10 labākie AI čatboti

Labākie AI čatboti


Vai domājat pievienot AI nodrošinātu tērzēšanas robotu savai vietnei vai ziņojumapmaiņas platformai? Vai varbūt jūs vēlaties uzlabot esošo tērzēšanas risinājumu ar tādu, kam ir mākslīgais intelekts?

Tā ir laba ideja.

Lai noteiktu, kurš ir vislabākais AI tērzēšanas robotu risinājums, jums jāņem vērā vairāki faktori:

 • Budžets – jo mākslīgais intelekts un automatizācija maksā par cenu.
 • Kanāli – vai jums nepieciešama palīdzība savā vietnē, lietotnē, sociālajos saziņas līdzekļos, e-pastā vai ziņojumapmaiņas platformā?
 • Mērķis – piem. pārdošanas un mārketinga automatizācija, klientu atbalsts, vienkārša palīdzība ar jautājumiem un atbildēm.
 • Chatbot un tā darbplūsmu iestatīšana – lai jūs vajadzības gadījumā varētu ņemt vērā izstrādātāja izmaksas.
 • Lietotņu integrācija – lai jūsu tērzēšanas robots varētu izmantot un uzlabot esošos klientu datus.

Izmantojot labo tērzēšanas robotu jūsu pusē, jūs varat paveikt daudz vairāk un arī daudz efektīvāk. Tātad, kuru jūs izvēlaties?

Zemāk atradīsit mūsu ieteikumus 10 labākajiem AI tērzēšanas robotiem šodien tirgū.

Labākās AI tērzēšanas vietnes jūsu vietnei

Tērzēšanas robots var būt ļoti noderīgs, pārvaldot klientu pieredzi. Bots, kuru darbina mašīnu apguve un dabiskās valodas apstrāde, no otras puses, var būt īsts spēles mainītājs.

Tas ir tāpēc, ka mākslīgais intelekts mums dod iespēju dot cilvēkam līdzīgu balsi un apstrādes iespējas tam, kas citādi būtu tikai vēl viens programmatūras elements.

Rezultātā klienti var tikt labāk apmeklēti, kamēr jūs esat atbrīvots darīt vairāk, nekā nokļūt, jo atkal un atkal jāatbild uz tiem pašiem jautājumiem..

Protams, tas pieņem, ka jūsu tērzēšanas robots ir labi izstrādāts. Sākot ar vienu no labākajiem AI tērzēšanas robotiem, jūs tur varēsit piedalīties. Pēc tam jums ir jāizveido tērzēšanas robots, ko klienti iegūs, un jūsu bizness gūs vislielāko labumu.

Mēģināsim izdomāt, kurš palīdzēs jums to izdarīt vislabāk:

1. Daudzi Čats (Freemium)

ManyChat - viens no labākajiem AI tērzēšanas robotiem 2020. gadāManyChat ir Facebook Messenger mārketinga pakalpojums. Kamēr tērzēšanas robots ir pamatelements, jūs varat darīt vairāk ar šo programmatūru, tostarp sūtīt īsziņas un palaist ar AI darbināmas Facebook reklāmas.

Lietas chatbot pusē ir daudzas lietas, kuras varat paveikt. Jūsu kurjera robots var:

 • Sāciet chatbot sarunas ar pirmo reizi apmeklētājiem.
 • Kvalificējiet vadītājus ar virkni jautājumu.
 • Sniedziet cenas interesentiem.
 • Nosūtiet kuponus pastāvīgajiem klientiem.
 • Grāmatu tikšanās un rezervācijas.
 • Pārdodiet savus produktus vai pakalpojumus un apstrādājiet maksājumus.

Būtībā ManyChat tērzēšanas robots var palīdzēt jums uzsākt, kopt un uzturēt attiecības ar klientiem – visu izmantojot Facebook Messenger.

