Atelier – radoša daudzfunkcionālā e-komercijas tēma

Vai plānojat izveidot jaunu vietni savam portfelim vai tiešsaistes veikalam? Vai pilnībā pārveidot jūsu esošo vietni? Arvien vairāk cilvēku izmanto Web dažādiem mērķiem, piemēram, informācijas meklēšanai, saziņai ar cilvēkiem un pat iepirkšanās nolūkiem. Arī mobilo pircēju skaits turpina strauji pieaugt, un paredzams, ka tuvākajā nākotnē to veidos vairums tiešsaistes pircēju. Tas lika izstrādātājiem izveidot atsaucīgākas e-komercijas tēmas, lai apmierinātu patērētāju prasības. Labākās no tām ir paredzētas ne tikai e-komercijas vietnēm, tās ir daudzfunkcionālas tēmas, kuras var pielāgot, lai tās derētu jebkura veida vietnēm. Un, nonākot tirgū, daudzi no viņiem ātri kļuva par bestselleriem.


Labas prēmijas WordPress tēmai ir divas galvenās iezīmes. Pirmkārt, tas nāk ar rīkiem un iespējām, kas izstrādātājam jāizveido vietnēm, kuras ir ne tikai saderīgas ar personālo datoru un Mac, bet arī ir optimizētas mobilajām ierīcēm. Otrkārt, labai tēmai ir tīrs, kvalitatīvs kods, kas ir optimizēts ātrumam un meklētājprogrammām. Viena no šādām WordPress tēmām ir ķeksītis visās labajās rūtiņās Atelier radoša daudzfunkcionālā e-komercijas tēma. Apskatīsim tuvāk šo apbrīnojamo WordPress motīvu un to, kā šo tēmu tirgū pārņēma vētra.

Pārskats

Atelier radošās daudzfunkcionālās e-komercijas tēmu izveidoja elites tēmas izstrādātājs, Swift Idejas, kas ir pazīstams ar ļoti populāru WordPress motīvu ražošanu. Atelier ir viņu jaunākais izlaidums, un kopš tā izlaišanas motīvu tirgū tas ir kļuvis arvien populārāks. Motīvs tiek regulāri atjaunināts, un nesen tas ir atjaunināts uz 1.5 versiju, paketei pievienojot aizraujošas jaunas iespējas.

Tēmai ir pievienots daudz augstas kvalitātes demonstrāciju, ieskaitot plašu klāstu dažādu veikalu izkārtojumu, kurus darbina WooCommerce – populārais e-komercijas rīku komplekts, kas ir īpaši izveidots WordPress. Tas padara Atelier par ideālu izvēli jebkura veida tīmekļa vietņu, īpaši e-komercijas vietnes, izveidošanai. Tagad apskatīsim sīkāk tā dizainu un galvenās funkcijas un uzzināsim, cik viegli to izmantot.

Dizains

Kā radošu daudzfunkcionālu WordPress motīvu, Atelier var viegli pielāgot plašam tīmekļa projektu klāstam, sākot no vienkārša personīga emuāra līdz pilnvērtīgai korporatīvajai vietnei. Šīs pārskatīšanas laikā tēmai jau ir 12 skaisti demonstrācijas, kas parādīs, cik tas ir pārsteidzošs. Šos demonstrācijas izkārtojumus un pielāgojumus var viegli nokopēt un importēt uz jūsu WordPress vietni, izmantojot iespaidīgo Demo satura importētāja rīku. Tas ļauj jums viegli un ātri izveidot un pielāgot savu vietni unikālā un profesionālā veidā. Turpmāk vietni var vienkārši pievienot savam saturam. Ja nē, varat vienkārši izmantot demonstrācijas versiju kā pamatu, lai izveidotu pats savu vietnes izkārtojumu.

Kā redzams demonstrācijas versijās, jūs atradīsit dažādus iepriekš izstrādātus izkārtojumus, kurus varat izmantot, lai izveidotu dažāda veida vietnes, tostarp pārtikai, apģērbam, mēbelēm, kosmētikai, grāmatām un citam. Katrai no šīm demonstrācijām ir savs pielāgotais izkārtojums un stils. Ir viena aģentūru tipa vietnei, viena – galvenajai lapai vai vienas lapas vietnei, otra – žurnāla izkārtojumam. Tas parāda, ka Atelier radošā daudzfunkcionālā WordPress tēma ir patiesi elastīga un pārdomāta premium tēma, kas ir veidota un izstrādāta, lai derētu jebkura veida vietnēm neatkarīgi no tā, cik liela vai maza.

Viena ievērojama iezīme, kas tika pievienota motīva versijai 1.5, ir produkta priekšskatījuma slīdņa opcija, kas ļauj jums pārvaldīt tiešsaistes veikalu, kurā ir daudz produktu vairākās variācijās. Šī īpašā funkcija ļauj klientiem un vietnes apmeklētājiem tieši vietnes galvenajā produktu datu lapā apskatīt dažādus viņu interesējošus produktus..

