BlueHost universitātes tīmekļa mitināšanas atlaide

BlueHost ir jauna programma, kas ļauj koledžu un universitāšu studentiem iegūt savu tīmekļa mitināšanas kontu par daudz zemāku cenu.


Parastā tīmekļa mitināšanas plāna cena sākas ar 5,99 USD / mēnesī, bet, izmantojot programmu BlueHost for Education, jūs varat reģistrēties tikai par 4,95 USD / mēnesī. Šeit ir BlueHost for Education paketes galvenās iezīmes:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots joslas platums
 • Papildinājumu domēni
 • Neierobežots GB vietņu pārsūtīšanai
 • Pielāgoti e-pasta konti
 • POP3 vai POP3 drošs pasts
 • FTP piekļuve
 • Bezmaksas domēna vārds uz vienu gadu
 • Pārsteidzoši portfeļa veidošanas rīki

Ja esat koledžas / universitātes students vai profesors, noteikti noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu programmas BlueHost for Education atlaidēm.

Kas jebkurā gadījumā ir BlueHost for Education?

Šī īpašā BlueHost programma piedāvā vienkāršus, lietotājiem draudzīgus tīmekļa mitināšanas risinājumus studentiem un mācībspēkiem. Izmantojot tīmekļa mitināšanu, varat izveidot vietu, kur tiešsaistē ievietot daudzas lietas, ieskaitot portfeli, emuāru, CV vai pat klases uzdevumus..

Mūsdienās studentiem un mācībspēkiem ir svarīgi būt tiešsaistē. Izmantojot BlueHost for Education, jūs varat viegli izveidot pārsteidzošu vietni, lai parādītu savu darbu un pat publicētu idejas. Un, tiklīdz jūs absolvēsit, jūs jau būsit bruņots ar vietni, kuru varat parādīt savam potenciālajam priekšniekam.

BlueHost ļaus jums visu padarīt vienkāršu. Ja esat students, varat reģistrēties kontam. Ja esat instruktors, kontu varat iegūt BEZMAKSAS. Ja esat pedagogs, BlueHost piedāvā iestāžu programmas, kas to padara pieejamu daudziem studentiem. Tie nodrošina daudz pārsteidzošu un noderīgu rīku, apmācību, kā arī visaptverošu tehnisko atbalstu. Jums pat nav jāpieskaras vienai koda rindai!

Studentu vietnes nozīme

Izmantojot studentu vietni, jūs varat parādīt potenciālajiem darba devējiem savus mērķus un sasniegumus un pēc absolvēšanas iegūt labi apmaksātu darbu. Ja jums ir unikālas lietas, ko piedāvāt, ievietojiet tās tiešsaistē, izmantojot portfeli, emuāru vai vietni, kas parādīs jūsu vēstījumu pasaulei. Tas ir ļoti līdzīgi kā izveidot savu tirgojamo zīmolu, un tas ir kaut kas, ko potenciālie darba devēji vēlēsies pārbaudīt. Tas varētu ietvert jūsu uzdevumus, emuārus, darba atsākšanu, balvas un atzinības, kā arī idejas.

Izmantojot izglītības studentu komplektu, jūs iegūsit šādas funkcijas, kas palīdzēs jums iegūt vārdu:

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Apmācības un pamācības video, lai palīdzētu jums sākt darbu tūlīt
 • Pārsteidzoši portfeļa veidošanas rīki, piemēram, WordPress un Concrete5
 • Pielāgoti e-pasta konti
 • Ekspertu atbalsts 24 stundas diennaktī

Lieliska lieta, kas saistīts ar izglītības studentu paketes apvienošanu ar BlueHost, ir tas, ka tas ir paredzēts turēšanai! Tas nozīmē, ka pēc absolvēšanas jūsu konts paliks atvērts, vietne darbosies un darbosies, un jūs varat turpināt pievienot saturu un veikt izmaiņas, kā parasti.

Fakultāte vai institūcija

Tiek uzskatīts, ka BlueHost for Education rūpējas tikai par koledžu un universitāšu studentiem, ja tajā faktiski ietilpst arī mācībspēki un institūcijas, kā arī.

