Mielas dienoraštis: „WordCamp San Francisco“ laiškas

mielas dienorašti,


Tai buvo mano pirmas kartas nuvykti į „WordCamp San Francisco“. Aš girdėjau, kad tai buvo „WordCamps“ „motinystė“ ir nenusivyliau. „Mission Bay“ konferencijų centro koridoriai buvo garsūs su jauduliu ir geru pokalbiu – ten buvo maždaug 800 „WordPress“ stovyklautojų!

Bet prieš pradėdamas naudotis „WordCamp“, leiskite man sukurti atsarginę kopiją ir papasakoti jums vieną dalyką apie ketvirtadienio vakarą. „WordCamp“ organizatoriai (patarėjai?) Surengė priėmimą pranešėjams Automattic biurų (tos įstaigos yra nuostabios, bet daugiau apie tai vėliau). Tuoj pat nuo šikšnosparnio turėjau susitikti su Matt Mullenweg (prisiekęs!) Ir padėkoti jam už tai, kad sukūrė produktą, kuris man leidžia užsidirbti pragyvenimui. Jis yra labai zen ir nuolankus. Jei niekada negirdėjote, kad jis kalba, turėtumėte apsilankyti „2013 m. Žodžio būsena“ aptarimas. Žinoma, kai baigsite skaityti.

Gerai, toliau noriu jums papasakoti viską apie:

Sesijos

Jei jūs kada nors buvote „WordCamp“ (na, žinoma, dar nesate – esate dienoraštis, bet mane šmaikštaukite) … gerai, tai, kad turite pasirinkti vieną iš trijų ar keturių nuostabių seansų laiko tarpsnyje, yra guodėjas. Šių metų stovykloje buvo tik dvi dainos: viena skirta Kūrėjai ir dizaineriai o kitas skirtas Vartotojai ir verslininkai.

Aš baigiau gana tolygiai paskirstyti laiką tarp dviejų, šokinėti pirmyn ir atgal, priklausomai nuo sesijos temos, ir kartais norėdamas, kad galėčiau atsidurti vietoje (ačiū Dievui už „WordPress.tv“ kur gyvena sesijos)!

„WordCamp“ sesija

Marko Jaquitho sesija

Kūrėjo / dizainerio kūriniai buvo sunkūs tokioms temoms kaip internacionalizavimas, įkvepiantis dizainas ir profesionalūs patarimai temų kūrėjams. Vartotojo / verslininko takelis taip pat nebuvo skirtas širdžiai. Sužinojau apie „BuddyPress“ ir „MultiSite“, patarimus, kaip dirbti su ne technikos partneriais, ir būdus, kaip prisidėti prie „WordPress“ bendruomenės (tema man artima ir brangi!).

Jums gali būti įdomu, kodėl aš buvau tame pranešėjų priėmime … Na, aš turėjau apie tai kalbėti Bendradarbiavimas ir konkurencija. Esmė yra tokia: būkite mieli, padėkite lygiuotis kitiems ir būkite konkurencingi tokiu būdu, kad jūsų klientams būtų geresni produktai.

Žmonės

„WordCamp“ draugai

Nuotrauka mandagiai Raquelis Landefeldas

Sesijos buvo informatyvios ir visos, tačiau tikroji „WordCamp“ magija įvyko koridoriuose ir aplink pietų stalus. Tiek daug herojų, kuriais žaviuosi „WordPress“ bendruomenėje, VIENOJE VIETOJE. Be to, tiek daug draugų, net nežinojau, kad noriu susitikti, bet buvau laiminga.

Mažas pokalbis čia, didelis pokalbio ratas. Aš turiu omenyje, kad reikės šiek tiek laiko apdoroti. Tiesiog laikydamas ausis atviras, aš pasirinkau keletą puikių patarimų apie naudotinus įrankius (ypač kuriant ir diegiant), darbo eigos procesą (turėčiau naudoti versijos valdymą, ATIDARYTI MANO ATGAL) ir dalykus, apie kuriuos net nežinojau. reikia žinoti, pavyzdžiui, filosofija, kur baigiasi tema ir prasideda papildinys.

Bet dienoraštis, tai nebuvo laikas tiesiog būti musės ant sienos ir klausytis. Aš žygiavau teisingai ir pristačiau save žmonėms, su kuriais norėjau susitikti, pavyzdžiui Pippinas Williamsonas, Siobhanas McKeownas, ir Mortenas Rand-Hendriksenas. Jie atrodo didesni nei gyvenimas internete, tačiau realiame gyvenime yra tiesiog šaunūs, žemi žmonės.

Norite sužinoti savo tinklo išplėtimo paslaptį? Dalyvaukite „WordCamp“!

Svagas

Dieve, aš galėčiau iš „WordPress“ marškinėlių susikurti visą garderobą! Buvo bent aštuoni skirtingi „WordCamp“ rėmėjų dovanoti marškinėliai (dauguma jų buvo prieglobos įmonės) ir oficiali „WordCamp San Francisco tee“. Ir lipdukai? Pakako uždengti mano nešiojamąjį kompiuterį kaip vieną didelį „WordPress“ buferio lipduką.

