33 Veidi, kā pelnīt no vietnes / emuāra

monetizēt vietniPelnīt naudu no savas vietnes nav mīts. To var darīt ikviens.


Faktiski – nepilna laika hobija emuāru vai tīmekļa vietnes pārvēršana ienākumus radošā aktīvā ir diezgan izplatīta ar nelielu veiksmi un smagu darbu.

Vismaz jums vajadzētu būt spējīgam veikt pietiekami daudz, lai segtu pamata izdevumus par domēnu un mitināšanu. Jūs pat varētu nomainīt savus ienākumus (un pēc tam nopelnīt vēl dažus).

Paturiet prātā, ka zemāk uzskaitītās stratēģijas svārstās no vieglas un pasīvas līdz tām, kurām vajadzīgs TON pastāvīgs darbs (tāpēc pārliecinieties, ka izvēlējāties kaut ko tādu, kas atbilst jūsu vietnei un dzīvesveida vēlmēm).

Šajā rokasgrāmatā ir kopumā 33 padomi, taču sāksim ar desmit vispopulārākajiem (un paredzamākajiem) vietņu monetizācijas padomiem.

Ja vēlaties izveidot vietni, no kuras plānojat gūt peļņu, varat izmantot šos soli pa solim ceļvežus, lai izveidotu savu pašu mitinātu vietni par vislētākajām izmaksām.

10 visizplatītākie veidi, kā nopelnīt naudu ar savu vietni

Pelnīt no savas vietnes nav viegli. Šie desmit padomi, iespējams, ir jūsu labākā likme, lai sāktu.

1. Affiliate Marketing (.. un Affiliate Links)

Filiāļu mārketings (1. metode)
Veiksmīgas filiāles vietnes piemēri: Booking.com

Affiliate marketing ir viens no populārākajiem (nemaz nerunājot par ātrākajiem) veidiem, kā nopelnīt naudu no savas vietnes vai emuāra.

Sākumā atrodiet produktu, kas jums patīk un ko jūs ieteiktu. Pēc tam savā vietnē jūs atbalstāt produktu un reklamējat to savas vietnes apmeklētājiem un e-pasta abonentiem. Ja produkts vai pakalpojums rezonē ar šiem cilvēkiem, viņi noklikšķinās uz jūsu filiāles saite, produkta pirkšana (kamēr tiek sadalīta pārdošanas cena).

Komisija varētu būt no 30% no produkta vai pakalpojuma cenas līdz pat 70%. Piemēram, ja dalījums ir 50% un jūs reklamējat e-grāmatu, kuras cena ir 100 USD, jūs saņemsit 50 USD par vienkāršu atsaucoties pircējs. Diezgan salds darījums, vai ne?!

Kur es varu atrast produktus, kuru reklamēšana?

 • Komisijas krustojums – piedāvā uzticamus produktus ar savlaicīgu samaksu.
 • ShareASale – galvenokārt apģērbi, aksesuāri un citas preces bezsaistē.
 • Clickbank – lielas izmaksas procentos, taču trūkst labu produktu, ko reklamēt.

2. Reklāma “Maksāt par klikšķi” (Google Adsense)

AdWords ir reklāmas, kas parādās Google meklēšanas rezultātu lapās.

AdSense ir otrādi, ļaujot izdevējiem iekļūt Google milzīgajā reklāmas tīklā, lai citi reklāmdevēji varētu rādīt reklāmas savā vietnē.

Labākā šīs sistēmas sastāvdaļa ir tas, cik viss ir vienkārši.

Kad esat reģistrējies, Google jūsu vietnē ievieto vienkāršu kodu, kas identificēs jūsu vietnes saturu un sāks rādīt atbilstošas ​​reklāmas. Piemēram, ja jūsu vietne attiecas uz mājdzīvniekiem (suņiem un kaķiem), Google AdSense jūsu apmeklētājiem sāks rādīt kaķu barības, suņu apmācības un citas reklāmas.

Jūs saņemat samaksu katru reizi, kad kāds noklikšķina uz reklāmas. (Jā, tas tiešām ir tik vienkārši!)

Jūsu samazinājums varētu būt no USD 0,50 līdz USD 5 par klikšķi. Kad jūsu vietnē ir pietiekami daudz trafika, katru mēnesi varat nopelnīt simtiem (ja ne tūkstošiem dolāru).

Kā pieteikties Google Adsense?

3. Pārdod reklāmas laukumu

IekšāReklāmas vietas pārdošana (3. metode)Google AdSense korporācija jūsu vietnē ir tikai viens veids, kā nopelnīt naudu no tiešsaistes reklāmām.

