Mano gražus „WordPress“ gyvenimas: sutik Freddį

Aš esu Freddy Muriuki, laisvai samdomas „WordPress“ tinklaraštininkas ir ne visą darbo dieną dirbantis interneto dizaineris. Nors šiek tiek sunku parašyti apie save, stengsiuosi įžvelgti, kad ir kaip menką, savo gražus „WordPress“ gyvenimas. Tai žvilgsnis į gražų gyvenimą, kurį jūs maloniai padėjote man sukurti.


Viskas prasidėjo 2008 m. Gruodžio mėn., Kai atradau „WordPress.com“. Žinoma, iki tol, 2007 m., Praėjus keliems mėnesiams po vidurinės mokyklos baigimo, kibernetinėje kavinėje pradėjau neabejotinai domėtis interneto svetainių dizainu. Daugiau apie tai akimirksniu.

Ilgai prieš interneto svetainių kūrimą ar net „WordPress“ žinojau, kad noriu rašyti. Kai man buvo vos 12 metų, aš sukūriau savo pirmąjį apsakymą; Ronnie ir draugų nuotykiai, kuris vėliau paslaptingomis aplinkybėmis dingo iš mano spintelės. Būdamas tokio švelnaus amžiaus, nė karto negalvojau, kad galų gale duosiu ant stalo rašydamas duoną, veikiau – dienoraščius.

Prieš tai, kai atradau internetinius dienoraščius, parašyčiau trumpas istorijas, eilėraščius, laiškus ir visa kita, o vėliau išsiųsčiau (ir daug vėliau – el. Paštu) draugams ir mėgėjams. Man labai patiko mintis dėti į žodžius, o aš ilgai buvau priklausomas nuo to, kiek daug pasiekiau tiesiog įdėdamas rašiklį į popierių. Aš čia kalbu apie romantiškus užkariavimus, kiekvieno jauno vyro svajonę. Be abejo, tai padėjo ir mano pažymiams.

Eidamas į vidurinę mokyklą, per trejus gerus metus pamiršau apie rašymą, kol galiausiai nusprendžiau pasirinkti amatą ir parašyti antrąją „Ronnie and Friends“ įmoką. Baigusi mokslą, po metų, uždėjau rašymą ant galinio degiklio, kai ėjau dirbti į UT dėstytoją. Tačiau mano taupymo malonė buvo kibernetinės kavinės prižiūrėtojo darbas, į kurį įlipau po kelių mėnesių.

kibernetinis kompiuteris-kavinė

Kibernetinėje kavinėje daug kas nutiko. Galimybė atvėrė mano akis į visiškai naują pasaulį. Aš sutikau tiek daug žmonių tiek internete, tiek neprisijungęs. Vienas iš žmonių, kuriuos sutikau internete, Dievas jį palaimino, supažindino mane su SEO rašymu. Tuo pat metu, kadangi turėjau neribotą prieigą prie interneto, aš užsidejau didele meilė internetiniam dizainui, kurį mokiausi visą dieną..

Kai išvykau į universitetą, po poros mėnesių buvau nepakankamai apmokamas SEO rašytojas ir pradedantysis interneto dizaineris. Aš taip pat buvau išmokęs šiek tiek C ++, na, taip, aš jau linksminuosi prie kompiuterių ir rašiau. Neteisingas ir menkas SEO rašymas nesutrukdė manęs nė trupučio ir negaliu prisiminti, ar taip buvo todėl, kad buvau šviežias universitete su tam tikromis santaupomis, ar tiesiog todėl, kad man patiko rašyti.

Įstojau į universitetą 2008 m. Lapkričio mėn., O iki tų pačių metų gruodžio mėnesio vakarais nuolat rašydavau. Visi mano darbai buvo orientuoti į SEO ir keletą kitų kasdienių temų. Tada atsitiktinai atradau „WordPress.com“ (ar tai lemtis?) Ir pradėjau nemokamą tinklaraštį.

Tačiau aš ilgėčiau laiko tarpų nerašydamas tinklaraštyje, nes viena vertus, turėjau darbą mokykloje, o kita – SEO. Tuo pat metu vis dar buvau sumišęs dėl to, ką norėjau padaryti su savo gyvenimu, net jei būčiau įstojęs į tai, ką daugelis laikytų prestižiniu ir pelningu kursu. Jau antri metai mokant darbą pusiausvyra ir SEO rašymas man atnešė didelę naudą. Aš buvau atitrūkusi nuo kursinių darbų iki rašymo visu etatu, juo labiau, kad užmokestis už SEO rašymą vis gerėjo.

