BlueHost MySQL datu bāzes apmācība

Kopš tā dibināšanas 2003. gadā, BlueHost ir nepārtraukti strādājis pie tā, lai sasniegtu savu galveno mērķi, proti, sniegt klientiem nepārspējamu tīmekļa mitināšanas pieredzi. Lai sasniegtu šo mērķi, viņi turpina iekļaut ievērojamas un noderīgas mitināšanas funkcijas, rīkus un pakalpojumus saviem klientiem, lai viegli izveidotu un pārvaldītu viņu vietni (-es), kā arī efektīvi saglabātu un iegūtu svarīgus failus un datus..


Izmantojot BlueHost MySQL datu bāzi, varat būt pārliecināti, ka jūsu vietnes dati ir droši.

Kas ir MySQL datu bāze?

Datu bāze ir vienkārši datu apkopojums. Piemēram, jūsu dators kalpo kā datu bāze dokumentiem un failiem, kurus esat saglabājis un saglabājis. Tikmēr datu bāzes programma ir datora programmatūras tips, kas paredzēts liela datu apjoma apstrādei. Tomēr tā vietā, lai nejauši uzglabātu un izmestu savus datus visur, datu bāzes programma tos efektīvi uzglabā tā, lai jūs tos varētu viegli iegūt vai atgūt. Šeit attēlā parādās MySQL.

Ir daudz tīmekļa programmu, kurām regulāri jāuzglabā un jāizgūst dati. Tas ietver emuārus, satura pārvaldības sistēmas (CMS) un attēlu galerijas. Piemēram, emuāru programmatūrai ir jāuzglabā raksti un jāgūst tie, kad apmeklētājs dodas uz jūsu vietni. Tas pats attiecas uz attēlu galerijām, kurās informācija par fotogrāfijām tiek glabāta datu bāzē. Bet tā vietā, lai ieviestu savu datu glabāšanas un izguves sistēmu, šī programmatūra izmanto specializētas datu bāzu programmas.

Liela daļa datu bāzes programmatūras atbalsta datoru valodu ar nosaukumu “SQL”, kas ir īpaši paredzēta šādam mērķim. SQL izmanto tie, kas vēlas, lai datu bāzes programmatūra rīkotos ar datu pārvaldības darbu, nosūtot uz to instrukcijas. Tur ir daudz datu bāzu, kas atbalsta SQL, ieskaitot MySQL.

MySQL faktiski ir populārs zīmols datu bāzu programmatūrai, kas darbojas vietnēs. Jūs, iespējams, redzat, ka tā tiek reklamēta tīmekļa mitinātāju sarakstā, kā arī dažu tīmekļa programmatūru, piemēram, emuāros un CMS, sistēmas prasībās..

Kāpēc man ir nepieciešams MySQL?

Šajā brīdī jums jāatceras, vai jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir datu bāzes programmatūra, kas nepieciešama jūsu tīmekļa lietojumprogrammai. Parasti populārā emuāru veidošana un CMS programmatūra nāk ar MySQL. Faktiski gandrīz visiem komerciālajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem MySQL ir viena no vissvarīgākajām viņu mitināšanas plānu sastāvdaļām, tāpēc jums par to, iespējams, nav jāuztraucas..

Kā minēts iepriekš, ja jūs izmantojat emuāru veidošanu vai CMS platformu, piemēram, WordPress vai Drupal, jums emuārs vai vietne ir jānovieto tīmekļa resursdatorā, kas nodrošina MySQL datu bāzi, jo tā tiks izmantota visa jūsu satura glabāšanai, tīmekļa lapas, kā arī apmeklētāju komentāri.

Kā es varu izveidot MySQL datu bāzi?

Par laimi, BlueHost ir viens no tiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj ātri un vienkārši izveidot savu MySQL datu bāzi. Veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Piesakieties cPanel.
 1. Saskaņā Datu bāzes kategorijā meklējiet MySQL datu bāzes noklikšķiniet uz tās.
 1. No turienes jūs redzēsit Jauna datu bāze lauks, kurā jums jāievada datu bāzes nosaukums.

Pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot datu bāzi.

 1. Klikšķiniet uz Atgriezties lai pārbaudītu, vai jaunā datu bāze jau ir parādījusies tabulā Current Databases.

Kā es varu izdzēst MySQL datu bāzi?

MySQL datu bāzes izdzēšana ir tikpat vienkārša kā tās izveidošana. Viss, kas jums jādara, ir doties uz Pašreizējās datu bāzes sadaļu, un no turienes jūs varat noklikšķināt uz Dzēst datu bāzi saite.

Kā es varu izveidot datu bāzes lietotāju?

Kad esat izveidojis datu bāzi, jums jāpiešķir lietotājs, kā arī privilēģijas, kuras vēlaties pievienot šai jaunizveidotajai datu bāzei. Veidojot datu bāzes lietotāju, jums jādara šādi:

 1. No vadības paneļa dodieties uz MySQL lietotāji sadaļa MySQL datu bāzes
 1. Laukā ievadiet lietotājvārdu Pievienot jaunu lietotāju Lietotājvārdā jābūt ne vairāk kā 7 burtiem.
 1. No Parole laukā ievadiet vēlamo paroli. Atkārtoti ierakstiet to zem Paroli, atkal)
 1. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Izveidot lietotāju.

Kad esat izveidojis datu bāzes lietotāju, jums būs jādefinē tā privilēģijas. Šīs privilēģijas noteiks lietotāja funkcijas un mijiedarbību ar datu bāzi. Piemēram, viena no lietotāja privilēģijām ir spēja pievienot un dzēst informāciju. Tas ir atkarīgs no tā, kādas īpašas privilēģijas jūs iekļaujat šim konkrētajam lietotājam.

Kā es varu izdzēst datu bāzes lietotāju?

Lai izdzēstu datu bāzes lietotāju, vienkārši dodieties uz Pašreizējie lietotāji un pēc tam noklikšķiniet uz sarkanās ikonas “X” blakus lietotājam, kuru vēlaties izdzēst. Tas ir tik vienkārši!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map