ClickFunnels apskats: vai jūsu vietne nogalina jūsu pārdošanas potenciālu?

Neatkarīgi no tā, vai esat mārketinga profesionālis vai attīstāt uzņēmējdarbību vai hobiju, pamatojoties uz tīmekļa lapu veidošanu, obligāti ir nepieciešami pareizi resursi. Lai izstrādātu veiksmīgu vietni, jums nepieciešama tīmekļa mitināšana, galvenās lapas programmatūra, automātiskā atbildētāja programmatūra, sadalīta testēšanas programmatūra, filiāļu izsekošanas programmatūra, programmētāji, dizaineri un vēl daudz vairāk. Diemžēl, lai iestatītu visus šos vietnes aspektus, jums ir jāsazinās ar vairākiem pakalpojumiem, tas ir, līdz jauns pakalpojums revolucionēja tīmeklī..


Laipni lūdzam ClickFunnels pasaulē – šeit ir viss, kas jums jāzina, it īpaši, vai šī vienas pieturas aģentūra vietnes izveidošanai ir tā vērta.

Par ClickFunnels

ClickFunnels ir tīmekļa pakalpojums, kas ļauj izveidot tīmekļa lapas, kas veltītas pārdošanas piltuvēm. Lai padarītu procesu vieglu, ērtu un pēc iespējas vieglāku, ClickFunnels piedāvā jums visu, kas jums nepieciešams, lai izveidotu šīs pārdošanas piltuves tīmekļa lapas. Tas ietver tīmekļa mitināšanu, galvenās lapas programmatūru, e-pasta automātiskā atbildētāja programmatūru, dalītas pārbaudes programmatūru un vēl daudz ko citu.

Protams, lai saprastu ClickFunnels un cik lielisks šis pakalpojums patiesībā ir, ir jāzina, kas ir pārdošanas piltuve – tēma, kas dažkārt pat traucē mārketinga profesionāļiem.

Pārdošanas piltuves un iemesls, kāpēc tie jums nepieciešami

Pārdošanas piltuve ir ārkārtīgi populārs un ekonomiski efektīvs mārketinga rīks, kas ņem jūsu potenciālo klientu vai jūsu mērķa klientu un virza viņus cauri procesam, sākot no intereses par jūsu produktu vai pakalpojumu, lai faktiski veiktu ne tikai vienu pirkumu, bet gan atkārtotu pirkumu. Tie, kas izmanto pārdošanas piltuves, spēj labāk kvantitatīvi noteikt potenciālo klientu skaitu katrā procesa posmā un vairāk cilvēku pārveidot par atkārtotiem pircējiem.

Lai vēl vairāk izskaidrotu, šeit ir pārdošanas piltuves attēls:

Kā jūs varat pateikt, pārdošanas piltuvē ir posmi. Visveiksmīgākās kampaņas ir tās, kas virza potenciālo lietotāju caur piltuvi no sākuma līdz beigām.

Tagad jums var rasties jautājums, kur tieši nokļūst ClickFunnels. ClickFunnels darbojas kā jūsu potenciālo klientu uztveršanas lapa. Tveršanas lapa būtībā darbojas kā mārketinga piltuve, iepazīstinot potenciālos klientus ar jūsu produktu, pierunājot viņus attīstīt interesi, liekot viņiem apsvērt produktu vai pakalpojumu, dodot iespēju attīstīt nodomu, palīdzot viņiem pozitīvi novērtēt lēmumu un visbeidzot – vadot viņiem iegādāties jūsu produktu vai pakalpojumu. Būtībā ClickFunnels ievērojami atvieglo jūsu produkta mārketingu un veiksmīgu pārdošanu.

Izmantojot ClickFunnels, jūs sapratīsit, ka ir vairāk nekā viena veida pārdošanas piltuve. Lai gan standarta piltuve darbojas lieliski, variācijas var būt noderīgas, lai piesaistītu un notvertu dažādas izredzes.

