2016. gada desmit labākās e-komercijas motīvi WordPress

Mūsdienās arvien vairāk uzņēmumu īpašnieku pārceļas uz tiešsaistes veikaliem vai pievieno tos, kur var piesaistīt vēl lielāku auditoriju un meklēt novatoriskus veidus, kā pārdot un pārdot savus produktus un / vai pakalpojumus tīmeklī. e-komercija ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm globālajā tīmeklī, un šķiet, ka tai neliecina par palēnināšanās pazīmēm. Patiesībā vairāk cilvēku izmanto šo iespēju un turpina atrast lieliskus veidus, kā sasniegt plašāku klientu bāzi!


Mazo uzņēmumu īpašnieki noteikti iegūs, ja viņiem būs sava e-komercijas vietne. Dažiem no viņiem, iespējams, nav tik liela infrastruktūra, lai atbalstītu augošas vietnes, nekā viņu lielajiem konkurentiem, vai arī viņiem nav budžeta, lai nolīgtu profesionālus izstrādātājus, taču, izmantojot e-komercijas vietni, viņi var konkurēt, un viņiem pat būs iespēja izceļas no sacensībām. E-komercijas vietne var radīt brīnumus, ko nekad nevar izdarīt neviens fizisks veikals! Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad jūsu vietne ir veidota uz visspēcīgākās satura pārvaldības sistēmas, WordPress.

WordPress ir galvenā izvēle tiem, kas vēlas izveidot jaudīgu jūsu biznesa vietni, jo tajā ir vairākas tēmas, kas izstrādātas, paturot prātā e-komerciju. Ja jūs nopietni domājat nosaukt sev un jūsu uzņēmumam vārdu tiešsaistē, tad nevarat noiet greizi ar skaisti izstrādātu, ar funkcijām pildītu prēmiju WordPress motīvu. Tālāk ir parādītas vislabāk pārdotās un visaugstāk novērtētās e-komercijas WordPress tēmas vietnē ThemeForest, sākot no vienkāršām e-komercijas tēmām līdz daudzfunkcionālām veidnēm. Pārliecinieties, ka šajā sarakstā atradīsit to, kas atbilst jūsu tiešsaistes mārketinga vajadzībām, tāpēc bez turpmākas papildināšanas šeit ir 2016. gada desmit labākās WordPress e-komercijas motīvi.!

WooPress – atsaucīga e-komercijas WordPress tēma

WooPress – atsaucīga e-komercija WordPress tēma ir premium tēma, kuru ir izveidojusi un izstrādājusi slavena WordPress tēmas izstrādātāju un dizaineru grupa, 8Tēma. Tas ir viens no pēdējiem vislabāk pārdotajiem vietnē ThemeForest e-komercijas kategorijā. Motīva komplektācijā ir daudz lielisku izkārtojuma opciju un uzlabotas motīvu opciju panelis, kurā varat pielāgot motīva izskatu un izskatu atbilstoši savām vajadzībām un vēlmēm. Tas ir gluds un mūsdienīgs risinājums ikvienam, kurš vēlas tirgot un pārdot produktus tiešsaistē.

WooPress ir pilnībā atsaucīgs un gatavs tīklenes tīklam ar skaistu un adaptīvu dizainu, kas vietnei ļauj netraucēti darboties jebkura veida ierīcēs, sākot no personālajiem datoriem līdz viedtālruņiem. Arī šo motīvu ir ļoti viegli pielāgot, un tas ir optimizēts meklēšanai, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam ātri ierindoties dažādās meklētājprogrammās, piemēram, Google. Tēma ir veidota, ņemot vērā minimālismu, izceļot jūsu izstrādājumus, lai klienti varētu ērti izvēlēties un iegādāties produktus no jums. Motīvs tiek regulāri atjaunināts, kā arī jaunākās WordPress e-komercijas tendences, tāpēc gaidiet, ka vienmēr būsit soli priekšā konkursam. Šī tēma pat ir komplektā ar augstākiem spraudņiem, piemēram, Revolution Slider un Page Builder, kā arī ar 8Theme pašu saīsinātajiem kodiem un logrīkiem, kas nodrošina ārpuskomplektētu funkcionalitāti. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

ShopKeeper – atsaucīga WordPress tēma

Kad jūs sākat tīmekļa projektu ar lielisku produktu, jūs noteikti izveidosit pārsteidzošas lietas! Izstrādājis top WordPress motīvu izstrādātājs, Get Bowtied, ShopKeeper – atsaucīga WordPress tēma ir ideāls risinājums tiem, kuri vēlas izveidot pilnībā atsaucīgu e-komercijas vietni ar perfektu pikseļu dizainu un plašu funkcionalitāti.

