Aabaco apskats

Pirms Google parādījās, lai izaicinātu esošos meklētājprogrammu karaļus, Yahoo! biju tur. Ikviens, kam rūp sekot interneta vēsturei, zinātu, cik ietekmīga Yahoo bija tajā laikā. Stāsts ir garš un noslēdzošs, taču, par laimi, mēs šeit atrodamies nevis lai iedziļinātos pagātnē, bet drīzāk runātu par Aabaco un novērtētu viņu tīmekļa mitināšanas uzticamību.


Jums varētu rasties jautājums, kāds meklētājprogrammai vai tiešsaistes direktorijam ir sakars ar tīmekļa mitināšanu. Nu, šķiet, ka Google dominē tīmeklī, bet, ja ir kāds pakalpojums, uz kuru viņi nav īsti pieskaņoti, tā ir tīmekļa mitināšana. Yahoo! no otras puses, jau iepriekš labi zināja tīmekļa mitināšanas nozīmi uzņēmumiem un personām, kuras vēlējās būt redzamas tiešsaistē. Lai vietne darbotos pilnībā, tai nepieciešama uzticama tīmekļa mitinātāja. Lai nodrošinātu ilgtspējību, īpaši maziem uzņēmumiem, ir nepieciešami tīmekļa mitināšanas pakalpojumu pieejamība. Šie ir faktori, kurus Yahoo! zināja un izmantoja kapitālu, kad ieviesa Yahoo! Mazs bizness.

No Yahoo! Mazais bizness – Aabaco mazais bizness

Yahoo! Mazais bizness bija veltīts pielāgotu un iesaiņotu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu piedāvāšanai mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlējās atklāt savu klātbūtni tiešsaistē. Tomēr atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā plašu hostinga pakešu klāstu, Yahoo! Mazais bizness piedāvāja individuālu personalizētu risinājumu, kas bija aprīkots ar ļoti noderīgām funkcijām, lai pievilinātu iesācējus.

Tīmekļa mitināšanas kritiķi tomēr ir samazinājuši funkcijas, nosakot, ka tās ir vispārīgas un nekas neparasts. Gadiem ejot un turpinot, klienti sāka sūdzēties par zemu taustiņu klientu apkalpošanu, ko viņi saņēma, un tas bija Yahoo! Mazs bizness. Pārsteidzošā solī viņi mainīja savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, lai izveidotu kaut ko, kas, viņuprāt, būtu daudz labāks, un to pārdēvēja par Aabaco Small Business. Būtībā viņi bija viena un tā pati komanda tikai tad, ja viņi bija ar atšķirīgu vārdu.

Pašlaik Aabaco Small Business piedāvā tīmekļa mitināšanu ar tādu pašu aizraušanos kā Yahoo! Mazs bizness.

Aabaco mazais bizness

Operāciju ziņā Aabaco Small Business turpina darbu no vietas, kur beidzās Yahoo Small Business. Rīku un pakalpojumu komplekts, ar kuru tas ir aprīkots, ļauj tam sniegt daudz labāku atbalstu augošajiem uzņēmumiem. Kad jūs pierakstīsities pie viņiem, šeit ir dažas lietas, kuras jūs pieredzēsit.

 • Elastīgi tīmekļa dizaina risinājumi, kas jums ļauj veidot e-komercijas vietnes kas izskatās profesionāli.
 • Piekļuve plaša klāsta un skaisti noformētu veidņu klāstam. Tie arī ļauj pielāgot tiešsaistes veikalu ar iebūvēta redaktora un vedņa palīdzību.
 • Jums būs pieeja trešo personu programmatūrai, kas jums palīdzēs izveidot tiešsaistes veikalu. Daļa no jūsu rīcībā esošās programmatūras ietver Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver un citus HTML rediģēšanas rīkus.
 • Tā kā Aabaco Small Business ir saistīts tikai ar jaunizveidotiem uzņēmumiem un augošiem uzņēmumiem, viņiem ir izstrādātāju tīkls, kas ir gatavs jums palīdzēt pielāgot e-komercijas vietni, lai tajā iekļautu jūsu uzņēmumam nepieciešamās funkcijas, kā arī funkcijas.
 • Izmantojot burvjus, jūs varēsit izveidot SEO draudzīgas tīmekļa lapas, kā arī optimizēt savu saturu, lai jūs varētu labi ierindoties meklētājprogrammās..

