Cik maksā vietne

Cik maksā vietne? Vai pastāv tāda lieta kā vietnes izmaksas?


Šie, iespējams, ir daži no pirmajiem jautājumiem ikvienam, kurš apsver iespēju izveidot savu klātbūtni tīmeklī.

Daudzi cilvēki atver savas vietnes. Pašlaik ir pārsniedz 1,7 miljardus vietņu un to skaits katru dienu pieaug.

kopējais tiešsaistes vietņu skaits

Tā kā savas mājas lapas izveidošana ir kļuvusi par ļoti izplatītu lietu, jūs domājat, ka būtu viegli atbildēt uz jautājumu, cik maksā vietne. Izrādās, ka precīzus skaitļus ir ļoti grūti noteikt.

Katras mājas lapas cena ir individuāla. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Lai jūs labāk izprastu, ko jūs varat sagaidīt, mēs centīsimies jums palīdzēt izveidot mājas lapas izmaksu projektu pašam.

Šajā darbā mēs:

 • Noteikt cik maksātu vietne un sniegs jums aptuvenu kopīgu variantu izklāstu.
 • Apspriest dažādu tīmekļa vietnes sastāvdaļu izmaksas detalizēti. Tādā veidā jūs varat izvēlēties opcijas atbilstoši savām vajadzībām un budžetam.
 • Mēģiniet sniegt jums skaidru ideju par kāda veida cenu gaidīt vietnei, kas jums ir prātā.

Let ‘s get kreka!

Kādas ir vietnes izmaksas?

vietņu izmaksu faktoriKā pirmo soli apskatīsim visu, kas maksā naudu, veidojot savu vietni, un kā tas dažādos scenārijos pārvēršas galīgajās izmaksās.

Vietnes izmaksu faktori

Kaut arī vietnes cena ir ļoti individuāla, dažas lietas ir universālas katrā vietnes izveidošanas procesā un nosaka vietnes izmaksas:

 • Vietnes tips – Vietnes nav veidotas vienādi. Cena ir ļoti atkarīga no jūsu veidojamās vietnes veida. Vienkāršu emuāru ir vieglāk iestatīt nekā tiešsaistes veikalu vai mazā biznesa vietni.
 • Domēns un mitināšana – Katrai tīmekļa klātbūtnei ir nepieciešama mājas un adrese, kuru varat sasniegt. Vietņu ziņā tas ir serveris un tīmekļa domēns. Varat tos iegūt pats vai iegādāties tos vietnes pakalpojuma ietvaros.
 • Pamata tehnoloģija – Visu vietņu fonu darbina kāda veida programmatūra. Tas var būt tīri HTML vai PHP faili, satura pārvaldības sistēma, piemēram, WordPress, vai kaut kas cits. Atkarībā no jūsu izvēles izmaksas atšķirsies.html kods
 • Komponenti – Pamata tehnoloģija nav viss. Atkarībā no nepieciešamās funkcionalitātes, iespējams, būs nepieciešami papildu spraudņi, lietotnes vai trešo pušu pakalpojumi, no kuriem daudzi maksās naudu.
 • Iestatīšana / dizains / izstrāde – Tīmekļa vietnes izveidošana nozīmē ne tikai detaļu iegādi, bet arī tās ir jāsamontē. To var izdarīt pats vai nolīgt to darīt kādu citu. Ja jūs darāt pēdējo, jums par to būs jāmaksā.
 • Apkope – Turklāt ar to vien nepietiek, lai izveidotu vietni, bet arī tā jāturpina darboties. Pašreizējā uzturēšana (ieskaitot mārketingu) ir arī jūsu vietnes izmaksu plāna sastāvdaļa.

Kā jūs varat iedomāties, daudziem no iepriekšminētajiem faktoriem jūs varat ieguldīt naudu palūdziet, lai kāds izdara tos jūsu labā vai laiks līdz iemācieties rūpēties par tiem pašiem. Atkarībā no jūsu iespējām tas mainīs arī vietnes galīgās izmaksas. Šeit ir daži scenāriji un tīmekļa vietnes galīgās cenas.

1. variants: dariet visu pats – apmēram 60 USD gadā

Lētākais veids ir izveidot vietni pats.

“Bet es nevaru kodēt,” jūs varat domāt.

Nekādu problēmu!