Vēl viens ir vienkārši pārdot savu reklāmas laukumu tieši uzņēmumiem, kas vēlas sponsorēt dažādus emuārus. Piemēram, varat nākt klajā ar cenu par katru vietu: Advertising_on_website“Sānjosla banner reklāmas maksās xxx USD mēnesī”.

Jūs varat saņemt samaksu atkarībā no apmeklētāju skaita. Parasti to norāda kā dolāra summu par tūkstoš seansiem (vai MPT). Jūs to varētu redzēt kā MPT 5 USD. Ja vietne mēnesī apmeklē 100 000 apmeklējumu, šī reklāmas cena ir USD 500 dolāri.

Labā šī pieeja ir tā, ka, ja jūsu vietne iegūst daudz trafika no dažādiem avotiem, vienkāršās reklāmkarogu cenas var sasniegt pat USD 5000 mēnesī! Acīmredzami negatīvie ir tas, ka, ja jūsu vietne nesaņem daudz trafika, arī jūs nevarat gaidīt, ka nopelnīsiet daudz.

Cita izplatīta metode, pārdodot reklāmas laukumu tieši no jūsu vietnes, ir vienkārša tiešā cena. Katra mēneša sākumā jūs vienkārši nosaucat cenu (pamatojoties uz to, ko jūs domājat, ka tā ir vērts, salīdzinājumā ar konkurences noteikto cenu) un saņemiet avansu. Šī cenu noteikšana parasti ir arī vienkārša fiksēta maksa, kas nav saistīta ar maksu par klikšķi, piemēram, AdSense.

Kur es varu paziņot citiem, ka mana vietne pārdod reklāmas vietu?

 • BuySellAds – Vispopulārākā vide, kas ļauj visiem uzzināt, ka pārdodat reklāmas vietu.

4. Pārdodiet savu digitālo produktu (piemēram, e-grāmata)

Digitālā produkta pārdošana (4. metode)Jums ir iespējas nopelnīt visvairāk naudas, pamatojoties uz vienu pārdošanu, kad varat tieši pārdot savu.

Tas ir tāpēc, ka starp jums un pircēju nav vidusmēra cilvēka vai personas, kas ņemtu “nogrieztu” nopelnīto naudu.

Šī pieeja šķiet diezgan vienkārša, jo jūs varat vienkārši pārdot šos produktus tieši caur savu vietni un saņemt tūlītēju samaksu. Diemžēl patiesībā tas nav tik vienkārši.

Labu, labi izgatavotu un pulētu produktu radīšana prasa daudz laika un papildu resursus (piemēram, dizains, saturs utt.). Gan pavadītajā laikā, gan darbuzņēmēju sadarbībā ir daudz “slēpto izmaksu”. Pārdodot savus produktus jūsu vietnē, rodas arī problemātiskas problēmas, piemēram, norēķinu vārti, nosūtīšana un nodokļi.

Ja tas neizklausās pēc pietiekami darba, jums būs nepieciešama arī labi izstrādāta, pārliecinoša galvenā lapa, lai pārliecinātos, ka jūsu produktam ir augsts reklāmguvumu līmenis. Labāko galvenās lapas veidotāju sarakstu var atrast šeit.

Papildu resursi:

Kā pārdot produktus jūsu vietnē.

5. Pieņemiet ziedojumus no apmeklētājiem

Pieņemt ziedojumus (5. metode)Ja jums nav daudz ikmēneša apmeklējumu, bet jums ir spēcīga, iesaistīta kopiena? Vienkārši palūdziet lasītājiem ziedot!

Vienreizēju ziedojumu pieņemšana nav ātrs ceļš uz bagātību, bet tas var palīdzēt īstermiņā segt izdevumus, ja cilvēkiem patīk tas, kas jums sakāms, un viņi vēlas atbalstīt jūsu ceļojumu.

Piemēram, PayPal piedāvā mazas ziedojumu pogas, kuru pievienošana jūsu vietnei prasa tikai apmēram desmit minūtes. Šīs pogas piedāvā ātru veidu, kā atgūt to, ko jūs varētu vēlēties tērēt labai web mitināšanai, jaunu produktu izveidei, izpētei un visām citām izmaksām, lai uzturētu veselīgu, aktīvu blog.h

Piemēram, web.archive.org nopelna daudz naudas no ziedojumiem (visticamāk, to dēļ miljoniem apmeklētāju mēnesī).

Kā iestatīt ziedojumu pogas?

