Interviu su „ThemeFuse WordPress“ temų parduotuve

1. Kada ir kaip buvo sukurta „ThemeFuse“?

„Themefuse“ pradėjome kurti beveik prieš 2 su puse metų, kai „WordPress“ temų pramonė buvo labai kitoje vietoje. Tuomet mes neturėjome savo „WordPress“ temų parduotuvės, o savo temas skelbėme tik specializuotose prekyvietėse, tokiose kaip „Themeforest“. Mums ten sekėsi labai gerai, tačiau visada jautėme, kad norime daugiau – savo vietos, kur tikrai galėtume išreikšti savo kūrybą. Taigi mes atidarėme savo parduotuvę „Themefuse.com“.


Apsilankykite „ThemeFuse“

2. Kiek žmonių šiuo metu dirba „ThemeFuse“?

Šiuo metu mūsų komandoje yra 12 narių, kurie gali atrodyti gana dideli pradedantiesiems, tačiau mes stengiamės išlaikyti šį skaičių kuo mažesnį. Mes nenorime plėsti savo komandos tik dėl „kuo geriau“ filosofijos. Manome, kad kartais reikia tinkamai išlaikyti komandą gana mažą. Mes samdome žmones tik tada, kai situacija tikrai pagirtina, ir mums patinka tai, kad mažesnėse komandose visi jaučiasi kaip viena didelė šeima.

3. Ar „Themefuse“ iš tikrųjų veikia „WordPress“? Kodėl ar kodėl ne?

Taip, žinoma, savo svetainėje naudojame „WordPress“. Tai puikiai tinka viskam, ko mums reikia, ir tai, ką mes geriausiai žinome. Taigi mums tai buvo akivaizdus pasirinkimas. Be to, vis daugiau ir daugiau visų pramonės sričių svetainių (ne tik tinklaraščių) pradeda naudoti „WordPress“ kaip savo bazę, todėl joje yra labiausiai naudojama CMS – taigi tai sako apie didelę „WordPress“ apsaugą, funkcijas ir išplėtimą..

4. Kokios yra jūsų 3 populiariausios parduodamos temos?

3 populiariausios pardavimo temos mums yra šios:

1. „Welcome Inn“, WP tema, skirta viešbučiams, Moteliams ar B&B

„Welcome Inn“ viešbutis

2. Medica, gydytojų, stomatologų ir medicinos personalo šablonas

„Medica WordPress“ tema

3. „Envision“, „WordPress“ tema įmonėms, įmonėms, interneto naujoms įmonėms.

Įsivaizduokite „WordPress“ temą

5. „WordPress“ nuolat pridedamos naujos funkcijos. Ar visada bandote į savo temas integruoti naujas funkcijas, pateikite pavyzdį?

Mes visada stengiamės kuo greičiau atnaujinti naujausias „WordPress“ versijas, todėl mūsų temos iškart palaikys naujas funkcijas, kurias automatiškai atneša kaskart pridėdami ką nors. Be to, kalbėdami apie naujas funkcijas, atsirandančias „WordPress“ pramonėje ar apskritai interneto dizaine, pavyzdžiui, „Shortcodes“ ar „Responsive WD“, mes mėgstame jas gana greitai pridėti prie savo temų, tačiau tik tuo atveju, jei tai joms iš tikrųjų suteikia pridėtinės vertės. Taigi, paprastai mes stengiamės išanalizuoti idėją prieš pradėdami sukti galvą į svarbų plėtros ciklą. Kartais funkcijų pridėjimas per greitai reiškia, kad praleidžiate daug laiko dirbdami prie dalykų, kurie dar nėra įrodyti, jog yra tikrai verti, peržengus pradinę reikšmę, nes vartotojai ilgainiui jų nenaudos..

6. Kas bus toliau? Bet kokias slaptas viršūnes galite pateikti mūsų skaitytojams?

Šiuo metu dirbame prie klubo narystės mūsų temų parduotuvėje funkcijos, kuri mūsų nuolatinius klientus padarys labai laimingus, leisdami jiems mokėti tik keletą dolerių per mėnesį už visišką prieigą prie mūsų temų bibliotekos. Šis mūsų svetainės atnaujinimas taip pat atneš daug naujų puikių funkcijų mūsų vartotojams – ar tai būtų klientai, ar filialai, ar tiesiog lankytojai. Netrukus!

Kitas leidimas yra sudėtingiausia iki šiol mūsų tema – „HomeQuest Real Estate“. Ši tema buvo sukurta specialiai nekilnojamojo turto pramonei, turinti daug nuostabių funkcijų, kurios palengvins nekilnojamojo turto gyventojus reklamuojant jų nekilnojamąjį turtą. Mes tikrai tikime, kad tokio tipo projektai su funkcijomis ir galimybėmis, kuriomis mes kepame, anksčiau nebuvo padaryti „WordPress“ temų pramonėje. Taip, tai tikrai taip gerai … [Galite pamatyti kai kuriuos slaptažodžius ant „Dribbble“]

Nekilnojamojo turto peržiūra

7. Yra daugybė teminių parduotuvių, kas jus išskiria ir kodėl žmonės turėtų pasirinkti jūsų temą, o ne kitas?

„Themefuse“ yra viskas apie originalius dizainus ir nišines idėjas. Pavyzdžiui, mes stengiamės uždengti nišinius šablonus Viešbučiai, Kavos parduotuvės, Medicinos, Sporto žurnalai arba Advokatų kontoros temos, užuot atlikę tuos pačius patiekalų patiekalų bendrus šablonus, kuriuos matote daugelyje konkuruojančių parduotuvių.

Problema, susijusi su bendrinėmis temomis, yra ta, kad nors ir galingi ir universalūs, jie iš pirmo žvilgsnio nepritrauks pirkėjų, nes jie neatrodo panašūs į tai, ko nori ar tikisi klientas. Bet kai žmonės pažvelgia į mūsų nišines temas, jie ten jau mato savo būsimą svetainę, nes mūsų šablonai yra sukurti ir sukurti atsižvelgiant į konkrečius tų pramonės klientų poreikius.

8. Ar turite patarimų kitiems žmonėms, norintiems atidaryti savo temų parduotuvę?

Taip, tik vienas: NENOKITE. Pažvelgus į šitą pramonės sritį, ji greitai užkraunama labai greitai. Jei neturite entuziazmo ir žinių, kad sukurtumėte tai, kas visas kitas temines parduotuves palieka dulkėse, tai greičiausiai neverta..

9. Visos kitos mintys ar dalykai, kuriuos norite paminėti?

Tiesiog norėjau pasakyti „WPExplorer“ skaitytojams ir gerbėjams. Vaikinai, naudokitės „WordPress“! Džiaugsmas!

Peržiūrėkite „ThemeFuse“

Jei dar neaplankėte jų svetainės, galbūt norėsite apsilankyti „Themefuse“ ir pamatyti visas puikias jų siūlomas temas, kas žino, galbūt rasite „svajonių temą“. Mėgautis!

Teminis saugiklis

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map