Geriausios „WordPress“ liepos 4 d. Nuolaidos, kuponai ir reklamos 2019 m

Geriausios „WordPress“ nuolaidos liepos 4 d., Kuponai ir reklamos

Laimingos liepos 4 d. JAV tai yra didžiulės atostogos šeimos kepsninėms, kelionėms į paplūdimį ir beveik viskam parduodamoms prekėms. Pasisekė jums visiems, taip pat parduodamos mūsų mėgstamos „WordPress“ temų parduotuvės, įskiepių kūrėjai, prieglobos įmonės ir interneto svetainių kūrimo ištekliai („Hooray!“).


Mes apžiūrėjome internetą ir surinkome visus geriausi „WordPress“ liepos 4 d. pasiūlymai ir kuponai tau. Peržiūrėkite šiuos nuostabius pasiūlymus ir gaukite juos, kol galite. Daugelis yra skirti tik savaitei (arba tik vienai dienai), taigi elkitės greitai! Ir nepamirškite sugrįžti – mes atnaujinsime savo sąrašą kasdien, kai pasirodys nauji pasiūlymai.

„WordPress“ temų kuponai ir nuolaidos

liepa-4 tema-nuolaidos

Šią savaitę parduodama daugiausiai parduodamų temų, todėl norėsite jas pasižvalgyti kol galėsite. Sutaupę 10–75%, kodėl gi negavę temos ar dviejų (ar trijų, ar penkių – ar net narystės)?.

Iš viso „WordPress“ tema 33% nuolaida

Gaukite 33% nuolaidą pirkdami „Total“ – mūsų geriausiai parduodamą „WordPress“ temą ir vieną iš geriausiai parduodamų „drag and drop“ temų, kurias galite rasti internete. Nuolaida jau buvo pritaikyta kodo nereikia, tačiau šis susitarimas baigiasi 2019 m. liepos 7 d., taigi elkitės greitai!

Sutaupykite 33% bendros WP temos

„TemplateMonster“ Nepriklausomybės dienos paketas

Sutaupykite 97% ir gaukite „TemplateMonster“ nepriklausomybės dienos paketą tik už 39 USD! Joje yra 50 pagrindinių interneto svetainių kūrimo elementų, įskaitant 3 „WordPress“ temas, visas už vieną mažą kainą. Pasiūlymas baigiasi 2019 m. Liepos 5 d.

Sutaupykite 40% „TemplateMonster“

„MyThemeShop“ 19 USD temos

„MyThemeShop“ sumažino kainas ir dabar kiekviena tema yra tik 19! Tiesiog naudok kodą Laisvė19 kai į savo krepšį įtraukiate mėgstamas temas. Pasiūlymas baigiasi 2019 m. Liepos 7 d.

Išsaugokite „MyThemeShop“ temose

„CyberCimps“ 15% nuolaida

Sutaupykite 15% kiekviename „CyberChimps“ interneto dizaino susitarime! Tiesiog apsilankykite jų svetainėje ir gaukite pasirinktinį kupono kodą. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 15% „CyberChimps“

33% nuolaidų „ShowThemes“

„ShowThemes“ siūlo jums 33% nuolaidą bet kuriai jų „premium“ renginių valdymo „WordPress“ temai su kodu LAISVĖ. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 33% „ShowThemes“

„WordPress“ hostingo nuolaidos

liepa-4-hostingas-nuolaidos

Šiandien yra puiki diena rasti naują prieglobos planą jums ar jūsų klientams, be to, galite sutaupyti sutaupę dėl šių beprotiškų pasiūlymų. Patikrinkite kai kurias geriausias šiuo metu galimas „WordPress Hostingas“ nuolaidas!

3 mėnesių NEMOKAMAI valdomas priegloba

Nauji klientai gali sutaupyti 10% nuo jūsų pirmojo mokėjimo ir 2 mėnesius nemokamo prieglobos, kai prisiregistruojate gauti naują metinį planą, kai naudojate kodą „wpe3free“. Tai yra, kaip gauti 3 mėnesius už nemokamą „WordPress“ prieglobą nemokamai! Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite dėl hostingo iš „WP Engine“

„SiteGround“ yra 70% nuolaidų talpinimas

Pasirinkdami metinį atsiskaitymą, JAV klientai gali sutaupyti neįtikėtinai 70 proc. Bendro „HostGoogle“ bendrojo prieglobos planuose, nereikia kodo. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite dėl Hostingas iš „SiteGround“

„WordPress“ papildinių kuponai ir nuolaidos

liepa-4-plugin-nuolaidos

Padarykite savo „WordPress“ svetainę dar nuostabesnę naudodamiesi šiomis puikiomis liepos 4 d. Nuolaidomis geriausiems aukščiausios kokybės papildiniams rinkoje! Vienu mygtuko paspaudimu pridėkite papildomų savo svetainės funkcijų.