Tas nozīmē, ka ManyChat nav patstāvīgs risinājums. Tas tiek integrēts ar citiem jūsu izmantotajiem rīkiem, piemēram, Google Drive, Shopify, MailChimp, HubSpot, Stripe un Zapier..

Darba sākšanas ziņā tas ir kūkas gabals. Varat izveidot robotprogrammatūru no iepriekš izstrādātas veidnes vai arī izmantot vilkšanas un nomešanas veidotāju, lai izveidotu savu tērzēšanas robotu un plūsmu.

Ja esat iesācējs tērzēšanas robotos, bezmaksas plāns ļauj iestatīt visu nepieciešamo, ieskaitot pilienu sērijas, auditorijas segmentēšanu un vizuālās plūsmas veidotāju..

Ja jūs meklējat jauninājumu, Pro plāns maksā 10 USD mēnesī, un tam ir uzlabotas veidnes, neierobežota pieeja mārketinga rīkiem un integrācija ar citiem kanāliem (piemēram, SMS, Facebook reklāmām un e-pastu)..

2. Domofons (Premium)

Domofons - Chatbot risinājumsIntercom ir pilna mēroga risinājums biznesa komunikācijām. Tā centrā ir Business Messenger, tā tērzēšanas produkts.

Biznesa Messenger tomēr nav viens tērzēšanas robots. Varat izveidot darbplūsmas, lai pabeigtu vairākus uzdevumus.

Piemēram, jūs varat apsvērt mājas ekrāna pielāgošanu dažādiem lietotājiem (piemēram, jauniem apmeklētājiem, salīdzinot ar kvalificētiem potenciālajiem pircējiem). Pēc tam palūdziet robotam katram nosūtīt pielāgotas ziņas.

Varat arī ieprogrammēt tērzēšanas robotu, lai runātu ar cilvēkiem pareizajā kontekstā. Piemēram, ar uzlaboto mērķauditorijas atlases funkciju tas var identificēt augstas novirzes potenciālos klientus, no tiem savākt būtisku informāciju un pēc tam nodot tos dzīvam pārstāvim, lai noslēgtu darījumu.

AI tērzēšanas robots var arī iemācīties paredzēt lietotāju jautājumus, saskaņojot tos ar iepriekš atrisinātiem jautājumiem. Tam arī nav jāiziet virkne jautājumu. Tas var paredzēt jautājumus un proaktīvi dalīties atbildēs tikai ar vārdiem, kurus lietotājs raksta.

Un tas var ievilkt datus un apmainīties ar tām ar visām jūsu galvenajām biznesa lietotnēm, piemēram, Slack, Google Calendar, Stripe, Jira, Zoom. Tikai dažus nosaucu.

Intercom chatbot noformēšana ir tikpat vienkārša kā kontakta formas konfigurēšana WordPress. Kods nav nepieciešams. Vienkārši konfigurējiet katru iestatījumu, programmējiet savus jautājumus un publicējiet robotu.

Lai piekļūtu Intercom tērzēšanas risinājumam, jums būs jāabonē plāni Start, Grow, Accelerate vai Scale.

 • Sākuma cenas sākas ar 39 USD mēnesī un tas ir paredzēts pamata tērzēšanai un izejošajai ziņojumapmaiņai.
 • Izaugsmes cenu noteikšana sākas ar USD 99 mēnesī. Ar to jūs varat izveidot vadošo kvalifikācijas botu vai rakstu ieteikumu botu.
 • Paātrinājums sākas ar USD 499 mēnesī, un mērogs sākas ar USD 999 mēnesī. Abas sniedz jums iespēju izveidot pielāgotas robotprogrammatūras.

Ja vēlaties nodrošināt modernu klientu atbalstu vai potenciālo pircēju ģenerēšanu, tas prasa papildu jaunināšanu.

Labās ziņas par šo tērzēšanas robotu ir tas, ka tas nāk ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tādā veidā jums nav jāapņemas iegādāties dārgu programmatūras vienību, vispirms to nefotografējot.

