Ar „WordPress“ vis dar yra geriausias nemokamų „WordPress“ temų šaltinis?

Temos pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos galite priimti kurdami savo svetainę. „WordPress“ temų katalogas jau seniai yra pirmasis „WordPress“ vartotojams skirtų įpročių portalas, tačiau vėlai keliami klausimai, ar tai yra geriausias pasirinkimas svetainių savininkams ir temų kūrėjams..


Paskutinis susidorojimas su skirtumu tarp funkcionalumo ir pateikimo „WordPress“ temos peržiūros komanda iškėlė klausimą, ar WordPress.org vis dar yra geriausias nemokamų „WordPress“ temų šaltinis. Šiame straipsnyje apžvelgsime naujausio „kerfuffle“ foną, išnagrinėsime, ar „WordPress.org“ vis tiek turėtų būti numatytoji vieta ieškant nemokamų „WordPress“ temų, ir atkreipkime jūsų dėmesį į keletą naudingų alternatyvų. Pradėkime nuo šiek tiek pagrindų!

Kas yra visas nerimas?

Turinio migracijos peržiūra yra daugumos pastarojo meto dramų pagrindas. Kaip WP smuklė pažymėjo, kad „Temų apžvalgos“ komanda jau kurį laiką turi nusistovėjusią politiką, draudžiančią temos autoriams apibrėžti vartotojo turinio generavimą. To priežastis yra protinga: vartotojai neturėtų prarasti duomenų keisdami temas.

Deja, perkeliant teminius reikalavimus iš kodekso į savo naujus namus Temos apžvalgos vadovas, šis reikalavimas nebuvo paliktas. Chip Bennett trūkstamų skyrių santrauką paskelbė 2015 m. Gegužę. Ypač svarbus skyrius yra cituojamas žemiau:

Pristatymas ir funkcionalumas
Kadangi Temų paskirtis yra apibrėžti vartotojo turinio pateikimą, Temos neturi būti naudojamos apibrėžti vartotojo turinį ar apibrėžti nuo temos nepriklausomas svetainės parinktis ar funkcionalumą..

Trumpai tariant, viso to rezultatas buvo tas, kad tam tikrą laiką temos buvo nenuosekliai peržiūrimos „WordPress.org“, o dvi reikalavimų versijos vienu metu pasirodė internete.

„WordPress“ komandai (retrospektyviai) sugriežtėjus nenuosekliai taikomoms gairėms, daugelis nemokamų temų kūrėjų natūraliai pradėjo jausti, nes anksčiau priimtos temos staiga buvo atmestos ir susiduria su brangiais papildomais kūrimo darbais, kad viskas būtų gerai..

„Codeinwp“ leido nemokamai išleisti naujausią temą „Parallax One“, tačiau jos visiškai neišleido iš „WordPress“ temų katalogo – daugiausia reaguodama į tai, kad ji buvo paminėta originalioje temos apžvalgos grupės diskusijoje. Liepos skaidrumo ataskaitoje jie buvo išsamiai aptariami. Taigi, ką visa tai beisbolo žaidime turėjo bendro su jumis svetainės savininku? Pereikime prie to.

Kodėl svetainių savininkams turėtų rūpėti, kad pramonė keistųsi dėl nemokamų temų?

Iš visų aukščiau išvardytų dalykų gali būti paimti du dalykai, dėl kurių svetainių savininkai gali suklysti:

  1. Anksčiau akivaizdžiai buvo taikomi neatitinkantys standartai priimant į oficialų temų katalogą. Tai ne tik nesukelia nepatogumų kūrėjams, bet ir gali padėti palaikyti esamas temas, kurios yra daug sudėtingesnės. Idėja, kad tema gali būti aktuali šiandien ir atmesta rytoj, taip pat kelia nerimą.
  2. Kai kurie teisėti temų kūrėjai, pavyzdžiui, visiškai nemokamų temų sąrašą pradėjo išvardyti atskirai nuo oficialiojo katalogo, taigi, akivaizdu, kad tai nebe vienintelė paroda mieste.

Pridėkite tai, kad daugeliui svetainių savininkų paprasčiausiai nelabai rūpi skirtumai tarp pateikimo ir funkcionalumo, jei tema tenkins jų poreikius ir pamatysite, kodėl žmonės gali pradėti galvoti apie tai, kur ieškoti nemokamų temų kitur. Išnagrinėsime kai kurias iš ten esančių parinkčių.

Alternatyvūs nemokamų „WordPress“ temų šaltiniai

Įspėjamasis žodis prieš pradedant ieškoti nemokamų „WordPress“ temų už jaukių oficialiojo katalogo ribų: čia ant jūsų pečių guli papildomas atsakomybės lygis už vertinimą. Jūs atsitraukiate nuo papildomo patogumo ir saugumo, kurį jums siūlo speciali temų apžvalgos komanda. Nepaisydami šio įspėjimo, pažvelkime į keletą patikimų nemokamų temų šaltinių.