Tur ir pietiekami daudz tehnoloģiju, lai jūs varētu to darīt izveidojiet vietni bez kodēšanas, visredzamākās atvērtā koda satura pārvaldības sistēmas, piemēram WordPress un Joomla. Ja vēlaties izmantot laiku, lai apgūtu jūsu izvēlēto sistēmu, jums var būt sava vietne, kas sedz tikai hostinga un domēna izmaksas.

cms platformas WordPress JoomlaBluehost gadījumā tas būtu USD 4,95 mēnesī, ieskaitot domēnu. Reizinot ar 12, veido apmēram 60 USD vai viena Starbucks dzēriena izmaksas mēnesī. Ja izvēlaties ilgāku līgumu, jūs pat varat samazināt hostinga izmaksas līdz aptuveni USD 36 gadā. Uzziniet, kā tagad iestatīt kontu Bluehost.

Šai bezkaula versijai ir ļoti maz zvanu un svilpienu. Tas būs arī visvairāk laika patērējošs sev. Šādā veidā ir absolūti iespējams izveidot augstas kvalitātes vietni, un daudzi to ir izdarījuši jau iepriekš.

2. variants: nolīgt brīvmākslinieku – no 1000 līdz 3000 USD par vietni

Protams, ja jums ir budžets vai nevēlaties pats ievietot laiku, varat nolīgt arī brīvmākslinieku, kurš visu darbu veiks jūsu vietā. Ir daudz vietņu, kurās to varat izdarīt, ieskaitot UpworkFreelancer.com, un PeoplePerHour.

PeoplePerHour mājas lapa

Vidējā stundas samaksa stundā aptver plašu diapazonu, sākot no USD 10 līdz USD 100 +. Tātad vietnes izmaksas ir ļoti atkarīgas no tā, ar ko jūs strādājat un cik ilga ir jūsu projekta pabeigšana. Standarta WordPress vietne ilgst no 15 līdz 30 stundām. Tādēļ jūs skatāties uz izmaksām no USD 150 līdz USD 3000+.brīvmākslinieka vitrīna

Ja strādājat ar vietņu veidotāju, varat arī nolīgt kādu personu, lai izveidotu jums pielāgotu veidni. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem tam ir īpašas tirgus vietas. Paturiet prātā, ka tas arī maksās naudu, papildus izmantojot vietņu veidotāju, vairāk nekā zemāk.

Tātad, šeit ir darījums:

Ja vēlaties iegūt kvalitāti, algojot tīmekļa izstrādātāju, vismaz 1000 USD – 3 000 USD ir labs ballpark skaitlis, ko var sagaidīt no vienkāršas vietnes. Jo sarežģītāka ir vietne, jo lielākas ir izmaksas.

3. variants: Darbs ar aģentūru – no 10 000 līdz 50 000 USD par vienu vietni

Darbs ar aģentūru ir pavisam cits stāsts.

Jūs sadarbosities ar vairākām ieinteresētajām personām, kuras ir atbildīgas par dažādām jomām (dizains, zīmolu veidošana, izstrāde, SEO utt.), Padarot procesu daudz ilgāku un radot vairāk darba stundu.

darbs ar aģentūru

Jūs saņemat kvalitāti, bez šaubām, – bet cena ievērojami palielinās.

Cik tad?

Aģentūrās stundas likmes var būt no 100 līdz 500 USD +. Līdz ar to mājas lapas izmaksas no 10 000 līdz 50 000 USD ir reālas. Ir arī iespējams iegūt vietni, kuras cena ir mazāka par 10 000 USD. Visticamāk, vajadzēs kādu laiku, lai atrastu tādu aģentūru.

Tas nenozīmē, ka šie biznesi ir jāgrauj. Tur ir daudz labu, kas paveic lielu darbu. Ja jums ir uzņēmums, kuram ir budžets sadarbībai ar aģentūru, gala rezultāts var būt fantastisks, un ieguldījums ir tā vērts. Tas vienkārši ir saistīts ar izmaksām, un jums tas ir jāapzinās.

Šī iemesla dēļ daudzi izvēlas paši izveidot vietnes. Vēl viena iespēja ir tāda, ka viņi izmanto kombinēto pieeju, veicot dažas daļas pašas un pārdodot citas.

Lai palīdzētu jums izlemt par piemērotāko procesu, nākamajā mūsu tīmekļa vietnes izmaksu projekta sadaļā tiks sadalīti dažādi izmaksu faktori un parādīts, ko sagaidīt.