3. Vietnes ChatCot vietnei LiveChat (Premium)

Vietnes ChatCot vietnei LiveChatLiveChat ir pilna mēroga klientu apkalpošanas platforma. Tomēr, ja vēlaties iegūt AI automatizācijas priekšrocības, jums būs jāiegulda ChatBot integrācijā.

Izmantojot vietni ChatBot LiveChat, jūs neveidojat robotu pamata Q & As lauka laukam. Tas ir domāts kā līdzeklis, lai uzlabotu jūsu esošo klientu apkalpošanas piedāvājumu. Kā tādus jūs varat izveidot robotprogrammatūras, kuras:

 • No rindas noņemiet surogātpastu komentārus.
 • Sniedziet atbalstu pēc stundām.
 • Kvalificējiet un uztveriet potenciālos klientus.
 • Ieplānojiet pārdošanas tikšanās ar potenciālajiem pircējiem.
 • Atzīmējiet sarunas, lai tās tiktu nosūtītas uz jūsu arsenālā pareizajām biznesa lietotnēm (kuras jūs varat ieprogrammēt, izmantojot Zapier), un dati tiek pareizi reģistrēti.
 • Izveidojiet atbalsta biļetes ar jau apstrādātu sākotnējo uzņemšanu.
 • Izmantojot LiveChat, prioritārie jautājumi tiešajiem aģentiem.

Vēl viena lieliska lieta par ChatBot ir tā, ka varat to ieprogrammēt darbam visās jūsu klientu apkalpošanas platformās: jūsu WordPress vietnē, Facebook Messenger, WhatsApp, Apple Business Chat, SMS un citur..

Būtībā tas pārvērtīs jūsu klientu apkalpošanas darbību par īstu universālā kanāla risinājumu.

Jūsu čatbota veidošanai ir vairākas iespējas.

Varat izmantot veidni, kas izveidota speciāli veicamajam uzdevumam. Lai izveidotu savu, varat izmantot vilkšanas un nomešanas chatbot veidotāju. Vai arī varat izmantot ChatBot atvērto API, lai izveidotu kaut ko patiesi pielāgotu.

Ir arī viegli izveidot “Stāsti” vai sarunu plūsmas. Patīkami, ka šī funkcija ir tā, ka tā ļauj kopēt jebkuru doto Stāstu vairākās ziņojumapmaiņas platformās, lai jūs varētu ietaupīt daudz laika tērzēšanas programmas programmēšanai..

ChatBot ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties:

 • Sākuma plāns Sākot no 50 USD mēnesī un sniedz jums 1 tērzēšanas logu, 1000 tērzēšanas un pamatfunkcijas.
 • Komandas plāns Sākot ar 149 USD mēnesī un dod jums 5 tērzēšanas vietas, 5000 tērzēšanas un uzlabotas funkcijas.
 • Biznesa plāns Sākot no 499 USD mēnesī un dod jums neierobežotu botu skaitu, 25 000 tērzēšanu un uzlabotas funkcijas.

Katrs ChatBot lietotājs sāk 14 dienu izmēģinājumu. Pēc tam jūs maksājat par plānu, pamatojoties uz to, cik daudz tērzēšanas robotu jūs izveidojat, cik tērzēšanas notiek mēnesī un kāda līmeņa funkcijas jums ir vajadzīgas.

4. Chatfuel (Freemium)

Chatfuel Facebook Messenger tērzēšanaChatfuel ir laba iespēja, ja jūsu mērķis ir automatizēt jūsu Facebook Messenger sarunas ar potenciālajiem klientiem un klientiem.

Apskatiet tās vietni un redzēsit, ka Chatfuel ir bijis ļoti pazīstamu zīmolu un viņu Messenger mārketinga kampaņu virzītājspēks..

 • LEGO samazināja pārveides izmaksas par 71%.
 • Līdsas Beketas universitāte vienā dienā ieguva 3,1 miljonu ASV dolāru mācību.
 • HelloFresh samazināja klientu gaidīšanas laiku par 76%.