6. Pārdod sponsorētās ziņas (… bet izmantojiet Nofollow tagu)

Sponsorētās ziņas un raksti (6. metode)Viens no izplatītākajiem veidiem, kā nopelnīt vairāk naudas no savas vietnes, nozīmē palielināt šo apmeklētāju skaitu.

Kad esat paveicis smagu darbu, lai izveidotu stabilu vietnes datplūsmu kopā ar iesaistītu kopienu, ir daži dažādi veidi, kā gūt peļņu no sava smagā darba..

Piemēram, daudzi uzņēmumi nemeklē emuārus, kas parādīs viņu sponsorēto saturu. ‘Vietējā reklāma, Piemēram, tas darbojas labi, jo tas atbilst jūsu vietnes galvenajam saturam, un tas ir atbilstošs un caurspīdīgs.

Varat arī pārskatīt uzņēmuma produktus “reklāmas sludinājumā”, kas ir daļēji saturs, daļēji sludinājums. Piemēram, ja jūsu vietne ir saistīta ar jaunākajām iOS spēlēm iPhone un iPad ierīcēs, vienas no šīm reklāmām MĪLĒTU jūs pārskatīt un parādīt viņu lietotni saviem faniem..

Pareizi izdarīts, tas var radīt win / win scenāriju. Tomēr – slikti darīts, ar neatbilstošu vai neautentificētu vietnes saturu tas var iznīcināt visu lasītāja labo gribu, ar kuru jūs tik smagi strādājāt, lai izveidotu.

Turpmākai lasīšanai:

7. Ģenerējiet “potenciālos klientus” citiem uzņēmumiem

Saņemiet klientus pie citiem uzņēmumiem (7. metode)Uzņēmumi uzplaukst jauniem potenciālajiem pircējiem, kas ienāk viņu durvīs, lai interesētos par saviem produktiem vai pakalpojumiem.

Nav pārsteigums, ka viņi tādi ir vienmēr meklējot radošus veidus, kā atrast jaunus potenciālo pircēju avotus, lai palīdzētu viņiem augt.

Piemēram:

Pieņemsim, ka jums ir vietne par matemātikas prasmju mācīšanu. Jūsu lasītāja informācija (piemēram, e-pasta adrese vai tālruņa numurs) būtu ļoti vērtīga dažādām tiešsaistes skolām, kuras vēlas pārdot kursus dedzīgiem, aktīviem studentiem.

Būtībā jūs savienojat punktus; sērkociņa spēlēšana, iepazīstinot ar divām pusēm, kuras var gūt labumu viena otrai. Lai arī tas ir līdzīgs tam, kā darbojas filiāļu mārketings, šajā gadījumā faktiski nav svarīgi, vai lasītājs galu galā iegādājas viņu produktu. Viņi šobrīd tikai meklē ievadu.

Kur es varu atrast šādus piedāvājumus?

8. Izveidojiet e-pasta sarakstu

Veidojiet e-pasta sarakstu (8. metode)Pavadiet daudz laika, lasot emuāru izaugsmes padomus, un noteikti esat sastapis cilvēkus, kas saka “nauda ir sarakstā“.

Viņi atsaucas uz jūsu e-pasta sarakstu, kurā ietilpst jūsu lojālākie lasītāji. Mērķis ir pārveidot tik daudz svešinieku, kuri pirmo reizi apmeklē jūsu vietni, par kaislīgiem sekotājiem, kuri vēlas būt informēti par jūsu jaunāko darbu vai saturu.

Jāatzīst, ka tā ir ilgtermiņa stratēģija (un jūs noteikti nekļūsit bagāts vienas nakts laikā). Bet tā ir viena no labākajām ilgtermiņa metodēm, kā rentabli padarīt jūsu emuāru par pilntiesīgu, naudas pelnīšanas uzņēmumu.

Nekad neaizmirstiet izveidot attiecības ar saviem sekotājiem. Lielisks veids, kā sākt, ir lieliskas informācijas vai bezmaksas palīdzības piedāvājums. Mēstuļu sūtīšana ar nevēlamiem piedāvājumiem ir viens no ātrākajiem veidiem, kā ļaunprātīgi izmantot lasītāja uzticību un sabotēt jūsu ilgtermiņa mērķus..

Kā tas darbojas tieši??

9. Iestatiet e-komercijas vietni (nepieciešams smags darbs)

Iestatiet e-komercijas vietni (9. metode)Vietnēm nav jāaptver tikai saturs. Tie var būt koncentrēti ap rīkiem vai izstrādājumiem tiešsaistes veikalā.