Svarīgi atzīmēt, ka Yahoo Small Business jau pirms pārejas sākuma bija tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai arī nebija tik pazīstams kā citi zīmoli. Viens izskaidrojums tam bija fakts, ka viņi ieradās mazliet novēloti. Protams, Aabaco mazais bizness nav labākais risinājums katram biznesam un personai, kas tur darbojas. Aabaco Small Business mitināšanas plānos ir dažas aizraujošas iespējas, kuras ir vērts apskatīt.

Viena lieta, kas jānovērtē, ir tāda, ka Aabaco Small Business ir daļa no uzņēmuma, kam ir milzīga kompetence un pieredze šajā jomā, un tagad viņi daļu no šīm zināšanām un pieredzes priekšrocībām nodod saviem klientiem. Viņi cenšas aizsargāt savu reputāciju, nodrošinot labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Aabaco mazā biznesa tīmekļa mitināšanas plāni

Aabaco pamatdarbība ir e-komercijas un tīmekļa mitināšanas risinājumu piedāvāšana. Tīmekļa mitināšanas plānos visi tie ir dalīta mitināšana. Zemāk ir informācija par šīm divām galvenajām Aabaco produktu līnijām.

Kopīga tīmekļa mitināšana

Līdzīgi kā iPage, eHost, BlueHost un HostGator, Aabaco Small Business piedāvā trīs dažādus hostinga plānus ar dalītu mitināšanu. Tie ir Basic, Advanced un Premier.

Pamatplāns

Ja veidojat personīgu vietni vai mazu vietni savam biznesam, kurā satiksme nebūs liela, labākais plāns, ar kuru sākt, ir pamatplāns. Šī plāna cena sākas ar USD 5,99 mēnesī. Tomēr Aabaco parasti laiku pa laikam izmet atlaides, un, kad tas notiek, cenu noteikšana varētu sasniegt USD 3,75 mēnesī, ja jūs apņematies pieturēties pie Aabaco vismaz 5 gadus.

Pamata plāns jums nodrošina 250 e-pasta kontus, 100 GB diska vietas, bezmaksas domēnu, lai sāktu darbu, un līdz 1000 GB mēnesī datu pārsūtīšanai. Turklāt jūs saņemat piekļuvi Aabaco vietņu projektēšanas rīkiem, kas ir milzīgs atvieglojums personai vai uzņēmumam, kuram nav budžeta vietnes izveidošanai. Šie dizaina rīki ļauj jums izveidot savu vietni un to pielāgot, nekad nepieskaroties kodam.

Advanced plāns

Uzņēmējdarbības vietnes atvēršana ir uzņēmums, kam nepieciešami resursi naudas, laika un kompetences ziņā. Bieži vien uzņēmumi tērē milzīgu budžeta daļu, mēģinot izmantot ārpakalpojumus tīmekļa darbībām. Izmantojot kopīgo plānu Aabaco Small Business Advanced, jums nav jāuztraucas par to, kā jūs nokļūsit tiešsaistē, viņi jūs tur nokļūs. Šis plāns sākas ar USD 9,99 mēnesī, bet, uzņemoties saistības uz 5 gadiem, jūsu mēneša maksa var samazināties līdz USD 5,99 mēnesī. Papildus tam, ko piedāvā pamatplāns, uzlabotais plāns jums piešķir 500 GB atmiņas vietas, joslas platumu līdz 5000 GB mēnesī masveida datu pārsūtīšanai un neierobežotas datu bāzes.

Kaut arī Aabaco nepiedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu, jūs varat veikt WordPress blogošanu šajā plānā. Viņi ir arī pievienojuši trešo pušu vietņu veidošanas rīku, lai palīdzētu jums izveidot foršas vietnes jūsu biznesam. Drošības ziņā plāns ir integrēts ar kopīgotiem SSL sertifikātiem, kuriem ir bankas līmeņa šifrēšana.