Veikalu īpašnieks ir lielisks WordPress tēmas piemērs, kas ir rūpīgi izveidots, lai apmierinātu WordPress izstrādātāju un vietņu īpašnieku, kuri vēlas izveidot jaudīgu vietni saviem klientiem, nopietnās vajadzības. Motīvā ir viss, kas jums varētu būt nepieciešams, lai sāktu jaunu tīmekļa projektu. Tā nav tikai vienkārša e-komercijas tēma – tā ir daudzfunkcionāla tēma, kas ļauj izveidot plašu vietņu klāstu, sākot no tiešsaistes veikala līdz portfeļa vietnei. Neskatoties uz vienkāršību, tam ir drosmīgs dizains, kas noteikti piesaistīs jūsu apmeklētājus. Tikai mājas lapa var lepoties ar pilnekrāna slīdni, kas atrodas jūsu sejā, pateicoties premium klases Revolution Slider spraudnim, kas bez maksas tiek komplektēts ar tēmu. Ja tas jums ir par daudz, neuztraucieties, jo jūs to varat viegli mainīt, jo veikalā ir 10 dažādi mājas lapas izkārtojumi, kā arī iepriekš sagatavota Coming Soon lapa! Ir vēl desmitiem veikalu lapu, produktu demonstrāciju, emuāru un daudz ko citu izkārtojumu. Šim motīvam ir arī plašs galvenes stilu klāsts un pilnībā pielāgojamas dizaina iespējas, tāpēc jums nebūs problēmu pilnībā funkcionējošu vietni izveidot un palaist dažu minūšu laikā..

Pats labākais, ka veikalnieks ir pilnībā saderīgs ar WooCommerce e-komercijas spraudni, kā arī ar WPML spraudni, padarot to tulkojumu gatavu. Ir ļoti viegli orientēties, un tā ir arī pilnībā atsaucīga! Tā ir labi dokumentēta tēma, kurai ir pieejams visu mūžu atbalstīts motīvu izstrādātāju atbalsts, kā arī regulāri atjauninājumi. Tā ir ideāla tēma gan veikalu īpašniekiem, gan izstrādātājiem! Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Aurum – minimālisma iepirkšanās tēma

Aurum – Minimālisma iepirkšanās tēma ir vienkārša, taču jaudīga WooCommerce integrētā premium tēma Laboratorija, ārkārtīgi talantīgu WordPress tēmu izstrādātāju duets. Tēma ir veidota, lai lietotājiem un viņu klientiem nodrošinātu vienmērīgu iepirkšanos tiešsaistē, ko var izmantot visu veidu e-komercijas vietnēs, sākot ar veikaliņiem un grāmatu veikaliem, beidzot ar tehnoloģiju veikaliem un bērnu veikaliem. Tā ir rūpīgi izstrādāta, elastīga premium e-komercijas tēma, kas ir paredzēta, lai palīdzētu jums izveidot īpaši ātru vietni.

Aurum ir lieliska izvēle tiem, kam ir produkti, kurus demonstrēt tiešsaistē. Lai gan tajā ir daudz emuāru izkārtojumu, tēma noteikti spīd tās e-komercijas centrā. Izmantojot to, jūs varat efektīvi demonstrēt savus produktus mājas lapā, izmantojot satura blokus. Iespējas ir bezgalīgas, sākot no jūsu vispopulārāko priekšmetu demonstrēšanas līdz pat pārdošanā esošo un visaugstāk novērtēto produktu parādīšanai. Aurum komplektācijā ir demonstrācijas, galvenes stili un lapu izkārtojumi, kas jums noteikti tiks sabojāti pēc izvēles, kad būsit pielāgojis savas vietnes izskatu. Izmantojot integrēto Visual Composer spraudni, jums būs pieejams daudz noderīgu īskodu un citas uzlabotas pielāgošanas iespējas.