Domēns un mitināšana

Domēns un mitināšana ir vienas no tīmekļa vietnes pamatvajadzībām. Šī iemesla dēļ tie ir arī pirmais aspekts, kurā mēs to aplūkosim. Lai gan ir daudz hostinga veidu, kad runa ir par savas vietnes izveidi, jums ir divas galvenās izvēles: pašmāju un saimnieku.

Pašpasūtītas iespējas

Pats mitināts vienkārši nozīmē, ka pats iegādājaties mitināšanas vietu. Tam var būt sava servera montāža vai pirkšana un palaišana mājās. Ja vien jūs neesat administrators, jūs, iespējams, nedarbināsit pats savu serveri, tāpēc šajā brīdī mēs nesedzēsim izmaksas par to..

Visbiežāk cilvēki vēršas pie mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Tas nozīmē, ka uzņēmums pārvalda tīmekļa serverus un izīrē tiem telpas citiem lietotājiem.

Tam ir divas galvenās iespējas:

 • Pilnīgi pašmāju – Vairumā gadījumu jūs vienkārši maksājat ikmēneša maksu par vietas izmantošanu kāda cilvēka serverī. Tie nodrošina pamata iestatīšanu un nepieciešamās iespējas. Pārējā jūsu vietnes pārvaldīšana lielākoties ir jūsu ziņā. Labs piemērs tam ir Bluehost. Izmaksas ir vidēji ap 2 – 5 USD / mēnesī.Bluehost mājas lapa
 • Pārvaldīta mitināšana – Īpaši WordPress ir arī tā saucamā pārvaldītā mitināšana. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzēji ne tikai piešķir jums vietu tīmeklī, bet arī aktīvi piedalās jūsu vietnes pārvaldībā. Tas nozīmē automātisku drošību, atjauninājumus, kešatmiņas saglabāšanu utt. Protams, papildu pakalpojums padara šāda veida mitināšanu dārgāku. Piemēram, pārvaldītā WordPress mitināšana vienā vietnē mēnesī maksā apmēram 15–50 USD.

Ja vēlaties vēl mazāk strādāt pie rokām, nākamā iespēja var būt laba ideja.

Mitinātās opcijas

Vietnes mitināšana nozīmē, ka kāds cits rūpējas par visu, kas saistīts ar vietnes pārvaldīšanu. Jums ir jārūpējas tikai par jūsu vietnes dizainu, saturu un mārketingu.

Tipiski piemēri ir tādi vietņu veidotāji kā Wix, pastāvīgais kontakts, kvadrāts un Weebly (atrast vairāk šajā sarakstā). WordPress mitinātā versija ir vēl viens piemērs (lasiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu).

wordpress.org mitināšanas plāni

Vienīgais šāda veida izkārtojums ir tas, ka jūs bieži esat ieslēdzies izvēlētā plāna funkciju sarakstā. Ja vēlaties papildu opcijas, jums ir jājaunina savs konts. Tās pašas funkcijas, kuras jūs saņemat pats mitinātā vietnē, mitinātās alternatīvās bieži ir dārgākas.

Mēneša izmaksas par mitinātu vietņu risinājumiem ir aptuveni 4–40 USD.

Domēna izmaksas

Serveris nav viss nepieciešamais. Arī jūsu vietnei jābūt sasniedzamai. Tādēļ jums ir nepieciešams domēna vārds.

Daudzi tur mitinātie risinājumi sniedz jums tādu bezmaksas apakšdomēnu kā http://yoursite.maindomain.com. Tas ir pareizi attīstības nolūkos vai hobiju emuāros. Jebkura veida profesionāliem nolūkiem jūs, iespējams, vēlēsities savu pielāgoto domēna vārdu, kuru varat iegūt no domēna reģistratūras. Tie maksās apmēram 10 USD gadā par domēnu, kura beigu datums ir .com.tīkls.org vai citus standarta domēnus. Līdzjutēju galotnes patīk .veikalā.es vai .globāls ir dārgākas, sākot no USD 30 gadā un vairāk.

dažādi domēna paplašinājumi

Pareiza domēna vārda izvēle bieži ir svarīgāka nekā beigu datums. Daži hostinga uzņēmumi un pakalpojumi, reģistrējoties, piedāvā bezmaksas domēnu. Ja tas tā ir, no jūsu vietnes izmaksu plāna varat atskaitīt domēna maksu.