ClickFunnels izmantošanas priekšrocības

Kā piemin ClickFunnels, tie, kas izmanto tās tīmekļa lapas pakalpojumu, mēnesī var ietaupīt vairāk nekā 1000 USD. Turklāt ClickFunnels pakalpojumam ir vairākas citas priekšrocības, tostarp:


  • Tīmekļa lapu mitināšana

Pirmā ClickFunnels izmantošanas priekšrocība ir tā, ka pakalpojums ļauj jums mitināt visu saturu viņu vietnē. Visa jūsu satura mitināšana vietnē ClickFunnels ir ērta, jo jums nav jākoncentrējas uz citiem pakalpojumiem un jāmaksā papildu maksa citam uzņēmumam. Turklāt tie, kas izmanto tīmekļa mitināšanu, šķiet apmierināti ar rezultātiem.


  • Mērķa lapas programmatūra

Jūsu vietnes galvenā lapa ir tīmekļa vietnes pirmā daļa, kuru skata jūsu potenciālais potenciāls. Tā rezultātā jūs vēlaties to padarīt pēc iespējas efektīvāku. Lai atvieglotu galvenās lapas izveidošanas procesu, ClickFunnels ļauj jums izveidot un izveidot pārdošanas lapas atbilstoši savām specifikācijām. Apskatot galvenās lapas iespējas, pamanīsit, ka ir pieejams daudz dažādu stilu.

Ja vēlaties izmantot ClickFunnels iepriekš izveidotās galvenās lapas, varat to darīt. Ir septiņi dažādi piltuvju veidi, no kuriem jūs varat izvēlēties, starp kuriem ir opt-in svina uztveršanas piltuve, pārdošanas piltuve, Webinar piltuve, automātiskais Webināra piltuve, dalības piltuve, palaišanas piltuve un pielāgotā piltuve. Pirms izvēlaties galvenās lapas piltuves veidu, vietnē ClickFunnels varat apskatīt katras piltuves mērķi. To darot, jūs varat pārliecināties, ka pieņemat pareizu lēmumu savai vietnei.


  • E-pasta automātiskā atbildētāja programmatūra

E-pasta automātiskā atbildētāja programmatūra ļauj jums pārvaldīt savu vietni, neveicot daudz darba. Izmantojot e-pasta automātiskā atbildētāja programmatūru, jūs varat ļaut ClickFunnels pārvaldīt ziņojumus, kas nosūtīti uz jūsu vietni. Kad kāds jūsu vietnei nosūta e-pastu, ClickFunnels automātiskā atbildētāja programmatūra nosūtīs ziņojumu atpakaļ ar jūsu norādīto laika intervālu..


  • Sadalīta testēšanas programmatūra

Sadalītā testēšanas programmatūra ir dažas nopietnas lietas, un, ja jūs zināt, kā to izmantot, tad noteikti varat gūt visas priekšrocības un priekšrocības jūsu vietnei. Ja jūs ar to vēl neesat saskāries, dalītās pārbaudes ir galvenās lapas divu un dažreiz trīs versiju testēšanas process. To sauc arī par A-B sadalīšanas pārbaudi. B vai C versija ir lapas, kurās veicat izmaiņas, savukārt A versija ir vadības lapa.


  • Izveidojiet kontu bez maksas

Lai gan ClickFunnels ir daudz vairāk priekšrocību, vēl viens no ievērojamākajiem ieguvumiem ir tas, ka tas ļauj jums izveidot kontu bez maksas. Lielākajai daļai pakalpojumu ir nepieciešams ilgs reģistrācijas process, un jums jāmaksā daudz maksu. Šeit jūs varat izveidot savu tīmekļa lapu un to darīt jūsu budžetam atbilstošā veidā.

Vilkšanas un nomešanas rīks

Pēc reģistrēšanās ClickFunnels varat nekavējoties sākt izveidot savu vietni. Viens no krāšņākajiem rīkiem, ko piedāvā šis pakalpojums, ir vilkšanas un nomešanas rīks. Kad esat izvēlējies piltuvi, kuru vēlaties izmantot, lai pārvērstu potenciālos pircējus, varat vilkt attēlus, videoklipus un virsrakstus vilkšanas un nomešanas redaktorā, lai izveidotu savu lapu.

Balstoties uz pašu ClickFunnels veiktajiem pētījumiem un lietotāju pieredzi, ir pierādīts, ka vietņu piltuves var pārveidot. Tāpēc neatkarīgi no tā, kuru izvēlējāties izmantot rediģēšanas un nomešanas rediģēšanā, rezultāti atrodas pie horizonta.

