Kaip pasisekti kaip „WordPress“ kūrėjui – interviu su Davidu Rashty iš „CreativeMinds“

„WordPress“ bendruomenėje pilna fantastiškų žmonių, darančių fantastiškų dalykų – tarp jų tinklaraštininkai, savanoriai ir verslininkai. Neseniai turėjau galimybę pakalbėti su vienu iš tų nemandagių „WordPress“ verslininkų: Davidu Rashty, „CreativeMinds“ įkūrėju..


Įkurta 2008 m., „CreativeMinds“ siūlo „WordPress“ papildinius, „Magento“ plėtinius ir pritaikytą abiejų platformų plėtrą. Rashty turi daugiau nei 20 metų patirtį dirbdamas vykdomojo lygio pareigose keliuose startuoliuose ir įprasta linkme į „WordPress“ bendruomenę: tinklaraščių kūrimas. Pradėjęs verslą, kurį jis dirbo, pasirinko „WordPress“ kaip pasirinktą internetinių dienoraščių platformą. Kai jų naudojami išoriniai įskiepiai nebuvo įgudę, jie užkodavo savo.

Šiame įraše pasidalinsiu svarbiausiais mano interviu su Rashty (kurį ilgą ir aiškų redagavau lengvai), įskaitant jo rekomenduojamas programas ir kritines mintis apie dabartinę „WordPress“ papildinių sistemą..

1. Kokie yra kūrybingi protai

„CreativeMinds“ yra bendrovė, kurianti papildinius, tokius kaip „CM Tooltip Glossary“ ir „CM Ad Changer“. Tai, ko galbūt nežinote, yra tai, kaip prasidėjo verslas ir kiek daug darbo tenka tiems produktams. Štai ką pasakė Rashty:

Mūsų „WordPress“ verslas prasidėjo kaip šalutinis projektas dirbant prie kitos įmonės ir pamažu išaugo į svarbų vaidmenį. Mes sutelkiame dėmesį į unikalių ir stiprių „WordPress“ pagrindu sukurtų produktų kūrimą, kai manome, kad sprendimų arba nėra, arba tokių nėra, kaip mes norėtume..

Mes investuojame daug laiko į kiekvieną produktą, bandydami suteikti tam tikrą pridėtinę vertę funkcionalumui, padarydami UI ir UX paprastus ir intuityvius bei atlikdami daugybę testų prieš išleisdami. Mes visada esame pirmieji savo produktų pirkėjai, kurie suteikia mums galimybę suprasti, ko trūksta. Išleidę iš vartotojų gauname daug idėjų ir atsiliepimų.

2. Kaip veikia jų komanda

Aš maniau, kad ši dalis yra nuostabi, nes ji iš tikrųjų yra internetinio verslo pavyzdys mūsų globalizacijos amžiuje. Rashty paaiškino, kad „CreativeMinds“ komanda yra paskirstyta trijuose žemynuose:

Mūsų komanda per pastaruosius metus išaugo ir dabar ją sudaro 15 žmonių (ne visi dirba visą darbo dieną). Mes esame suskirstyti į keletą komandų: produkto, rinkodaros, dizaino, klientų aptarnavimo ir instrukcijų kūrimo.

Mes esame pasiskirstę po tris žemynus. Mūsų kūrėjai yra Europoje, o rinkodara – Izraelyje ir JAV. Iš dalies esame virtualūs, o iš dalies ne. Mes turime biurą Europoje ir biurą Izraelyje, tačiau kai kurie mūsų komandos nariai dirba iš namų.

3. Kokias programas ir programas jis rekomenduoja

Suvaldyti tarptautinę komandą ir susidoroti su įprastais verslo sunkumais, įtampomis ir būtinybėmis gali būti iššūkis. Kad visi būtų tame pačiame puslapyje, Rashty ir jo komanda naudojasi projekto valdymo programa Asana.

Štai keletas kitų programų ir programų, kurias Rashty man pasakė, kad jis rekomenduoja, sąrašas:

4. Kaip jis generuoja „WordPress“ papildinių idėjas

Sunkiausia plėtros dalis gali būti įskiepio idėjų kūrimas. Rashty paaiškino savo procesą:

Idėjos kyla iš klientų, su kuriais bendraujame, ir iš pačių norų bei svajonių. Ne visi jie pasirodo labai sėkmingai. Mes sukūrėme keletą produktų, kuriuos mesdavome į šiukšles ar pakartotinai panaudojome kitu būdu. Mes visada pradedame nuo pagrindinio MVP (Minimal Liveble Product), kurį mes išmetame norėdami pamatyti atsiliepimus ir tada pradedame auginti produktą. Šiuo metu mes dirbame su šešiais naujais produktais. Aš sakyčiau, kad pusę savo produktų idėjų mes gauname iš savo klientų, o pusę – iš vidaus.

5. Ką jis galvoja apie nemokamo papildinio modelį

Viena iš labiausiai intriguojančių diskusijos su Rashty dalių buvo jo požiūris į tai, kaip šiuo metu pateikiami ir galvojama apie „WordPress“ papildinius. Jis labai kritiškai vertina nemokamo papildinio modelį:

Priversti vartotojus įvertinti tai, kad „WordPress“ produktai kurdami užima daug laiko ir pastangų, o dar labiau palaikykite – iššūkis. Kai kurie vartotojai vis dar mano, kad visi „WordPress“ produktai turėtų būti nemokami. Manau, kad šis nemokamas modelis neveikia: iš 30 000 „WordPress.org“ papildinių 95 proc. Nėra tinkamai prižiūrimi ar parašomi pagal „WordPress“ standartus, o tai įdiegus kyla konfliktų ir problemų..

