15 labākie bezmaksas Favicon ģeneratori

Bezmaksas Favicon ģeneratori


Runājot par jūsu vietni, jūsu zīmolrades stratēģijai ir izšķiroša nozīme, lai apmeklētājus pārveidotu par klientiem. Nevajadzētu aizmirst nevienu mazu detaļu. Tas ietver nepieciešamību izveidot favicon ikonas, un bezmaksas favicon ģenerators var jums palīdzēt izveidot tās.

Faviksoni ir mazas attēlu ikonas, kas parādās blakus vietnes nosaukumam pārlūka loga cilnē.

Tā kā jūs varat tos izmantot arī kā darbvirsmas lietotņu ikonas, jums ir nepieciešami vismaz daži dažādi izmēri, kurus var iekļaut favicon ICO faila tipā. Vairumā gadījumu PNG failu var iestatīt arī kā favicona ikonu.

Favikseri ir svarīgi, jo lietotāji cilnēs vienmēr meklē informāciju vairākās vietnēs vienlaikus. Favicons palīdz lietotājiem ātrāk noteikt saturu un zīmolu, lai vilinošāku lietotāju pieredzi.

Tātad, šeit ir 15 bezmaksas favicon ģeneratora tiešsaistes rīki, kā arī sīkāka informācija par to, kā izveidot favicon ikonas un instalēt tās.

Padziļināsimies.

Tiešsaistes Favicon ģeneratora ICO failu paraugprakse

Kad vēlaties izveidot favicon ikonas, pirmais solis ir uzzināt vairāk par tām, ieskaitot viņu prasības un labāko praksi.

Termins “favicon” nozīmē “iecienītākās ikonas” portmanteau. Tās bija ikonas, kuras, tāpat kā šodien, tika parādītas ar vietnes nosaukumu pārlūka augšdaļā.

Izņemot, tie sākotnēji tika parādīti, kad lietotājs pievienoja vietni mapei “izlase”. Mūsdienu pārlūkprogrammas šo mapi dēvē par jūsu grāmatzīmēm.

Favicon ikonai jābūt noteiktam izmēram. Pretējā gadījumā pārlūkprogrammas un ierīces tos neizmanto.

Nepieciešamais minimālais izmērs ir:

 • 16 × 16 pikseļi pārlūkprogrammām
 • 32 × 32 pikseļi darbvirsmas uzdevumjoslām
 • 96 × 96 pikseļi darbvirsmas lietotņu favona ikonām
 • 180 × 180 pikseļi iOS un Android ierīcēm

Ņemiet vērā, ka jūs varētu izvēlēties starp 16 × 16 pikseļiem un 32 × 32 pikseļiem. Ja jūs pārāk neuztraucaties par zīmolu, vajadzētu pietikt ar vienu no šiem attēla izmēriem.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, apskatiet Favicon krāpšanās lapa.

Izgatavojot favicon ikonu, ir ieteicams ievērot arī šo paraugpraksi:

 • Tiem jābūt vienkāršiem un ne pārāk stilizētiem, lai mazos izmēros tos būtu viegli redzēt.
 • Krāsu shēmai izvēlieties vienu vai divas krāsas. Ne vairāk kā trīs krāsas.
 • Favicon ikonām jābūt 8 vai 24 bitu krāsās.
 • Faviksu ikonu dizainā nevajadzētu iekļaut daudz līniju vai burtu.
 • Lai gan jums var būt caurspīdīgs fons, ir svarīgi ņemt vērā, ka Apple ierīces to neatļauj.
 • Favicon ikonām jāatbilst jūsu esošajam zīmolam un logotipam.

Ātri izveidojiet logotipu, ja jums tāda nav

Kā jau iepriekš minēts, ir laba ideja, ja jūsu iecienītākās zīmes ikona tiek piesaistīta jūsu zīmolam un pašreizējam logotipam. Ja jums tāda vēl nav, varat ātri izveidot, piemēram, ar TailorBrand logotipu veidotājs.