Noteikumu iestatīšana un segmentēšana

ClickFunnels ļauj iestatīt vietnei noteikumus, pamatojoties uz jūsu vēlmēm. Piemēram, ja vēlaties, lai tikai noteiktas personas skatu ziņojumus no jūsu vietnes, varat noteikt šādu noteikumu. Turklāt ClickFunnels dod jums iespēju segmentēt kontaktinformāciju, kuru jūs izveidojat no savas tīmekļa lapas, ņemot vērā atrašanās vietu, neatkarīgi no tā, vai viņi ir iegādājušies jūsu produktu, stadiju, kurā viņi atrodas piltuvē, sociālo mediju, apraidi un vai viņi atstāja e-pastu, kuru jūsu vietne izsūtīja. neatvērts. Izmantojot šādas spējas, jūs varat labāk pārvaldīt savu vietni un pozicionēt to panākumu gūšanai.

Šajā brīdī jums varētu rasties jautājums, kā ClickFunnels sacenšas ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kuriem ir dažas no tām pašām funkcijām. Par laimi, mēs esam jūs pārklājuši.

ClickFunnels pret LeadPages 

Kopumā, runājot par ClickFunnels un LeadPages, jūs atklāsit, ka ClickFunnels ir uzvarētājs. Šie ir daži no iemesliem, kāpēc jūs būsit apmierinātāki ar ClickFunnels:


 • Ieskats galvenās lapas noformējumā

Teorētiski, ja jūs reģistrētos gan ClickFunnels, gan LeadPages un piekļūtu katras vietnes galvenās lapas piedāvājumam, iespējams, ka jūs viegli ietekmēs ClickFunnels piedāvātais piedāvājums. ClickFunnels galvenās lapas piedāvājumi ir organizētāki, daudzveidīgāki un tiek pastāvīgi atjaunināti. No otras puses, LeadPages piedāvā jums virkni garlaicīgu dizainu, kas nav estētiski patīkami. Vēl ļaunāk, ja tos ķemmējiet, vajadzīgs laiks.


 • Tehniskā palīdzība

Runājot par tehnisko atbalstu, abu lapu vietnes ir diezgan līdzīgas. Tie, kas izvēlas ClickFunnel uzņēmuma plānu, saņem prioritāru klientu atbalstu. Klientu atbalsts izpaužas kā tērzēšanas atbalsts, atbalsts pa tālruni un e-pasts.


 • Affiliate programmas

Affiliate programmas ClickFunnels noteikti uzvar, taču tikai ar matu palīdzību. Tie, kas pievienojas ClickFunnel filiāles programmai, saņem 35% kalpošanas laiku atkārtotas filiāļu komisijas. No otras puses, LeadPages piedāvā filiālēm atkārtotu likmi par 30% mūža garumā.


 • Atlaides un Perks

Lai gan sīkāka informācija par ClickFunnels likmēm tiks apskatīta vēlāk, salīdzinot ar LeadPages, ClickFunnels ir ekonomiski pamatota izvēle. Atšķirībā no LeadPages, ClickFunnels saviem lietotājiem piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju un 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Alternatīvi, LeadPages piedāvā no 20% līdz 30% atlaidi kontiem, kad jūs reģistrējaties gada plānam.


 • Iespējas, kas jāņem vērā

Visbeidzot, runājot par funkcijām, rezultāti ir dažādi. Lai gan abos gadījumos tiek nodrošināta digitālā īpašuma piegāde, tikai ClickFunnels ietver tādas funkcijas kā Piltuves koplietošana ar citiem dalībniekiem un Piltuves procentuālais klikšķu skaits izkārtojumā un Lappušu vilkšana un nomaiņa. Vienīgā iezīme, kuru jūs izmantojat LeadPages, ir Bonus Template Feature.

