55 „Big Name“ prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“ (ir kodėl)

Žmonės sakys bet ką, kad tęstų savo garsą, o „WordPress“, kaip ir bet kuris kitas žmogaus sukurtas projektas, uždirbo nemažą dalį blogo žandikaulio. Žmonės (kurie tiek mažai žino apie „WordPress“ ar jo galimybes) priešinasi platformai visokiais būdais. Pavyzdžiui, nėra taip sunku susirasti tokius komentarus, kaip:


 • „WordPress“ yra NEMOKAMA, tad kaip tai gali būti naudinga komerciniam projektui?
 • „WordPress“ nėra keičiamas
 • „WordPress“ nėra saugi ir panaši

Na, aš prašau leidimo skambinti chuliganui dėl visų šių nepagrįstų kaltinimų. Aš turiu omenyje, kad jei „WordPress“ nebuvo tas numylėtinis, kurį mes visi žinome, kodėl dideli prekės ženklai nuspręstų platformoje paleisti ne vieną, ne dvi, o kelias savo svetaines (ir programas)?

Kad šie ir kiti „WordPress“ mitai būtų ramūs, paminėsiu keletą (apie dešimt) priežasčių, kodėl populiarūs prekės ženklai mėgsta ir naudoja „WordPress“. Visame straipsnyje atkreipsiu dėmesį į ne mažiau kaip 55 didelius prekės ženklus, kurie naudoja „WordPress“ tik tam, kad sustiprintų mano argumentus. Matai, ką aš ką tik ten padariau? Papildyk mano argumentą?

Priežastys, kodėl dideli prekių ženklai mėgsta ir naudoja „WordPress“

Taigi, įsitraukime į tai – čia yra dešimt priežasčių, kodėl šie dideli vardų prekės ženklai myli ir2 naudoja „WordPress“ savo svetainėms paleisti.

1. „WordPress“ lengva naudoti

Ar reikia tai paaiškinti? Nuo pat diegimo iki interneto tinklalapio paleidimo, „WordPress“ yra lengvai naudojamas. Nereikia perskaityti vadovų, kad galėtumėte naudotis „WordPress“, ir nelankyti specialių užsiėmimų, kad taptumėte „WordPress“ programuotoju, dar žinomu kaip bendradarbiu. „WordPress“ būdas yra paprastas, lengvesnis ir lengvesnis.

Neseniai atlikta „WordPress“ apklausa, kurioje dalyvavo „@kaiserfamfound“, parodė, kad visi, su kuriais „kalbėjo“, teigė, kad „WordPress“ yra geresnis pasirinkimas, kad būtų patogiau naudoti, būtų lengviau naudotis ir būtų paprastesnė darbo eiga “. # Žodis.

„BBC America“ sakė: „Mums pavyko gauti tuos pačius redagavimo įrankius ir paprasta naudoti sąsaja į visų mūsų redaktorių rankas “.

„Big Name“ prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“: NASA

2. NASA

NASA pridūrė: „Aš įgalinu ne techninius darbuotojus prisidėti prie mūsų komandos tinklaraščio, ir jie iš tikrųjų gali išsiaiškink „WordPress“. “

Ar jums reikia daugiau įrodymų? Palauk, tu darai? Ar nenaudojate „WordPress“? Haha.

2. „WordPress“ yra graži

Ar tai nėra teisinga? Šiuo metu kai kurios iš gražiausių (ir intuityviausių) svetainių veikia „WordPress“. Leiskite parodyti jums keletą pavyzdžių:

007: Džeimso Bondo pasaulyje gerbėjai visame pasaulyje nuolat informuojami apie vieno garsiausių pasaulio agentų istoriją, užkulisių ypatybes, dabartines / būsimas reklamas ir dar daugiau.

„Enterprise Magazine UK“ dalijasi svarbiais kelionių patarimais ir gidais automobilių nuomos klientams. Kadangi jie naudoja „WordPress“, jiems nesunku pritaikyti savo internetinį dizainą, kartu palaikant jį patogiam mobilumui (nes jų klientai / skaitytojai užsiiminėja automobiliu).