Programmatūra / platforma (+ papildinājumi)

Vietnei nav nepieciešama tikai mājas un adrese, tai ir nepieciešams arī pamats – tehnoloģija, kas to darbina. Pirms dažiem gadiem tas bija vienkārši HTML vai PHP. Ja vēlaties vietni, jums pašiem vajadzēja izveidot failus un ievietot tos uz servera.

Tā kā jums bija vajadzīgas programmēšanas prasmes, jūs, visticamāk, maksājāt kādam par to. Tāpēc izstrāde agrāk bija nozīmīgs vietņu izmaksu segums. Mūsdienās mums ir citi vietņu darbības veidi, proti, satura pārvaldības sistēmas (CMS) un vietņu veidotāji.

Satura vadības sistēmas

CMS pusē visizplatītākās ir WordPress, Wix un Progress Sitefinity, līdz šim vispopulārākās ir WordPress (50% tirgus daļa, skriešana vairāk nekā 30% no visām vietnēm internetā).

Interneta CMS lietojuma izplatīšanas grafiks

Viņiem visiem ir kaut kas kopīgs: Tie ir atvērtā pirmkoda programmatūras pakotnes un tāpēc pilnīgi brīvi izmantojami.

Labas ziņas, vai ne?

Ņemiet vērā, ka ar tām joprojām ir saistītas dažas izmaksas.

Vienam, atkarībā no tā, kāda veida vietne jums nepieciešama, jums, iespējams, būs nepieciešami daži apmaksāti papildinājumi, piem. profesionālās vietņu veidnes vai spraudņi papildu funkcionalitātei. Viņiem ir plašs cenu diapazons, un mēs par tiem runāsim nākamajā sadaļā.

Turklāt visiem trim ir nepieciešami dažādi tehnisko zināšanu līmeņi. Īpaši Drupal jums tiešām ir jābūt programmēšanas karbonādēm. Tāpēc, ja jūs pats neesat tīmekļa izstrādātājs, jums, visticamāk, būs nepieciešama profesionāla palīdzība. Acīmredzot tas jūsu vietnes budžetam radīs papildu izmaksas.

Vairāk par to zemāk.

Vietņu veidotāji

Vēl viena populāra iespēja izveidot savu vietni ir izmantot vietnes veidotāju. Tie ir mitināti risinājumi, kas ļauj cilvēkiem bez tehniskām zināšanām izveidot vietnes bez kodēšanas. Izmantojot vilkšanas un nomešanas saskarni, jūs varat izveidot vēlamo vietni. Mēs jau esam minējuši populārākos piemērus iepriekš.

Vietņu veidotāji parasti maksā katru mēnesi un piedāvā dažādus plānus ar vairāk vai mazāk funkcijām. Vidēji tie maksā 4–40 USD mēnesī.

vietņu veidotāju plāni

Kā minēts, tie nāk arī ar mitināšanu, tāpēc jūs to varat atņemt no kopsummas. Ņemiet vērā, ka jums, iespējams, vajadzēs iegādāties savu pielāgoto domēnu.

Lai arī gandrīz visi vietņu veidotāji piedāvā bezmaksas plānus vai vismaz bezmaksas izmēģinājumus, lai iegūtu tādu pašu funkciju daudzumu kā pašpasūtītā CMS, parasti mēnesī jāmaksā vairāk.

Tajā pašā laikā vietņu veidotājiem ir visas komerciālā produkta ērtības. Tas nozīmē, ka jums ir kāds, pie kā vērsties problēmu gadījumā, un viss nāk no vienas vietas. Tāpēc jums ir mazāka iespēja saskarties ar tehniskām problēmām.

Pielāgots risinājums

Protams, ir arī iespējams nolīgt kādu, lai izveidotu gatavotu risinājumu, lai izveidotu individuālu risinājumu. Jūsu izstrādes izmaksas būs augstākas, jo tas prasa ilgāku laiku un prasa vairāk darba. Tādā gadījumā jūs, visticamāk, sadarbojaties ar aģentūru un maksāt sākumā minētās cenas.

Projektēšanas un attīstības izmaksas

Kad esat izvēlējies, kurā sistēmā darbināt jūsu vietni un kur to mitināt, ir pienācis laiks to visu salikt. Projektēšanas un izstrādes izmaksas galvenokārt ir atkarīgas no tā, cik daudz darba jūs varat darīt pats, salīdzinot ar to, cik daudz jūs maksājat citiem par to. Atkarībā no izvēlētās platformas tās ievērojami atšķirsies.

