Kaip atrodys „WordPress“ ateitis?

„WordPress“ ateitis

„WordPress“ ateitis yra šviesi kaip tūkstantis saulės, nes nėra geresnio modelio. Paleidusi internetinių dienoraščių platinimo platformą, „WordPress“ veiksmingai įsitvirtina programinėje įrangoje, kurioje visame žiniatinklyje susikerta dalyviai ir naujokai..


Prieš kurį laiką mes apibūdinome, kaip atsirado „WordPress“ ir kaip ji išaugo į turinio valdymo sistemą (CMS), valdančią daugiau nei 75 milijonus svetainių, įskaitant didelius vardų prekės ženklus, tokius kaip CNN, „Jay-Z“ ir dar daugiau.

Rašymo metu „WordPress“ yra gana tvirta platforma, kuri, atsiradus naujoms technologijoms, atrodo, kad atsirado iš „Sci-Fi“ filmų. Jei jums įdomu, mes atsisakome kelių terminų, kurie gali kepti jūsų smegenis, tačiau prašau neišbėgti.

Vietoj to, laikykitės, nes tai, ką mes sudėliojome šiandien, reiškia daugybę puikių dalykų jūsų „WordPress“ pagrindu veikiančiam verslui. Jei pasižvalgytumėte, būtinai rastumėte karštų diskusijų apie tokius žvėris kaip „WordPress Rest API“, WP-CLI, „Calypso“ ir atgalinį suderinamumą tarp kitų.

„WordPress“ ateitis po 2017 m

Na, tokie dalykai yra prasmingi tik kūrėjams. Heck, tokie dalykai, kaip „WordPress REST API“, taip pat supainioja daugelio kūrėjų nesąžiningus dalykus, todėl mes jums taip pasigailėsime. Šiandien dalijamės tuo, kaip minėtos technologijos gali padėti jums pasiekti daugiau naudojant „WordPress“.

Ši prielaida atveria vartus į dar niekad nematytą „WordPress“ ateitį. Prašau, paimk mane už rankos ir leisk mums kreiptis Ahn Wee, hipsteris kinų aiškiaregys, gyvenantis kiekviename krištolo rutulyje. Anekdotai atmesk tai ir padaryk su tuo.

1. „WordPress Admin“ vartotojo sąsajos patobulinimai

Ne taip seniai „WordPress“ administratorius buvo akibrokštas. Tai mes žinome iš pirmų rankų, nes peršokome į prakeiktą laiko mašiną ir išsiaiškinome, kaip vystėsi „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsaja. Ir nors vartotojo sąsajoje (vartotojo sąsajoje) nėra tokio įrankio kaip „Ghost“, ji yra daug patobulinta.

Tačiau ką „WordPress“ ateitis mums parodo, kalbant apie administratoriaus vartotojo sąsają? Teisingai atspėjote, jei tikitės, kad „WordPress“ administratorius pasikeis į gerąją pusę. Jei „Calypso“ nepakanka įrodymų, aš nežinau, kas tai yra.

Mano draugai iš Jamaikos būtų tokie: „Po velnių yra Calypso žmogus?“ Jei kurį laiką nesilankėte „WordPress.com“, praleidžiate visą naują „Calypso“ sąsają. Neturite „WordPress.com“ tinklaraščio? Na, Calypso davė „WordPress.com“ tinklaraščiams ypatingą pakeitimą, kalbant apie admin UI.

„WordPress calypso“ ateitis

Tai yra gražu ir labai greita, švelniai tariant (jūsų vaiduoklyje), ir jūs galite lengvai ir laisvai naudoti „Calypso“ tvarkydami savo priglobtus tinklaraščius iš vienos centrinės vietos. Vienintelis reikalavimas – turite suaktyvinti „Jetpack“ ir „WordPress.com“ darbalaukio programą. Tada vėl galite tvarkyti savarankiškai priglobtas svetaines iš savo „WordPress.com“ paskyros.