Tas var radīt jums logotipu, izmantojot AI. Pēc atbildēm uz dažiem vienkāršiem un ātriem jautājumiem par vēlamo logotipa stilu, ieskaitot fontu, pēc tam reģistrējoties bezmaksas kontam, tiek ģenerēti vairāki augstas kvalitātes, profesionāli un moderni logotipi.

Ar piemēru izveidots logotips no vietnes TailorBrand.
Logotipa piemērs un aizstājēji, kas izgatavoti ar TailorBrand Logo Maker.

Ja atrodat sev tīkamu logotipu, varat to jaunināt uz premium kontu, lai to lejupielādētu. Lai arī jūs varat lejupielādēt favicon ikonas logotipa versiju bez maksas.

Mēs esam uzskaitījuši 15 bezmaksas tiešsaistes logo veidotājus, ja vēlaties apskatīt arī citas iespējas.

Labākie bezmaksas Favicon ģeneratori: tiešsaistes rīki

Ja jūs vēlaties izveidot savas favicon ikonas, kas ir vienkāršākas, vai arī jūs vienkārši vēlaties augšupielādēt attēlu un panākt, lai tas būtu piemērota izmēra un pārveidots ICO attēla failā, šeit ir vairāki bezmaksas favicon ģeneratori..

Tās nav īpašā secībā, jo tās ir lieliskas iespējas, kur ar dažiem klikšķiem varat izveidot faikola ikonu. Pēc tam, kad esat izveidojis faviksiju ar kādu no šīm tiešsaistes opcijām, tās var lejupielādēt un izmantot.

1) Favicon.io

Favicon.io bezmaksas favicon ģenerators

Izmantojot šo bezmaksas favicon ģeneratoru, jūs varat izveidot favicon ikonas no teksta, attēla vai emocijzīmes.

Izmantojot tekstu balstītu opciju, jūs varat izvēlēties fona krāsu un formu, fontu saimi un lielumu, kā arī fonta krāsu. Favicon ģenerators izmanto Google Fonts, kurā ir pieejami vairāk nekā 800 fontu.

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties augšupielādēt failu favicon ģeneratoram, lai pārveidotu to par atbilstošu izmēru. Vai arī no gigantisku iespēju saraksta varat lejupielādēt emocijzīmes emocijzīmju ikonu.

Izveidotais favons darbosies visās pārlūkprogrammās un vairākās platformās.

2) Favicon-Generator.org

Favicon Generator vietne favicon izveidošanai.

Šis bezmaksas favicon ģenerators dod jums iespēju augšupielādēt attēla failu un izvēlēties starp standarta pārlūkprogrammām 16 × 16 px izmēru vai lielāku izmēru, kas piemērots Android, Microsoft un iOS.

Jums ir iespēja saglabāt pašreizējos attēla izmērus, nevis mainīt to uz kvadrātu. Vienkārši paturiet prātā, ka šīs izvēles rūtiņas vai izvēles rūtiņas neievērošana var sagrozīt jūsu favona gala rezultātu.

Tāpēc vislabāk ir pārliecināties, ka jūsu attēls jau ir diezgan tuvu kvadrātam.

3) Īsts Favicon ģenerators

Real Favicon Generator vietne favicon ikonu izveidošanai.

Šis bezmaksas favicon ģenerators ir diezgan unikāls, jo tas ir viens no nedaudzajiem sarakstā, kurā ir pārlūkprogrammas simulatora priekšskatījuma sadaļa, lai jūs varētu redzēt, kā izskatīsies jūsu favicon ikona, kad tā būs izmērīta un pārveidota.

Varat arī iegūt izmērus visiem pārlūkiem, platformām un lielākajai daļai tehnoloģiju.

Tomēr šim favicon ģeneratoram ir tikai iespēja atlasīt attēlu, lai to pārveidotu par favicon ikonu.

4) Favicon.cc

Vietne Favicon.cc

Izmantojot šo bezmaksas favicon ģeneratoru, jūs varat augšupielādēt attēlu, lai izveidotu favicon, vai arī varat izveidot pats savu favicon ikonu, uzzīmējot to ar peli..