Ja jūs zināt, ka jūsu mērķa lietotāji darbojas Facebook un ir gatavi un vēlas iesaistīties jūsu zīmola veidošanā, Chatfuel varētu reāli strauji kāpināt jūsu potenciālo klientu ģenerēšanas un klientu apkalpošanas centienus.

Ir svarīgi saprast, ka Chatfuel robotprogrammatūra ne tikai atbild uz jautājumiem un atbalsta pieprasījumiem. Izmantojot Chatfuel, jūs varat veikt šādas darbības:

 • Veiciet A / B testus, lai uzlabotu čatbotu plūsmas.
 • Atgādiniet pircējiem, kad viņi ratiņos ir atstājuši preces.
 • Izveidojiet līdzīgu un pielāgotu mērķauditoriju Facebook reklāmas kampaņām un pēc tam analizējiet rezultātus ar savu robotprogrammatūru.

Un, ja jūs esat aģentūra, kas nodarbojas ar Facebook mārketingu klientiem, jūs varat balti iezīmēt Chatfuel, lai klienti informācijas panelī redzētu tikai to, ko vēlaties..

Chatfuel piedāvā bezmaksas plānu uzņēmumiem, kas tikai sāk darbu. Tātad, ja jūs domājat, ka jums būs mazāk nekā 1000 abonentu un jums nav nepieciešams daudz vairāk par standarta robotprogrammatūras funkcijām, tas varētu jums noderēt.

Pro plāns sākas ar USD 15 mēnesī (atkarībā no tā, cik liela ir jūsu komanda). Abonentu skaits nav ierobežots, un jūs piekļūstat uzlabotajām funkcijām un prioritārajam atbalstam.

Ir pieejams Premium plāns, lai gan par cenu noteikšanu jums būs jājautā Chatfuel. Šis ir labākais risinājums aģentūrām, kurām nepieciešams papildu atbalsts, balta etiķete un citas specializētas funkcijas.

5. Ada (Premium)

Ada automatizācijas čatbotsAda savu AI darbināmo tērzēšanas platformu dēvē par klientu apkalpošanas līniju.

Tas ir tāpēc, ka tas tiek integrēts ar esošajiem tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Salesforce vai Zendesk, ļaujot jūsu aģentiem nodot nogurdinošo uzdevumu – atbildēt uz atkārtotiem jautājumiem tērzētavā. Un jūs to varat izmantot diezgan daudz visur: Twitter, Facebook, Twilio, WhatsApp un citur.

Kā jūs varat iedomāties, tas nav tikai noderīgs, lai pilnveidotu klientu apkalpošanu un samazinātu tērzēšanas atbalsta izmaksas, bet tas var arī uzlabot gandarījumu par darbu, jo jūsu aktīvo aģentu darbs kļūst nozīmīgāks.

Papildus klientu atbalsta nodrošināšanai Ada chatbot var palīdzēt arī citās jomās.

Piemēram, jūs varat to ieprogrammēt, lai palielinātu un pārdotu klientus. Varat arī izmantot paredzamos ieteikumus, lai apmācītu tērzēšanas robotu, lai sniegtu atbildes, pirms klienti pat nav iesnieguši savus jautājumus.

Un to var izdarīt vairāk nekā 100 valodās.

Lai izveidotu tērzētavu, nav vajadzīgas nekādas kodēšanas zināšanas. Izmantojot vilkšanas un nomešanas blokus, ikvienam ir pietiekami viegli izveidot, rediģēt un dublēt sarunu plūsmas.

Tas nozīmē, ka jūs varat dot iespēju saviem klientu apkalpošanas speciālistiem – tiem, kas zina jūsu klientu mijiedarbību no iekšpuses un ārpuses – veidot automatizētas darbplūsmas, pamatojoties uz to, ko klienti gatavojas jautāt, un kāda veida atbildes viņiem vajadzīgas.