Negalėjau išmesti, nes neturėjau kamuoliukų ir jaučiau, kad mano žmonės to neturės. Po sielos paieškų nusprendžiau skirti daugiau laiko kodo rašymui ir išmokimui, kartais savo užsiėmimų sąskaita. Tada praleidau kitus trejus metus vakarėja kaip išprotėjęs tyrinėti ir nuspręsti, ar turėčiau mesti savo amatą visą darbo dieną, ar tiesiog jį atkurti, ir likusį gyvenimą praleisti gailėdamasis, kad nepasinaudojau savo galimybėmis.

Aš atnaujinau savo nemokamą „WordPress.com“ tinklaraštį dabar ir tada, neturėdamas jokio realaus plano, ir kadangi užsiėmiau egzaminų ir kitų dalykų studijomis, turėjau mažai laiko padaryti realią pažangą. Tada subūriau rašytojų komandą, kuri padės įveikti darbo krūvį, atlaisvindama pakankamai laiko atlikti faktinius tyrimus, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiams.

Paskutinį 2011 m. Ketvirtį pasirodžiau pora tinklaraščių (Vieta 180 ir Palikus darbą be kita ko), kuris palaikė tokį gyvenimo būdą, apie kurį visada svajojau. Aš tapau tvirtu šių dienoraščių, kurie sukasi apie darbo integravimą į jūsų gyvenimą, principų tikėtoja, todėl sklandžiai vargu ar galite pasakyti, kuris yra kuris. Dirbk norėdamas gyventi, o ne gyventi, kad dirbtum teisingai?

Kurį laiką sekęs šiuos tinklaraštininkus, turėjau reikalingos medžiagos ir dvasios, kad galėčiau pradėti savo verslą internete. Tuo pat metu buvau daugiau sužinojusi apie nemokamą „WordPress“ versiją, tačiau savarankiško tinklaraščio idėja man vis tiek buvo tokia svetima. Ką tai reiškia, kad aš tiesiog nežinojau savo kelio aplink serverius ir to, kaip įdiegti scenarijus ir panašiai.

„WordPress“ įdiegti versiją

Taigi kelias valandas per dieną skyriau daugiau sužinoti apie savarankiškai prižiūrimą „WordPress“, o 2012 m. Gruodžio mėn. Atidariau savo pirmąją „WordPress“ svetainę. Aš taip gerai prisimenu dieną. Ne todėl, kad iš to uždirbau didžiulį sandorį, o todėl, kad buvau labai sužavėta turėdama savo svetainę. Pirmuosius mano skaitytojus sudarė draugai ir skaitytojai iš mano nemokamo „WordPress.com“ tinklaraščio.

Aš pradėjau savo savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį, kuriame yra dešimt įrašų ir pora puslapių, turėdamas aiškų tikslą išmokyti kitus internetinius verslininkus tai, ką žinojau apie SEO, ir sukurti efektyvų interneto turinį. Tai nepaneigia fakto, kad net neįsivaizdavau, kas yra mano tikslinė auditorija.

Pradėjau nuo idėjos susmulkinimo, tačiau perskaičiusi ir perskaičiusi buvau tokia motyvuota Galvok ir aug turtingas iki Napoleono kalno. Kai kurie mano draugai manė, kad esu beprotiška „susieti savo ateitį“ vien tik su el. Knyga. Manęs nenusivylė ir, net neįsivaizduodamas, ką darau, aš vis įsilaužiau, rašiau ir rodydavau kartu.

Jei galėčiau sukurti skaitytojų grupę, buvo planuojama tada siūlyti internetinio turinio kūrimo paslaugas verslininkams internete, kuriuos pritraukčiau į tinklaraštį. Aš nuolat skelbdavau tinklaraštyje, dirbdavau su juo kiekvieną dieną, vis dar užsiimdavau verslu su savo SEO klientais. Man reikėjo SEO pinigų, kad palaikyčiau mano svetimą partinį gyvenimą kolegijoje. Ką? Tai kolegija. Be to, man buvo labai smagu dirbti sau!