Jo idealiame pasaulyje aukščiausios kokybės įskiepiai vaidins didesnį vaidmenį ir užims didesnę vietą bendruomenės akiratyje:

Manau, kad „WordPress“ / „Automattic“ turėtų pakeisti veikimo principą ir sąveiką su papildinių kūrėjais bei palaikyti juos. Mes esame dalis to, kas daro „WordPress“ tokią puikią aplinką, ir esame „WordPress“ ekosistemos dalis… Bandau pasakyti: padėkite mums ir palaikykite mūsų pastangas.

Kaip pavyzdį, „Magento by AOL“ pateikia nemokamą katalogą, kuriame kiekvienas kūrėjas gali išvardyti savo plėtinius, nesvarbu, ar jie nemokami, ar premium, ir gauti atsiliepimų bei palaikyti klientus. Tai neįmanoma naudojant „WordPress“ … Jei nėra perspektyvaus modelio, kuris „WordPress“ atsistos ir stumdys, tada nepamatysime per daug puikių papildinių..

Aš paklausiau jo pozicijos ir jis atsakė toliau:

Kitas šios problemos aspektas yra tas, kad daugelis esamų papildinių nėra parašyti pagal plačiai priimtinus standartus ir nėra tinkamai palaikomi. Palaikydami savo klientus, turime elgtis su šiais papildiniais. Paprastai mes aiškinamės, kodėl kitas jų įdiegtas papildinys sukelia problemų, nes jis nėra parašytas teisingai. Daugeliu atvejų jie taip pat rodo JS / PHP klaidas.

Mano mintis yra ta, kad norint turėti gerus papildinius, turi būti tvarus modelis, kurį „WordPress“ atstatys ir netgi palaikys, kuris leis papildinių kūrėjams kurti ir palaikyti savo produktus.

6. Jo mėgstamiausi „WordPress“ papildiniai

Tai nereiškia, kad Rashty neveikia visų esamų papildinių. Toli nuo to. Paprašiau jo išvardyti tik kelis mėgstamiausius papildinius iš bendruomenės:

myliu „Relevanssi“ taip pat kartkartėmis palaikau ryšį su kūrėju. Jis puikiai dirba ir turi puikų produktą. Mes taip pat labai mėgstame Vizualinių formų kūrėjas kuri yra mažiau žinoma nei alternatyvos.

Aš taip pat paprašiau jo pabrėžti kelis „CreativeMinds“ papildinius, kurie, jo manymu, yra vieni geriausių:

Manau, kad šalia „Tooltip“ žodynėlio turime puikų naują produktą, kurį ką tik išleidome, pavadintą „OnBoarding“ papildiniu, kuris yra puikus patarimų ir vartotojo patirties įrankis, kuriuo mes labai didžiuojamės..

7. Dabartiniai bendrovės projektai

Rashty buvo pakankamai malonus, kad apžvelgtume kai kuriuos būsimus „CreativeMinds“ pasiūlymus:

Mes turime kelis papildinius, gaminančius: Nauji „WordPress Reports“ įskiepiai, kurie bus platforma ataskaitoms kurti pagal įvairius poreikius ir naudojimo atvejus. Vaizdo kursų valdymo papildinys, padėsiantis organizacijai sekti ir valdyti vaizdo įrašų pamokas, suvienodintas produktų katalogas, sujungiantis kelis elektroninės prekybos katalogus, tokius kaip EDD ir WooCommerce, ir kelis naujus produktus, kurie vis dar yra planavimo stadijoje.

8. Jo viltys įmonės ateičiai

Ilgus metus dirbdamas už nugaros, paprašiau Rashty žvelgti į ateitį. Jis paaiškino, kaip jis numato „WordPress“ rinkos plėtrą per ateinančius metus ir kokį vaidmenį galėtų atlikti „CreativeMinds“:

Manau, kad „WordPress“ rinka vis dar vystosi ir prekės ženklai vis dar kuria patys. Mes norėtume, kad CM būtų vertinamas kaip puikus „WordPress“ produktų prekės ženklas, panašiai kaip mes žiūrime į EDD / WooCommerce / Yoast / ElegantThemes ir kitus gerus prekės ženklus …

Manau, kad rinka, kurioje esame, augs. Vis daugiau organizacijų ir verslo įmonių naudoja WP kaip turinio ir el. Prekybos sprendimus, ir jiems reikia aukštos kokybės, patikimų įrankių, kad būtų galima valdyti jų turinį ir svetaines. Tokių įrankių poreikis tik augs, todėl aš manau, kad turėdami didelį pasirinkimą puikių „WordPress“ įrankių.

Išvada

Davidui Rashty labai pasisekė „WordPress“ papildinių rinkoje, ir visada įdomu išgirsti kūrėjo perspektyvą.

Praneškite mums, ką galvojate apie tai, ką jis pasakė: Ar naudojate kurią nors iš jo rekomenduojamų programų? Ar jis teisus dėl nemokamo papildinio modelio? Paskelbkite komentaruose žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map