Kaip visa „WordPress“ tema tapo dar nuostabesnė!

Jei sekate „WPExplorer“, tada jau turbūt girdėjote apie „Total WordPress“ temą ir galbūt jau esate pirkėjas! Ir jei jūs neturite, tai gali būti tinkamas laikas patikrinti ir pasižiūrėti, ko jums trūko. Theme Ši tema nebeveikia nuo praėjusių metų pabaigos, o nuo jos išleidimo aš išleidau daugybę atnaujinimų su ne tik pataisomis, bet ir naujienomis. nauji patobulinimai / funkcijos. Paskutinėje 1.5 versijoje aš tikrai pakeičiau dalykus ir todėl sugalvojau parašyti įrašą, kad dabartiniai klientai galėtų pažvelgti į visa tai, kas nauja (keitimo žurnalai gali būti šiek tiek nevykę), ir, žinoma, tiems iš jūsų, kurie svarsto galimybę pirkti tema, tikiuosi, galėsiu įtikinti jus pagaliau pasinerti!


Redagavimas iš priekio

Tikriausiai labiausiai laukiamas atnaujinimas yra „Visual Composer“ priekinio redaktoriaus palaikymas. Priekinis redaktorius yra nuostabus, tačiau įskaitant palaikymą jūsų temoje, kurioje yra pasirinktiniai moduliai (iš viso yra daugiau nei 20 „Visual Composer“ pasirinktinių modulių – aplanko tinklelis, personalo tinklelis, „flexslider“, „užrašų juostos“, karuselė, vaizdų tinklelis ir tt) gali būti šiek tiek sudėtinga ir reikalauja daug laiko. Kai kurios temos (pvz., DT7 tema) turi įmontuotus modulius, tačiau jos tiesiog sukuria šiek tiek „kvadratą“ jų pritaikytų modulių priekiniame redaktoriuje (nemalonus). Jei ketinate išplėsti „front-end“ redaktorių, turite tai padaryti teisingai! Visi pasirinktiniai „Bendrosios“ temos moduliai gali būti matomi kompiliatoriaus kompiuteryje tiksliai taip, kaip jie bus rodomi tiesioginėje svetainėje, kad galėtumėte tikrai sukurti savo svetainę vilkdami ir numesdami..

Vaizdo įrašo pavyzdys

Žemiau yra trumpas vaizdo įvadas į „Visual Composer“ įskiepio pateiktą „Viso“ temos redagavimo funkcijos „front-end“ funkciją. Tai jokiu būdu nėra nuostabus vaizdo įrašas (aš čiulpia darydamas ekranus), bet aš manau, kad jis bent jau supranta, kaip viskas veikia, ir parodo, kaip lengva į savo svetainės turinį įtraukti turinį..

Optimizavimo parinktys

1.5 versijoje temos parinkčių skydelyje pridėjau naują skirtuką, kad galėtumėte papildomai pritaikyti savo temą, nepridėdami papildomų funkcijų / papildinių savo svetainei. Šiuo metu nėra labai daug variantų, bet aš laikas nuo laiko pridėsiu daugiau parinkčių.

Minifikuoti scenarijai

Žinoma, ten yra daugybė papildinių, leidžiančių sumažinti jūsų scenarijų scenarijus, tačiau kartais šie įskiepiai sulaužo kodą, kai tai darote automatiškai. Ir kartais jūsų serveris jau yra pakankamai greitas, kad nebūtina pridėti papildomų papildinių, tačiau sutrumpinę temos scenarijus galite šiek tiek padidinti svetainės greitį ir „Google“ įžvalgos puslapio rezultatą. Paskutiniame atnaujinime pridėjau „style-min.css“ failą, kuriame yra visos CSS (style.css, responsive.css ir woocommerce.css) minifikuota forma ir „total-min.js“ failas, kuriame yra visi „js“ papildiniai („flexslider“ „caroufredsel“, izotopas ir tt) ir minėtų scenarijų „init“ funkcijos.

Turėdami įmontuotą parinktį galite lengvai perjungti minifikuotus scenarijus ir įkelti standartinius scenarijus bandymo tikslais arba, jei verčiau naudojate trečiosios šalies papildinį.

viso optimizavimo

Greitesnis administratoriaus skydelis

Visas temos parinkčių skydelis sukurtas naudojant „Redux Framework“, kuris, mano manymu, yra geriausias pagrindas kuriant administratorių grupes. Jame yra daugybė įvairių variantų (spalvoto vaizdo įtaiso, teksto, pasirinkimo, radijo, žymės langelio, vaizdo pasirinkimo ir tt), tačiau taip pat labai lengva išplėsti ir modifikuoti. Ir nors karkasas yra nuostabus, jis anksčiau būdavo labai lėtas (5–7 sekundžių įkrovimo laikas). Dirbdami kartu su sistemos kūrėjais, jie sugebėjo DIDŽIAI padidinti administravimo skydelio greitį, kad jis būtų įkeltas per mažiau nei 3 sekundes! Net ir turėdami daugybę „Visoje temoje“ siūlomų galimybių. Taigi dabar galite daug greičiau pakeisti savo temą!

Jei dar negirdėjote apie „Redux“, prieš tai turėtumėte visiškai juos patikrinti (spustelėkite žemiau esantį paveikslėlį). Tai labai galinga sistema, kurią gerai palaiko kūrėjai. Ir nepamirškite paaukoti, jei šiuo metu naudojate ar naudosite sistemą savo projektuose!

redux-karkasas

Skelbimų tipai Tinklelio kompozitoriaus modulis

Į bendrą temą įeina daugybė pažangių pasirinktinių modulių, kurie nėra įtraukti į „Visual Composer“, pvz., Karuselės, skaidrės, tinkleliai, piktogramų dėžutės, figūrinės išnašos, mygtukai..etc. Į šį paskutinį atnaujinimą įtraukiu naują „Post Types Grid“ modulį, kurio buvo labai prašoma, kad galėtumėte lengvai parodyti tinklelį iš bet kurio ar kelių pasirinktinių įrašų tipų. Tai labai patogu žmonėms, norintiems sujungti savo tinklaraščio ir aplanko įrašus arba parodyti paprasčiausias „WooCommerce“ produktų tinklelis arba atvaizduoti tinkinto įrašo tipo įrašų tinklelį, pridėtą naudojant papildinį ar vaiko temą..

bendras-po-tipo tinklelis

Ką norėtumėte pamatyti būsimuose atnaujinimuose?

Aš visada ieškau būdų patobulinti ir išplėsti „Total“ temą, ji yra mano šiuo metu geriausiai parduodama ir mėgstamiausia tema. Aš iš tikrųjų turiu būsimų naujos versijos pakeitimų sąrašą „Total Changelog“, kad vartotojai galėtų pamatyti, kad aš visada stengiuosi jį patobulinti ir ištaisyti klaidas. Jei turite pasiūlymų dėl būsimų atnaujinimų, norėčiau juos išgirsti, tiesiog palikite man komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map