Premjerministra plāns

Atkarībā no jūsu vietnes veida, iespējams, visa gada garumā ir intensīva satiksme vai sezonāls pieaugums. Jebkurā gadījumā jums ir nepieciešams mitināšanas plāns, kas var pielāgot un izlīdzināt jūsu trafika aktivitātes, lai neviens no viņiem neapmierinātos no vietnes dīkstāves un palēnināšanās. Premier hostings ir labākais Aabaco Small Business piedāvātais kopīgais plāns. Neuzņemoties pieturēties pie Aabaco, jums būs jāmaksā USD 14,99 mēnesī, taču šī summa var samazināties līdz USD 8,99 mēnesī, ja jūs uzņematies 5 gadu saistības.

Viena no izcilākajām Premier plāna funkcijām ir tā, ka tā dod jums neierobežotu vietu diskā un neierobežotu joslas platumu. Šo divu funkciju kombinācija nozīmē, ka datu pārsūtīšana notiks nemanāmi, un vietne vienmēr tiks izveidota un darbojas ar nenozīmīgu, ja rodas dīkstāves. E-pasta kontu, kurus varat iestatīt šajā mitināšanas plānā, ir 1000, kas attēlo masīvas organizācijas attēlu. Vietnes drošībai jums ir arī piekļuve koplietotajiem SSL sertifikātiem, kas ir svarīgi, ja jums ir e-komercijas vietne, kurā klienti atstāj sensitīvu personisko informāciju..

Visi kopīgotie mitināšanas plāni dod jums reklāmas kredītu 100 USD vērtībā kupona veidā. Ābako kopīgi hostinga plāni visi darbojas Unix / Linux operētājsistēmā, kā arī Apache serveros. Ja jūs dodat priekšroku Windows OS un citiem serveriem, ieteicams izmēģināt kaut kur citur.

Aabaco hostinga iespējas

Raugoties dziļāk uz Aabaco hostinga somu, ir daudz citu iespēju un pakalpojumu, kas padarīs jūsu vietnes darbību pietiekami brīvu. Zemāk ir dažas no galvenajām funkcijām, kuras jums patiks, abonējot viņu tīmekļa mitināšanu.

Vietnes pielāgošanas iespējas

Domu par tīmekļa vietnes izveidi gandrīz nekavējoties pārtrauc tas, ka jūs, iespējams, neesat kodu eksperts. Tomēr padomājiet par to, ka ne visi, kas pārvalda veiksmīgu vietni, zina, kā kodēšana darbojas vai pat izskatās. Tas notiek tāpēc, ka vietņu veidotāji ir nonākuši līdz attēlam, lai lietotājiem būtu ļoti ērti izveidot savas vietnes, izmantojot ļoti vienkāršus procesus. Šajā ziņā nepaliek arī Aabaco mazais bizness. Viņiem ir ērti lietojami tīmekļa dizaina rīki, kas ļauj jums izveidot savu vietni, izmantojot pieejamās veidnes.

Ja esat pārāk aizņemts, lai izveidotu savu vietni no zemes uz augšu, neuztraucieties, jo Aabaco ir aizklāta jūsu aizmugure. Tas ir viens no nedaudzajiem tīmekļa mitinātājiem, kas saviem klientiem piedāvā profesionāli izstrādātas veidnes, kuras viņi var brīvi pielāgot, lai ātri izveidotu savas vietnes. Katrā no veidnēm ir elastīgas lapas un lapu izkārtojumi, kas pielāgoti jūsu izveidotajam biznesam. Runājot par tīmekļa izstrādi, tā ir ietaupītā nauda, ​​ko var lietderīgi izmantot kaut kur citur.

Tiešsaistes biznesa analītiskie rīki

Ja vien jūs to negribētu iegūt tiešsaistē, daudzi uzņēmumi gribētu zināt, kā viņi turpina ceļu satiksmes un klientu iesaistes ziņā. Šeit tiek parādīta analītika. Viņi sniedz jums priekšskatījumu par norisēm apkārt un par jūsu vietni, lai jūs varētu zināt, kur iekniebt, lai norādītu jūsu vietni pareizajā virzienā. Ir daudz noderīgu analītikas rīku, ko Aabaco piedāvā klientiem, lai palīdzētu viņiem uzraudzīt un analizēt vietņu statistiku veiktspējas uzlabošanai..