„The Rolling Stones“ savo „WordPress“ svetainėje reklamuoja savo pažintį, naują turą, muziką, filmus, Las Vegaso parodą ir dabartines naujienas. Jūs turite pripažinti – paryškintos spalvos ir išdėstymas yra stulbinantys..

Jay Z valdo savo svetainę „Life + Times“ „WordPress“, kur dalijasi tuo, kas jį domina, įskaitant stilių, meną, techniką, sportą ir, žinoma, muziką.

Usainas Boltas (taip, greičiausias planetos žmogus veikia ir „WordPress“) taip pat sukūrė savo svetainę naudodamas „WordPress“. Jis naudoja pasirinktinę „Bolt“ temą, norėdamas dalytis naujienomis, pasirodymais ir kitomis žiniasklaidos priemonėmis.

„WordPress“ puikiai atrodo kiekvienoje svetainėje, o kas geriau už „Van Heusen“ (vienas populiariausių suknelių marškinių prekės ženklų), kad parodytų, kas madinga internete?

3. „WordPress“ yra keičiamas

Aš valdau gana mažą „WordPress“ svetainę, ir tai yra faktas. To paties negalima pasakyti apie CNN. o taip, Kabelinių žinių tinklas paleisti jų mamutų „tinklaraščių“ tinklą „WordPress“ ir be žagsėjimo.

Turiu omenyje, ar galite įsivaizduoti, kiek kartų per dieną CNN atkeliavo puslapių? Jei „WordPress“ nebūtų keičiama, CNN patektų į bėdą.

CNN nėra atskiras atvejis, mes turime ir kitų didelių, didelių svetainių, tokių kaip CBS New York …

… Havajų universitetas (kurį taip pat maitina „Total WordPress“ tema) …

… ir Boiso valstijos universitetas, norėdamas paminėti tik keletą.

4. „WordPress“ yra visiškai nemokama

Tai turėjo įvykti pirmiausia, bet ar ne tai būtų gana akivaizdu? „WordPress“ yra visiškai laisvas naudoti arba savo žodžiais:

„WordPress“ yra atvirojo kodo projektas, kuris reiškia, kad visame pasaulyje yra šimtai žmonių, dirbančių su juo. (Daugiau nei dauguma komercinių platformų.) Tai taip pat reiškia, kad galite laisvai ja naudotis bet kur – nuo katės pagrindinio puslapio iki „Fortune 500“ interneto svetainės, nemokėdami niekam licencijos mokesčio ir daugybės kitų svarbių laisvių..

– „WordPress.org“

5. „WordPress“ leidžia jums turėti savo duomenis

Dideli prekių ženklai, tokie kaip „SONY Playstation“, generuoja daugybę duomenų, iš kurių kai kurie gali būti neskelbtini. Jūs taip pat generuojate savo duomenis, ir jums nereikia, kad kas nors kitas susijaudintų su jūsų baitais. Nepaisant to, vientisumas yra svarbus aspektas dideliems prekių ženklams, ir vienintelis būdas užtikrinti duomenų vientisumą yra visko turėjimas.

„WordPress“ yra tik leidybos platforma, saugi leidybos platforma, leidžianti kurti nuostabias svetaines. Jums priklauso jūsų duomenys – kiekvienas baitas ir niekas, net „WordPress“ darbuotojai nenuleis rankos jūsų turinyje – todėl prekės ženklas, pavyzdžiui, „Microsoft“, pasirenka „WordPress“.

6. „WordPress“ leidžia greitai paleisti

„WordPress“ rūpinasi pagrindine (arba struktūrine) kodų baze, kad jums nereikėtų rašyti kodo nuo nulio, kai norite paleisti naujas programas. Kai jūsų svetainė veikia „WordPress“, jums reikia tik papildinių ar kelių papildomų kodo eilučių, kad bet kuri programa veiktų ir veiktų. Nereikia valandų leisti naujoms programoms kurti, nes yra tikimybė, kad yra tik tam skirti papildiniai.