Papildus produkta priekšskatījuma slīdnim Atelier ļauj jums izvēlēties arī no 10 dažādām galvenes opcijām, kuras varat iestatīt kā pilnu vai vietnes platumu. Jūs pat varat iestatīt viņiem caurspīdīgu fonu! Bez tam jums būs arī augšējā josla, lipīga izmēru maiņa, lipīga parādīšana / paslēpšana un lipīga opcija. Jūs varat arī pielāgot pats savu galveni, izmantojot kreisās / labās vilkšanas un nomešanas konfigurētāju. Zemāk ir daži galvenes veidu piemēri, kurus varat izmantot:

Un, ja ar to nepietiek, Atelier komplektā ir arī 2 foršas lappuses galvenes animācijas: Falling Circles un Geometric, pēdējās ir interaktīvas. Tādējādi jums ir daudz vieglāk izveidot uzmanības piesaistīšanas tīmekļa lapas.

Šī tēma ir arī komplektā ar vairāk nekā 500 skaistām Font Awesome ikonām, 190+ IconMind ikonām un 40 no pašu Swift Ideas ikonām, kas ir īpaši paredzētas Atelier. Papildus tiem lietotājiem būs arī pilnīga pieeja motīvu un elementu krāsu īpašībām, kuras var viegli pielāgot, izmantojot iebūvēto krāsu pielāgošanas rīku. Tagad jūs varat viegli padarīt savu vietni tādu, kā vēlaties, un tā noteikti izceļas no pūļa!

Galvenās iezīmes

Atelier komplektā ir neticami, visprogresīvākās funkcijas, kas noteikti palīdzēs jums izveidot ne tikai skaistu vietni, bet arī jaudīgu un pilnībā funkcionējošu! Šīs ir galvenās funkcijas, kuras jūs varat gaidīt, kad iegādājaties Atelier Creative daudzfunkcionālās e-komercijas tēmu:

 • Bezmaksas atbalsts un atjauninājumi no Swift Ideas
 • Pilnīgi atsaucīgs un tīklenei gatavs dizains
 • Komplektā 2 premium slīdņi: Revolution Slider un jaunais un uzlabotais Swift slīdnis
 • 100% tulkojama, izmantojot WPML spraudni
 • Plašas un elastīgas motīvu iespējas ar jaudīgiem iestatījumiem un lapas meta
 • Izveidots ar tīru un semantisku HTML5 kodu, kas ir rūpīgi pārbaudīts, lai šī tēma būtu īpaši draudzīga SEO
 • Sociālo mediju integrācija (Twitter, Facebook, Flickr, Instagram utt.)
 • Pielāgota fonta integrācija
 • Vairāk nekā 600 bezmaksas Google tīmekļa fontu, kurus var viegli priekšskatīt un pielāgot
 • Pilnīga kontrole pār izvēlētā fonta lielumu, svaru, līnijas augstumu, burtu atstarpi un krāsu
 • RTL (no labās uz kreiso) atbalsts
 • 2 dažādi navigācijas veidi vienā lappusē: Standarta ar teksta padomus un Counter + bultiņas
 • Nāk ar 41 CSS3 animāciju, ko var izmantot teksta blokiem, attēliem un ikonu lodziņiem
 • 5 dažādas portfeļa iespējas: standarta, galerija, mūra, mūra galerija un vairāku izmēru mūra
 • 5 emuāru stila variācijas: standarta (ar alternatīvu stilu), mini, mūra un tikai teksts – katram ir iespēja pievienot sānjoslas
 • 3 dažādi pielāgojami reklāmas joslas stili
 • Pielāgojams biļetens / abonēšanas josla
 • iLightbox pievilcīgu atsaucīgu pārklājumu logu izveidošanai, izmantojot jQuery JavaScript bibliotēku
 • Gludā un elastīgā mega izvēlne
 • Mācību video un īsie kodi ietver
 • Pielāgota pieredze mobilajām ierīcēm, lai klienti varētu izjust to pašu apbrīnojamo funkcionalitāti neatkarīgi no ierīces, kuru viņi izmanto
 • Jaudīgs un lietotājam draudzīgs lapu veidotājs ar 54 elementiem, 14 iepriekš izveidotiem izkārtojumiem un iespēju saglabāt iecienītos elementus un lapas.
 • Produktu izstādīšana līdz 6 kolonnām (standarta, vairāku izmēru mūra, galerija, galerija ar apmali)
 • Pilnīga savu produktu kontrole
 • Bērna tēma gatava un saderīga
 • WooCommerce atbalsts, lai jūsu e-komercijas vietne būtu vēl jaudīgāka

Kā redzat, Atelier radošā daudzfunkcionālā e-komercijas tēma ir aprīkota ar satriecošiem rīkiem un funkcijām, kuras parasti neredzēsit citās tēmās. Bez tam, Swift Ideas ļaudis ir pavadījuši gadus, rūpīgi izstrādājot ietvaru īpaši šai tēmai, un tas parāda ar pārsteidzošu sniegumu, ko var redzēt vietnēs, kas veidotas ar to. Lietotāji ir uzstādīti uz nepieredzētu ātrumu un funkcionalitāti, ko var nodrošināt tikai Atelier.