Savā vietnē varat pievienot Google Analytics un Yahoo Web Analytics, lai izsekotu tās veiktspējai un iegūtu noderīgu ieskatu par galvenajiem mārketinga rādītājiem. Iestatot analītiskos kontus, jums tas jādara atsevišķi. Turklāt Aabaco ir arī citi pārsteidzoši analīzes rīki, piemēram, lietotne Live Insights, caur kuru jūs varat reāllaikā apskatīt produktus, kurus jūsu klienti pērk, un lapas, kuras viņi apmeklē. Lai Live Insights sniegtu personisku pieskārienu, tajā ir integrēta tiešraides tērzēšanas sistēma, kas palīdzēs jums sazināties ar klientiem.

Nākot klajā ar atslēgvārdiem, kas palīdzēs uzlabot redzamību, nav vienkāršs uzdevums, un daudzi uzņēmumi iet malā. Izmantojot Aabaco, izmantojot Live Insights, vienā mirklī varat izvēlēties populārākos atslēgvārdus, kā arī labākās atsauces vietnes. Izmantojot saskarni, jums būs ideja, no kurienes nāk datplūsma uz jūsu vietni un kuri no jūsu mārketinga centieniem nodrošina vislabāko ieguldījumu. Kas vēl! Tiešsaistes ieskatu var bez maksas lejupielādēt savā iPhone vai darbvirsmā.

E-pasta funkcijas

Izmantojot Aabaco, jūs iegūstat neierobežotu e-pasta glabāšanu, pasta nodaļas protokolu (POP) un vienkāršu pasta pārsūtīšanas protokola (SMTP) atbalstu, e-pasta pārsūtīšanu, saderību ar citām e-pasta programmām, piemēram, Outlook, piekļuvi Web un mobilajam pastam, Norton Antivirus un personīgo kalendāru. citi. Katrai hostinga pakotnei ir visaptveroša pastkaste, kas ļauj saņemt uz jūsu domēnu nosūtītās vēstules, kurām var būt nepareizi adresēta vai kļūdaini uzrakstīta vēstule..

 Interaktīvās multivides funkcijas

Ja vēlaties veikt klientu aptaujas, Aabaco ir pilnībā pielāgojamas formas, kas palīdzēs jums apkopot atsauksmes. Ir arī karte ar braukšanas norādījumiem, lai palīdzētu klientiem nokļūt jūsu biznesā. Tas noteikti ir pluss ķieģeļu un javas uzņēmumiem. Fotoattēlu salīdzināšanas lapā tiek parādīti attēli pirms un pēc attēliem, kas ir noderīgi, veidojot attēlus jūsu tīmekļa lietošanai. Citos multivides rīkos ietilpst nozīmītes visu jūsu sociālo mediju kontu saistīšanai, pogas Ziedojumi, Maksājiet tūlīt, Pērciet tūlīt un PayPal..

Aplūkojot līdzīgus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, Aabaco izceļas ar to bagātīgo koplietošanas hostinga plānu iespējām. Cenas ir īpaši lielas arī jaunizveidotiem uzņēmumiem.

E-komercijas tīmekļa mitināšanas risinājumi

Ja domājāt, ka esat daudz redzējis Aabaco kopīgotajos tīmekļa mitināšanas plānos, jūs vēl neko neesat redzējis! E-komercijas tīmekļa mitināšanas risinājumi padara Aabaco patiesi atšķirīgu no saviem vienaudžiem. E-komercijas vietnes neatkarīgi no to lieluma un veida ir piemērotas Aabaco Small Business saimei. Aabaco e-komercijas mitināšanas plāna abonēšana nozīmē:

 • Stabilitāte – jūsu vietne vai tiešsaistes veikals darbosies visu diennakti, bez dīkstāves pat aizņemtā svētku laikā.
 • Mērogojamība. Satiksmes intensitāte ir īpaši sarežģīta daudziem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Aabaco viņiem ir pieredze lielu satiksmes plūsmu novēršanā, un viņi apgalvo, ka pēdējos 5 gadus ir sasnieguši 100%. Kad pieprasījums pēc tīmekļa resursiem palielinās, jūsu vietne automātiski palielinās, lai pielāgotos trafikai.
 • Drošība – zinot, kā rīkoties ar sensitīvu klientu informāciju, tiek nodrošināta uzticamība tiešsaistē. Tā kā e-komercija attiecas tikai uz darījumiem un klienta rekvizītiem, Aabaco uzskatīja par pareizu un ērtu, lai nodrošinātu visus maksājuma periodus un pārliecinātos par to atbilstību PCI un CISP..