Įsivaizduokite, kiek laiko jums prireiktų sukurti ir išbandyti naują HTML + CSS statinės svetainės programą? Galimybė greitai paleisti yra priežastis, kodėl dideli prekių ženklai, tokie kaip žurnalas „Time“, sukūrė didžiąją dalį savo internetinio turinio „WordPress“.

„Dabar beveik visas mūsų naujas žiniatinklio turinys yra sukurtas„ WordPress ““, – sako „Time Magazine“. Tačiau viskas tuo nesibaigia – kiti puikūs didžiųjų prekės ženklų, sukuriančių naują interneto turinį (ir programas) naudojant „WordPress“, pavyzdžiai:

„TechCrunch“ – vienas iš svarbiausių išteklių, skirtų technikos, medijų ir „nerd“ kultūrai internete.

Vadovaudamasis ta pačia linija, „The Next Web“ yra pažangių technologijų tinklaraštis, apimantis naujausius ir geriausius mokslo, skaičiavimo, inžinerijos ir dar daugiau pokyčių. Jie žino savo daiktus ir pasirenka „WordPress“.

7. „WordPress“ lengva integruoti į socialinę mediją ir kitas paslaugas

„WordPress“ gali būti internetinių dienoraščių (CMS) platforma, tačiau jos galimybė integruotis ir gerai žaisti su kitomis paslaugomis iškelia ją gerokai aukščiau. Naudodamiesi keliais socialinių tinklų papildiniais, galėsite lengvai ir greitai paskleisti savo žinią socialinėje žiniasklaidoje.

Tai dar ne pabaiga. Dideli prekės ženklai, tokie kaip „AMC’s Walking Dead“, integravo paslaugą, vadinamą „StorySync“ kuris suburia gerbėjus iš viso pasaulio. Dėl šios išradingos paslaugos garsaus TV serialo „Walking Dead“ gerbėjai gali pasidalyti „… akimirksniu ritinėliais, šauniomis smulkmenomis, išskirtiniais vaizdo įrašais ir žiūrėti epizodus eteryje“. Pasakyk man, ar tai nėra tas miręs kietas?

Jei aukščiau pavaizduota „Walking Dead“ iliustracija jums nesupjaustyta, pateikiame kitą pavyzdį.

„Angry Birds“ taip pat vykdo savo socialines akcijas ir naudoja (jūs atspėjote) „WordPress“. Nustebsite, kiek „WordPress“ gali integruoti su kitomis paslaugomis!

8. „WordPress“ yra 100% atsakinga ir patogi mobiliesiems telefonams

Kai įdėsite savo svetainę į „WordPress“, jums nereikės atsigręžti atgal stengiantis, kad ji atitiktų mobiliųjų telefonų ekranus. Platforma sukurta remiantis naujausiais interneto standartais, o tai reiškia, kad per kelias minutes galite sukurti visiškai reaguojančias svetaines.

„wptouch-free-wordpress-pluign“

Jei visa kita nepavyksta, visada galite pasikliauti papildiniais, tokiais kaip „WPtouch“, kad jūsų svetainė būtų rodoma mažesniuose (skaitykite mobiliojo prietaiso) ekranuose. Pabandykime patikrinti „WordPress“ dizainą. Suaktyvinkite naują skirtuką dabar ir eikite į bet kurią iš šių svetainių:

„Quartz“ yra skaitmeninių naujienų punktas, kurio tikslas – teikti mobiliąsias naujienas (skirtas jūsų rankinei elektronikai) apie verslą ir pasaulio ekonomiką..

„Big Name“ prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“: „Vogue“

21. Vogue

„Vogue“ yra vienas iš labiausiai žinomų vardų madoje, ir jūs galite lažintis, kad jų svetainė yra lengvai parengta mobiliesiems (ir sukurta „WordPress“).,

„Metro UK“ yra įžymybių ir pramogų naujienų žurnalas, kuriame taip pat yra mobiliesiems parengta „WordPress“ svetainė.