Esiet brīdināts:

Burtiski ir simtiem tūkstošu e-komercijas vietņu vai tiešsaistes veikalu. Pārliecinieties, vai jūsu aizpildot unikālu nišu, ar detalizētu stratēģiju un jaunākās mārketinga tehnikas izcelties no pūļa.

Kā izveidot veiksmīgu tiešsaistes veikalu?

 • Kā izveidot WooCommerce veikalu (WordPress)
 • Kā padarīt Shopify e-komercijas veikalu (Shopify)

10. Pārlieciet savas vietnes (izveidojiet -> pārdodiet -> atkārtoti ieguldiet)

Pārdodiet savu vietni (10. metode)Ticiet vai nē, jūsu vietnei gandrīz vienmēr ir tirgus.

Tas nozīmē, ka, ja esat izveidojis kādu no šiem (vai, iespējams, pat pārdevis dažus produktus vai savā vietnē iekļāvis reklāmu), jūs, iespējams, varēsit to pārdot kādam citam un izveidot ātra buks.

Godīgi sakot, mēs parasti neiesakām cilvēkiem plānot savas vietnes vai emuāra pārvēršanu (mēs esam lielāki ventilatori, lai kaut ko izveidotu ilgtermiņā).

Jūs nevarat noliegt, cik tas var būt ienesīgs. Piemēram, ja jūsu vietne nopelna USD 500 mēnesī, pārdodot reklāmas laukumu, jūs, iespējams, varētu pārdot vietni par USD 5000–10 000 (kas ir apmēram 12–22 reizes mēnesī).vietne

Vēl viena interesanta iespēja ir pārdot gatavas vietnes, Tie ir DAUDZ lētāki, taču joprojām ir nopelnīts naudas daudzums.

Kur es varu pārdot savu vietni??

Tagad mēs esam uzskaitījuši dažus no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no jūsu vietnes.

Tomēr mēs joprojām esam tikai tikai nesaskrāpē virsmu.

Zemāk ir vēl 23 veidi, kā nopelnīt naudu ar savu vietni.

(Ņemiet vērā, ka daži no tiem ir nedaudz savienots ar iepriekšminētajiem, taču tie ir maz ‘Ārā no kastes’.)

Vēl 23 veidi, kā pelnīt no savas vietnes

23 veidi, kā nopelnīt naudu ar savu vietni11. Pārdod teksta saišu reklāmas (nav ieteicams) – Tur ir joprojām pieprasījums pēc teksta saišu reklāmām (ticiet vai nē). Bet, lūdzu, paturiet prātā, ka tie pārkāpj Google pakalpojumu sniegšanas noteikumi (tas nozīmē, ka jūs riskējat saņemt soda sankcijas).

Lai no tā izvairītos, vienkārši saglabājiet “nofollow‘.

12. Iestatiet “infolinks” – Infolinks ir lieliska alternatīva AdSense reklāmām, kuras ir ļoti viegli iestatīt. Negatīvie ir tas, ka tie neveic lielu reklāmguvumu līmeni, un arī izmaksas (pamatojoties uz vienu klikšķi) ir diezgan mazas.

13. Izmantojiet monetizācijas logrīkus – Tie ir arī ļoti līdzīgi Google Adsense, tāpēc tos ir vērts izmēģināt kā alternatīvu.

14. Iestatiet RSS plūsmas reklāmas. – Tieši tā, kā viņi izklausās. Reklāmas laukums pārdošanai saskaņā ar RSS plūsmas saturu.

15. Uzdāviniet premium klases saturu par papildu $$$ – Ja jūs ražojat prātam neaptverams, satriecošs saturs, kura apmeklētāji nevar pietiekami iegūt … jūs vienmēr varat mēģināt lūgt viņiem samaksāt par daļu no tā! (Traks jēdziens, vai ne ?!) Man personīgi viss ir kārtībā ar samaksu premium saturs. Ņemiet vērā – nelūdziet cilvēkus maksāt uzreiz. Tā vietā vispirms koncentrējieties uz auditorijas un apmeklētāju palielināšanu.

16. Sāciet privātu forumu vai apmācības kursu – Lielākajai daļai no mums ir unikālas prasmes, no kurām citi var gūt labumu. Vienkārša foruma vai nodarbību izveidošana ir vienkāršs veids, kā palīdzēt citiem un vienlaikus gūt regulārus ienākumus.

