6 jaudīgi bezmaksas rīki mitināšanas pakalpojuma analīzei

Apvienotajā Karalistē ir tūkstošiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Pirms izvēlaties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, varat izlasīt mūsu rakstu par faktoriem, kas jāņem vērā pirms tīmekļa mitināšanas pirkšanas, un izmantot šos bezmaksas rīkus viņu metrikas novērtēšanai. Pārliecinies, ka tu grāmatzīmēt šo lapu lai jūs varētu atgriezties ikreiz, kad jums ir jāpārbauda kaut kas par jūsu hostinga pakalpojumu vai ja salīdzināt mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. Šeit ir rīki, kurus mēs izmantojam mūsu desmit populārākajās atsauksmēs:


1. Pārbaudiet vairākus mitināšanas parametrus ar Hostinga pārbaudītājs rīks

hostingchecker2Ar HostingsChecker.com varat analizēt vairākas svarīgas lietas par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Vienkārši ierakstiet paša hostinga pakalpojuma URL vai vietni, par kuru jūs zināt, ka tā sniedz pakalpojumus, un noklikšķiniet uz parametriem. Tik vienkārši.

Varat izmantot šo ātro un bezmaksas rīku, lai uzzinātu Servera atbilde ir, lai iegūtu mitināšanas informāciju, piemēram, atrašanās vietu (svarīgi SEO un ātrai satura piegādei), ISP un IP diapazonu. Viens no galvenajiem faktoriem, ko meklētājprogrammas izmanto domēna ranžēšanai, ir domēna vecums. Izmantojiet šo domēna vecuma rīku, lai atrastu jebkura domēna vecumu. Varat arī pārbaudīt domēna whois.

Bezmaksas SEO pārbaudītājs mājas lapā šim SEO analizatoram pārbauda jūsu URL un ģenerē meklētājprogrammu optimizācijas testa ziņojumu, vietnes rezultātu.

2. Analizējiet lapas ātruma testu un ielādes laiku ar Pingdom

pingdom-toolTu vari izmantot Pingdom instrumenti lai analizētu jūsu lapas veiktspēju dažādos veidos. Lai pārbaudītu tīmekļa mitināšanas veiktspēju, ierakstiet pētāmajā serverī mitināto domēna vārdu un noklikšķiniet uz Pārbaudīt tūlīt. Kad rezultāti būs gatavi, tas parādīs serveri, kurā tas tiek pārbaudīts, vidējo veiktspējas pakāpi, pieprasījumus, laiku un lejupielādes ātrumu.

Hostinga ziņā vissvarīgākais faktors ir pirmajā rindā. Virzot uz tā, jūs varat redzēt laiku, kas nepieciešams MS savienojumam, atrast DNS un tā tālāk. Šie rādītāji ir svarīgi, ja jums ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts, lai tos salīdzinātu un analizētu.

Šeit noderīgāka informācija var dot cilni Lapu analīze. Tas parāda daudz informācijas par to, cik ātri tiek ielādēts katrs domēns, kāda tā tika ielādēta no katra domēna, faili un tā tālāk, lai jūs varētu redzēt, kas ir jāoptimizē..

3. Atrodiet ar hostingu un serveriem saistītas problēmas MxToolbox SuperTool

mxtoolbox-toolŠis rīks darbojas autopilotā. Vienkārši dodieties uz SuperTool un ierakstiet analizējamo domēnu un noklikšķiniet uz pogas MX meklēšana. Tad jūs redzēsit zaļu pogu ar uzrakstu Atrast problēmas. Noklikšķiniet uz tā un rīks analizēs daudzus faktorus, kas saistīti ar jūsu mitināšanu – melnais saraksts, Mailserver, WebServer, DNS un citas saistītās problēmas.

Ja ir kļūda vai brīdinājums, varat noklikšķināt uz papildinformācijas un uzzināt, kas tas ir, un varat sazināties ar savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai to labotu, vai, ja jūs plānojat iegādāties hostingu no viņiem, pa e-pastu saņemt atbalstu un pajautāt šie jautājumi.