Lai pārliecinātos, ka neviens neatpaliek, Aabaco personalizēja viņu e-komercijas mitināšanas plānu un sadalīja to trīs apakšplānos: Pamata, Profesionālais un Premjerministrs..

Pamatplāns

Šis plāns ir ideāli piemērots iesācējiem tiešsaistē. Sākot no 26 ASV dolāriem mēnesī, un tā mērķauditorija ir veikalos, kas vēlas veidot vienkāršas vietnes. Plānā ietilpst mobilais veikals, bezmaksas domēns, 10 biznesa e-pasta konti ārējai un iekšējai komunikācijai, 100 ASV dolāru vērts reklāmas kredīts no Bing, 1,5% darījuma maksa, kas nozīmē, ka jums paliek vairāk naudas, topnotch SEO rīki redzamības nolūkiem un PayPal atbalsts.

Profesionālais plāns

Ja jūs nodarbojaties ar augošu uzņēmējdarbību un produktu skaita palielināšanās dēļ vēlaties neierobežotu krātuvi, jūsu atbilde varētu būt profesionālais plāns, kas sākas ar 69 ASV dolāriem mēnesī. Šis plāns ir izveidots, pamatojoties uz pamatplāna piedāvājumiem, un papildus tam ir iekļauta API pieeja trešo personu risinājumiem, 1% darījuma maksa un 30 biznesa e-pasta konti..

Premier Pan

Šis ir labākais no e-komercijas paketēm, ko piedāvā Aabaco Small Business. Tas nav lēts, bet sniedz jums tik daudz funkcionalitātes ziņā. Abonējot šo plānu, jūs katru mēnesi iegūsit USD 249. Šīs paketes mērķis ir e-komercijas vietnes, kurām ir īpaši augsts veiktspējas līmenis.

Šajā plānā jūsu rīcībā esošie rīki ir vairāk nekā pietiekami, lai jūsu biznesu pārceltu nākamajā līmenī. Jums ir piekļuve lēciena 1000 biznesa e-pasta kontiem, ārkārtīgi zema maksa par darījumu tikai 0,75%, un papildus tam jūs saņemat prioritāru atbalstu pa tālruni. Tas ir patīkami, ja jums ir norīkots iecelts kontu pārzinis, kurš palīdzēs jums izskatīt jautājumus un sniedz ieskatu, kā labāk pārvaldīt vietni..

Jāpiebilst, ka Aabaco katru gadu izraksta rēķinus par viņu plāniem. Tas nozīmē, ka jūsu saistībām vajadzētu būt vismaz uz 12 mēnešiem.

E-komercijas plānu iezīmes

Aabaco koncentrējas uz vajadzīgo rīku nodrošināšanu, lai jūsu bizness varētu augt tīmeklī. Tāpat kā dalītajā mitināšanā, jūs saņemat ļoti pielāgojamas veidnes, kas ļauj ātri un ērti izveidot tiešsaistes veikalu. Vietnes, kuras projektējat Aabaco, ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, un tas ir svarīgi ne tikai kā ranga signāls, bet arī kā platforma, kas ļauj pircējiem mijiedarboties mobilajās ierīcēs un planšetdatoros. Jūsu tiešsaistes veikalā jūs varēsit pieņemt maksājumus, izmantojot dažādus vārtejas, piemēram, American Express, Mastercard, Visa, PayPal un Discover Network. Pateicoties pārvadājumu integrācijai ar tādiem piegādes ķēdes pakalpojumiem kā, piemēram, UPS, jūs varat noteikt piegādes maksu, drukāt etiķetes un darīt vēl daudz vairāk savā tiešsaistes veikalā.

Citas funkcijas ietver:

Jaudīgas lietotnes jūsu biznesa izaugsmei

Aabaco e-komercijas platformā ir atrodama lietotņu kolekcija, kas var palīdzēt jums jēgpilni iesaistīties un slēgt pārdošanu, nesadalot pārāk daudz sviedru. Dažas no lietotnēm ietver:

 • Tiešā pārdošana – tas ļauj tērzēt ar klientiem un slēgt pārdošanu
 • Google iepirkšanās – izmantojot šo lietotni, varat izmantot Google iespējas, lai uzskaitītu savu produktu sludinājumus
 • Mērķauditorijas atlase – tiek izmantotas attēla reklāmas, lai apmeklētājus piesaistītu jūsu vietnei.
 • T-Hub Online – tas ir pasūtījumu pārvaldnieks, kas integrēts ar QuickBooks grāmatvedības ērtībai.
 • Justuno Social Bribery – šī lietotne sniedz jums ērti lietojamus logrīkus, kas palīdz ātri iegūt sociālos fanus.