17. Izveidojiet darba padomi – Darba padomes izveidošana jūsu vietnē ir vēl viens vienkāršs un ērts veids, kā iekasēt papildu naudu, kad cilvēki pieņem dažādus darba piedāvājumus no dažādiem uzņēmumiem vai privātpersonām..

18. Piedāvājuma konsultācijas – Piedāvājot konsultācijas un piedāvājot pakalpojumus, jūs varat palīdzēt ienest pienācīgas naudas summas, bet cita veida “pasīvajiem” ieņēmumiem ir nepieciešams nedaudz laika. Jūs varat piedāvāt šos pakalpojumus pa e-pastu, forumu vai pat Skype.

19. Pievienojiet savai vietnei lapu “nolīgt mani” – Jūsu jaunā vietne vai emuārs ir arī lieliska vieta, kur piedāvāt savus ārštata pakalpojumus. Paraugu vai iepriekšējā darba pierādījumu demonstrēšana palīdzēs ievērojami palielināt jūsu izredzes tikt pieņemtam darbā.

20. Pārdodiet vai īrējiet iekšējās lapas – Tās nav ļoti izplatītas, taču jūs varētu būt pārsteigts par to, ko cilvēki būtu gatavi īrēt vai tērēt naudu!

21. Rādīt uznirstošos logus – Uznirstošie logi var būt ārkārtīgi kaitinoši. Tomēr tie ir arī vēl viens vienkāršs paņēmiens daži ātra nauda.

22. Izmantojiet satura skapīšus – ‘Satura bloķēšana ”ir līdzīga satura paslēpšanai vai aizsargāšanai, līdz apmeklētājs veic kādas darbības, lai to izmantotu. Piemēram, varbūt vēlaties, lai viņi maksā nelielu summu, vai varbūt noklikšķiniet uz reklāmas.

23. Rādīt audio reklāmas – Tie ir salīdzinoši jauni un kļūst arvien izplatītāki. Personīgi es to neesmu izmēģinājis. Bet es esmu lasījis dažus rakstus, un tas noteikti izskatās daudzsološi.

24. Pārdod e-grāmatu – Šis nav prāts. Daudzi cilvēki savā vietnē pārdod e-grāmatas. Daži piemēri: Ja jums ir vietne par receptēm un ēdienu gatavošanu, varat viegli izveidot un pārdot savu recepšu grāmatu. Tas pats attiecas uz gandrīz katru nišu.

25. Ap jūsu vietni izveidojiet konferenci – Daudz darba, bet arī milzīgs potenciālais atalgojums.

26. Izveidot mācību programmu – Tas ir kā šķērslis starp jūsu pašu satura pārdošanu un konsultāciju vai pakalpojumu piedāvāšanu.

27. Apmaksāti vebināri semināros – Līdzīgi kā pēdējais padoms, kas lielā mērā ir konsultāciju sajaukums ar saturu un mācību programma.

28. Izveidojiet dalības vietni – Tas ir vēl viens “informācijas biznesa” modeļa līmenis, kam ir papildu ieguvums no atkārtotu ieņēmumu gūšanas.

29. Piedāvājuma kuponi (ar saistītām saitēm) – cilvēki ar nepacietību meklē atlaižu un reklāmas kodus visam, sākot no drēbēm un beidzot ar ceļojuma brīvdienām. Ja jūs varat (atrast un) piedāvāt derīgu, varat arī samazināt šos ieņēmumus.

30. Saimnieku aptaujas jūsu vietnē – Grūti noticēt, bet viegli izdarāms!

31. Piedāvā rakstīt koncertus – Citiem uzņēmumiem vai privātpersonām varat viegli nopelnīt 20 USD – 30 USD par 500 vārdu rakstu rakstīšanu. Pastāv arī milzīgs potenciāls dažādu valodu runātājiem, jo ​​daudzi uzņēmumi vēlas, lai viņu vietnes tulkotu tie, kuri runā dzimtajā valodā.

32. Izveidojiet apmaksātu direktoriju / biznesa lapu – Jūs iekasējat maksu par lapas iekļaušanu vai abonēšanu.

33. Vienkārši nokopējiet to, ko citi dara – Mūsu personīgais favorīts! ��


P.S. Ja vēlaties savā vietnē izmantot šo infografiku, jūtieties brīvi to darīt.

 • Lejupielādējiet pilnu infografiku šeit (.png)

P.S.S. Ja zināt citus veidus, kā pelnīt no vietnēm, informējiet mani komentāru sadaļā. Mēs to pievienosim sarakstam un ieskaitīsim jums, ievietojot zem tā savu vārdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map