Diena „WordPress“ kūrėjo gyvenime – laisvai samdomas kūrėjas Billas Ericksonas

Daugelis iš mūsų, kurie mėgsta „WordPress“ ir žino, kaip juo naudotis, kartais susimąsto, kas yra „WordPress“ kūrėjas, galbūt net svajojantis tapti tokiu. Šioje serijoje mes stengsimės pasiūlyti jums viešai neatskleistą požiūrį į tai, kokia yra diena sėkmingų „WordPress“ kūrėjų gyvenime skirtingose ​​rinkos vietose, ką jie kasdien daro, kad išliktų sėkmingi, ir kokių patarimų jie turėtų siekiančiam WP kūrėjo.


Su šia pirmąja įmoka, kuria žiūrime vieną dieną į laisvai samdomų kūrėjų gyvenimą, esame prisijungę Billas Eriksonas, laisvai samdomas kūrėjas / konsultantas, kuris per dieną turėjo keletą gana aukštų klientų; Yoast, Kembridžo universitetas, paminėk keletą. Klausimai yra antraštės, o Billo atsakymai pateikiami žemiau.

1. Kas yra pirmas dalykas, kurį darote atsibudę ryte?

Kai atsikeliu, patikrinu savo telefoną, kad įsitikinčiau, jog nėra nieko skubančio (el. Pašto adresai SUB DOWN), tačiau stengiuosi per anksti nesivelti į darbą. Ilgai pasivaikščioju su savo šunimi, tada paruošiu tam tikros rūšies pusryčius (paprastai tai yra tik stiklinė apelsinų sulčių, nebent aš tikrai alkanas), nusiprausiu ir ruošiuosi. Apie 9 val. Aš esu savo namų biure pasiruošęs eiti į darbą.

2. Kaip jūs elgiatės su programuotojo blokavimu??

Išties naudinga, jei grupė kūrėjų atsitraukia nuo idėjų, pasižiūri, kaip kiti ką nors sukurs ir peržiūri tavo kodą. Bendrauju lėčiau su daugybe kitų kūrėjų, o tai puiku. Sunku, kai jūs patys dirbate namuose, ir aš manau, kad daugiau kūrėjų turėtų rasti būdų, kaip susisiekti su kitais – nesvarbu, ar tai darbas bendradarbiaujant darbo biure / želė, kuriant „Slack“ / „HipChat“ pokalbius ar tiesiog palaikant ryšį per „Twitter“.

Jei tai yra kažkas ypač sunkaus ar įdomaus, praleisiu papildomą laiką to tyrimui ir tikrai suprantu, kaip ir kodėl kažkas veikia. Tuomet tuo viešai dalinuosi savo tinklaraštyje. Pavyzdžiui, aš turėjau projektą, kuriame man reikėjo nustatyti numatytąsias vertes įvairių tipų turiniui (post meta, options, term meta). Tada įsigijau į „WordPress“ ir „Genesis“ branduolį, surasdamas visus susijusius filtrus parašė įrašą apie tai. Aš sužinojau, kad jei žinau, kad kažkas bus viešai ir matys kiti, kokybė bus daug geresnė. Pabandykite parašyti visą savo kodą tikėdamiesi, kad jis bus peržiūrėtas ir pasidalytas.

Tiesą sakant, labai dažnai nepatiriu koderių blokavimo. Aš esu gana konservatyvus projektų, kurių imuosi, tipams. Jei nesu visiškai tikras, kad galiu įvykdyti reikalavimus ir viršyti savo kliento lūkesčius, nesiimu projekto.

Bandau daryti projektus ne savo komforto zonoje maždaug kas 2–3 mėnesius. Mano efektyvus valandinis įkainis (projekto kaina, padalyta iš sugaišto laiko) paprastai būna gana siaubingas, tačiau jie įdomūs ir padeda man išmokti naujų dalykų. Bet jūs turite būti atidūs tokiems projektams, nes jie gali sugadinti jūsų tvarkaraštį ir užtrukti daug ilgiau nei tikėtasi.

3. Kokių įrankių / programinės įrangos negalėtumėte gauti be savo darbo dienos (išskyrus „WordPress“!)?

Viską tobulinu „MacBook Air“, naudodamas savo „Varidesk“ sėdimąjį / stovinčiąjį stalą. Šis stalas man labai patinka – manau, kad stovėjimas padeda man susikaupti ir būti produktyvesniam.

Programinės įrangos atžvilgiu pokalbiams naudoju „Slack“, sąskaitų faktūrų išrašymui „Freshbooks“ ir laiko stebėjimui naudoju „Toggl“. Viską apmokestinu kiekvienam projektui, tačiau seku laiką, kad galėčiau rasti savo efektyvų valandinį įkainį ir palyginti projektus. Aš taip pat myliu WP CLI.