Ada cena nav publiski pieejama. Lai uzzinātu vairāk, jums būs jāplāno demonstrācija.

6. Plūsma XO (Freemium)

Flow XO automatizācijas tērzēšanas platformaFlow XO ir automatizācijas produkts, kas vienkāršo tērzēšanas robotu izveidi, vienlaikus uzlabojot jūsu spēju apkalpot potenciālos klientus un klientus.

Izmantojot Flow XO, jūs izveidojat nepieciešamās darbplūsmas. Piemēram:

 • Parādiet sveiciena ziņojumu, lai sveiktu jaunos apmeklētājus.
 • Sniedziet interesantus faktus vai jautrus GIF, lai pievērstu uzmanību jūsu tērzētavai, vienlaikus parādot arī zīmola personību.
 • Apkopojiet informāciju no potenciālajiem pircējiem un ļaujiet nosacītajai loģikai noteikt, kur notiek saruna.
 • Sniedziet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.
 • Pieņemiet maksājumus par produktiem, rēķiniem un pakalpojumiem.
 • Pāreja ved uz klientiem reāllaika tērzēšanu ar pārstāvi, kad tas ir nepieciešams.

Plūsma XO tiek integrēta ar vairāk nekā 100 lietotnēm, tāpēc ir daudz veidu, kā to pielāgot esošajām darbplūsmām un automatizēt datu apmaiņu starp visām jūsu platformām..

Ir arī elastība attiecībā uz to, kur jūs to lietojat. Plūsmas XO tērzēšanas robotus cita starpā var ievietot vietnēs, lietotnēs, Facebook Messenger, Slack un Twilio.

Un, lai gan ir milzīgs daudzums iespēju, kur un kā jūs izmantojat savu tērzēšanas robotu, izveidot to ir ļoti viegli. Izmantojot vilkšanas un nomešanas veidotāju, jūs varat ātri izveidot darbplūsmas un savienot tās ar attiecīgajām platformām, izmantojot API.

Jums ir divas iespējas reģistrēties.

 • Bezmaksas plāns ļauj veikt 500 mijiedarbības, 2 nedēļu tērzēšanas žurnālus un 5 tērzēšanas robotus.
 • Standarta plāns maksā 19 USD mēnesī un ļauj veikt 5000 mijiedarbību, 3 mēnešus tērzēšanas žurnālus un 15 robotprogrammatūras.

Ja jūs pārsniedzat kādu no šiem ierobežojumiem, tiek piemērota papildu maksa.

7. LivePerson (Premium)

LivePerson sarunvalodas AILivePerson, kā norāda nosaukums, ir tiešsaistes tērzēšanas risinājums. Tā mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem saglabāt zemas klientu apkalpošanas izmaksas uz vietas, nodrošinot attālinātās pārdošanas un atbalsta komandas ar rīkiem, kas nepieciešami, lai izveidotu savienojumu ar klientiem un pārveidotu tos..

Lai gan LivePerson ļauj atkārtotajiem lietotājiem daudzkanālu sarunu pārvaldību, tas nāk arī ar sarunvalodas AI funkciju.

LivePerson tērzēšanas robots darbojas daudzās platformās:

 • Vietnes un lietotnes
 • īsziņa
 • Facebook Messenger
 • WhatsApp
 • Twitter
 • Apple biznesa tērzēšana
 • Google bagātinātā biznesa ziņojumapmaiņa (RBM)

Saskaņā ar LivePerson teikto, aptuveni 70% klientu sarunu ar tērzēšanas logrīku var tikt automatizētas, tāpēc ir ieteicams izveidot tādu, kas apvieno AI ar cilvēku atbalstu.

Arī šī robota mākslīgā intelekta iespējas ir diezgan iespaidīgas.

Tas sākas ar LivePerson patentēto AI ar nosaukumu Maven. Tā izmanto dabiskās valodas izpratni, lai uzzinātu un noteiktu lietotāja nodomus. Pēc tam tas dinamiski novirza pieprasījumus pareizajā kanālā – vai tas būtu AI tērzēšanas robots vai aktīvs aģents.