Citas noderīgas lietotnes ir Olark tērzēšanai un apmeklētāju uzraudzībai, kā arī Cinsay video e-komercijai.

Vadības panelis

Visi ir diezgan pazīstami ar cPanel. Tomēr, ja saņemat iespēju mijiedarboties ar Aabaco biznesa vadības paneli, jūs pat varat aizmirst par cPanel. Izmantojot šo vadības paneli, jūs varat piekļūt lielākajai daļai, ja ne visiem rīkiem, kas tiek piedāvāti zem Aabaco tīmekļa risinājumu jumta. Tās interfeiss ir lietotājam draudzīgs, un no vadības paneļa jūs varat viegli izdzēst vai pievienot lapas, pielāgot dizainus atbilstoši jūsu vēlmēm un pēc vēlēšanās mainīt izkārtojumus.

Aabaco mazā biznesa galvenās priekšrocības

Lai gan daudz kas tika apspriests iepriekš, ir trīs galvenās priekšrocības, kuras jums patīk baudīt, abonējot Aabaco e-komerciju vai dalīta mitināšanas risinājumus. Starp tiem ir:

Garantēts darbības laiks un uzticamība – Aabaco ir reputācija, kas nodrošina stabilus mitināšanas pakalpojumus. Tas ir svarīgi tiešsaistes uzticamībai. Ja klienti zina, ka jūsu vietne vienmēr ir izveidota, viņi mēdz jūsu vietni noteikt par prioritāti citiem.

30 dienu apmierinātības garantija – ja jūs abonējat Aabaco hostinga plānus un kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, varat atcelt savu mitināšanu, un viņi atmaksās jūsu naudu tik ilgi, kamēr tā būs 30 dienu logā..

Klientu atbalsts – Aabaco ir biļešu iegāde pa e-pastu, video pamācības un zināšanu bāze, ar kuru klienti var mijiedarboties, uzzinot vairāk par to, kā personalizēt vai optimizēt dažādu mitināšanas iespēju izmantošanu..

Spriedums

Neatkarīgi no tā, ka Aabaco nepiedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu, Windows Os mitināšanu un Live Chat iespēju, viņi lielākoties ir spējuši pārliecināt daudzus lietotājus, ka viņi ir izvēlēta tīmekļa mitināšanas kompānija. Daudzās funkcijas, kas tām ir gan kopīgajos plānos, gan e-komercijas mitināšanas plāni, ir ārkārtīgi noderīgas uzņēmumiem, kas darbojas tiešsaistē.

7.5 Kopējais reitings
Aabaco apskats

Aabaco pievēršas mazajiem uzņēmumiem. Tā ir izstrādājusi risinājumus, kas ir bagāti ar funkcijām, bet par konkurētspējīgām cenām, lai sniegtu priekšrocības jaunuzņēmumiem, kuri vēlas sākt darbību tiešsaistē. Viņu koplietotie hostinga plāni: Basic, Advanced un Premier, kā arī viņu e-komercijas plāni: Basic, Professional un Premier ir pielāgoti, lai šiem uzņēmumiem sniegtu ērtības, palaižot tiešsaistē.

Pros
 • Funkcijām bagāta un pieejamu koplietojamo hostingu un e-komercijas plāni
 • Intuitīvi analītikas rīki, kas pieejami galddatoros un mobilajās ierīcēs
 • Interaktīvi tīmekļa veidotāji un profesionāli veidotas veidnes
 • E-komercijas rīku pārpilnība
 • Viegli lietojams un interaktīvs vadības panelis
CONS
 • Trūkst īpašu, VPS un pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu
 • WordPress instalēšana ir pieejama tikai galvenajos un uzlabotajos plānos
 • Vājo klientu atbalsts un ilgi gaidīšanas līnijas
 • Nevar kompetenti pielāgot satiksmes intensitāti
 • Darbojas tikai ar Linux / Unix operētājsistēmu. Nav Windows OS
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me