4. Ar kasdien laikotės nustatyto grafiko? Jei taip, kaip tai atrodo??

Aš turiu gana nustatytą tvarkaraštį, bet tai daugiau apie didelių laiko blokų apibrėžimą darbui. Paprastai susėdu siųsti el. Laiškus apie 9 val., Tikslą pasiekti iki 10 val. Dalykai, kurių negalima padaryti per 5–10 minučių, „Gmail“ gauna tinkamą žymą (pakeitimai, netaikomi, perkeliami, cituojami) ir išsaugomi vėlesniam laikui. Tada perjuntu prie stovinčio stalo ir dirbu nuo 10 ryto. Aš užtrunku apie 30 minučių priešpiečiams ir gaunu kitą 3 valandų darbų bloką, atliktą 12: 30-3: 30. Tada aš grįšiu į sėdėjimą ir dirbsiu per tai, kas liko mano gautuosiuose – ruošiu citatas, atliksiu keletą pakeitimų užklausų …

Per tuos didelius laikotarpius aš sutelkiau dėmesį į pradinį kūrimą arba pakeitimų prašymus. Jei turiu didelę svetainę, kur galėčiau perkelti, perkelsiu ją fone, vykdydama pakeitimų užklausas.

5. Kas yra tai, ką jūs darote kasdien, tai padeda išlaikyti darbą?

Svarbiausias dalykas, kurį darau, kad įsidarbinčiau, viršija klientų lūkesčius ir turi laimingų klientų. 50% mano darbo sudaro ankstesnių klientų projektai, dar 25% – ankstesnių klientų siūlymai.

Dalijimasis tuo, ką sužinau per savo tinklaraštį ir kodo fragmentus, padeda man augti ir kurti reputaciją. Prisidėjimas prie atvirojo kodo projektų, tokių kaip “WordPress” branduolys, “Genesis” branduolys ir mano vieši įskiepiai taip pat padeda. Tačiau vertė juose yra netiesioginė ir difuzinė. Jei bandau išmatuoti šių dalykų IG, ji yra gana maža, bet aš tai darau, nes man tai patinka.

Jei norite išlaikyti klientus laimingus, turite didžiulę IG ir tai yra teisingas dalykas.

(Tolesnis klausimas) Ar įmanoma, galite šiek tiek pasiaiškinti kaip jūs išlaikote savo klientų laimingus?

Viena iš geriausių laimingų klientų įgijimo priemonių yra tinkamai patikrinti potencialius klientus, kol jie netaps jūsų klientu. Ieškokite įprastų raudonų vėliavų: nerealus laiko ir sąnaudų įvertinimas, reikalingas funkcionalumas, kurio nepatyrėte pristatydami, komunikacijos neatitikimas (klientas nori, kad viskas būtų padaryta telefonu, jūs bendraujate el. Paštu) …

Kai projektui nesiseka, peržiūrėkite jį ir sužinokite, ar ką nors galėtumėte padaryti, kad išvengtumėte projekto iš pradžių ar nepriimtumėte jo. Manau, kad nemaža dalis mano, kad turiu laimingų klientų, yra atrankos šališkumas (pasirinkti tinkamus žmones dirbti).

Kitas būdas yra viršyti lūkesčius, ir tai dažnai daroma užpakalinėje programoje. Kai klientas pateikia jums dizainą, ji tikisi, kad jūsų sukurta svetainė atitiks tą dizainą priekinėje dalyje. Tačiau yra daugybė būdų, kaip įgyvendinti „WordPress“ dizainą. Mano tikslas yra visada pateikti elegantišką sprendimą ir užtikrinti, kad svetainę būtų lengva valdyti, nepaisant jos priekinės dalies sudėtingumo. Daugelis mano klientų sugrįžta pas mane būtent dėl ​​šios priežasties – jie dirbo su kitais kūrėjais ir visada mano sukurtas svetaines surado lengviau valdyti..

6. Ar turite kokių nors įpročių ar ritualų, kurie padėtų jus įžeminti visą dieną?

Turint namų biurą gali būti sunku rasti darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Vienas dalykas, kuris iš tiesų padeda, yra mano žmonos darbas mano darbo laiko apibrėžimui. Kai ji grįš namo (paprastai 4: 30–5: 30), aš nebesu „darbe“. Palieku kompiuterį kabinete, uždarau duris ir būnu namuose.

7. Ką veikiate tomis dienomis, kai aktyviai neveikiate kliento projekto?

Aš lieku užsiėmęs, paprastai visada reikia ką nors nuveikti. Jei aš baigiau pradinį bet kokių tą savaitę suplanuotų projektų vystymą, paprastai turiu pakeitimų užklausų kitiems projektams arba pakeitimų, kurių apimtis netaikoma (apmokestinama atskirai). Ir kai aš tikrai neturiu skubių terminų, mano įskiepiai visada tobulinami, kuriuos reikia atlikti ir atidėlioti..