Matinis meškeriojimas, kad būtų patogesnė vartotojui patirtis, ateityje „Calypso“ greičiausiai pereis į savarankišką „WordPress“. Ši arba „WordPress“ projektavimo komanda sugalvos geresnę vartotojo sąsają, tačiau kodėl išradus ratą, kai jau tai turite Amerikos lenktynės?

Bet kokiu atveju tikėkitės patobulinto „WordPress“ administratoriaus, kuris yra vėsesnis ir greitesnis nei tas, kurį turime šiuo metu. Tai gali reikšti tik didelius dalykus jūsų „WordPress“ versle vien todėl, kad greitis yra geras. Taip pat yra aiški galimybė pamatyti tinkintus prietaisų skydelius REST API dėka.

2. „WordPress“ kaip taikymo sistema

„WordPress Rest“ API

Aš gana tvirtai tikiu, kad „JavaScript“ ir API palaikomos sąsajos yra ne tik „WordPress“, bet ir žiniatinklio ateitis. – Mattas Mullenwegas

Matas tai pasakė „Word“ būsenoje 2015 m. Šiandien tai iš tikrųjų yra tikrovė, juo labiau, kad REST API yra sujungta į „WordPress“ branduolį. Kas tai yra su šiais sunkiais žodžiais? Kas yra REST API? Ir kaip, maldai pasakyk, svarbu?

Na, jos pagrindine forma REST API yra tiesiog kodas, leidžiantis siųsti ir nuskaityti duomenis iš „WordPress“, nepaisant to, kokią programą turite. Tai reiškia, kad galite naudoti „WordPress“ kaip pagrindą bet kurios ten esančios interneto programos turiniui valdyti.

Pasveikink visas puikias galimybes „WordPress“ kūrėjui ateityje. „WordPress“ galite kurti programas mobiliesiems taip pat lengvai, kaip kurdami svetaines. Galite turėti „iPhone“ ar „Android“ programas, kurios veikia „WordPress“, nes – REST API.

Jei neturėjote idėjos, tas ką tik paminėtas „Calypso“ gyvūnas yra tiesiog tinkinta sąsaja, bendraujanti su „WordPress“ per – palaukite – REST API!

3. Kelių platformų suderinamumas

„WordPress“ ir „Javascript“

Tai taip pat reiškia, kad galite sukurti labai pritaikytas „WordPress“ temas ir dar daugiau. Paprasčiau tariant, REST API prie stalo suteikia daug galimybių, o tai reiškia, kad „WordPress“ ateitis tapo dar šviesesnė. Įsivaizduokite, kad kuriate programas bet kuria programavimo kalba ir naudojate galingą „WordPress“ pagrindinę programą viskam valdyti. Tai tikrai gerai, tiesa?

Vienintelis trūkumas yra tas, kad jūs, kaip „WordPress“ kūrėjas, turite išnaudoti „JavaScript“ įgūdžius, kad galėtumėte visapusiškai naudotis REST API teikiamomis galimybėmis. Taip, „WordPress“ vis tiek veiks PHP ateityje, tačiau didžioji dalis priekinių programų kūrimo priklausys nuo „JavaScript“.

Vaikinai, „WordPress“ nebėra tik CMS, dabar tai yra pilna taikymo sistema, galinti atlikti beveik viską. Matas, a „Reddit AMA“, sakė:

Manau, kad tai („WordPress“) yra puikus pagrindas bet kokiam turiniui. Kalbant apie tokius dalykus kaip pranešimai, kurie netinkamai atitinka WP duomenų modelį, vis tiek galite tai padaryti tiesiog sudarydami keletą naujų lentelių, nebandykite jų nuskaityti standartinėse lentelėse..

Dienos pabaigoje REST API yra puikus „WordPress“ branduolio papildymas, tai reiškia, kad netrukus niekur neisite.

Greitai judama …

4. Didesnis vartotojo bazės pyrago gabalas

Virusinės „WordPress“ svetainės

„WordPress“ sukuria didžiulį kiekį svetainių. Tai populiariausia programų sistema (taip, tai skamba geriau nei CMS) nuo čia iki Marso ir už jos ribų. Daugybę kitų sprendimų reikės tobulinti dešimtmečiais.