Aurum ir pilnībā atsaucīgs un tīklenei gatavs dizains ar atbalstu vairākiem populāriem slīdņa spraudņiem. Tas lieliski darbojas arī ar populārām sociālo mediju platformām un ir saderīgs ar WPML spraudni. Pats labākais – tas ir pilnībā integrēts populārajā WooCommerce e-komercijas spraudnī! Tagad ir vieglāk nekā jebkad agrāk tirgot un pārdot savus produktus pasaules auditorijai. Motīvam ir tīrs, spilgts un minimālistisks izskats, kas efektīvi izceļ jūsu piedāvājumus. Paralēlā efekti mazliet papildina pizzazz to, kas jau ir satriecoši skaista WordPress tēma. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Ziemeļi | E-komercijas tēma

Ziemeļi | E-komercijas tēma ir visiecienītākā WordPress tēma, ko izveidojusi maza, bet spēcīga motīvu izstrādātāju komanda, kuru sauc FuelThemes. Tēma koncentrējas uz skaistas klientu pieredzes nodrošināšanu. Tas lepojas ar vienkāršotu, minimālistisku dizainu un labu balto vietu izmantošanu. Tas sveic vietnes apmeklētājus ar pilnas lappuses slīdni mājaslapā, papildinot ar gaumīgi veidotiem paralakses efektiem, kas lieliski saplūst ar pārējiem elementiem un darbojas, lai izveidotu gludu vispārējo izskatu.

Motīvs kļūst vēl jaudīgāks, jo tas ir integrēts ar WooCommerce spraudni, iekļaujot vairākus citus rīkus, kas maksimāli palielina tā iespējas, piemēram, PDF rēķinu, Piegādes tabulas tarifu, Dinamiskās cenas un atlaides un Produktu filtru. Komplektā ietilpst arī spraudnis Visual Composer, kas ļauj ērti pielāgot vietnes izskatu un izskatu. Izmantojot WPML spraudni, jūs varat viegli pārdot savus produktus jebkuram klientam pasaulē. Tas ir pareizi, tas ir gatavs daudzvalodu!

Ziemeļi ir patiešām lieliska tēma, ar kuru sadarboties, īpaši, ja vēlaties tiešsaistē demonstrēt daudz produktu. Tas ir 100% atsaucīgs, un to ir ļoti viegli lietot un pielāgot. Jūs pat varat instalēt demonstrāciju tikai ar vienu klikšķi! Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Royal – daudzfunkcionāla WordPress tēma

Karaliskā – daudzfunkcionālā WordPress tēma ir vēl viens lielisks piedāvājums no 8Tēma. Tā ir tīra, profesionāla un lietotājam draudzīga premium e-komercijas tēma, kas ļauj jums izveidot savu sapņu vietni, veicot tikai dažus pielāgojumus šeit un tur. Tam ir elegants pieskāriens, ar daudzām funkcijām un opcijām, kas ļauj jums izveidot gandrīz jebkura veida tīmekļa vietnes, sākot no vienkārša personīga emuāra līdz pilnvērtīgai korporatīvajai vietnei..

Izmantojot Royal, jūs atradīsit visus rīkus, ko gaidāt no augstākās klases premium motīva, tostarp Revolution Slideshow, Mega Menu, Page Builder, kā arī 8Theme īsos kodus un logrīkus, kurus varat izmantot ārpus komplekta. Visi elementi ir pielāgoti un gatavi pārņemt jūsu WordPress pieredzi nākamajā līmenī. Turklāt tam ir pilnībā atsaucīgs izkārtojums, un visas lapas perfekti darbojas visās mūsdienu ierīcēs, sākot no personālā datora ar lielu ekrānu un beidzot ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Izmantojot viņu uzstādītāju funkciju un satura paraugu, jūs varat viegli izveidot pilnībā izveidotu e-komercijas vietni pat 10 minūtēs! Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Skābeklis – WooCommerce WordPress tēma

Skābeklis – WooCommerce WordPress tēma ir vēl viena tēma no Laboratorija kas ir pelnījis vietu mūsu WordPress top 10 premium e-komercijas tēmās. Tas ir pilnībā integrēts WooCommerce un ir paredzēts tikai tiešsaistes veikaliem. Motīvam ir daudz funkciju un iespēju, kas ļauj pielāgot tās izskatu un izskatu, izmantojot uzlaboto motīvu opciju paneli.