Plusi un mīnusi

Kopš paša WordPress darbības sākuma ir notikušas debates par bezmaksas versijām par WordPress bezmaksas tēmām. Tur ir daudz pārsteidzošu bezmaksas WordPress motīvu, taču premium WordPress motīvu skaits lēnām tuvojas. Skaidrs, ka daži cilvēki dod priekšroku bezmaksas tēmām, bet citi iet uz maksas tēmām. Tas, vai ir vērts tērēt skaidru naudu par premium tēmu, ir atkarīgs no plusi un mīnusi, kas ar to nāk, un tas ir tieši tas, ko mēs darīsim ar Atelier. Tālāk ir minētas tādas premium klases tēmas kā Atelier priekšrocības un trūkumi:

Plusi
 • Tas nāk ar plašu motīvu izstrādātāju atbalstu, kas ir milzīgs bonuss visu prasmju līmeņu tēmu lietotājiem
 • Atelier ir daudz augstāka kvalitāte, salīdzinot ar tā brīvajiem kolēģiem, galvenokārt tāpēc, ka tas rada līdzekļus no lietotājiem
 • Komplektā ir uzlabotas funkcijas, rīki un opcijas, kuras parasti nav iekļautas bezmaksas motīvos
 • Visi vietņu dizaina aspekti – sākot ar lapu izkārtojuma stiliem un beidzot ar aizmugures administratora lapām – ir daudz labāki nekā bezmaksas motīvi
 • Drošība ir galvenā prioritāro tēmu veidotāju prioritāte, un viņiem ir nauda, ​​ko tērēt, lai sasniegtu augstāko klientu drošības līmeni
 • Premium motīvi vairāk reaģē uz WordPress pamata izmaiņām, un tiem ir stingrāki atjaunināšanas cikli, tāpēc jūsu vietne var izvairīties no kļūdām un drošības problēmām
Mīnusi
 • Par piemaksu tēmu jums ir jāiztērē noteikta naudas summa, un turpmākajos gados jūs pat varētu maksāt par licencēšanas maksām
 • Dažām augstākās kvalitātes tēmām ir iespējama “tēmas uzpūšanās”, kas ir dabiski starp tēmām ar daudzām funkcijām un funkcijām. Tas nebūt nenozīmē, ka jūs iegūsit lēnāku vietni, taču tas varētu būt veicinošs faktors.
 • Motīvu izstrādātājs pēkšņi varētu pārtraukt motīva atbalstīšanu un pārtraukt tā pilnīgu atjaunināšanu, kas varētu likt jums daudz strādāt, pārejot uz citu tēmu (nemaz nerunājot par to, ka jums arī ir nauda!).

Kā redzat, plusi noteikti ir pārsnieguši mīnusus, tāpēc ir diezgan skaidrs, kāpēc arvien vairāk cilvēku izmanto maksas tēmas, nevis riskē ar bezmaksas tēmām. Tomēr neaizmirstiet pārbaudīt tēmu vadlīnijas un tēmas izstrādātāja reputāciju tirgū! Galu galā premium izstrādātāji un veikali vienmēr dzied slavas, ka jūs, iespējams, faktiski neapsverat viņu piedāvātā produkta iespējamos negatīvos elementus. Tāpēc pirms tēmas iegādes vispirms veiciet mājas darbus!

Galīgais spriedums

Atelier radošā daudzfunkcionālā e-komercijas tēma ir spilgts piemērs jaunākajām tendencēm premium e-komercijas WordPress tēmās. Tas ir ne tikai ļoti pielāgojams, tas ir arī universāls, ērti lietojams un arī ļoti pieņemams. Tā ir labi pārdomāta un rūpīgi izstrādāta tēma, kas izveidota gandrīz pilnības virzienā. Es zinu, ka pilnība, šķiet, tiek pārvērtēta, taču to apliecina 25 000 klienti, kuri ir ļoti apmierināti ar šo tēmu. Ir diezgan skaidrs, ka Swift Ideas ir izveidojuši šedevru un spēj sniegt to, ko iesācēji un pieredzējuši tīmekļa izstrādātāji sagaida no augstākās klases WordPress motīva. Var būt tūkstošiem tēmu, bet Atelier ir viena no galvenajām spēlēm, un tā neapstājas pie tā nepārtrauktā popularitātes pieauguma. Tas tiešām ir satriecošs premium WordPress tēmas piemērs, kas ne tikai lieliski darbojas e-komercijas vietnēs, bet arī jebkura cita veida vietnēs. Tāpēc, ja es būtu tu, es noteikti apsvērtu iespēju šodien iegādāties Atelier radošo daudzfunkcionālo e-komercijas tēmu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map