Jei visi šie nauji atnaujinimai nuolatos kris, galite tikėtis, kad vis daugiau ir daugiau žmonių šoks ant „WordPress“ juostos. Aišku, „WordPress“ ateitis reiškia labiau pradedantiesiems skirtą platformą, kuria naudojasi visi. Rezultatas? Prisijungia daugiau pradedančiųjų.

Pradedantiesiems nereikės dalintis plaukų įlaipinant, o kūrėjai visame internete nebegalvos, kad „WordPress“ yra tik tinklaraščių platforma. REST API dėka visi kūrėjai žinos, kad „WordPress“ neribota galia yra jiems arti ir skambins bet kada. Rezultatas? Kūrėjai prisijungia prie visų gyvenimo sričių.

Jų ekspertų spėjimai rodo, kad iki 2020 m. „WordPress“ valdys daugiau kaip 35% žiniatinklio. Tai yra milžiniškas skaičius, atsižvelgiant į tai, kad „WordPress“ jau veikia 1 iš 5 svetainių 2017 m. Ar jums reikia, kad mes pasakytume, kokia yra šios proporcijos vartotojų bazė. reiškia jūsų „WordPress“ verslui?

Jei jums reikia, kad tai laikytumete už rankos, tai reiškia daugybę verslo galimybių, didesnę ir geresnę bendruomenę ir dar daugiau. Bendruomenė yra vienas iš stiprių „WordPress“ kostiumų ir daugumos (jei ne visų) „WordPress“ produktų varomoji jėga.

Didžiulis rinkos dydis ir besivystanti bendruomenė, esanti „WordPress“, yra dvi priežastys, kodėl yra puiku pagrįsti savo verslą „WordPress“. – Muhamedas Harisas

5. Priekinio turinio dizainas

„Visual Composer Frontend“ redaktorius

Atsiradus ir populiarėjantiems „WordPress“ puslapių kūrėjams, tokiems kaip „Beaver Builder“, „Visual Composer“ ir šių svetainių kūrimo įrankiai (per Svetainių kūrėjų viešai neatskleista informacija), akivaizdu, kad yra „WordPress“ vartotojų frakcija, kurianti turinio priekinę dalį. Ši tendencija perėjo prie „WordPress“ temų, kurias geriausia pristatyti su pilnaverčiais puslapių kūrėjais.

Dabar jūs neturite žinoti kodo eilutės, kad išpjaustytumėte gražius dizainus kaip viršininkas. Ką tai sako apie „WordPress“ ateitį? Galime tikėtis, kad į rinką pateks daugiau priekinių statybininkų. Tai gali būti atskiri papildiniai arba kūrėjai, integruoti į temas.

Be to, sudėtinga sukurti puslapius vidiniame „WordPress“ redaktoriuje. Tai nekeičia to, ar naudojate vaizdinį redaktorių, ar perjungiate į teksto rengyklę, nes pastarasis reikalauja tam tikrų kodavimo įgūdžių. Kaip viskas atrodo ir kad dauguma pradedančiųjų būtų nuobodūs, „WordPress“ ateityje gali pristatyti su įmontuotu puslapių kūrimo įrankiu.

Na, jei norite sukurti nuostabius puslapius tiesiai iš „WordPress“, tai nesugadintų kaulų. Ir vis daugiau kūrėjų pritaikys REST API ir sužinos apie visus nepaprastus dalykus, kuriuos „JavaScript“ reiškia „front-end“. Didelė dalis projektavimo darbų pasislinks iš užpakalinės programos.

Tai reiškia, kad jūs valandų valandas negaunate mokydamas klientų, kaip pakeisti šriftą ir spalvą. Viskas gerai, jei laikysimės geriausių standartų ir priversime kodą išsipūsti kaip praeitį. „Drag and drop“ turinio kūrimas nėra kaprizas, jis liko čia.