Skābeklis ļauj jums izvēlēties no 4 dažādiem galvenes stiliem, neierobežotiem fontiem un krāsu shēmām; un pat konfigurēt veikalu un emuāru iestatījumus. Izveidojiet unikālu lapas izkārtojumu, izmantojot spraudni Visual Composer, kurš ar šo motīvu ir pieejams bez maksas. Papildus tam bez maksas iegūsit arī revolūcijas slīdni, kas ļaus jums izveidot uzmanības piesaistīšanas slaidrādes, lai demonstrētu savus labākos produktus. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Venedor – WordPress + WooCommerce tēma

Venedor – WordPress + WooCommerce tēma ir premium e-komercijas tēma, kuru izstrādājusi un izstrādājusi SmartWave motīvi, populārs tīmekļa uzņēmums, kas specializējās vislabāk pārdoto WordPress un Magento tēmu izveidē. Tā ir pilnībā atsaucīga un tīklenei piemērota tēma, kuru ir ērti lietot un pielāgot. Šī tēma ir top pārdošanas top ThemeForest, un tā ir ideāla izvēle emuāriem, uzņēmumiem, e-komercijai un portfeļa vietnēm. Daudzi izstrādātāji arī izmanto šo motīvu kā sākumpunktu dažādiem pielāgotiem tīmekļa projektiem.

Venedor komplektācijā ietilpst jaudīgs administratora panelis, kas ļauj izveidot pilnībā funkcionējošu e-komercijas vietni, pat nepieskaroties vienai koda rindai. Izmantojot 14 izkārtojumus un 6 krāsu ādas, jūs varat ātri pielāgot motīva izskatu atbilstoši jūsu vēlmēm. Turklāt tas ir papildināts ar premium spraudņiem, kas ļauj jums vēl vairāk paplašināt vietnes funkcionalitāti, ieskaitot WooCommerce, LayerSlider, Revolution Slider un Visual Composer. Tas ir vairāk nekā 100 ASV dolāru vērts ietaupījums! Runājiet par izcilu tēmu, kurā ir perforators! Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Drēbnieka kungs – atsaucīga WooCommerce tēma

Drēbnieka kungs – atsaucīga WooCommerce tēma ir vēl viena satriecoša premium tēma Get Bowtied. Kā var gaidīt no vismodernākā tēmu izstrādātāja, Tailor kungs nepieviļ savā pilnībā atsaucīgajā, uz dizainu balstītajā pieejā, kas lietotājiem palīdz pastāstīt lielisku stāstu un skaisti un efektīvi pārdot produktus tiešsaistē.

Tailor kungam, kas izveidots, ņemot vērā tiešsaistes veikalus, ir jaudīgs motīvu opciju panelis ar Visual Page Builder, kas ļauj ērti pielāgot motīva izskatu. Tas ir pildīts ar lielu daudzumu jau sagatavota demonstrācijas satura, ieskaitot Startup, Wide / Boxed Style, Lookbook, Parallax, Indie un daudz ko citu. Tam ir arī daudz galvenes stilu, simtiem Google Web fontu, bērnu motīvi, Adobe TypeKit integrācija un arī tulkojums. Tajā iekļauti arī tādi premium spraudņi kā Revolution Slider un Visual Composer spraudņi, ļaujot ietaupīt apmēram 50 USD. Tātad, ja jūs plānojat izveidot tiešsaistes veikalu, kas ļaus jums izcelties no pūļa, jūs nekad nevarat noiet greizi ar Tailor kungu. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

GoodStore – WooCommerce tēma

GoodStore – WooCommerce tēma, bez šaubām, ir viena no labākajām WordPress e-komercijas tēmām, kas jebkad ir sasniegusi tirgu. Tikai īsi apskatot priekšskatījuma attēlus, jūs tūlīt tiksit pārsteigts par to iepriekš izstrādāto mājas lapas izkārtojumu un citām lieliskām funkcijām. Izstrādājusi profesionāla WordPress studija, Žokļu paraugi, GoodStore ir funkciju komplektēta WordPress tēma, kurai ir 22 dažādas ādas un demonstrācijas, kā arī demonstrācijas saturs. Tas ir tulkots arī 7 valodās, un drīzumā parādīsies vēl citas. Motīvs tiek regulāri atjaunināts, lai netraucēti darbotos visos populārajos Web pārlūkos un ierīcēs, kā arī jaunākie WordPress atjauninājumi.