„MyThemeShop“ 19 USD papildiniai

„MyThemeShop“ sumažino kainas ir šiandien kiekvienas papildinys kainuoja tik 19 USD! Naudokite kodą Laisvė19 kai į savo krepšelį pridėsite mėgstamus papildinius. Pasiūlymas baigiasi 2019 m. Liepos 7 d.

Sutaupykite „MyThemeShop“ papildiniuose

„WarfarePlugins“ 30% nuolaida

Ribotą laiką galite sutaupyti 30% visų naujų „WarfarePlugins“ pirkinių su kodu JULYFOURTH19. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 30% „WarfarePlugins“

„EnviraGallery“ 20% nuolaida

Sutaupykite 20% vieno geriausių „WordPress“ galerijos papildinių – „EnviraGallery“. Tiesiog naudok kodą GET20 prie kasos. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 20% „EnviraGallery“

Vienatvė 10% nuolaida

Naudokite kodą SAVE10 10% nuolaidą įsigijus „Soliloquy“ reaguojančią „WordPress“. Tačiau paskubėkite, šis pasiūlymas greitai baigiasi.

Sutaupykite 10% sutaupę lėšų

„WPForms“ 50% nuolaida

Ribotą laiką galite naudoti kodą SAVE50 50% nuolaidą perkant „WPForms“ – vieną pažangiausių „WordPress“ formos kūrimo papildinių. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 50% „WPForms“

„MonsterInsights“ 50% nuolaida

Patobulinkite savo svetainę naudodami lengvai suprantamas „Google Analytics“ ataskaitas, naudodami „MonsterInsights“, ir sutaupykite 50% naudodami kodą INTRO50. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 50% „MonsterInsights“

„OptinMonster“ 50% nuolaida

Sutaupykite 50% nuo pirkinio, kai prisiregistruojate gauti naują „OptinMonster“ iššokančiųjų ir konversijų optimizavimo planą – nereikia kodo. Pasiūlymas greitai pasibaigia.

Sutaupykite 50% „OptinMonster“

„CSSHero“ 65% nuolaida

Sutaupykite iki 65%, pirkdami premium CSSHero planą – tai vienas iš paprasčiausių būdų tinkinti savo svetainę. Tiesiog naudok kodą HEROV4 išsaugoti. Pasiūlymas baigiasi 2019 m. Liepos 7 d.

Sutaupykite iki 65% „CSSHero“

„WordPress“ interneto svetainių kūrimo išteklių kuponai ir nuolaidos

liepa-4-interneto dizainas-nuolaidos

Nepamirškite visų priedų, kurių galite norėti savo svetainėms. Sutaupykite „WordPress“ priežiūros ir interneto svetainių kūrimo šaltiniuose, įskaitant šriftus, nuotraukų nuotraukas, PSD ir dar daugiau, kas parduodama šią savaitę.

„MightyDeals“ taikoma 20% nuolaida

Naudokite kodą HAPPY4TH2019 Sutaupykite 20% už šimtus beprotiškų pasiūlymų, susijusių su svetainių šablonais, šriftais, nuotraukomis, „Photoshop“ įrankiais, logotipų paketais, rinkodaros turtu ir dar daugiau. Pasiūlymas baigiasi 2019 m. Liepos 5 d.

Sutaupykite 20% „MightyDeals“

Kūrybinės rinkos pasiūlymai

Kūrybiniame turguje galima parduoti šimtus prekių! Tiesiog apsilankykite jų reklamos skiltyje ir sužinokite, kokioms temoms, šriftams, „Photoshop“ filtrams ir dar daugiau yra nuolaidų šią savaitę. Norėdami pamatyti galiojimo laiką, patikrinkite atskirus pasiūlymus.

Sutaupykite „Creative Market“ elementuose

Ar mes kažko praleidome??

Tikimės, kad buvo nuolaida ar dvi, kurios smarkiausiai padidins jūsų susidomėjimą. Jei praleidome nuostabų susitarimą, tiesiog palikite komentarą žemiau ir mes jį patikrinsime. Sėkmingos liepos 4 d. – tikimės šią savaitę pamatyti daug naujų ir nuostabių interneto dizaino projektų ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map