10 populārākās žurnālu / ziņu WordPress motīvas

Tehnoloģija mums nodrošina ātrākus saziņas līdzekļus – tas ir viens no veidiem, kā aplūkot ātri visur augošo tehnoloģiju, kas strauji attīstās. Daži cilvēki pat izvēlas ieslēgt datoru vai sīkrīkus un tur lasīt jaunākās ziņas, nevis lasīt tos uz drukāta papīra. Ja jums ir prātā kaut kas līdzīgs bijušajiem, mums šeit ir piemērots priekšmets.


WordPress ir labākā satura publicēšanas platforma, kā daži cilvēki teiktu. WP faktiski ir lielisks rīks, kuru varat izmantot, veidojot tiešsaistes ziņu vietni. Zemāk ir 10 WordPress tēmas, kuras varētu paveikt šo darbu jūsu vietā.

Labas ziņas

Goodnews ir premium WordPress tēma, kurai ir visas funkcijas, kas vajadzīgas ziņu / žurnālu vietnes izveidošanai. Pirmkārt, tajā ir ievilkšanas un nomešanas lapu veidotājs, padarot pielāgošanu ne tikai vieglāku, bet arī mazliet jautru, vai nedomājat? Otrkārt, jums ir daudz neierobežotu lietu, ko jums piedāvāt – neierobežotas krāsas, sānjoslas un visi Google fonti! Treškārt, šī tēma ir arī pilnībā atsaucīga, kas nozīmē, ka tā izskatās lieliski jebkurā sīkrīkā! Labākā daļa no pēdējās funkcijas ir tā, ka varat to iespējot / atspējot arī jebkurā laikā!

Jarida

Pirmkārt, jūs varētu vēlēties zināt, ka Jarida, atsaucīgai WordPress tēmai, kas specializējas ziņu, žurnālu vai emuāru vietnēs, pircēju vērtējums ir vidēji 4,84 (vidēji). Tam vajadzētu kaut ko pateikt par funkcijām, kuras šī tēma jums varētu piedāvāt. Komplektā ietilpst vilkšanas un nomešanas HomePage veidotājs, kas padara jūsu mājaslapas pielāgošanu efektīvāku. Ar neierobežotām krāsām, no kurām izvēlēties, neierobežotām sānjoslām, kuras varat pievienot, pilnekrāna fonam, ko var parādīt, 35 noderīgiem pielāgotajiem logrīkiem, kas jāizmanto – ka vērtējums 4,84 ir patiesi pamatots.

Repro

Repro ir tīra un glīta WordPress ziņu / žurnāla tēma, kas noteikti ir katra santīma vērts. Pielāgojot profilu, izvēlieties no neierobežotām krāsu opcijām. Jūs pat varat tulkot savu vietni pilnīgi jaunā valodā, izmantojot pilnu lokalizācijas atbalstu, kas iekļauts tēmas paketē. Arī ar 10 logrīku apgabaliem, 8 sīkrīkiem, bez zīmola un plašām tēmu opcijām, ko vēl jūs patiešām varat meklēt ziņu / žurnāla WordPress tēmā?

NewsPlus

NewsPlus ir jūsu ideālā universālā žurnāla / redakcijas WordPress tēma. Tas ir ne tikai atsaucīgs – kas liek jūsu vietnei automātiski pielāgoties sīkrīka, kuru jūsu skatītājs izmanto, ekrāna lielumam, bet arī ir sagatavots tīklenei, tas nozīmē, ka tas lieliski izskatās arī HD ierīcēs. Izmantojot izliekto / izstiepto izkārtojumu, jūs varat maksimāli palielināt vietu un no tā izveidot patiešām glītu vietni. Tas ir arī gatavs WooCommerce 2.0+, kas ir noderīgs, ja vēlaties pārvērst savu vietni par interneta veikalu. Es varētu turpināt un uzzināt par šīs tēmas brīnišķīgajām īpašībām, bet es domāju, ka ir labāk, ja jūs tos pārbaudāt pats.

Baumas

Buzz noteikti ir jautra izvēle tiem no jums, kuri plāno izveidot ziņu vietni, izmantojot WordPress. Šajā WP tēmā ir ietverta mājas lapa, kas pilnībā reaģē uz jūsu ērtībām. Pielāgojot vietni, izvēlieties no neierobežotām krāsām, izmantojiet uzlabotus logrīkus, izmantojiet jQuery Featured Homepage Slider priekšrocības un vēl daudzas citas funkcijas, kurām jūs neticētu. Izmantojot plašo tēmu opciju paneli, jūs pat varat pielāgot visu, ko vēlaties!

Algarida

Algarida ir atsaucīga WordPress ziņu / žurnāla tēma, kas var būt fiksēta vai mainīga izkārtojumā, izvēle ir pilnībā jūsu ziņā. Papildus tam, ka tas ir gatavs tulkošanai un kam ir RTL atbalsts, šai WP tēmai ir jaudīgs panelis un iekļauti ļoti daudz īso kodu, lai pielāgošana nebūtu tik sāpīga kaklā, kā parasti. Jūs varat izvēlēties no neierobežotas krāsu palīdzības, visiem Google fontiem un vēl daudz vairāk.

Ares

Ares ir WordPress emuāra, žurnāla vai avīzes veidne, kurā ir arī visas nepieciešamās funkcijas un daudz kas cits. Tas nāk ar atsaucīgu dizainu, tāpēc jums nav jāuztraucas par savu vietni, kas izskatās kā muļķīga ar ļoti mazu (vai īpaši lielu) ekrāna izmēru. Tas nāk arī ar 6 ādām, 2 pastu lapu izkārtojumiem, sociālo mediju kopīgošanu un vēl daudzām citām. Izveidojiet savu vietni, izmantojot tās funkcijas, kuras var piedāvāt tikai Ares.

Typegrid

Typegrid ir ne tikai atsaucīga ziņu un žurnālu tēma, bet arī gatava tīklam! Tajā ir tīra un sakārtota telpa, kurā varat ievietot savu darbu. Turklāt jums ir daudz iespēju pielāgot savu vietni, piemēram, kurā vietnes pusē ievietot sānjoslu (pa kreisi vai pa labi), neierobežotas akcentu krāsu opcijas, neierobežots logrīks pievienojamās sānjoslas un vēl daudz vairāk.

London Live trīs vienā

Jūs noteikti varat maksimāli izmantot šo tēmu, jo, izmantojot London Live 3-in-1, jūs varat izveidot 3 dažāda veida vietnes ar tikai vienu WordPress motīvu! Izveidojiet ziņu, žurnālu vai emuāru vietni ar šo tēmu. Papildus atsaucīgumam tam ir arī 7 iepriekš sagatavotas ādas, vairāki slīdņi, ērta tulkošana, iekļauts PSD fails un vēl daudz kas cits.

Ziņas

Ziņu 1.6.1 versija ir sagatavota SEO. Turklāt, izmantojot Newses, jums ir 4 satura moduļi, kuros varat ievietot savu darbu. Izmantojot šo WordPress motīvu, kategorijām varat izvēlēties dažādas krāsas no neierobežotas krāsu izvēles, 2 stilu kategoriju rakstu saraksta un vēl daudzām citām iespējām. izvēlēties no jūsu vietnes pielāgošanas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map