GoodStore ir SEO un mobilajām ierīcēm draudzīga, kas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot jaudīgu tiešsaistes veikalu, kam var viegli piekļūt neatkarīgi no tā, kādu ierīci jūsu klienti un vietnes apmeklētāji izmanto. Tam ir plakans, moderns un tīklam gatavs dizains ar neierobežotām krāsām, ādām un izkārtojuma iespējām. Tēmas komplektācijā ietilpst arī velkamo un nomesto lapu veidotājs RevoComposer, kas ir jaudīgs izkārtojuma pārvaldnieks, kas ļauj pielāgot un konfigurēt gandrīz jebkuru motīva aspektu. GoodStore ir optimizēts mazumtirdzniecības produktiem, klientu atsauksmēm un produktu vērtējumiem. Izmantojot moderno un elastīgo dizainu, jūs varat izmantot GoodStore jebkura veida preču demonstrēšanai, ieskaitot apģērbu, elektroniku, grāmatas, rotaļlietas, rotaslietas, aksesuārus, veselības produktus, mājdzīvnieku piederumus un daudz ko citu. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Blaszok e-komercijas tēma

Izstrādājusi Massive Pixel Creation (MPC), Blaszok e-komercijas tēma ir visvairāk pārdotā WordPress tēma, kas ir ne tikai skaista, bet arī viegli lietojama un pilnībā pielāgojama. Tikai no priekšskatījuma attēliem jūs varat redzēt, ka šī tēma ir paredzēta, lai tā būtu piemērota gandrīz jebkura veida vietnēm.

Blaszok ir atsaucīga un tīklenei piemērota tēma, kas lieliski izskatās jebkurā izšķirtspējā un visās mūsdienu ierīcēs. Tas arī atbalsta WooCommerce, kas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot jaudīgu e-komercijas vietni ar vienmērīgu iepirkšanās pieredzi. Tēma ļauj arī ietaupīt vairāk nekā 100 USD, jo tā jau ir komplektā ar augstākiem spraudņiem, piemēram, Visual Composer un Revolution Slider spraudņiem. Motīvu izstrādātāji ir arī iesaiņojuši daudz noderīgu pielāgotu īskodus un papildinājumus. Blaszok ir arī gatavs WPML, kas nozīmē, ka jūs varat viegli izmantot šo apbrīnojamo daudzvalodu spraudni un tulkot savu vietni jebkurā valodā, kas jums patīk, lai jūs varētu rūpēties par starptautisko klientu bāzi.

Blaszok ir ļoti viegli uzstādīt un uzstādīt ar pilnīgu dokumentāciju un bezmaksas atbalstu un atjauninājumiem, tāpēc jūs vienmēr esat atjaunināts ar jaunākajām e-komercijas tendencēm. Pilnu pārskatu lasiet šeit.

Ja jūs nopietni domājat par sava biznesa uzsākšanu nākamajā līmenī, tad noteikti esat labās rokās ar šīm top 10 WordPress premium tēmām, kas ir īpaši izstrādātas e-komercijas vietnēm. Mēs zinām, ka nav viegli meklēt ideālu tēmu, kas atbilstu jūsu vajadzībām, un noteikti ir daudz faktoru, kas vispirms jāņem vērā, pirms sākat ienirt un iegādāties augstākās klases WordPress motīvu. Varat būt drošs, ka iepriekš uzskaitītās tēmas mūsu komanda ir rūpīgi izvēlējusies un neapšaubāmi ir labākās un visaugstāk novērtētās premium e-komercijas tēmas vietnē ThemeForest. Šīs tēmas ir radījušas tūkstošiem pārdošanas gadījumu, un ir saņemti stabili 5 zvaigžņu vērtējumi no klientiem, kuri ir vairāk nekā apmierināti ar to, ko viņi piedāvā. Ļaujiet pārdošanas skaitam runāt par sevi un ļaujiet šīm funkcijām bagātajām piemaksu tēmām palīdzēt jums izveidot satriecoši skaistu un jaudīgu e-komercijas vietni, kas noteikti gūst ieņēmumus, tiklīdz to palaižat tiešsaistē..

Ja vēlaties izveidot labi izstrādātu e-komercijas vietni bez problēmām kodēt vai pieņemt darbā profesionāli, ļaujiet šim visaptverošajam 2016. gada 10 labāko e-komercijas motīvu sarakstam, kas paredzēts WordPress, virzīt jūs pareizajā virzienā. Veiksmi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map