123-reg mitināšanas pārskats

123-reg ir lielākais domēnu nodrošinātājs Apvienotajā Karalistē, reģistrējot vairāk nekā 3 miljonus domēna vārdu un uzturot vairāk nekā 1,7 miljonus vietņu.


Lai kāds būtu jūsu bizness, varat to iegūt tiešsaistē 123. reģ. Tie nodrošina uzvarošu ļoti augstas kvalitātes, tehniski modernu, bet izmaksu ziņā efektīvu tiešsaistes produktu kombināciju, piemēram, domēna vārda reģistrāciju, tīmekļa vietnes mitināšanu un biznesa e-pasta mitināšanu, lai palīdzētu jebkuram biznesam sākt savu tiešsaistes ceļojumu. Gudras, efektīvas un lietotājam draudzīgas tiešsaistes lietotnes ir atslēga, kas ļauj ikvienam, neatkarīgi no prasmju līmeņa, pilnībā izmantot Web iespējas.

Mūsdienās vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu tirgū bieži apžilbina klientus ar plašo funkciju klāstu, novatoriskām tehnoloģijām un to, kas ne. Tomēr ļoti nedaudzi var piedāvāt to, ko vairums cilvēku meklē tīmekļa mitināšanas uzņēmumā, – visus pareizos rīkus un atbalstu apvienojot vienā vienkāršā paketē. Tas ir kas 123.reģ spēj piegādāt klientiem savus tīmekļa mitināšanas plānus.

123REG logotips
UPTIME
915. lpp
ĀTRUMS
780
ATBALSTS
800
CENA
945. lpp
IESPĒJAS
915. lpp
ZAĻĀ
850
INOVATĪVS
860

Mākonis Hostings

Mākonis balstīta mitināšana ir parādījusi savu iespēju kļūt par standartu attiecībā uz tīmekļa mitināšanu. Izmantojot iespēju attālināti piekļūt failiem un augšupielādēt tos, klientiem ir vieglāk atjaunināt savas vietnes informāciju, padarot to par jebkura tīmekļa mitināšanas pakalpojuma kritisko daļu..

123 Reg piedāvā ātru un uzticamu mākoņa balstītu mitināšanu, kas nodrošina jūsu vietnes vietnes uzturēšanu un darbību visu diennakti. Tā ātrums nodrošina ātru visas tīmekļa vietnes informācijas ielādi, pateicoties tā drošajam datu centram, kas darbojas ar 10 GB / s tīkla savienojumu. No otras puses, tā lielā krātuve dod jums vietu veikala izveidošanai, vienlaikus nodrošinot arī iespēju iegūt vairāk, ja plānojat jaunināt uz lielāku tīmekļa vietu..

123 Reg mākonis balstīta mitināšana ļauj piekļūt savai vietnei jebkurā vietā un laikā. Tas nodrošina ātru iekraušanas ātrumu ar savu 10 GB / s tīkla savienojumu, vienlaikus nodrošinot arī plašu atmiņas vietu, kas dod jums iespēju jaunināt, ja rodas tāda nepieciešamība..

Drošības līdzekļi

Tiešsaistes neaizsargātība ir viena no daudzajām problēmām, kas skar vietņu īpašniekus. Šī iemesla dēļ tīmekļa mitināšanas drošības funkcijas ir kļuvušas par vienu no daudzajām lietām, kuras klienti meklē, kad izmanto tīmekļa mitināšanas plānu.

Attiecībā uz drošību 123 Reg piedāvā dažādas funkcijas, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu vietni. Uzņēmums nodrošina iespēju bloķēt IP adreses un iekļaut tās melnajā sarakstā, lai neļautu tām piekļūt jūsu vietnei. Jūsu e-pastam ir arī iebūvēts antivīruss, lai nodrošinātu, ka ienākošajos e-pasta ziņojumos nav vīrusu.

123 Reg piedāvā arī programmu Vietnes skeneris, kas pārbauda jūsu vietni, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras infekcijas vai ievainojamības, ko var izmantot jūsu vietnes izmantošanai. Vietņu skeneris pat var uzraudzīt jūsu domēna reputāciju, it īpaši, ja runa ir par surogātpastu bloķēšanas sarakstu.

123 Reg drošības līdzekļi palīdz nodrošināt, ka jūsu vietne ir aizsargāta pret ļaunprātīgu programmatūru un citiem tiešsaistes uzbrukumiem. Tā kā jūsu rīcībā ir plašs drošības rīku klāsts, jūs esat pārliecināts, ka esat pārklāts visās frontēs.

Neierobežots joslas platums

Web hostinga uzņēmumiem ir tendence ierobežot jūsu vietnes joslas platumu atkarībā no jūsu izmantotā plāna. Tas nenotiek ar 123 Reg.

123 Reg piedāvā neierobežotu joslas platumu visās hostinga pakotnēs, sākot no tā būtiskā plāna un beidzot ar Premium plānu. Tas nodrošina visas informācijas ātru pārsūtīšanu uz jūsu vietni, uzlabojot jūsu 123 klientu pieredzi un samazinot jebkādu aizkavēšanos ielādēšanas laikā.

