BlueHost privātais WHOIS ceļvedis

Līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību nāk arvien vairāk cilvēku, kas izmanto mūsdienu modernos veidus. Internets ir viens no lielākajiem sasniegumiem tehnoloģiju vēsturē. Šeit jums ir pieejama visa veida informācija un jūs pat varat iegādāties dažādus produktus un pakalpojumus. Bet patiesībā viss gandrīz vienmēr ir negatīvs. Papildus tam, ka internets ir informācijas avots, to izmanto arī kā līdzekli citu cilvēku izmantošanai.


Daži cilvēki izmanto internetu savu krāpniecisko biznesa shēmu dēļ. Vai esat kādreiz saņēmis e-pastu no anonīmas personas, kurā tiek informēts par viņu produktiem / pakalpojumiem ar atlaidēm un karstākajiem piedāvājumiem? Tie faktiski ir surogātpasts vai nevēlami e-pasta ziņojumi, kurus nevēlamies redzēt iesūtnē. Viņi vienkārši kaitina un var nedaudz satraukt, it īpaši, kad sākat interesēties, kā pasaulē viņi vispirms varēja savaldīt jūsu e-pasta adresi!

Kas ir domēna vārds?

Uzņēmēju īpašniekiem, kuri vēlas izveidot un pārvaldīt savu vietni, ir ļoti ieteicams reģistrēt savu domēna vārdu, lai uzlabotu sava uzņēmuma vai zīmola uzticamību. Galu galā, kurš gan vēlētos ar jums veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē, ja jūsu vietnei nav reģistrēta domēna vārda?

Domēna vārds vienkārši norāda uz jūsu vietnes nosaukumu. To izmanto, lai identificētu vienu vai vairākas IP adreses. Domēnu nosaukumi tiek izmantoti vietrāžos URL, lai identificētu noteiktas tīmekļa lapas. Piemēram, vietrādī URL https://jūsuvārdshere.com/index.html, domēna vārds būtu https://jūsuvārdshere.com.

Katram domēna vārdam ir piedēklis, kas norāda kuru augstākā līmeņa domēns (TLD), kurai tas pieder. Daži no šādiem domēniem ir .com, .org, .info, .gov, .edu un .net..

Lai iegūtu domēna vārdu, jums nav jāatrodas lielā uzņēmumā, jo jebkurš cilvēks to var reģistrēt pats.

Kā reģistrēt domēna vārdu

Ir daudz iespēju, kā reģistrēt domēna vārdu. Šeit ir daži no tiem:

Domēna vārdu var reģistrēt tieši caur Interneta korporāciju piešķirto vārdu un numuru piešķiršanai (ICANN) domēna vārdu reģistratūrā. ICANN ir organizācija, kuru valdība iecēlusi domēnu vārdu uzraudzībai un pārvaldībai.

Ja nevēlaties iziet sava domēna reģistrēšanas procesu ICANN, varat to reģistrēt, izmantojot tādu tīmekļa resursdatoru kā BlueHost. Uzņēmums reģistrēs domēna vārdu jūsu vārdā, kas jums ir ērti.

Kā es varu aizsargāt savu personīgo informāciju, izmantojot BlueHost kontu?

Kad esat reģistrējis domēna vārdu, ICANN būs nepieciešama jūsu personiskā informācija, piemēram, jūsu īstais vārds, mājas un / vai uzņēmuma adrese, e-pasta adrese un kontaktpersonas numurs. Tas tiks uzskaitīts publiski pieejamā WHOIS datu bāzē. Tā kā visi var redzēt jūsu personisko informāciju šajā datu bāzē, tas nozīmētu, ka ikviens var jūs atrast un sazināties ar jums kā domēna vārda īpašnieku. Un ikviens, tas attiecas uz surogātpasta izplatītājiem, hakeriem, identitātes zagļiem un mārketinga uzņēmumiem. Tas no jūsu puses var būt diezgan riskants, it īpaši, ja jūs veicat tiešsaistes biznesu.

BlueHost nodrošina pakalpojumu ar nosaukumu Domain Privacy, kas tiešsaistē aizsargās jūsu personisko informāciju. Domēna konfidencialitāte, tā sakot, kalpos kā jūsu vietnes vairogs. Izmantojot BlueHost domēna konfidencialitāti, publiskajā datu bāzē tiks parādīta tikai jūsu kontaktinformācija. Viņi aizstās pārējo ar vispārīgu informāciju. Tādā veidā jūsu identitāte tiešsaistē tiek labi aizsargāta, un jūs joprojām varat atjaunināt savu kontaktinformāciju, kā pilnvarojis ICANN.

Kā atjaunināt savu BlueHost WHOIS domēna kontaktinformāciju

Kā pieprasa ICANN, jums kā domēna īpašniekam ir jāatjaunina sava kontaktinformācija. Lai atjauninātu kontaktinformāciju, izmantojot BlueHost, varat veikt šādas vienkāršas darbības:

 1. Piesakieties cPanel.
 1. Meklējiet Domēnss sadaļā un noklikšķiniet uz Domēna pārvaldnieks. Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz citu lapu.
 1. Paneļa kreisajā pusē noklikšķiniet, lai iezīmētu domēnu. Cilnes parādīsies labajā pusē.
 1. Labajā panelī noklikšķiniet uz Kontakti
 1. Turpmāk sadaļā Kontakti redzēsit trīs sadaļas, proti Administrators, reģistrētājs, un izvēlieties atbilstoši tam, ko vēlaties atjaunināt.
 1. Pēc nepieciešamo pielāgojumu veikšanas noklikšķiniet uz Atjaunināt kontaktinformāciju.

Apsveicam, jūs esat pabeidzis WHOIS kontaktinformācijas atjaunināšanu! Atjaunināšana stāsies spēkā WHOIS datu bāzē tikai dažas minūtes. Vienkārši un viegli, pareizi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map