Satura vadības sistēmassatura vadības sistēmas

Ja jūs dodaties CMS maršrutā, vietnes dizaina ieviešana var vienkārši nozīmēt pareizās veidnes atrašanu. Ir daudz labāko elastīgo WordPress tēmu, it īpaši WordPress direktorijā. Tas pats attiecas uz pārējām divām satura pārvaldības sistēmām Joomla! un Drupal.Drupal vs Joomla! vs WordPress

Ja jums ir nepieciešams kaut kas nedaudz sarežģītāks, jums būs jāmaksā piemaksa.

Cenas ir šādas:

Ņemiet vērā, ka WordPress ir līdz šim lielākā ekosistēma. Šī iemesla dēļ, visticamāk, jūs atradīsit bezmaksas veidni, kas piemērota jūsu vajadzībām. Profesionālu palīdzību ir arī vieglāk atrast, ja nepieciešami kādi pielāgojumi. Tajā pašā laikā jums ir mazāka iespējamība, ka tas būs vajadzīgs, jo WordPress ir vismazāk tehniskais no trim CMS.

Tas pats attiecas uz funkcionalitāti. Starp WordPress ” 50 000+ spraudņu, jūs, iespējams, atradīsit to, kas jums nepieciešams. Tas neļaus jums pieņemt darbā kādu, lai radītu jums pielāgotu risinājumu. Tur ir arī maksas spraudņi, kas nodrošina plašu funkcionalitāti.

Aptuvenās cenas paplašinājumiem dažādām CMS vienai vietnei:

 • WordPress: 29 USD – 59 USD
 • Joomla: 29 USD – 59 USD
 • Drupal: 16 USD – 29 USD

Ņemiet vērā, ka īpaši Drupal gadījumā jums noteikti ir nepieciešams izstrādātājs, lai ieviestu jebkādas izmaiņas. Pat izveidot jaunu veidni vai instalēt to ir daudz sarežģītāk, izmantojot šo platformu. Tāpēc parasti vidējie lietotāji to nespēj ieviest vai viņiem ir jāpavada daudz laika, lai izdomātu lietas.

Vietņu veidotāji

Labā ziņa ir tā, ka vietņu veidotāji ir izgatavoti tā, lai jūs varētu pats veikt darbus. Šī iemesla dēļ, visticamāk, jums nāksies maksāt kādam par darba pārņemšanu. Turklāt tie parasti ir ar vairākām gatavām veidnēm, kuras varat izmantot uzreiz, dažreiz simtiem.Vietņu veidotāju veidnes

Lai gan jūs varat pielāgot veidnes, lai tās pēc vajadzības atbilstu jūsu vajadzībām, tas bieži vien nozīmē arī to, ka esat iestrēdzis pie izvēles iespējām. Dažos gadījumos ir iespējams iegādāties papildu veidnes. Bieži vien šī ir daudz dārgāka iespēja nekā CMS noklusējuma veidņu izmantošana.Weebly vs Squarespace vs Wix

 • Laukuma laukums: 199 USD – 299 USD
 • Weebly: 22 USD – 49 USD

Varat arī nolīgt kādu, kas pātago sev kaut ko pielāgotu. Tas arī nav lēti.

Runājot par funkcionalitāti, vietņu veidotāji piedāvā arī spraudņus un lietotnes, lai uzlabotu jūsu vietni. Daudzi no tiem ir bez maksas, taču ir arī izcili risinājumi tādām funkcijām kā tiešsaistes veikala izveidošana. Tās ir papildus jūsu pamata izmaksām. Šeit ir daži cenu piemēri dažādiem vietņu veidotājiem:

 • Wix: 3 USD – 20 USD mēnesī
 • Weebly: 2 USD – 79 USD / mēnesī

Visbeidzot, ja jums ir kaut kas, ko jūs pats nevarat atrisināt, ir iespējams arī nolīgt ekspertu. Cenas, kuras mēs atradām, bija no 4 līdz 250 USD stundā.