Jūs varat izvēlēties krāsas, kuras vēlaties izmantot ar krāsu paņēmēju, kā arī pārslēgt favicon ikonas caurspīdīgumu.

Ir arī iespēja izveidot faikoona ikonas ar animāciju. Ir pieejami arī tādi iestatījumi kā animācijas ievietošana cilpā, rediģēšana un rāmju dzēšana.

Šim favicon ģeneratoram ir arī priekšskatījuma režīms, lai jūs varētu redzēt, kā jūsu favicon izskatās, kad tas ir gatavs.

5) Vietne FaviconGenerator.com

Bezmaksas favicon ģeneratora opcija.

Šis ir vienkāršs bezmaksas favicon ģenerators, kurā varat augšupielādēt attēlu un pēc tam izvēlēties izmēru, kāds tas jums ir. Tā ir ļoti vienkārša, taču laba iespēja, ja vēlaties ātri izveidot faikola ikonu, nedomājot par iestatījumiem un opcijām.

Izmantojot šo ģeneratoru, jūs varat arī izgatavot tīklenes iecienītās vietas, kas darbojas ar Apple pieskāriena ierīcēm. Tas prasa nedaudz papildu darba, taču visas instrukcijas ir sīki aprakstītas viņu tīmekļa vietnē.

6) Favicomatisks

Favicomatic vietne, bezmaksas favicon ģenerators.

Favic-o-Matic ģenerē faviconus, gan ICO, gan PNG (arī caurspīdīgus).

Jūs varat augšupielādēt attēlu ar šo bezmaksas favicon ģeneratoru un pēc tam izvēlēties, vai lejupielādēt 16 × 16 un 32 × 32 pikseļu ICO failu vai iekļaut dažādus izmērus, kas ir saderīgi ar visām ierīcēm.

Ir arī papildu iestatījumi, piemēram, iespēja rediģēt fona krāsu un dažas uzlabotas saderības iespējas.

7) Ionos Favicon ģenerators

Sonos bezmaksas favicon ģeneratora vietne

Ionos Favicon ģenerators ļauj uzzīmēt favicona ikonu, izmantot iniciāļus vai augšupielādēt attēlu, kuru vēlaties izmantot favicon izgatavošanai.

Rezultāts ir faviks, kas darbojas visos pārlūkos un ierīcēs. Tam ir arī jauka priekšskatījuma zona, kur jūs varat ātri redzēt, kā jūsu favons izskatīsies tiešraidē.

8) Vietnes planētas Favicon ģenerators

Vietnes Planet vietnes bezmaksas favicon ģenerators, lai izveidotu favicon.

Šis bezmaksas favicon ģenerators piedāvā iespējas augšupielādēt attēlu (JPG, PNG vai GIF) vai arī izvēlēties no bezmaksas iepriekš sagatavotu faviconu galerijas..

Var būt svarīgi atzīmēt, ka, ja jūs meklējat savam uzņēmumam izveidot favicon ikonas, jūs, iespējams, vēlēsities izveidot favicon, kas ir jūsu logotips vai tam līdzīgs. Kad jūs to darāt, tas nodrošina vienotāku izskatu, kas ir atmiņā paliekošāks.

Tātad, izvēloties kādu no iepriekš sagatavotajiem attēliem, iespējams, tas nebūs piemērots, jo īpaši tāpēc, ka citas vietnes var izmantot tieši to pašu, ko izvēlējāties.

9) RedKetchup Favicon ģenerators

Sarkanā kečups Favicon Generator vietne

Šim ģeneratoram ir iespēja augšupielādēt attēlu vai izveidot to ar tekstu.

Ja veidojat favicona ikonas ar tekstu, ir daudz iestatījumu, ieskaitot fontu saimes, fonta lieluma, fona krāsas, teksta krāsas mainīšanu, kā arī ir pielāgojama skala, lai pārslēgtu robežu starp kvadrātu un apli. Tātad, jūs varētu mērogot robežu, lai būtu noapaļotas malas ar dažādu apaļumu.

