatt

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad galbūt norėsite apsilankyti Matt Mullenweg asmeniniame tinklaraštyje. Jis dažnai skelbia įžvalgas apie „WordPress“, su verslu susijusias redakcijas, interviu, „Automattic“ naujienas ir retkarčiais peržiūri įvairius „WordCamps“ ar „Meetups“.

Tau…

„WordPress“ ir toliau auga kiekvieną dieną. Kūrėjai ir toliau įsisavina kodą ir prideda naujų funkcijų, perkeldami platformą toliau už vaizduotės ribų. Dabar ji galinga daugiau nei bet kada ir galime tikėtis, kad ši tendencija augs. Stebėdami mėgstamus tinklaraščius arba asmeniškai, galite likti prie visų „WordPress“ pakeitimų, naujienų ir atnaujinimų prisidedant prie projekto.

Turėdami šį subtiliai sudarytą „WordPress“ tinklaraščių sąrašą, turėtumėte daug pasirinkimo galimybių. Akivaizdu, kad ten yra daugybė kitų „WordPress“ tinklaraščių, taigi, jei praleidome jūsų mėgstamiausius, būtinai paminėkite jį komentaruose, kad nuolat augtumėte sąrašą. Išskyrus tai, praneškite mums savo mintis ir tai, kaip vyks jūsų 2018 metai. Ciao!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map