Kad esat pārliecinājies, ka esat fakultātes loceklis, varat saņemt BEZMAKSAS BlueHost kontu. Viņi instruktoriem ļaus viegli izveidot savu portfolio un iepazīties ar instrumentiem, kurus var izmantot studenti. Iestādes var arī izveidot savu kontu BlueHost, padarot pedagogus viegli izpētīt iespējas saviem studentiem.

Labākais, ko sniedz programma BlueHost for Education, ir tas, ka vietnes administratoram nav jāiemācās vai jāzina sarežģīti programmēšanas kodi.

Fakultātes iespējas un ieguvumi

Fakultātēm tiek dots konts bez maksas, lai gan BlueHost ir jāpārbauda fakultātes mācību līgums ar izveidoto izglītības iestādi. Tāpēc fakultāte var izmantot savu BlueHost vietni, lai iekļautu ne tikai klases uzdevumus un mācību stundas, bet arī publicētos darbus, kā arī profesionālo atsākšanu. Viņi var arī izmantot savu vietni, lai mudinātu savus studentus izstrādāt profesionāli pieņemtu saturu.

Ieguvumi izglītības iestādēm

Izglītības iestādes ļoti mudina savus studentus attīstīt biznesa un tehniskās prasmes, kuras viņi var izmantot pēc absolvēšanas.

Iestādes konta izveidošanai ir divi veidi: balstīta uz maksu vai priekšapmaksa. Ar katru plānu BlueHost izveidos iestādes galveno lapu, kurā studenti var reģistrēties. Tas kalpos kā tīmekļa portāls, kas ļauj iestādēm sekot līdzi studentu līdzdalībai. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties uz maksu balstītu vai priekšapmaksas plānu, jūs noteikti piešķirsit studentiem kaut ko vērtīgu – attīstīsit tiešsaistes prasmes, kas būs noderīgas jebkurā izvēlētā karjeras ceļā..

Maksas plāns

BlueHost for Education maksas plāns piedāvā pārsteidzošu hostinga plānu jūsu studentiem, kur viņi var reģistrēties tiešsaistē vai caur jūsu grāmatnīcu. Tāpat kā grāmatnīcā, arī BlueHost maksās jums maržas maksu, līdzīgi kā mācību grāmatas pirkšana. Savā vietnē jūs varat redzēt studentus, kuri ir piedalījušies programmā.

Priekšapmaksas plāns

Priekšapmaksas plāns ir lieliski piemērots iestādēm, kuras vēlas norēķināties jau iepriekš. Jūs varat segt sākotnējā semestra izmaksas katram studentam, kuru vēlaties programmā, un tas varētu būt no 1 līdz 4 gadiem. Pieejamas arī atlaides daudzumiem. Students sedz atjaunošanas maksu pēc nepieciešamības. Vienkārši nosūtiet studentu sarakstu uz BlueHost, un viņi tiešsaistē var reģistrēties, izmantojot savu e-pasta adresi. Jūsu vietne ļauj jums redzēt studentu skaitu, kuri ir piereģistrējušies jūsu programmā.

Vai joprojām neesat pārliecināts par to, kura tīmekļa mitināšanas pakete ir piemērota jūsu vajadzībām? Pirms apskatīt citus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, dodieties uz manu pilnu pārskatu par BlueHost. Varat būt drošs, ka, sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus par ļoti pieņemamām cenām, BlueHost nav iesācējs. Patiesībā BlueHost for Education darbina viens no labākajiem un visizcilākajiem web hostinga pakalpojumu sniedzējiem pasaulē!

Mūsdienās BlueHost mitina miljoniem domēnu un katru mēnesi turpina piesaistīt tūkstošiem jaunu klientu ar saviem ātrajiem, uzticamajiem un lietotājiem draudzīgajiem pakalpojumiem. Uzticieties, ka arī šī uzņēmuma uz studentiem orientētā filiāle par jums parūpēsies!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map