Dabiskās valodas apstrāde ir tā, kas robotprogrammatūrai dod iespēju veikt jūsu klientu jautājumus un sniegt pareizās atbildes, pamatojoties uz izmantotajiem vārdiem un sniegtajiem datiem..

Intent Manager uzrauga reāllaika tērzēšanas sarunas un palīdz optimizēt atbildes uz vietas. Tā var arī automatizēt darbplūsmas, ja tā identificē veidu, kā to izdarīt.

Tas nav atkarīgs tikai no AI.

Informācijas panelis sniedz jums datus par lietotāju nodomiem, apmierinātību, noskaņojumu, kā arī reklāmguvumu līmeņiem. Konstatējot berzi vai nepilnības procesā, jūs varat veikt pielāgojumus un attiecīgi mainīt prioritātes.

Jūs varētu uztraukties, ka kaut ko tik modernu būs grūti izmantot, taču pārsteidzoši tas nav. LivePerson komplektācijā ietilpst robotprogrammatūru veidnes, kas īpaši izveidotas rūpniecības vajadzībām, iepriekš ieprogrammēti patērētāju nodomi, iepriekš rakstītas sarunas un lietotņu integrācija. Vai arī jūs varat izveidot savu, ja neatrodat to, ko meklējat.

Vietnes LivePerson izcenojumi nav pieejami. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo AI programmatūru un saņemt pielāgotu cenu, ieplānojiet tikšanos.

8. Drift Chatbot (Premium)

Drift automatizēts chatbot palīgsDrift ir daudzpusīgs saziņas risinājums, kas ietver e-pastu, video, tiešraides tērzēšanu un chatbot programmatūru.

Lai gan jūs varat izmantot Drift Chatbot ikdienišķiem uzdevumiem savā vietnē, piemēram, atbildēt uz bieži apmeklētāju jautājumiem un sniegt pamata navigācijas palīdzību visā vietnē, tas vislabāk tiek izmantots, lai atbalstītu jūsu pārdošanas centienus..

Tērzēšanas robots var veikt šādas darbības:

 • Kvalificējiet un iegūstiet potenciālos pirkumus. Pēc tam pievienojiet šos datus savai CRM un citai mārketinga programmatūrai.
 • Rezervējiet tikšanās dienās un laikos, kad pārdošanas apjomi ir faktiski pieejami.
 • Maršruts ved pie īstā cilvēka, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā uzņēmuma lielums, teritorija utt.
 • Maršrutu esošie ved atpakaļ pie pārstāvjiem, ar kuriem viņi jau ir saderinājušies.
 • Nodrošiniet VIP vadus ar apvedceļu, lai viņi varētu izlaist veidlapu aizpildīšanu un uzreiz sākt sarunu ar kādu.
 • Piedāvājiet atbalstu tieši no jūsu atbalsta portāla vai zināšanu bāzes.

Drift ir integrēts ar desmitiem biznesa un pārdošanas rīku – daudzus, kurus jūs neatradīsit atbalstīt ar citiem šajā sarakstā iekļautajiem viedajiem tērzēšanas robotiem. Jūs atradīsit tādas lietotnes kā MadKudu potenciālo pirkumu vērtēšanai, Optimizely split testēšanai un Front, lai centralizētu visus biznesa sakarus.

Drift nāk arī ar AI e-pasta palīgiem.

Padomājiet par to, cik maksātu virtuālie palīgi, kas visu diennakti uzraudzītu katra kanāla trafiku un ienākošās tērzēšanas. Protams, jūs atgūtu daļu no ieguldījumiem, izmantojot papildu pārdošanas apjomus, kurus jūs slēgtu, taču jūsu peļņas norma būtu maza.