8. Kuo gyvenimo būdas skiriasi nuo to, ko tikėjotės pradėję pirmą kartą?

Tikrai turiu nuspręsti, koks gali būti mano darbo stresas su dideliu ar mažu stresu. Kiekvieną kartą, kai turiu projektą, kuris prastai sekasi, darau post mortem, kad nustatyčiau, kokiais būdais galėčiau to pagerinti ar išvengti. Tai apima mano pardavimo proceso pakeitimus (naujų būdų, kaip pašalinti blogus projektus), sutarties pakeitimus ir mano komunikacijos proceso pakeitimus viso projekto metu. Aš, kaip laisvai samdomas vertėjas, turiu laisvę imtis bet kokių projektų, kurie man patinka, todėl stengiuosi tik imtis tų projektų, kurie man patiks..

Kitas dalykas, ko nesitikėjau, yra tai, kaip sunku atostogauti. Aš negaliu atsijungti bet kurį laiką be planavimo mėnesių ir be galo didelių pajamų. Šią vasarą atostogavau dvi savaites, kad galėčiau aplankyti šeimą ir keliauti. Mėnesį prieš išvykdamas negalėjau imtis jokių darbų ir turėjau nutraukti esamus projektus. Mėnesį po kelionės lėtai atgavau savo verslą (pradėjau dirbti, bet už kitą mėnesį nemokėjau). Šios dvi atostogų savaitės sumažino mano metinį uždarbį maždaug 20% ​​(2,5 mėnesio naujų pajamų nebuvo).

Aš galiu keliauti ištisus mėnesius ir dirbti su 50% galimybių, tačiau man nėra realu kada tikėtis pagrįsto 0% darbo laikotarpio, nebent aš ką nors pasamdysiu. Tikriausiai niekam nepadėsiu darbo, nes man labiau patinka viengubo laisvai samdomo gyvenimo būdo pranašumai nei kaina, tačiau tai tikrai yra kažkas, ką reikia apsvarstyti.

9. Dienos pabaigoje, kada jūs nustojate žiūrėti į mėlynai apšviestus ekranus? (Geromis ir blogomis dienomis.)

Paprastai apie 4: 30–5: 30. Bet kai turiu dirbti pavėluotai, mano ekranas nėra mėlynas, nes aš jį naudoju fl.ux ��

10. Peržiūrėdami savo aplanką, turėjote keletą įspūdingų klientų (Yoast, Kembridžo universitetas), kas padėjo jums išsiskirti iš minios ir nusileisti daugiau žinomų klientų.?

Aš nelabai gerai darau apibūdindamas savo unikalią vertę savo svetainėje. Dabartinė mano svetainė buvo sukurta, kai aš sutelkiau dėmesį į mažesnius projektus, o pranešimo atnaujinimas yra vienas iš mano tikslų 2015 m.

Aš sugebėjau sulaukti daugumos didesnių klientų, nes asmuo, priimantis sprendimą dėl įdarbinimo, taip pat yra kūrėjas ir yra susipažinęs su mano darbu. Išleisdamas savo papildinius, vadovėlius, fragmentus ir prisidėdamas prie didesnių projektų, aš sugebėjau įrodyti savo vertę techninių sprendimų priėmėjams. Daugelį kitų projektų aš dirbau su jais mažesniame projekte ir, kai jie suprato, ką aš pateikiau prie stalo, jie panaudojo mane kitiems projektams..

11. Kokį patarimą galėtumėte pateikti pradedančiam „WordPress“ kūrėjui?

Čia yra daugiau darbo, nei yra aukštos kokybės kūrėjų, kad tai padarytų. Mano nuomone, vienas geriausių būdų kūrėjui įgyti daugiau verslo dabar yra prisidėti prie projektų kartu su kitais geriausiais kūrėjais. Jūsų talentai bus atpažinti ir, kai tie kūrėjai gaus jiems netinkamą darbą, jie jums atsiųs jūsų kelią.

Aš tiesiog žiūrėjau į savo statistiką. Iš pastaruosius 200 žmonių, kurie kreipėsi į mane dėl darbo, ėmiausi 13 projektų. Tai reiškia, kad aš atsisakau 93,5% darbo, kurį atlieku pats. Tai lemia įvairios priežastys – mano įgūdžių ribos, per trumpas laiko grafikas, per mažas projekto laikas ir daugybė kitų priežasčių. Aš lažinuosi, kad daugelis kitų kūrėjų turėtų panašią statistiką, jei pažiūrėtų.

Kai man netinka, stengiuosi rekomenduoti žmonėms, kokie jie gali būti. Geriausias būdas, kurį žinau, kam rekomenduoti, yra pamatyti juos veikiant, prisidėti prie projektų, kuriuos stebiu ir su kuriais dirbu.


Ačiū, kad skyrėte laiko mums papasakoti apie savo dieną ir darbą apskritai, Bill. Jei yra klausimų, kuriuos norėtumėte įtraukti į sąrašą, tam tikras kūrėjas (tema, papildinys ir tt) ar net konkretus kūrėjas, kurį norėtumėte, kad mes apklaustume kitą, praneškite mums komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map