WPExplorer.com

Geriausios nemokamos „WordPress“ temos

Tikimės, kad dabar jūs žinote, kad nemokamas temas siūlome tik mūsų skaitytojams! Visos mūsų temos buvo sukurtos naudojant saugų ir galiojantį kodą, taip pat tokiose temose kaip „Zero WordPress“ tema yra nemokamų „premium“ funkcijų. Turime daug puikių nemokamų temų verslui, tinklaraščių kūrimą ir aplankus bei tiesiogines demonstracines versijas, kad galėtumėte pamatyti visas temos funkcijas. Norite daugiau? Daugelio mūsų temų kūrybos rinkoje yra „premium“ versijų, prie kurių pridedamos temos pritaikymo parinktys ir aukščiausios kokybės temų palaikymas.

„JustFreeThemes“

Tiesiog nemokamos temos.

„JustFreeThemes“ gyvena išpildydamas savo vardo pažadą, pateikdamas daugiau nei 400 aukštos kokybės nemokamų temų, įskaitant tokius mėgstamus kaip „Zerif Lite“ ir „Gyvenimo būdas“. Tiesioginės ir administratoriaus demonstracinės versijos yra prieinamos daugeliui temų, todėl prieš pradėdami darbuotis galite padangomis. Taip pat galite naršyti pagal kategorijas, pvz., Internetinius dienoraščius ar el. Prekybą, jei ieškote konkretaus sprendimo.

„FabThemes“

„Fab“ temos

„FabThemes“ Iš pirmo žvilgsnio atrodo gana solidžiai, laive yra daugiau nei šimtas stilingai atrodančių nemokamų temų. Galite ieškoti pagal atskiras kategorijas, pvz., El. Prekybą ir maistą, taip pat laukiama paieškos pagal spalvą. Taip pat integruota penkių žvaigždučių įvertinimo sistema, kad suteiktumėte šiek tiek daugiau informacijos apie tai, kaip atskiros temos sekėsi kitiems žmonėms.

Neigiama galimybė, kad peržiūros metu visų temų peržiūros parinktys buvo neveiksmingos. Spustelėjus peržiūros nuorodą paprasčiausiai bus gautas 404. Esame tikri, kad tai laikinas žagsėjimas, tačiau kartu tai nėra problema, su kuria susidursite „WordPress.org“.!

Jei svetainių savininkai turėtų pasitraukti iš „WordPress.org“?

Jei ieškote nemokamos temos, „WordPress.org“ vis dar yra pagrindinis šaltinis ten, ir tai greičiausiai nesikeis bet kada. Trys alternatyvūs nemokamų temų tiekėjai, kuriuos aukščiau pabrėžėme, siūlo tikrai įdomias jų pasirinkimo parinktis, tačiau jie tiesiog negali konkuruoti su oficialiame temų kataloge rodomų parinkčių gyliu..

Negalime taip pat nuvertinti išteklių, reikalingų norint, kad oficialiojo katalogo temos būtų aukštos kokybės, saugios ir atitiktų geriausią praktiką. Nors visi teigia, kad kruopščiai peržiūri temas, nė vienas iš alternatyvių nemokamų temų teikėjų neturi tokios infrastruktūros, kokią turi WordPress.org.

Mes siūlytume protingą strategiją, pirmiausia peržiūrėdami populiariausias nemokamas temas „WordPress.org“ ir tada greitai naršydami aukščiau pateiktas tris alternatyvas. Tokiu būdu per trumpiausią laiką padengsite didžiąją dalį bazių ir suteiksite sau geriausią galimybę rasti patikimą nemokamą temą, atitinkančią jūsų poreikius.

Išvada

Pastarojo meto nerimavimas dėl priėmimo kriterijų svetainėje WordPress.org buvo painus. Tačiau ilgainiui tai bus naudinga visoms suinteresuotosioms šalims. „WordPress.org“ buvo priversta sutvarkyti savo veiksmus standartizuodama priėmimo kriterijus (geros žinios galiausiai visiems), o nepriklausomi nemokamų temų kūrėjai buvo paskatinti ieškoti naujų įdomių sąrašų variantų..

Tokios svetainės, kaip „WPExplorer“ ir kitos, paminėtos aukščiau, yra tikra alternatyva ieškant nemokamų temų, tačiau jų inventorius ir apžvalgos ištekliai natūraliai vis dar smarkiai atsilieka nuo oficialaus katalogo. Šiuo metu „WordPress.org“ išlieka geriausiu nemokamų temų šaltiniu vien pagal kiekį, tačiau svetainių savininkai raginami pasidomėti kitomis galimybėmis, nes kitur galite rasti daugiau funkcijų ir geresnio kodo..

Mes norėtume išgirsti jūsų mintis. Ar manote, kad „WordPress.org“ vis dar yra vienintelis žaidimas mieste, ar jau pradėjote tikrinti alternatyvius sąrašus? Susisiekite ir praneškite mums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me