Vislabākais ir tas, ka neatkarīgi no tā, cik liela ir jūsu vietne, jums nebūs jāmaksā nekāda papildu summa tikai par papildu joslas platumu.

Ar neierobežotu joslas platumu, kas tiek piedāvāts visās tīmekļa mitināšanas paketēs, 123 Reg nodrošina jūsu vietnes efektivitāti, ātri un droši veicot datu pārsūtīšanu uz jūsu vietni, atskaitot pievienotās izmaksas..

Vienu klikšķi WordPress un lietotņu mitināšana

Pateicoties tīrajai un lietotājam draudzīgajai saskarnei, vietņu īpašnieki – īpaši emuāru autori – ir kļuvuši par iecienītu izvēli WordPress. Tomēr tā iestatīšana kopā ar jūsu tīmekļa resursdatoru var būt diezgan sarežģīta, jo īpaši tiem, kas šo prasmi neprot.

123 Reg novērš šo apgrūtinājumu, izmantojot viena klikšķa WordPress mitināšanas funkciju, kas pieejama viņu biznesā un neierobežotā iepakojumā. Savietojams ar abiem Linux un Windows, šī funkcija ļauj instalēt WordPress tikai ar vienas pogas klikšķi, ļaujot jums uzreiz sākt izmantot savu emuāru vai vietni.

Citas lietotnes, kuras var arī integrēt šādā veidā, ir bbPress forums, forma uz e-pastu, RoundCube Webmail, Umbraco 4.7 CMS, MetaCart iepirkumu grozs. Pilnu lietotņu sarakstu skatiet šeit: BEZMAKSAS programmatūra jūsu vietnei bez nepieciešamības kodēt

123 Reg ļauj lietotājiem viegli integrēties WordPress un citas saderīgas lietojumprogrammas savā tīmekļa mitināšanas sistēmā. Viena klikšķa funkcija nodrošina, ka klientiem nebūs jārisina sarežģīts iestatīšanas process.

UK balstīts atbalsts

Mūsdienās uzņēmumiem ir tendence savu klientu atbalsta komandu izmantot ārpakalpojumos. Tas noved pie komunikācijas problēmām, kas apgrūtina klientus saņemt nepieciešamo palīdzību.

123 Reg novērš šo problēmu, jo ir izveidota uz UK bāzēta personāla komanda, kas spēj sniegt klientu atbalstu pa tālruni, tiešraides tērzēšanu, kas ir pieejama no pirmdienām līdz piektdienai no plkst. 9 līdz 7 vai pa e-pastu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša izmeklēšana vai sarežģīta problēma, kurai nepieciešama neliela problēmu novēršana, jūs esat pārliecināts, ka saņemsit savlaicīgu palīdzību, kas jums nepieciešama, lai labotu jebkuru ar tīmekļa mitināšanu saistīto problēmu..

123 Reg nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī pa tālruni, tērzēšanu vai e-pastu, lai risinātu visas jūsu problēmas neatkarīgi no tā, cik lielas vai mazas tās ir. Tā kā visa tās atbalsta komanda atrodas Lielbritānijā, jūs vienmēr saņemat kvalitatīvu klientu apkalpošanu.

Tehnisks

 • Neierobežots joslas platums. Neatkarīgi no tā, vai saņemat pamata plānu vai augstākās klases Premium plānu, visā savas uzturēšanās laikā garantējat neierobežotu joslas platumu ar 123 Reg.
 • Augsta lietojamība. Tā kā apvienojumā ir ātrs ielādes laiks un nebeidzams joslas platuma piedāvājums, jums, klientiem, nebūs problēmu ar piekļuvi jūsu vietnei un tās lietošanu..
 • Katra plāna datu bāze. 123 Reg nodrošina, ka visiem viņu plāniem ir sava datu bāze, kas dod jums iespēju instalēt un darbināt programmatūru, piemēram, WordPress vai citas e-komercijas un satura lietotnes..
 • Ierobežoti e-pasta konti. Lai gan katrs 123 Reg plāns dod klientiem vairākas pastkastes, tikai Unlimited un Premium plāni piedāvā neierobežotu kontu. Tiem, kas izmanto Essential un Business plānus, jūs tik daudz nesaņemsit, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.
 • Neliela vieta glabāšanai. Sākotnējā tīmekļa vietne, kuru jums piešķīra 123 Reg, ir diezgan maza salīdzinājumā ar konkurentiem. Essential plāns piedāvā tikai 10 GB tīmekļa vietas, savukārt Business un Premium plāni nodrošina tikai 100 GB. Tikai neierobežots plāns nodrošina neierobežotu vietu lietošanai.