4. Bezmaksas hostinga stresa pārbaude no plkst Slodzes ietekme

mxtoolbox-tool Slodzes ietekme stresa testeris ir diezgan salds līdzeklis. Tas ir bezmaksas un pat neprasa pierakstīties. Vienkārši dodieties uz lapu un ielieciet domēnu. Tas sāks pārbaudi un parādīs, kas notiks ar jūsu lapas ielādes laiku vai to, kuru jūs pētāt, ja lapā ir vairāki lietotāji. Pārbaude iet uz 150.

Tādā veidā jūs varat novērtēt, kas notiks ar lietotāju pieredzi, ja apmeklētāju skaits palielināsies, jo būs pievienota kampaņa vai vīrusu izlikšana. Vai arī tad, kad jūsu emuārs vai vietne kļūst ļoti populāra. Tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jums jāpārbauda, ​​ja plānojat kaut ko nopietnu darīt internetā.

5. Uptime monitors no Monitor.us

monitorus-toolTas ir ļoti praktisks rīks. Uptime monitoram tas ir bez maksas. Jums ar viņiem ir jāreģistrējas ar bezmaksas kontu un pēc tam jāpiesakās un jāpievieno domēns, kuru vēlaties pārraudzīt. No viņiem jums nekas cits nav jāpērk. Ir saite uz monitor.us rīks.

Kāpēc šis rīks ir noderīgs? Daudzi no mitināšanas uzņēmumiem reklamē, ka nodrošina 99,9% uptime un jūsu saturs gandrīz vienmēr ir tiešsaistē. Viņi arī nodrošina naudas atdošanas iespēju, ja viņi to nepiegādā. Bet lielākā daļa cilvēku to nezina, jo viņi nekādā veidā neuzrauga savas vietnes. Ejiet un iegūstiet bezmaksas kontu vietnē monitor.us un visu laiku turiet cilnes uz servera.

6. Informāciju par visu vienā serverī pārbaudiet ar Mega pārbaude

mega-pārbaude-rīksMega pārbaude ir viss vienā rīks, kas ir ļoti ātrs, izmantojot vienkāršu tiešās saskarnes interfeisu.

Tam ir trīs galvenās kategorijas – domēna rīki, IP rīki un tīkla rīki. Domēna rīkos un tīklā vienkārši ierakstiet Web adresi, un tā parādīs informāciju. WhoIs uzmeklēšana ir ļoti detalizēta.

IP rīkiem jums būs nepieciešams domēna vai servera IP, kuru jums jāpārbauda, ​​varat izmantot http://www.ipchecking.com/ priekš šī. Ievadiet domēnu, nospiediet bultiņu, un tas parādīs IP adresi. Pēc tam izmantojiet to Mega Check, lai pārbaudītu surogātpastu, IP informāciju vai izsekošanas maršrutu.

Mēs izmantojam šos rīkus, lai pārbaudītu tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kurus mēs uzskaitām mūsu vietnē, tāpēc, ja vēlaties ietaupīt laiku, pārbaudiet mūsu lapu ar populārākajām Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas atsauksmēm un vienkārši izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums ir ieteikums par rīku, kas, jūsuprāt, ir noderīgs un labi iederēsies mūsu sarakstā, iesakiet to komentāros vai mūsu Google + profils.

Un prēmijas rīks no Google – Ieskats PageSpeed

Ievadiet savu URL, un Google analizēs lapas ātrumu un lapas UX. Kad rezultāti ir izdarīti, pārbaudiet servera reakcijas laiku. Ja tas ir lielāks par 200 mx, skatiet šo Google rakstu par to, kā uzlabot servera reakcijas laiku un apsveriet iespēju iegādāties plāna mitināšanas plānu ar vairāk resursiem vai pāriet uz citu mitināšanas vietu.

Tagad jūs varat izmantot šos rīkus, lai analizētu vietņu mitināšanas uzņēmumus no mūsu labākā Apvienotās Karalistes tīmekļa mitināšanas pārskatu saraksta un atrastu tīmekļvietni, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām..

Viens no galvenajiem faktoriem, ko meklētājprogrammas izmanto domēna ranžēšanai, ir domēna vecums. Izmantojiet šo domēna vecuma rīku, lai atrastu jebkura domēna vecumu. Varat arī pārbaudīt domēna whois.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me