Dažādas izmaksas

Vietne ir kas vairāk nekā tikai elektroniskais skelets. Lai vietne būtu veiksmīga, jums ir vajadzīgas dažas citas lietas. Vissvarīgākie ir saturs un mārketings. Atkarībā no jūsu spējām (vai vēlmes tās iegūt), kas saistīta ar papildu izmaksām:

 • Tekstu sastādīšana – Neesi dzimis rakstnieks? Nu neviena nav! Lai jūsu vietne būtu pievilcīgāka un informatīvāka, tā palīdz vairākkārt sasaistīt saskaņotus teikumus. Ja jūtaties absolūti nespējīgs to darīt vai ja jūsu komandā nav kāda, varat to nodot ārpakalpojumiem. Atkarībā no pieredzes līmeņa copywriter iekasē maksu no USD 50 līdz USD 200 stundā.
 • Vizuāli – Saturs ir kas vairāk nekā tikai rakstīšana. Kvalitatīvi attēli palīdz pasvītrot jūsu viedokli un padara jūsu vietni patīkamāku. Par laimi, ir daudz bezmaksas foto foto tur ārā. Pretējā gadījumā jums jāmaksā USD 1 – 100 USD par attēlu.bezmaksas foto foto
 • SSL / HTTPS – Ir svarīgi, lai jūsu vietne būtu droša. Šifrēšana ir viens no pamatpasākumiem, lai to izdarītu. Tas jums īpaši vajadzīgs, ja plānojat palaist e-komercijas vietni. SSL ir nepieciešams sertifikāts, un ir vairākas bezmaksas iespējas. Apmaksātu sertifikātu cena ir USD 15 gadā, bet var sasniegt vairākus tūkstošus. WordPress mums ir detalizēts ceļvedis jūsu vietnes pārvietošanai no HTTP uz HTTPS.
 • SEO – Svarīga ir meklētājprogrammu optimizācija. Google un Co ir viens no vissvarīgākajiem jebkuras vietnes trafika avotiem. Pamata iestatījumiem vajadzētu rūpēties par tehniskajiem aspektiem. Jums var būt nepieciešama palīdzība lappušu optimizācijā. WordPress tam ir lieliski spraudņi. Visam pārējam, iespējams, vajadzēs kādu nolīgt. Gaidiet stundas likmes no 100 USD līdz 200 USD+.SEO

Uzturēšanas izmaksas

uzturēšanas izmaksasKad jūsu vietne būs gatava un būs tiešsaistē, jums būs jārisina uzturēšana.

Kā minēts ievadā, vietnēm nepieciešama noteikta uzturēšana. Lai gan tas parasti nav tuvu pirmajām iestatīšanas izmaksām, tas tomēr ir kaut kas jāņem vērā.

Regulāras uzturēšanas izmaksas

 • Hostings un domēns – Tie attiecas uz katru iespēju. Precīza summa ir atkarīga no jūsu izvēlētā. Izmantojot mitinātu opciju, tā ir maksa par jebkādu plānu, kurā atrodaties, ar pašu mitinātu vietni tā ir atkarīga no jūsu pakalpojumu sniedzēja. Neaizmirstiet ikgadējo maksu par jebkuru pielāgotu domēnu!
 • Atjauninājumi – Programmatūra vienmēr attīstās ar jaunām funkcijām, koda uzlabojumiem utt. Par mitinātajiem risinājumiem šī daļa tiek par jums parūpējusies. No otras puses, pašu mitinātām vietnēm jums būs jāievieš jaunas versijas pats. Ja jūsu izvēlētā sistēma padara to ļoti sarežģītu (es uz tevi skatos Drupal!), Jums, iespējams, nāksies par to kādu nolīgt.
 • Piemaksu atjaunošana – Daudzās tēmās un spraudņos tagad tiek izmantots licences modelis. Tas nozīmē, ka tie piedāvā atjauninājumus un atbalstu tikai ierobežotu laika periodu. Pēc tam jums ir jāatjauno licence, tāpēc tās var būt daļa no jūsu uzturēšanas izmaksām.
 • Drošība – Kad vietne ir tiešsaistē, jums tā ir jāglabā. Tas nozīmē dublējumus un citus drošības pasākumus. Mītņotās sistēmās tā parasti ir plāna sastāvdaļa. Vismaz WordPress lielākā daļa no tā ir pieejama bezmaksas spraudņu veidā. Ja jūs izmantojat augstākās kvalitātes risinājumus, jums to vajadzētu ieplānot.
 • SSL sertifikāts – Ja jūs izmantojat komerciālu SSL sertifikātu, tas nāk ar atjaunošanas maksu, tāpēc paturiet to prātā arī.