Atbalsts

 • U.K balstīts klientu atbalsts. 123 Reg klientu atbalsta komanda atrodas Apvienotajā Karalistē, tāpēc, ja jūs tur dzīvojat, palīdzība ir tikai viena metiena attālumā. Tas novērš visas komunikācijas problēmas, ar kurām parasti sastopaties, kad atbalsta komanda atrodas ārzemēs.
 • U.K balstīts klientu atbalsts. Lai arī tās atbalsta komanda Apvienotajā Karalistē ir priekšrocība, tā darbojas arī pret 123 Reg, it īpaši, ja viņu klienti dodas uz ārzemēm. Lai gan viņiem joprojām ir iespējams piezvanīt, zvana veikšana tālsatiksmes nolūkos, lai iegūtu tehniskas konsultācijas, viņiem maksās vairāk.
 • Tiešraides tērzēšana nav pieejama 24 stundas. 123 Reg ir tikai noteikts Live Chat funkcijas grafiks. Atšķirībā no citām dzīvajām sarunām, kas ir pieejamas 24 stundas diennaktī, to tiešraides tērzēšanas funkcija ir pieejama tikai no pirmdienām līdz piektdienām, plkst. 9:00 līdz 19:00 pēc Londonas laika..

Cenu noteikšana

 • Elastīgi plāni
 • Var iegādāties katru mēnesi
 • Īsa naudas atdošanas garantija. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, 123 Reg piedāvā nelielu iespēju pavērt savu līgumu ar viņiem. Ja jūs nolemjat pārtraukt savu plānu, tas jādara 15 dienu laikā, lai atgūtu naudu.

Iekšpusē 123 Reg vadības panelī

123 Reg vadības panelis piedāvā dažādas funkcijas, lai palīdzētu efektīvi pārvaldīt vietni. Rīki ietver domēna pārvaldību, e-komerciju, mārketingu un drošību. Lai gan panelis nodrošina svarīgus rīkus, lai jūs varētu izmantot, tas piedāvā arī citas noderīgas funkcijas, kuras varat iegādāties.

Viens no vadības paneļa pamata instrumentiem ir rīks File Manager. Failu pārvaldnieka rīks ļauj manuāli rediģēt HTML failus. Tas ir noderīgi, ja jums ir jāveic dažas ātras izmaiņas savās lapās lidojuma laikā vai ja jūsu rīcībā nav tīmekļa izveides programmatūras.

Vēl viena funkcija, ko piedāvā 123 Reg vadības panelis, ir vietņu veidnes. Lai gan lielākajai daļai veidņu ir pamata dizains, ja jūs vēl neesat izveidojis izkārtojumu, šīs veidnes jums noderēs. Kad veidnes ir rediģētas, šīs veidnes var lejupielādēt un pēc tam augšupielādēt, izmantojot FTP. Tos var arī modificēt, izmantojot failu pārvaldnieka rīku.

Kaut arī vadības panelis piedāvā manuālu rediģēšanu un iepriekš formatētas veidnes, viens no tā trūkumiem ir tīmekļa mitināšanas rīku trūkums, kas ir pieejams panelī. Citas bažas izraisīja nepieciešamība izmantot pogu Pārvaldīt, lai piekļūtu visiem vadības paneļa rīkiem. Ja esat šeit jauns un nezināt par to, jums šķitīs, ka panelī nav neviena rīka, kuru jūs varētu izmantot.

Jauninātie plāni, piemēram, 123 Reg biznesa plāns, piedāvā papildu rīkus, ieskaitot AWStats, vietnes statistikas rīku, MySQL datu bāzes vadības paneli, komandrindas rīku, JavaScript ģeneratoru, HTML un Perl validatoru un attēlu bibliotēku.

123 Reg vadības panelis piedāvā arī citu rīku ar nosaukumu Instant Site. Tūlītējas vietnes rīks, kas sniedz simtiem vietņu veidņu, pamatojoties uz vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot. Veidnēs ir foto galerijas veidne, veikala kataloga veidne un emuārs, lai tikai dažus nosauktu. Tūlītēja vietne arī dod jums iespēju vietnei pievienot logrīkus un veidlapas. Rīki piedāvā arī divu veidu jauninājumus – pastāv Instant Site Plus, kura cena ir 2,99 USD mēnesī, kas sniedz jums 10 veidņu komplektu, un Instant Site Pro, kas piedāvā 500 lapas ar 4,99 GBP mēnesī..

Pēdējais rīks, kuru var integrēt ar 123 Reg vadības paneli, ir Vietņu veidotājs. Lai gan tas nav tīmekļa mitināšanas rīks, tas nodrošina jūs ar līdzekļiem, ar kuru palīdzību ērti lietojams vilkšanas un nomešanas interfeiss, efektīvāk izveidot vietnes. Izmantojot šo rīku, savā vietnē arī jāiekļauj sociālo mediju saites, pogas, Google Maps un iepirkumu grozi. Vietnes veidotāja rīka cena sākas ar 3,99 GBP mēnesī.

Izlasiet mūsu labāko Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatu sarakstu, lai iegūtu vairāk lielisku vietņu mitināšanas risinājumu.

Saistītās preces

 • UK2.NET mitināšanas pārskats
 • Storm interneta mitināšanas pārskats
 • Webfusion mitināšanas pārskats
 • eUKhost mitināšanas pārskats
 • Justhost hostinga pārskats
 • iPage mitināšanas pārskats
 • Dataflame mitināšanas pārskats
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map