Cik maksā papildu domēni vietnē BlueHost?

Domēna vārdi ir svarīgi, jo bez tā vietņu apmeklētāji nevarēs piekļūt jūsu vietnei. Tas var būt vienkārši, taču pastāv procedūra, kas beidzas, kad apmeklētājs tīmekļa pārlūkprogrammā ievada jūsu domēna vārdu.


Ikreiz, kad apmeklētājs tīmekļa pārlūkprogrammā ievada jūsu domēna vārdu, jūsu izvēlētais domēna vārds tiek izmantots kā jūsu IP adrese, un serveris apmeklētājiem sūta vietnes failus. Ņemot to vērā, ir svarīgi ņemt vērā šādus pilnībā funkcionējošas vietnes komponentus:

 • Domēna vārds
 • Vietnes faili
 • Web mitināšanas serveris

Daži vietņu īpašnieki var vēlēties, lai viņu kontā būtu arī vairāki domēna vārdi. Tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji iekasē atbilstošu maksu, ja kontu īpašnieki savā kontā vēlas pievienot papildu domēnus. Piemēram, izmantojot BlueHost, jūs varat maksāt tik zemu USD 10 gadā par papildu domēniem.

Priekšrocības, ja jūsu vietnei ir papildu domēni

Šie ir daži iemesli, kāpēc jums jāreģistrē vairāki domēna vārdi:

 • Tas ir lieliski piemērots, lai tiešsaistē attīstītu jūsu uzņēmuma vārdu.
 • Tas var palīdzēt saglabāt jūsu firmas vārdu un tiešsaistes identitāti neskartu.
 • Tas palīdz jums izveidot dinamisku raksturu digitālajā pasaulē.
 • Tas var jums palīdzēt reklamēt savus produktus un / vai pakalpojumus.
 • Tas palielina datplūsmu uz jūsu vietni.
 • Tas neļauj jūsu konkurencei izmantot to pašu domēna vārdu.
 • Tas atvieglo meklēšanu tādās meklētājprogrammās kā Google, Yahoo! Un Bing.

Kāpēc man ir nepieciešami papildu domēni manai vietnei?

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūsu vietnei ir nepieciešams papildu domēns. Ņemsim tos pa vienam.

Attīstīt zīmola vērtību

Jums būtu vispiemērotākie vārdi / termini, kurus klienti parasti ievadītu meklētājprogrammās, un tā jums būtu liela priekšrocība. Unikāls, personalizēts domēna vārds būs noderīgs, ja jūs mēģināt tiešsaistē pārdot produktu vai pakalpojumu potenciālajiem klientiem.

Vairāk tiešsaistes ekspozīcijas

Vairāku domēnu reģistrēšana nozīmē, ka jūsu produkti / pakalpojumi un parasti jūsu uzņēmums tiek pakļauti vēl lielākai iedarbībai. Klienti un potenciālie klienti atrodas tikai viena klikšķa attālumā no jums un jūsu piedāvātajiem produktiem / pakalpojumiem.

Iegādājieties domēna vārdus, kuros izmantoti atslēgvārdi, kas atbilst jūsu izvēlētajai nišai. Tas uzlabo iespējas, ka jūs meklēs jūsu mērķa tirgus, un tādējādi ilgtermiņā var dot lielāku peļņu.

Iegūstiet savu tirgus telpu

Runājot par mārketingu, ir svarīgi, lai jums būtu sava tirgus telpa. Jūsu produktiem / pakalpojumiem ir jāatstāj pēdas klientu prātā. Tas ir pavisam vienkārši: ja viņi jūs neatceras, iespējams, ka viņi no jums neiegādāsies.

Ir augstāks rangs

Meklētājprogrammas parasti iekļauj jūsu domēna vārdu tajā, ko klienti meklē. Piemēram, ja jūs pārdodat rokassomas un somiņas, un cilvēki šos vārdus ievadīs meklētājprogrammā, jūsu vietne tiktu novērtēta augstāk, ja jūsu domēnā būtu vārds “rokassomas” vai “stilettas” (vai abi) (ex). www.handbagsandstilettosstore.com).

Kā vietnē BlueHost iegādāties vairākus domēnus

Ja vēlaties savā vietnē pievienot papildu domēnu, jums vienkārši jāveic šādas darbības:

 1. No vadības paneļa dodieties uz Domēni sadaļā, pēc tam dodieties uz Reģistrēties Šeit meklējiet domēna vārdu, kuru vēlaties reģistrēt, un noklikšķiniet uz Pārbaudiet.

Varat arī noklikšķināt uz Domēnu lielapjoma reģistrs poga, ja vēlaties meklēt un reģistrēt vairākus domēnus vienlaikus.

 1. Kad būsit meklējis domēna vārdu, redzēsit visaptverošu un labi organizētu meklēšanas rezultātu sarakstu. Domēns, kuru meklējāt, ieskaitot atšķirīgo TLD ieteikumi, ir atrodami meklēšanas rezultātu augšpusē.
 2. Noklikšķiniet uz zaļās groza ikonas blakus domēnam, kuru vēlaties reģistrēt, lai to ievietotu iepirkumu grozā. Tas parādīsies labajā pusē zem Jūsu grozs lai jūs varētu redzēt visu vienā mirklī, turpinot meklēšanu.

Kad esat pievienojis domēnus iepirkumu grozam un esat gatavs reģistrēties, noklikšķiniet uz Nākamais un veiciet darbības, lai apstrādātu reģistrāciju.

Padoms:

Pārliecinieties, ka veicat preventīvus pasākumus pret hakeriem un surogātpasta izplatītājiem, lai nozagtu jūsu zīmolu vai mārketinga reputāciju. Meklējiet atslēgvārdus, kas vislabāk raksturo jūsu produktu vai pakalpojumu, un izmantojiet šos atslēgvārdus kā savu domēna vārdu. Drīz jūs iegūsit vairāk trafika, kas novedīs pie vairāk darījumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map