6. Dėmesys mobiliųjų telefonų reagavimui ir našumui

Parengta „WordPress“ mobiliesiems telefonams

Paklaustas apie didžiausią iššūkį, su kuriuo susiduria „WordPress“, Mattas teigė, kad nepaprastai svarbu padaryti „WordPress“ patogesnį mobiliesiems. Tikslūs jo žodžiai buvo:

Manau, kad mobiliesiems telefonams yra labai sudėtinga, nes jie iš esmės yra uždarose platformose.

Atsakingas ir pirmasis mobilusis interneto dizainas buvo negirdėtas prieš porą metų. Pasaulyje, kuriame dauguma žmonių naršo mobiliuosiuose įrenginiuose, jūs negalite sau leisti naudoti griežtą svetainę. Vis dėlto yra verslų, kurių tinklalapiai yra nelankstūs, kaip nelankstūs.

„WordPress“ kūrėjai šiais laikais pristato reaguojančius produktus, o rezultatai yra įspūdingi. Prieiga prie „WordPress“ administratoriaus iš mobiliojo telefono nėra visiškai sklandi. Mobiliajame įrenginyje galite padaryti tiek mažai.

Šioje srityje reikia daugiau darbo, ir kuo reaguojanti „WordPress“ (ypač tose srityse, kurioms tai tikrai svarbu), tuo didesnis mobiliųjų įrenginių vartotojų priėmimas. Galime tikėtis, kad ateityje „WordPress“ imsis reaguoti į tai.

7. Spektaklis

„WordPress“ greitis

Kalbant apie našumą, „WordPress“ komanda daug dėmesio skiria stabilumui, patogumui ir greičiui. Arba kaip sako Matas:

Pirmiausia ir svarbiausi platformos dalykai yra stabilumas, greitis ir saugumas. Norėdami tai padaryti gerai, turite sugebėti atnaujinimus ir pataisymus pateikti kuo arčiau realiojo laiko. Ir tai turi veikti kiekviena kalba. Vartotojo autentifikavimas, duomenų kaupimas ir kaupimas talpykloje.

Jis taip pat turi keletą patarimų ieškantiems temų ir papildinių kūrėjams:

Dizainas ir patogumas yra svarbesni nei bet kada anksčiau. Stebėkite, kaip draugas ar šeimos narys bando naudoti jūsų įskiepį nuo pradžios iki galo, ir jis suteiks daugybę idėjų, kaip patobulinti.

Be to, „WordPress“ naudoja įskiepių valdomą plėtrą ta prasme, kad naujos funkcijos pirmiausia bandomos kaip įskiepiai, norint surinkti vartotojų atsiliepimus. Tai suteikia daug vietos našumo atnaujinimams, kurie reiškia tik puikius dalykus „WordPress“ ateičiai.

Kai viskas yra pasakyta ir padaryta, pagrindinis „WordPress“ tikslas yra padaryti platformą naudingą paprastam Džo, tuo pačiu siūlydami energijos vartotojams įrankius, kurių jiems reikia norint sulenkti sistemą, kad ir kaip jie norėtų. Tai sunku, todėl prašau jau prisidėti.

8. „WordPress“ palaikys daugiau kalbų

„WordPress“ vertimai

„WordPress“ poliglotai sunkiai dirba, norėdami išversti platformą į kuo daugiau kalbų, ir tai tęsis ateityje. Ateityje „WordPress“ ateityje bus parengta daugiau temų ir papildinių Ahn Wee mato ��

Jei norėtumėte naudoti „WordPress“ savo gimtąja kalba, tai gali būti jūsų galimybė sukurti „WordPress“, kurią galėsite didžiuotis parodydami savo vaikams. Mes įtraukėme „WordPress“ vertimą į tai, kaip prisidėti prie „WordPress“, todėl netrukdykite.