Ir arī citas saderības iespējas dažādās ierīcēs.

10) Genfaviksons

Izveidojiet favicona ikonas, izmantojot Genfavicon vietnes bezmaksas favicon ģeneratoru.

Šis bezmaksas favicon ģenerators ir unikāls, jo, augšupielādējot attēlu, jums ir iespēja apgriezt, lai padarītu to par favicon.

Ir arī priekšskatījuma logs, lai redzētu, kā jūsu jaunā favicona ikona izskatīsies tiešraidē lietotāja pārlūkprogrammā.

Var izvēlēties starp lieluma opcijām: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64 un 128 × 128 pikseļi..

11) FavIcon.pro

Izveidojiet favicon ikonas, izmantojot Favicon.pro vietnes bezmaksas favicon ģeneratoru.

Šī ir vēl viena ātra iespēja, kad runa ir par bezmaksas favicon ģeneratoru. Augšupielādējot attēlu, lai izveidotu faviksu, jūs varat izvēlēties izmantojamo attēla izmēru: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64 un 128 × 128 pikseļi.

FavIcon ļauj konvertēt JPG, GIF, PNG uz ICO faila tipu, un jūs to varat izmantot, lai pārvērstu lietotņu ikonas, darbvirsmas ikonas un faviconus savās vietnēs..

12) Faviconr

Jūs varat izveidot favicon ikonu, izmantojot bezmaksas Faviconr ģeneratoru.

Faviconr ir vēl viena vienkārša un ātra bezmaksas favicon ģeneratora iespēja.

Augšupielādējiet JPG, PNG vai GIF failu un izvēlieties, vai vēlaties caurspīdīgu fonu (caurspīdīgus adreses varat izveidot tikai tad, ja jūsu avota fails ir arī caurspīdīgs PNG vai GIF fails). Noklikšķiniet uz pogas, saglabājiet failu un viss ir izdarīts.

13) ICOConvert

IcoConvert vietne

Šis bezmaksas favicon ģenerators ir diezgan unikāls, jo pēc attēla augšupielādes, kuru vēlaties izmantot favicon izveidošanai, varat to apgriezt un ieveidot.

Ir iespējas robežu veidot dažādās formās, ieskaitot kvadrātu, sirds formu, kvadrātu ārpus centra, apli, slīpu sirds formu vai kvadrātu un iespēju izvēlēties baltu apmali..

Varat arī izvēlēties lejupielādēt faviconu kā ICO vai PNG failu ar vairākām lieluma opcijām, ieskaitot 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 96 × 96, 128 × 128, 192 × 192. , un 256 × 256 pikseļi. Ir arī iespēja izveidot favicon ikonas Windows 7, 8, Vista un XP datoriem.

Šis bezmaksas favicon ģenerators ietver arī iespēju saspiest un konvertēt failus no PNG uz SVG.

14) Wizlogo Favicon ģenerators

Wizlogo bezmaksas favicon ģenerators favicon ikonu izveidošanai

Wizlogo ir vēl viena vienkārša iespēja bezmaksas favicon ģeneratoram. Viss, kas jums jādara, ir atlasīt augšupielādējamo attēlu, pēc tam atlasiet vai nu 32 × 32 ICO failu, vai favicon ikonu tīmeklim, iOS, Windows un Android. Un jūs esat pabeidzis.

Wizlogo var izmantot arī kā bezmaksas logotipu veidotāju.

15) FavICO

Favico vietne

FavICO ir viena no pēdējām pamata iespējām bezmaksas favicon ģeneratoram. Augšupielādējiet attēlu, kuru vēlaties izmantot favona izveidošanai. Pēc tam izvēlieties 16 × 16 vai 32 × 32 pikseļu izmēru un nospiediet izveidot. Un tas arī viss.

Kā instalēt Favicon ikonu

Kad esat izmantojis vienu no bezmaksas favicon ģeneratoriem, lai izveidotu favicon ikonu, varat to instalēt, lai to varētu parādīt jūsu vietnei.