Tuo metu aš atradau „Problogger“ darbo taryba dėka Tomas Everdas, mano tinklaraštis įgavo formą, kuriame galėjau parodyti savo potencialius klientus. Tai buvo gelbėjimo priemonė, darbo lenta, nes užmokestis buvo kur kas geresnis nei tai, ką uždirbau iš SEO rašymo.

nešiojamas klaviatūra

Aš pateikiau savo pirmąją paraišką, ir tai buvo kito mano gyvenimo skyriaus pradžia. Net neįsivaizdavau, kad vėliau tapsiu „WordPress“ tinklaraštininku, kai 2013 m. Paskutinįjį ketvirtį pateikiau pirmąją paraišką, tačiau pirmasis dienoraščių rašymo darbas atvėrė duris visiškai naujam „WordPress“ galimybių pasauliui. Aš niekada nežiūrėjau atgal ir džiaugiuosi, kad niekada to nedariau. Tiesą sakant, dauguma mano darbų šiandien sukasi apie „WordPress“. Aš svajoju apie interneto svetainių kūrimą ir interneto rinkodarą, tačiau vis tiek „WordPress“ yra diena man.

Nuo 2013 m. Dirbu su daugybe puikių „WordPress“ klientų ir turiu prisipažinti, kad darbas buvo toks pat malonus, kaip ir pelningas. Tai buvo puiki galimybė mokytis, leidusi sutikti tiek daug gražių žmonių. Jūs, mano brangusis skaitytojau, esate vienas iš šių gražių žmonių.

Kiekvieną rytą tikiuosi pasidalyti savo mažuoju pasauliu su jumis per „WordPress“ tinklaraščius. Kai pasidalinu patirtimi, patarimais ar pamokymais ir priartinu jus prie savo tikslų, tai yra mano gražaus „WordPress“ gyvenimo pavyzdys. Kai ateini į komentarų skyrių ir pasidalini savo nuomone ir idėjomis, aš negaliu padėti, bet jaučiuosi nepaprastai pažemintas. Jūs padarote mano „WordPress“ gyvenimą gražų.

Kai mielai skleidžiate mūsų įrašus per socialinę žiniasklaidą, lengva jaustis, bet tik todėl, kad padedate mums susisiekti ir padedate daugiau žmonių. Kai aš atsikeliu ryte ir prieš miegą vėl neimu, viskas, ką šiais laikais noriu padaryti, yra paduoti rašiklį ant popieriaus ir kreiptis į jus, jei norite tik pasidalyti vienu papildomu patarimu, viena papildoma idėja apie šią platformą, mes abu labai myliu.

Aš niekada nebuvau įsimylėjęs platformos tiek, kiek turiu „WordPress“, bet taip yra todėl, kad jūs, mano brangusis skaitytojau, buvai šalia mano. Nuo pirmosios dienos „WordPress“ ji nušlavė mane nuo kojų ir padėjo man sukurti kruopščiai skatinantį tinklaraščių verslą. „WordPress“ gali būti variklis, tačiau jūs esate mano „WordPress“ gyvenimo grožis.

Taip yra todėl, kad be tavęs aš nustotų egzistuoti – būčiau nesvarbus. Tu padarei mane tokiu, koks esu, ir tu padėjai man tapti tokiu, koks esu. Tu esi mano „WordPress“ gyvenimo grožis.

Ištekliai, kuriuos naudojau pakeliui

WordPress įrankiai

Kuriant „WordPress“ tinklaraščių verslą, man buvo neįkainojami šie įrankiai ir šaltiniai:

 • Puikios „WordPress“ temos – norint išsiskirti, jums reikia profesionalios „WordPress“ temos. Nuo pat pradžių naudojau „WPExplorer“ temas.
 • Trello nes turite nuolat organizuoti savo projektus. Labai ačiū Dev Sharma, kad jie supažindino mane su šia puikia tarnyba.
 • Daugybė trumpų kodų gražiams priedams (pvz., Akordeonams, mygtukams, figūrinėms išnašoms, atsiliepimams ir kt.), Kuriuos turite išsiskirti.
 • „Yoast“ „WordPress SEO“, nes SEO yra svarbi sudedamoji dalis, jei bandote padaryti internete.
 • Google analizė stebėti interneto srautą
 • Akismet kad neliktų blogų vyrukų. Taip pat žiūrėkite 10 populiariausių „WordPress“ nešvankybės filtrų ir šlamšto blokavimo papildinių.
 • Puikus ir įperkamas „WordPress“ priegloba. Taip pat žiūrėkite, Kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą
 • Puikus domenų priegloba „Namecheap“. Nuo tada, kai pradėjau, turiu visus savo domenų vardus ir niekada neturėjau vienos priežasties skųstis.
 • Rašiklis ir užrašų knygelė yra mano mėgstamiausi įrankiai iki šiol. Pirmiausia visą savo įrašą užrašau ant popieriaus, nes noriu išsaugoti tą rašymo aspektą (jausmą). Ką? Kiekvienas žmogus savo metodus.
 • Daugybė socialinės žiniasklaidos įskiepių, nes turite dalintis savo nuostabiu tinklaraščio turiniu
 • Galvok ir aug turtingas Napoleono kalno motyvacija ir to bendrojo plano parengimas, kurio jūs žinote, kad jums reikia.
 • Palikus darbą Tom Ewer. Tomas parodys, kaip sukurti pelningą internetinių dienoraščių verslą, net jei jums nepavyko anglų kalbos, ir čiulpti visa kita gyvenime. Jis labai padėjo.
 • Vieta 180 nes Seanas Ogle’as tiki gyvenimo būdo pertvarkymu. Jis tiksliai parodys, kaip kurti verslą, gyventi bet kur ir pasiekti laisvę.
 • „WordPress.com“ – Pradėkite čia turėti nemokamą „WordPress“ tinklaraštį per mažiau nei 5 minutes.
 • „WordPress.org“ – Pradėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie „WordPress“.

Aš nuolat atnaujinsiu šį sąrašą komentaruose, taigi būkite atsargūs! Tačiau jei ieškote daugiau „WordPress“ išteklių savo profesionaliam įrankių rinkiniui, nedvejodami apsilankykite:

 • „WordPress“ priemonių rinkinys: „WordPress“ ištekliai vartotojams ir kūrėjams
 • „WordPress“ ištekliai: geriausi „WordPress“ transliacijos
 • 10 „WordPress“ išteklių, kuriuos reikia pažymėti dabar
 • Geriausi „WordPress“ įrankiai ir šaltiniai laisvai samdomiems darbuotojams

Ką mums ateitis??

Rašydamas apie „WordPress“ liks mano meilė skaičiui, artimiausiu metu planuoju įsitraukti į „WordPress“ temos kūrimą. Tai leis man tinkamai panaudoti savo interneto dizaino įgūdžius, kartu grąžindama bendruomenę, kuri man tiek daug davė.

Aš tęsiu tinklaraščių rašymą apie „WordPress“, nes kai platforma populiarėja rinkoje, vis daugiau žmonių turi išmokti, kaip geriausiai ja naudotis, kad įgyvendintų savo ambicijas. Kaip aš išmokau iš kitų, išlaikysiu dalijimosi dvasią gyvą, kad visi galėtume atsigręžti į ateitį ir pamatyti puikius darbus, kuriuos kartu nuveikėme..

Ypatingas ačiū

dėkoju

Aš pats nuėjau ne taip toli. Turėjau daug padėti pakeliui. „WordPress“ kelionė į internetinę dienoraštį nebus tokia smagi, jei tai nebūtų keletas ypatingų žmonių, kuriems buvo nuostabu. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Kylai Gloveriui, AJ Clarke’ui, Tomui Eweriui, Kevinui Muldoonui, Dev Sharma, Seanui Ogle’ui ir, svarbiausia, jums, mano mielas skaitytojas. Ačiū už puikų palaikymą ir stovėjimą šalia manęs nuo pirmosios dienos. Jūs visos esate maloningos sielos ir paveikėte mano gyvenimą taip, kaip niekada nežinote ar neįsivaizduojate.

Galutinis pasakymas …

Po to, kai buvau įdarbinta du kartus, tikrai žinojau, kad daug laiko praleisiu kaip darbuotoja. Žinojau, kad noriu valdyti savo verslą ir smagiai tai daryti. Net neįsivaizdavau, kur tai nuves, bet ėmiausi savo tikėjimo šuolio ir, nors kelionė buvo (ir vis dar yra) sudėtinga, man patinka dirbti bet kur ir iš kur. Na, aš dar nemokėjau dirbti pjs, bet tai yra kitos dienos istorija.

Šiandien noriu pasakyti didelį ačiū už tai, kad esate didelė dalis to, kas daro mano „WordPress“ gyvenimą gražų. Aš iškilmingai meldžiuosi ir tikiuosi, kad jūs taip pat sukursite svajonių gyvenimą. Ačiū tiek amigo. Pasimatysime…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map