ClickFunnels vs Instapage

Runājot par ClickFunnels vs Instapage, jums vispirms jāsaprot, ka tie ir orientēti uz atšķirīgu auditoriju. Kaut arī ikviens var izmantot ClickFunnels, to galvenokārt izmanto mārketinga speciālisti, pateicoties tā profesionālajiem rīkiem un mārketinga specifiskajiem resursiem. Turklāt ClickFunnels pastāvīgi attīstās, lai apmierinātu savu lietotāju vajadzības. Šeit ir daži no ClickFunnels un Instapage salīdzināšanas veidiem:


 • Lapu veidotājs

Tā kā ClickFunnels ir paredzēts tirgotājam, jums ir mazāka iespēja sasniegt tās pašas sarežģītās lapas, kuras varat izveidot, izmantojot Instapage. Tiem, kas vēlas izveidot sarežģītas lapas vietnē ClickFunnels, jāpieliek mazliet laika un darba. Tāpēc, ja jūsu mērķi ir specifiski mārketingam, vislabāk ir izvēlēties ClickFunnels. No otras puses, ja jūsu mērķis ir vienkārši izveidot parastu galveno lapu, tad labāka izvēle ir Instapage.


 • Mārketinga centrālais un bezmārketinga centrs

Vēl viens jautājums, kas jāapzinās, salīdzinot abas vietnes, ir tas, ka ClickFunnels piedāvā jums virkni mārketinga rīku, kurus jūs vienkārši neatradīsit ar Instapage. Piemēram, izmantojot ClickFunnels, jūs saņemat uz mārketingu orientētus rīkus, piemēram, pārdošanas piltuves pārvaldību vienā sistēmā, automātisko e-pasta mārketingu, sagrupētas tīmekļa lapas veiktspējas pārskatīšanai, produktu pārdošanas izsekošanu, dalītos testus utt..


 • Mācīšanās lietot sistēmu

Tā kā ClickFunnels ir orientēts uz mārketingu, jūs atklāsit, ka, ja esat jauns šajā nozarē, tad jums būs grūts laiks apgūt sistēmu. No otras puses, LeadPages ir lieliski piemērots iesācējiem, jo ​​to ir viegli lietot, un ierobežotās iespējas ir vienkārši iemācīties. Tomēr, ja vēlaties vienkārši “ieiet” un nedomājat veltīt laiku tam, lai uzzinātu par ClickFunnels konfigurācijām, tad jūsu pūles ir tā vērts, īpaši ņemot vērā daudzveidīgās veidnes un rīkus.

ClickFunnels pret OptimizePress

Daudzi lietotāji, kuri savās galvenajās lapās izmanto OptimizePress, ir diezgan lojāli pakalpojumam, it īpaši cenu dēļ. Tomēr, salīdzinot gan ClickFunnels, gan OptimizePress, jūs atklāsit, ka tam ir iemesls – ar ierobežotajām funkcijām, kuras piedāvā OptimizePress, nav jēgas paaugstināt cenu līdz tādai pašai likmei kā ClickFunnels. Tātad, izvēloties starp diviem, jūsu galvenais lēmums ir atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams no izvietošanas lapas pakalpojuma, un par to, ko esat gatavs maksāt, lai to iegūtu.


 • Vairāk iespēju ar CkickFunnels

Kā minēts iepriekš, lēmums ir atkarīgs no īpašībām. Tie, kas ir pieejami caur ClickFunnels, bet ne caur OptimizePress, ietver: A / B sadalīšanas pārbaudi, viena klikšķa atjaunināšanu, divu soļu pievienošanos, tūlītēju izvēli, viedo e-pasta secību, piltuves pilnas pārveides skatu, piltuves secības maiņu lidojuma laikā, ērta lapas / piltuves replikācija, kopīgošanas piltuves, dalībnieku metrika, bloķēšanas dalības saturs, nozīmīga maksājumu integrācija un 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Tāpēc, ja jums ir vajadzīgas iepriekš minētās funkcijas un nedomājat maksāt mazliet vairāk, tad jums labāk patīk ClickFunnels.


 • Izmaksu salīdzinājums

Būtībā OptimizePress gadā maksā 97 USD par galveno paketi, 197 USD par izdevēju paketi un 297 USD par pro paketi. Kā jūs atradīsit nākamajā sadaļā, tas ir daudz lētāk nekā ClickFunnels. Tomēr atkal jūs saņemat mazāk funkciju un daudz mazāk mārketingam draudzīgu platformu.