Drift Chatbot ir dārgs rīks. Tomēr tas ne tuvu nav tik dārgs kā aģentu un palīgu komanda, kas cenšas apmeklēt katru vadītāju vai klientu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka jūs ne tikai maksājat par uzlabotajām AI iespējām. Jūs maksājat par Drift ekspertīzi.

Kad reģistrējaties, Drift sadarbojas ar jums, lai izveidotu perfektas virtuālā palīga darbplūsmas.

Komanda importēs un analizēs iepriekšējās klientu sarunas. Pēc tam identificējiet modeļus un tos attiecīgi klasificējiet.

Anotācijas komanda strādā ar jums, lai apmācītu robotu, lai noteiktu nodomu un sniegtu perfektas atbildes – ne tikai pareizās atbildes, bet arī valodā, kuru jūs lietotu.

Kā jau minēts, Drift Chatbot ir dārga.

 • Būtiskais plāns sākas ar 400 USD mēnesī un ietver potenciālo pircēju maršrutēšanu un CRM integrāciju.
 • Premium plāns sākas ar 1500 USD mēnesī un ietver mārketinga automatizāciju.

Par tērzēšanas vietām un kalendāra vietām jums jāmaksā papildus, tāpēc paturiet to prātā.

9. ChatCreate (Premium)

ChatCreate chatbot papildinājumsLai izveidotu un izmantotu ChatCreate AI palīgu, jums jau jāsniedz klientu atbalsts, izmantojot tādu platformu kā ZenDesk, Chatfuel, ManyChat vai LiveChat. Varat arī savienot to ar citām platformām, izmantojot API.

Tā kā šis ir papildinājums, kas izveidots īpaši atbalsta platformām, to ir ļoti viegli uzstādīt, jo savienojums jau ir izveidots. Bot izveidošana ir tikai jūsu ziņā.

Runājot par šī tērzēšanas robota darbību, tas ir diezgan vienkārši.

ChatCreate patentētie ieteikumiAI identificēs bieži sastopamās tēmas un jautājumus, kas rodas jūsu klientu apmaiņā. Tas ielādēs sistēmā šos jautājumus un atbildes, un ar to varēs rīkoties jūsu tērzēšanas robots. Sarežģītākas tēmas tiks novirzītas jūsu aktīvajiem aģentiem.

Tomēr ieteikumiAI nekad nepārstāj pārraudzīt jūsu sarunas. Tātad, ja pamanīsit, ka klienti sāk jautāt par kaut ko jaunu, un tas notiek pietiekami bieži, jautājums tiks pievienots jūsu automatizētajām darbplūsmām.

Reģistrēšanās ziņā jūs saņemsit 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Pēc šī brīža jums būs iespēja izvēlēties starp diviem plāniem.

 • Essentials plāns sākas no USD 99 mēnesī par katrām 1000 jūsu sarunu sarunām.
 • Uzņēmējdarbības plāns nepieciešams ieplānot demonstrāciju, lai iegūtu pielāgotu cenu. Bet, ja jums ir nepieciešami automatizācijas ieteikumi, API piekļuve, palielināta šifrēšana un vairāk atbalsta, būtu vērts izpētīt.

10. Freshchat (Premium)

Freshchat klientu tērzēšanas platformaFreshchat ir klientu atbalsta programmatūra, kas ir daļa no Freshworks biznesa rīku komplekta. Tātad, ja jūs jau esat Freshworks lietotājs, tas, iespējams, ir labākais no labākajiem AI tērzēšanas robotiem.