Parastās vietnēs vai vietnēs, kas nav WordPress, vispirms augšupielādējiet favicon ikonu servera saknē.

Pēc tam, sākot no faila index.html tagu, izmantojiet zemāk esošo oficiālo kodu no W3C:

...


...

Noteikti nomainiet “https://example.com/myicon.png” ar faktisko saiti uz jūsu favicon ikonu..

Mainiet arī “image / png”, lai atspoguļotu attēla faila veidu, kuru izmantojat faviconam.

Šie ir attēlu veidi, kas aizstāj “image / png”, kas ir saderīgi, veidojot faviconu:

 • PNG attēla fails – attēls / png
 • GIF attēla fails – attēls / gif
 • ICO attēla fails – attēls / x-ikona
 • SVG attēla fails – attēls / svg + xml

Neaizmirstiet saglabāt failu.

Vairumā gadījumu iepriekš minētie bezmaksas favona ģeneratori ģenerē arī jums nepieciešamo kodu, kas raksturīgs izvēlētajiem iestatījumiem, piemēram, animācijai vai saderībai. Tātad, ja šis kods nedarbojas, varat atsaukties uz favicon ģeneratoru, kuru izmantojāt savas vietnes favicon izgatavošanai..

Automātiska Favicon ikonas instalēšana WordPress

Vietnēm WordPress varat izveidot favicon ikonu, neizmantojot kādu no iepriekš uzskaitītajiem bezmaksas favicon ģeneratoriem.

Varat izmantot jebkuru vēlamo attēlu, ja tā platums ir vismaz 512 pikseļi.

Lai to automātiski instalētu, piesakieties savā mitinātajā WordPress vietnē un administratora informācijas panelī dodieties uz Izskats> Pielāgot.

Kad pielāgošanas rīks ir ielādēts, noklikšķiniet uz Vietnes identitāte izvēlnē pa kreisi. Tad zem Vietnes ikona, klikšķis Atlasiet Attēlu.

Pielāgotājs WordPress
WordPress var automātiski izveidot favicon ikonas.

Uznirstošajā logā noklikšķiniet uz Augšupielādēt failus cilni, pēc tam – uz Atlasiet Faili. No datora izvēlieties vajadzīgo attēlu.

Klikšķis Izvēlieties, pēc tam apgrieziet attēlu, ja nepieciešams, un noklikšķiniet uz Apgriezt attēlu. Vai arī varat atstāt attēlu tādu, kāds tas ir, un noklikšķināt Izlaist apgriešanu.

Pēc tam saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Publicēt pogu pielāgojumprogrammā.

Manuāli instalējiet Favicon WordPress vietnēm

Lai manuāli instalētu favicon, kas ir WordPress ICO fails, vispirms augšupielādējiet favicon savas vietnes saknē, kā arī pašreizējās motīva saknē..

Pārliecinieties, vai faila nosaukums ir “favicon.ico”, pretējā gadījumā favicon ikona netiks parādīta.

Tas ir jādara, bet daži vecāki pārlūkprogrammas var nepamanīt jūsu veidolu, tāpēc ir jāveic vēl viens solis, lai nodrošinātu saderību..

Atrodiet savu header.php failu caur SFTP vai sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja vadības paneli.

Atveriet to un meklējiet koda rindu, kas ir līdzīga zemāk redzamajam piemēram.

...

...

Tad, nomainiet to ar zemāk redzamo kodu vai pievienojiet to, ja tā tur nav:

...

...

Saglabājiet failu un esat pabeidzis.

Iesaiņošana

Kaut kas tik mazs, piemēram, favicona ikona, sākumā var šķist nenozīmīgs, taču tas palīdz ar zīmola atpazīstamību un lietotāju pieredzi. Šie bezmaksas favicon ģeneratori ir jādara, lai izveidotu pats savas favicon ikonas, kuras pievienot savai vietnei.

Vai kaut kas mums pietrūkst? Atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map