ClickFunnels izmaksas

Pirms pierakstīšanās uz jebkuru platformu, ir svarīgi saprast cenu noteikšanu. Kā plaši minēts šajā pārskatā, ClickFunnels ir dārgs – jūs pat varat kļūt mazliet satriekts, apskatot zemāk redzamās cenas. Tomēr, ja paturat prātā visas pieejamās funkcijas un pakalpojumus, tas cenu padara nedaudz pievilcīgāku. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir ClickFunnels mērķis, kas ir jūsu produktu pārdošanas uzlabošana. Pieaugot pārdošanas apjomiem un palielinot rentabilitāti, jums vajadzētu viegli atļauties cenu struktūru.

ClickFunnel plāni
 • Standarta pakete – USD 97 mēnesī

Šīs paketes ietvaros jūs saņemat 20 piltuves, 100 lapas, 20 tūkstošus apmeklētāju, neierobežotu kontaktu skaitu un visas papildu iespējas, kas apskatītas dažās pirmajās sadaļās..

 • Etison iepakojums – USD 297 mēnesī

Izmantojot šo paketi, jūs saņemsiet neierobežotas iespējas no pirmās paketes. Turklāt jūs arī saņemat prioritāro atbalstu, prioritāro veidņu pieprasījumus, actionetics, vizuālo e-pasta veidotāju, pārvaldāt e-pasta sarakstus, otro apraides e-pastu, dziesmu atvēršanu un klikšķus, automātisko atbildētāju sērijas, darbību piltuves, sūtīt e-pastus, pamatojoties uz atrašanās vietu, un vēl daudz ko citu. Ja esat lietpratīgs mārketinga profesionālis un jums ir nepieciešams rīku klāsts, lai pārvaldītu savas galvenās lapas vienā vietnē, tad šī pakete ir labākais risinājums jums un jūsu vajadzībām.

ClickFunnels 14 dienu maksas izmēģinājums

Lai reģistrētos ClickFunnels, ir nepieciešamas dažas sekundes, un, ja esat uztraucies par ikmēneša cenas samaksu pēc iepriekšējās sadaļas apskatīšanas, tad neesat viens. Par laimi ClickFunnels piedāvā cilvēkiem iespēju 14 dienas izmēģināt tās sistēmu bez maksas.

Ja jūs nolemjat, ka ClickFunnels ir paredzēts jums, izmantojot 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat izvēlēties standarta paketi vai Etison Suite. Pēc izmēģinājuma cena paaugstinās līdz iepriekš uzskaitītajām standarta cenām. Jūs arī atradīsit, ka reģistrēties bezmaksas izmēģinājumam ir viegli. Vienkārši apmeklējiet vietni ClickFunnels un noklikšķiniet uz izmēģinājuma piedāvājumiem. Tiks atvērts logs, kurā varēsit ievadīt savu e-pasta adresi un paroli, lai izveidotu kontu. Pēc šīm darbībām jums jābūt gatavam doties.

Bezmaksas piltuvju uzlaušanas tīmekļa klases

Ja jums patīk tīmekļa semināri un jūs meklējat veidus, kā apmācīt, kā izmantot ClickFunnels, un gūt ieskatu daudzās saistītās tēmās, ieteicams izmēģināt piltuves tīmekļa klases. Izmantojot vebināra programmu ar nosaukumu “Kā izveidot savu pārdošanas piltuvi tikai 7 minūtēs”, jūs varat atklāt:

 • Kā viegli skenēt konkurentus un redzēt, kas darbojas jūsu nišā
 • Kā izmantot to, kas pašlaik darbojas jūsu tirgū, un kā to izmantot, lai dotu jums “sākumu” savas piltuves izveidošanai; un
 • Kā jūs varat izveidot klientu sarakstu no jauna, piepildot cilvēkus, kuri jau ir pierādījuši jūsu produkta pircējus

Lai pievienotos citiem, saņemot šo jaudīgo informāciju no nozares ekspertiem, vienkārši reģistrējiet savu vietu šeit. Sēdekļi notiek ātri, tāpēc rezervējiet vietu pēc iespējas ātrāk.

Kopsavilkums

Kopumā ClickFunnels var izmantot ikviens. Tomēr tas ir īpaši ieteicams mārketinga profesionāļiem, kuri vēlas uzlabot reklāmguvumu līmeņus, palielināt pārdošanas apjomus un uzlabot sava zīmola atpazīstamību. Izmantojot pieejamo rīku un resursu klāstu, jūs atradīsit ClickFunnels kā uzticamu platformu, lai sasniegtu veiksmīgu zīmola atpazīstamību..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map