„WordCamp San Francisco Swag“

Savaitės verti „WordPress“ marškinėliai. Žiūrėk, ma, nėra skalbinių!

Kai kitą kartą eisiu į stovyklą, man net nereikės pakuoti marškinių. Nebent visi rėmėjai jį pakeis ir neperduos kepurių. Tokiu atveju aš nusipirksiu keletą naujų marškinėlių.

„The After Party“

Dvi pilnos „WordCamp“ sesijų dienos ir mano smegenys buvo ištuštintos. Aš buvau pasirengusi šiek tiek R&R su savo naujaisiais stovyklos draugais. Šeštadienio sesijoms pasibaigus, visi buvo pakviesti į naujus, blizgančius „Automattic“ biurus, esančius Hawthorne St..

„WordCamp After Party“

Nuotrauka mandagiai Naoko Takano

Sekundę pakalbėkime apie „Automattic“ biurus – apačioje yra visiškai įrengta dizainerių virtuvė (maisto reidas!), Šaldytuvas, kuriame yra viskas, ko reikia protingam protui maitinti, vonios kambarys, kuris jaučiasi kaip jogos studija, muziejus – praeities „WordCamps“ marškinėliai ir… gaukite tai… vidaus stovėjimo vietą!

Tarsi vieno nepaprasto aukšto nepakaktų, yra ir viršus. Antrame aukšte yra sofų ir kėdžių sankaupos, kurias galima naudoti grupinei darbo vietai, daugybė įkrovimo įrenginių išleidimo vietų ir „Rock Band“ sąranka, skirta beprotiškam mikčiojimui per mikrofoną. O, taip, ir šabučio lenta. Ir begalinis kokso tiekimas. Stebėkite Mattą, aš galėčiau tik persikelti.

Nuotrauka panaudota gavus Jaki Levy leidimą (http://www.flickr.com/photos/jackomo/9381307959/in/photostream/)

Nuotrauka mandagiai Jaki Levy

Gerai, kad atgal į vakarėlį. Daugybė atviros erdvės susipažinimui, šokiams ir žaidimui prie baseino. DJ nuolat melodijas siurbė ir, palaimindamas jas, barmenai laikydavosi sklindančių gėrimų. Buvo net „WordPress“ keksiukų, kuriuose buvo galima užkandžiauti. Apskritai, tai buvo puikus laikas palaikyti gerus susisiekimus ramioje atmosferoje.

Gandai, kad net po vakarėlio karaoke jungtyje buvo. „WordCampers“ žino, kaip smagiai praleisti laiką.

Indėlio diena!

Šeštadienį nuo 11 val. Iki sekmadienio 11 val. „Automattic“ biurai buvo pakeisti iš partijos zonos į pagrindinę darbo vietą. Buvo pastatyta dešimtys sulankstomų lentelių ir ištrauktos prailginimo laidų dėžutės (BINS!), Kuriose tilptų beveik 200 žmonių, kurie pasirodė padedami išmušti iš „WordPress“ bendruomenės darbo..

„WordCamp“ bendradarbių diena

Nuotrauka mandagiai Naoko Takano

Tai nebuvo tik „įsilaužimo“ diena, reikėjo atlikti įvairius „WordPress“ darbus, pavyzdžiui, atsakyti į palaikymo klausimus, atnaujinti dokumentus ir pritvirtinti „trac“ bilietus. Jei būtų buvę šalia „WordPress.org“ šeštadienį galbūt pastebėjote veiklos pliūpsnį!

Visi buvo suskirstyti į mažesnes komandas ir jiems buvo pavesta tam tikra palaikymo sritis. Buvo šaunu matyti tiek daug skirtingų įgūdžių rinkinių, kartu naudojamų „WordPress“ bendruomenei stiprinti. Jei jums įdomu, kaip galite įsitraukti, štai gruntas.

„Kitas kartas

Visi geri dalykai turi baigtis, įskaitant šių metų „WordCamp“, tačiau tai nereiškia, kad linksmybės sustos. Mane įkvepia ir džiaugiuosi išbandydama išmoktus dalykus ir stebėdama savo naujus draugus internete.

Jei norite perskaityti dar nuostabesnių „WordCamp San Francisco“ pasakų, peržiūrėkite šį puikų straipsnių rinkinį arba ieškokite #wcsf „Twitter“.

Dar vienas dalykas, prieš pradėdamas atsisakyti … Turėtumėte žinoti, kad „WordCamp San Francisco“ nėra vienintelis „WordCamp“ aplinkui – šiais metais jų jau yra 74 visame pasaulyje! Galite įsigyti kaušą artimiausiame „WordCamp“ Štai čia.  Tikiuosi greit jus pamatyti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map