Mārketings

Iepriekš minētais ir iebūvēts katrā vietnes izmaksu projektā, un tur nav daudz pārsteigumu. Mārketings bieži vien tiek novērtēts par zemu.

Kad jūsu vietne ir tiešsaistē, ja vien jūs to neizmantojat tikai kā brošūru, tas ir, kad sākas īstais darbs! Lai jūsu vietne varētu sākt pelnīt, jums ir jārūpējas par šo vārdu un iespējām. Tas rada papildu uzdevumus un / vai papildu izmaksas:

 • Satura mārketings – Mēs runājām par tekstu rakstīšanu ēkā un projektēšanas daļu. Ja vēlaties tirgot savu vietni, emuāra veidošana ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt. WordPress tam ir lieliska iespēja. Varat pats izveidot rakstus vai nolīgt emuāru autori. Ja izvēlaties pēdējo, sagaidiet izmaksas no USD 100 līdz USD 300 par rakstu, kurā ir 1000 vārdu.
 • SEO – Meklētājprogrammu optimizācija nav nepieciešama tikai sākotnējai vietnei. Ja jūsu vietne daudz mainās (piemēram, iknedēļas emuāru ziņu dēļ), tas ir arī pastāvīgs process. Ir daudz bezmaksas rīku atslēgvārdu izpētei, taču, ja izvēlaties apmaksātu, tas standarta plāniem atmaksās apmēram 30–99 USD. Alternatīvi, nolīgt kādu SEO par iepriekšminētajām likmēm.

  vietņu trafika rādītāji google analytics
  Vietņu trafika dati pakalpojumā Google Analytics
 • Sociālie mēdiji – Sociālie mediji ir svarīgs satiksmes veidošanas rīks. Tas prasīs laiku, it īpaši, ja to darāt manuāli. Noderīgi rīki, piemēram Hootsuite un Buferis var ievērojami samazināt jūsu laiku un maksāt no 15 līdz 20 USD par viena lietotāja kontu. Vai arī jūs varat nolīgt kādu, un tādā gadījumā jūs varat sagaidīt, ka samaksāsit USD 15 – USD 100 atkarībā no brīvmākslinieka pieredzes..buferis

Cik maksā vietne?

Pareizā atbilde uz jautājumu, cik maksā vietne … ka tā ir atkarīga no daudziem faktoriem! Tas ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, vajadzībām un budžeta cik daudz darba esat gatavs ieguldīt pats un ko nodot citai personai.

Cik maksā vietne, vietne maksā projektu

Pēc iepriekšminētā apskatīšanas jums tagad vajadzētu būt tuvāk jūsu personīgais plāns.

Personīgi, ja vien jūs nevadāt uzņēmumu, kam vajadzīgs dārgs pielāgots risinājums, es vienmēr ieteiktu doties uz pašpasūtītu vai pārvaldītu mitinātu WordPress vietni.

Jā, mācīšanās līkne ir nedaudz stāvāka nekā ar vietņu veidotāju vai mitinātu vietni. Tas nenozīmē daudz – WordPress platforma ir ļoti piemērota iesācējiem. Burtiski miljoniem cilvēku, kuriem pirms pirmās vietnes nav bijis nekādu zināšanu par tīmekļa dizainu vai izstrādi, to izmanto katru dienu.

Ja viņi to var izdarīt, tad varat arī jūs!

Papildus, WordPress ir līdz šim lielākā ekosistēma no visām iespējām. Līdz ar to ir risinājumi gandrīz visam, ko jūs varat iedomāties, daudzi par brīvu. WordPress ir arī neticami elastīgs un gandrīz neko nevar darīt ar to.

Vissvarīgākais – viss, ko jūs veidojat, izmantojot WordPress, ir pilnībā jūsu. Jums ir pilnīga kontrole pār to, kas notiek ar jūsu vietni, un jums pieder viss saturs. Ar savu vietni varat izdarīt visu, ko vēlaties, ieskaitot pārvietošanu uz citu mitināšanas uzņēmumu. Ja jūs pamatā īrējat vietni kādas citas personas serverī, jūs, visticamāk, nevarēsit saglabāt savu vietni, ja jums vajadzētu izlemt pārcelties.

Vai kaut kas jāpievieno vietnei, par kuru tika minēts iepriekš? Komentāri vai jautājumi? Lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map