Izmantojot Freshchat, vietnei, mobilajai lietotnei vai sociālo kurjeru pakalpojumiem varat pievienot gan tiešraides tērzēšanu, gan tērzēšanas robotu, kas darbojas ar AI. Un tas var veikt dažādus uzdevumus:

 • Nosūtiet precīzas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.
 • Pārdomājiet klientus, izmantojot sarunu plūsmu, lai izdomātu pareizo rīcību.
 • Proaktīvi sazinieties ar mērķauditoriju, pamatojoties uz demogrāfiju, uzvedību, pamestiem ratiņiem utt.
 • Kvalificējiet potenciālos klientus un dodiet viņiem iespēju tērzēt ar tirdzniecības pārstāvi.
 • Novirziet klientus uz klientu apkalpošanas aģentu, lai apstrādātu sarežģītākas lietas.
 • Apmainieties ar datiem starp jūsu jau izmantotajām lietotnēm (gan vietnē Freshworks, gan ārpus tās).

Izmantojot Freshchat robotprogrammatūru, jūs gūstat labumu no mašīnmācīšanās tehnoloģijas un dabiskās valodas apstrādes. Tas ļauj robotprogrammatūrai lasīt klientu ziņojumu nodomu un noskaņojumu un atbildēt ar atbilstošām atbildēm vai norādījumiem.

Tas nozīmē, ka jums ir nedaudz vairāk kontroles par to, kā darbojas jūsu tērzēšanas robots, nekā dažiem citiem šeit esošajiem produktiem.

Tā vietā, lai atstātu to tikai izpētei, mācīšanai un klientu uzvedības prognozēšanai, jūs varat izveidot noteikumus, kas aktivizē klientu noteiktā veidā. Piemēram, jūs varat aktivizēt ziņojumus, pamatojoties uz segmentiem, piemēram:

 • Apmeklētās lapas
 • Laiks, kas pavadīts uz vietas
 • Ģeogrāfiskā atrašanās vieta
 • Izmantotā ierīce
 • Izlietotā naudas summa

Varat arī ieplānot tērzēšanas robotu, lai ar viņu sazinātos tāpat kā pārdošanas pārstāvis vai klientu atbalsta aģents, ja viņi aktīvi uzraudzītu vietni.

Kad runa ir par Freshchat robotprogrammatūras izveidi, tas ir diezgan vienkārši. Lai gan vilkšanas un nomešanas nav, plūsmu un ziņojumu noformēšana ir pietiekami vienkārša, izmantojot teksta redaktoru un iestatījumu konfigurāciju.

Lai piekļūtu Freshchat ar AI darbinātajam tērzēšanas robotam “Freddy”, jums jāsāk ar 21 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Pēc tam jums ir divas iespējas:

 • Meža plāns maksā 69 USD par lietotāju mēnesī, ja maksājat katru gadu (likme palielinās, ja jūs ejat no mēneša uz mēnesi).
 • Meža omnikanāls dod jums vēl lielāku mākslīgā intelekta jaudu, bet mēnesī maksā 139 USD par lietotāju. Ja jūsu vietnei un kurjeriem ir nepieciešami runas iespējoti robotprogrammatūras, balss roboti, tērzēšanas roboti ar atbildēm un plūsmām, aģenta palīdzība un baltais saraksts, jums būs nepieciešams šis jauninājums.

Iesaiņošana

Jo labāk jūs izveidosit savu AI tērzēšanas punktu, jo vairāk cilvēku ar to iesaistīsies.

Jo vairāk cilvēku iesaistīsies tajā, jo lielāka būs jūsu datu un mijiedarbību krātuve.

Un jo vairāk datu jums būs, jo piemērotāks jūsu tērzēšanas robots darbosies ar ienākošajiem jautājumiem un paredzēs to, kas nepieciešams jūsu klientiem.

Tas, savukārt, padara jūsu pārdošanas, mārketinga un klientu atbalsta komandas daudz vieglāk koncentrēties uz sarežģītāku problēmu risināšanu un jēgpilnāku mijiedarbību ar potenciālajiem pircējiem un klientiem. Lai gan pamata tērzēšanas robots varētu jūs padarīt par daļu no tā, AI ir atslēga, lai apgūtu šo papildu produktivitāti un panākumus.

Tagad, kad jūs zināt vairāk par labākajiem AI tērzēšanas robotiem, kuru jūs izvēlēsities?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map