„Harvard Gazette“ dalijasi visomis oficialiomis Harvardo ir įvairių mokyklų naujienomis. Be modernaus turinio, Harvardas žino, kad „WordPress“ yra tiesiog geriausias, kai reikia sukurti kokybišką tinklaraštį.

Ar atidarėte bet kurią iš aukščiau paminėtų svetainių naujame skirtuke? Gerai. Dabar savo mobiliajame įrenginyje atidarykite tą pačią svetainę ir išbandykite reaguojantį dizainą. „WordPress“ = reagavimas.

9. „WordPress“ yra dinamiškas, „WordPress“ yra gyvas

„WordPress“ yra gana lanksti ir nėra jokių apribojimų tam, ką galite pasiekti naudodamiesi platforma. Dar geriau yra tai, kad „WordPress“ nuolat tobulina pasaulinė bendradarbių komanda. Su kiekvienu nauju atnaujinimu mes esame susipažinę su naujomis funkcijomis ir platformos dinamiškumas niekada nesustoja. Ieškai daugiau puikių pavyzdžių? Peržiūrėkite šias svetaines:

„Target“ dalijasi dienos renginiais, akcijomis ir asmeninėmis istorijomis „Target Pulse WordPress“ tinklaraštyje.

Žurnalą „Žmonės“ galite rasti kiekviename naujienų stende, tačiau prieigą prie naujausių įžymybių naujienų ir paskalų dar lengviau padaryti per jų įkrautą „WordPress“ svetainę..

„Mercedes Benz“ žinomi visame pasaulyje dėl jų kokybiškų automobilių, todėl prasminga tik tai, kad jų svetainę maitina „WordPress“ sąrankos viršuje.

10. „WordPress“ yra daugiau nei programinė įranga, tai yra bendruomenėy

Pradėsiu nuo citatos „Big Name“ prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“: Interaktyvusis

27. Interaktyvus

„Tai yra atvirojo kodo bendruomenės galia, padariusi„ WordPress “tokią gerą, kokia ji yra.“ – Interaktyvusis

„Tai nuostabu, kai galime pasiūlyti pataisų, kurios gali padėti visai bendruomenei.“ – „BBC America“

„Turėdami visą šį kodą prieinamą ir juo dalijantis likusią„ WordPress “bendruomenę, mums lengviau dirbti šioje svetainėje.“ – NASA

Reikia pasakyti daugiau?

Dar daugiau „Big Name“ prekės ženklų, kurie naudoja „WordPress“

Dabar, kai išsiaiškinome, kodėl dideli prekės ženklai mėgsta „WordPress“, ir pasidalinome 27 nuostabiomis įmonėmis, kurios savo tinklalapiams pasirenka „WordPress“, manėme, kad mes tęsime veiklą. Kodėl reikia sustoti dabar? Taigi čia yra net DAUG didesnių prekių ženklų, kurie naudoja „WordPress“.

„Big Name“ prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“: Obama

29. Obama

Didieji vardų prekės ženklai, kurie naudoja „WordPress“: „Lifetime Fitness“ 60 dienų iššūkis

37. Viso gyvenimo fitneso 60 dienų iššūkis (kas būna dar vienas bendros temos vartotojas)

Didžiausi „WordPress“ naudojantys prekės ženklai: Mattas Mullenwegas

55. Mattas Mullenwegas (žinoma, „WordPress“ įkūrėjas)

Išvada

Galvojau, jei pateikčiau 55 didelių prekės ženklų, kurie naudoja „WordPress“, suvestinę, pakaktų medžiagos sukramtyti. Dabar, kai žinote, kodėl šie populiarūs prekės ženklai mėgsta ir naudoja „WordPress“, galbūt būsite linkę vykdyti savo kitą žiniatinklio projektą „WordPress“. Jei pasirinksite šį kelią, pažadu, kad niekada nenuvilsite. Iki pasimatymo ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map