9. Daugiau prieinamumo

WP prieinamumas

Negalime palikti savo jutimo negalios brolių ir seserų, nes jie taip pat sudaro „WordPress“ ateitį. Dėl API valdomų sąsajų kūrėjai turi daugiau laisvės kurti vartotojams tinkančią „WordPress“.… su jutimo sutrikimais, su galimybe įjungti ir išjungti konkrečias pritaikymo neįgaliesiems funkcijas naudojant „JavaScript““- wpmudev.

„WordPress“ išleido savo Prieinamumo vadovas , bet internete yra šimtai kitų atvirojo kodo išteklių, skirtų kūrėjams (pvz., nemokama WP pritaikymas neįgaliesiems). Naudodamiesi šiais įrankiais kūrėjai gali patobulinti savo produktus ir įsitikinti, kad jų temas ir papildinius gali naudoti visi. Puikus pavyzdys, jei tema „Visa WordPress“ yra integruota naujomis pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis su kiekvienu atnaujinimu (viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Havajų universitetas nusprendžia naudoti iš viso).

Ką „WordPress“ vartotojai norėtų pamatyti būsimose versijose?

Apsidairėme ir radome įdomių pokalbių apie „WordPress“ ateitį. Kiekvienas vartotojas, su kuriuo susidūrėme, gana optimistiškai vertina „WordPress“ ateitį. Čia yra pora:

Aš manau, kad „WordPress“ yra nuostabus, tačiau norint užtikrinti tinkamumą reikia integruoto projektavimo redaktoriaus, panašaus į kai kuriuos papildinius – pavyzdžiui, vc – norint tapti platformos dalimi. „Wix / ss“ universalas yra labai pelningas verslas, o „wp“ kelia grėsmę jų egzistavimui. – raguolių

Tada mes turime …

Daug geresnė vartotojo patirtis, visų pirma pradedantiesiems, taip pat daug geresnis įskiepių / temų / paties „WordPress“ suderinamumas, todėl nepatyriame dažno svetainių sustabdymo po svetainių atnaujinimų. – Ivica Delic

Ir, galiausiai…

„WordPress“ tobulinimo įgūdžiai greitai tampa vienu iš tų įgūdžių, kurių paklausa ne tik iš klientų, bet ir iš būsimų darbdavių. Vis daugiau ir daugiau žmonių mato puikią galimybę naudotis „WordPress“ kaip tikra turinio valdymo sistema. – Ed Nailor

Matt Word sako apie „WordPress“ ateitį:

Žinote, dalykas, prie kurio aš vėl grįžtu, yra šiek tiek sūrus ir šiek tiek abstraktus, tačiau „WordPress“ tikrai gali būti ne tik žiniatinklio, bet ir atviro žiniatinklio operacinė sistema. Vienas iš dalykų, kuriuos aš mėgau augdamas ir tampant sėkmingesniais bei įgydamas didesnę rinkos dalį, yra tas, kad mes perkeliame internetą į atviresnį, tiesiog atsižvelgdami į „WordPress“ įmontuotus dalykus. Tiekia API, kaip mes darome viską. – Matas, WCEU, 2016 m

Kažko atsiminti

Tiesiog išmetu tai ten …

Tyrinėdamas šį įrašą supratau, kad yra tiek daug sužinoti apie tai, kaip veikia „WordPress“. Tai reiškia, kad turiu patobulinti savo kodavimo įgūdžius ir patariu tą patį padaryti, jei norėtumėte gilintis į „WordPress“.

Jei to dar nepadarėte, sužinokite pagrindinius HTML ir CSS. Be to, susiraskite „JavaScript“ kursą ir apsilankykite mokykloje. Sveiki, nepamirškite ir apie PHP, nes būtent tai skatina „WordPress“. Jei jums reikia tik „WordPress“ temos, kad nustatytumėte verslo svetainę, mes rekomenduojame mūsų pačių „WordPress“ temą.

Tau…

Tai tik mano 2 centai. Mes norėtume išgirsti jūsų mintis apie „WordPress“ ateitį. Kur matote „WordPress“ per ateinančius 5 metus? Dar geriau, ką jūs norėtumėte pamatyti kitoje „WordPress“ versijoje?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map